Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 356, muži : 263, ženy: 93, junior: 18, MA: 120, MB: 78, MC: 36, MD: 11, juniorky: 12, ZA: 49, ZB: 22, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 61, muži : 37, ženy: 24, minizaci: 24, ml.zaci: 8, st.zaci: 5, minizakyne: 15, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07 , 2006 a starší , přihlášeno: 356 účastníků ( 263 mužů, 93 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MA horolezec [226] Adámek Samuel CZE 1992 155. HO Vsetín
ZA [255] Adámková Jana CZE 1996 Apache Loko Trutnov
ZB [1] Aksamitová Alena CZE 1973 HO LOKO Pardubice
MB horolezec [2] Baciák Pavel CZE 1977 Nechutná společnost
ZA horolezec [271] Bahníková Eva CZE 1989 HO Větrník
junior [300] Bárta Martin CZE 1998 Bárta team
MB [3] Bartoš Kamil CZE 1977 Skuhrov nad Bělou
MC [350] Bažek Viana CZE 1971 Bemaniax
juniorky [4] Bednářová Zuzana CZE 2000 Šneci na Max
juniorky [5] Bejdáková Bára CZE 1999 SK Janské Lázně
ZB [324] Bejdáková Míla CZE 1972 SK Jánské Lázně
MC [6] Beke Marian CZE 1964 Křivoklát
MA horolezec [7] Bendl Jaroslav CZE 1987 Vysoke Myto
ZC [8] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
juniorky [9] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
MA horolezec [10] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MA horolezec [11] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
ZA [12] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
MB [13] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
ZB [14] Berná Eva CZE 1976 Run4fun
juniorky [231] Bezděková Hana CZE 1998 Rtyně v Podkrkonoší
MA [16] Bitnar Matěj CZE 1988 Sportovní klub hasičů KHK
MA horolezec [17] Blahuta Tomáš CZE 1992 Biatlon Ostrava
MC [18] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
MA [19] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
MA horolezec [217] Bohm Tomáš CZE 1982 Runsport team
MC [20] Branda Karel CZE 1969 Usti nad Labem
ZA horolezec [269] Brožová Jana CZE 1983
MB horolezec [21] Brückner Miroslav CZE 1979 Horal Šumperk
MB [23] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
MA horolezec [301] Brzobohatý Tomáš CZE 1990
ZA [24] Budská Helena CZE 1986 Praha
MD [25] Bufka Zdeněk CZE 1957 AC Česká Lípa
ZC [27] Cabalková Iva CZE 1968 Jaroměř
ZA horolezec [26] Cabalková Petra CZE 1988 Pardubice
ZA [273] Čepová Daniela CZE 1989 OK 99
ZA [28] Čermáková Lenka CZE 1986 Pardubice
MA [265] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MC [29] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
MB [230] David Michal CZE 1977 Kasperovci
ZA [315] Davídková Hana CZE 1990 Alternátor Besedice
MC horolezec [258] Dědek Miroslav CZE 1971 C.C.Koupák
MC [244] Dlab Ladislav CZE 1970 Roztoky u Jilemnice
MB [237] Dobiáš Oldřich CZE 1977 VD Bosorka
MB [335] Dolejší Petr CZE 1978 VŠAK chemie Praha
MA [30] Dorazil Petr CZE 1986 Jeseník n. O.
MA horolezec [262] Dostál Jakub CZE 1987 Equilibrium Slacklines
MB [299] Dostál Jan CZE 1980 TEROVA
MA horolezec [326] Drahota Kuba CZE 1985 Přírodní včely
MB [31] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
MB [32] DUDZIŃSKI MARCIN POL 1978 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
MA [33] Duffek Adam CZE 1991 HDF
MA horolezec [34] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MA [35] Důrek Milan CZE 1991 Ž3 Sport
MA horolezec [268] Dušek Tomáš CZE 1986
MA horolezec [318] Dvořák Marek CZE 1992 HORO ČT
MB horolezec [37] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MB horolezec [36] Dvořák Richard CZE 1981 Sambar, Lezecká stěna Kladno
ZA [38] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
MB [40] Dycka Jan CZE 1980 Podkážek
MA horolezec [39] Dycka Petr CZE 1982 Podrážek
MA horolezec [328] Edr Martin CZE 1990
MB horolezec [312] Ehl Petr CZE 1978 HO Skol
ZA [41] Eliášová Petra CZE 1987 Top RUn CLub
MB [42] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
ZA horolezec [314] Feifrlíková Veronika CZE 1989 Vtahu
MA horolezec [338] Feix Radim CZE 1989 Tendom
MA [43] Fichtner Adam CZE 1985 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MB [44] Flégl Michal CZE 1980 Trutnov
MA [45] Flos Jan CZE 1985 -
ZA [46] Foffová Tereza CZE 1990 Liberec
MC [47] Fogl Michal CZE 1966 Kunvald
ZB [48] Fojtíková Hana CZE 1979 Pasivity Zamberk
MB horolezec [348] Foltýn Jiří CZE 1981
MA horolezec [49] Folwarczný Bronislav CZE 1984 Ostrava Poruba
MB [327] Friede Jan CZE 1977 Wikov
MA [50] GREGOR László HUN 1992 Benedek-Team
ZA [51] Grohová Karolina CZE 1994 Hudy - La Sportiva
MA [283] Grulich Roman CZE 1986 Praha 5
ZA horolezec [52] Grześkowiak Anna POL 1982 Sudeckie Wycieczki Biegowe
ZA horolezec [53] Güntherová Jitka CZE 1988 HO Beroun
MA horolezec [249] Hais Jan CZE 1994 HO Pec
MB [261] Hamáček Jiří CZE 1973 Broumov
MA [54] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
MB [55] HARKABUZ Ondrej CZE 1972 Sezemice
MA [56] Harrer Jakub CZE 1987 Hurricane Factory
MA [57] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
MA horolezec [279] Hausche Ondřej CZE 1987 To Šarkán
ZC [280] Hauschková Dagmar CZE 1965 kancelář starostky Police nad Metují
ZA [58] Havalcová Žaneta CZE 1983 MP Praha
MB horolezec [59] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
ZB [60] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
MA horolezec [308] Hejl Dušan CZE 1984 Ski Police
ZA [289] Heřmanová Růženka CZE 1993 ŘÍZCI PAVLIŠOV
MB horolezec [216] Hes Martin CZE 1976 Ádr
ZA horolezec [295] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
MA horolezec [340] Holub Jan CZE 1990
MC [61] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MA [62] Homolka Martin CZE 1990 HK Choceň
MB [63] Honegr Tomas CZE 1979 Horice
junior [64] Horák Rudolf CZE 1998 SKBU Trutnov
junior [212] Horák Tomáš CZE 2001 Trutnov
junior [ ] Horák Tomáš CZE 2001 Trutnov
ZB horolezec [65] Hornychová Marie CZE 1980 Spartak Police nad Metují
MB horolezec [66] horyna daniel CZE 1974 opolany
juniorky [302] Hošková Justina CZE 2000 ELITE SPORT BOSKOVICE
junior horolezec [224] Houdek Ondřej CZE 1999 HO.Vsetín
MB horolezec [259] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
ZA horolezec [253] Hovorková Pavla CZE 1987
MB [67] Hrůša Jakub CZE 1976 Bělý 9
MA [68] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
juniorky horolezec [221] Hrušková Monika CZE 2001 155. HO Vsetín
MA [277] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
junior [69] Hůlek Martin CZE 2000 Nové Město nad Metují
ZA [70] Chaloupková Irena CZE 1983 Bisofštajn
MA horolezec [292] Chlup Roman CZE 1985 Elite sport Boskovice
junior [245] Jahelka Adam CZE 2003 Olfin car Ski Team
MC [71] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MB horolezec [72] Janeba Jiří CZE 1980 MAJK
MA [ ] Janek Ralf CZE 1993 Náchod
MA [352] Janek Ralf CZE 1993
junior [73] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
junior [266] Jansa Tomáš CZE 2000 SKI Police nad Metují
ZA horolezec [325] Jasanská Zuzana CZE 1984 HO Lezlabych
ZB horolezec [74] Javůrková Vladimíra CZE 1977 HO Vítkovice
MA horolezec [239] Ježek Martin CZE 1985 Hradec Králové
MA [227] Jireček Petr CZE 1988 Janov
junior [75] Joska Vojtěch CZE 1999 Teplice nad Metují
MA horolezec [76] Kábrt Lukáš CZE 1985 Buřtojedi
ZA [77] KÁCSER Zita HUN 1988 Benedek-Team
MA horolezec [78] Karlec Jan CZE 1987 Horní Počernice
MC [334] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
MB [79] Kárník Jan CZE 1980 Praha 3
MC [81] Kašpar David CZE 1971 SK Janské Lázně
junior [80] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
ZB [286] Kerteszova Jitka CZE 1977
ZA [330] Klicnarová Pavla CZE 1988
MA [82] Knapp Štěpán CZE 1996 Bražecký mládenci
MC [83] kocanda ivo CZE 1970 IKstav
MB horolezec [232] Kohout Milan CZE 1981 Silvini Madshus Team
ZA horolezec [233] Kohoutová Erika CZE 1983 Pozitivní nejistota
MC [313] Kolář Radek CZE 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov
MA horolezec [84] Kosek Štěpán CZE 1989 VZS Ostrava
MA horolezec [344] Koszewski Michal POL 1986 Bydgoszlz
MA horolezec [320] Košťál Miroslav CZE 1984 U Peňáka
ZB [85] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MA horolezec [86] Kralik Matus CZE 1992 HO Lokomotiva Brno
MA [303] Kratochvíl Marek CZE 1989
MA [87] Kraus Tomáš CZE 1984 SK SUNNY GANG Plzeň
ZB horolezec [323] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
MB [88] Krejčí Martin CZE 1979 HS Komárka
MB [89] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
ZC [90] Krumphanzlová Eva CZE 1971 Odolov
MA horolezec [91] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MB [92] Křováček Martin CZE 1979 VŠAK Chemie Praha
MA horolezec [93] Kuba Ondřej CZE 1984 HO Přírodní vědy
juniorky [305] Kubasová Leona CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
MA [94] Kubecek Martin CZE 1987 Bišofštajn
MA [263] Kubíček Jan CZE 1987 TJ Jiskra Litomyšl
MA [95] Kubíček Michal CZE 1990 LIDR
MB horolezec [243] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
MB horolezec [349] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
MB horolezec [243] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
MB horolezec [349] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
ZA horolezec [96] Kuderjava Nina GER 1991 Heidenau
ZB horolezec [97] Kudrova Nelly CZE 1980 Baterca
MB [98] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
juniorky horolezec [222] Kumbárová Anna CZE 2001 155. HO Vsetín
MA horolezec [99] Kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
MB [329] Kvasnička Jan CZE 1980
MC [322] Květoň Vladimír CZE 1968 KVS Šumperk
MC [240] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
ZA [100] Lapčíková Eliška CZE 1992 Banáni Jeseník
MB [290] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MA [101] Lenfeld Miloslav CZE 1990 TuKaBel
MB horolezec [102] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MB horolezec [285] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
MA [103] Liščinský Petr CZE 1984 Olomouc
MA [104] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
MC horolezec [272] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
MC horolezec [296] Macek Petr CZE 1967
MA horolezec [342] Mališka Libor CZE 1982 TJ Český Ráj
MB horolezec [307] Mandík Karel CZE 1978 Beal
junior horolezec [105] Maňhal Ondřej CZE 2000 SKBU Trutnov
MD [337] Martinec Jan CZE 1959 Sokol Suchý Důl
MA [274] Meisner Patrik CZE 1995 Olfin Car Ski Team
MB [250] Melichar Daniel CZE 1973 HO Holešovice Praha
ZA horolezec [251] Melicharová Kateřina CZE 1984 Ho Holešovice Praha
ZB [106] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
ZA [252] Mičková Barbora CZE 1986 Olymp Trutnov
ZA [304] Michálková Alena CZE 1991 Broumov
MC [107] Mikołajczyk Mirosław POL 1967 MUKN Pod Stróżą.
MA horolezec [108] Mikulenka Vojtěch CZE 1997 Šumperk
MA [109] Milek Jacob CZE 1994 Lazne Belohrad
MB [110] Musil Ondřej CZE 1980 Praha
ZA [111] Myslivcová Pavla CZE 1993 OK Slavia Hradec Králové
MC horolezec [112] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
ZC horolezec [113] Nádherová Hana CZE 1968 Hradec Králové
MA [114] NAGY Tamás HUN 1984 Benedek-Team
MA horolezec [115] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MA [247] Netík Ondřej CZE 1984 Baterca
MC horolezec [331] nosek jaroslav CZE 1963 LK Prachov
MB horolezec [116] Nováček Petr CZE 1978 Run Point Bučnice
ZB [117] Nováčková Markéta CZE 1978 Chlumec nad Cidlinou
MA horolezec [276] Novák Tomáš CZE 1990 HO Vrch
MA horolezec [319] Novotný Jan CZE 1990 Pijatlon
MB horolezec [119] Novotný Pavel CZE 1976 HK Vyšehrad
MA horolezec [118] Novotný Václav CZE 1982 HO Skol
MB [346] Nývlt Petr CZE 1980 TJ Start Náchod
ZA [120] Nývltová Tereza CZE 1996 TuKaBel
junior horolezec [220] Opletal Václav CZE 2001 155. HO Vsetín
MC [121] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
junior horolezec [219] Panovec Kryštof CZE 2000 155. HO Vsetín
ZB horolezec [122] Paříková Eva CZE 1975 VZS Ostrava
ZA [228] Páslerová Jana CZE 1985 M.C.Metuje
ZC [123] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
MC [124] Pavelka Radek CZE 1966 Jičín
MD [294] Pechek František CZE 1953 Maratonstav Úpice
MA [248] Pejšek David CZE 1987 EarthSurvivor
MB [125] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
ZB [126] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MB [127] Pešta Martin CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
MA [128] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
ZA horolezec [129] Pinkasová Tereza CZE 1997 HK Choceň
MA horolezec [317] Pirkl Martin CZE 1988 HORO Česká Třebová
MA horolezec [130] Pleskot Ondřej CZE 1984 HOPardubice
MA [131] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MA [132] Podolský Filip CZE 1990 Rychnov nad Kněžnou
MB [133] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [478] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [134] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují
MB horolezec [215] Polák Michal CZE 1980 HO Dvůr Králové nad Labem
ZB horolezec [135] Polakova Ivana CZE 1979 VSAK Punk
MC [136] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MC horolezec [343] Pospíšil Vítek CZE 1968 Sk Praga
MA horolezec [137] Pražák David CZE 1983 HO Přírodní vědy
MA horolezec [309] Pretorius Ruan CZE 1990
MA horolezec [138] Prostředník Jan CZE 1983 HOVRCH
ZA [139] Prostředníková Anna CZE 1984 HOVRCH
MA horolezec [140] Punda Vaclav CZE 1990 RBZ Praha
MA horolezec [306] Rak Jakub CZE 1989 Banda debilů
MA horolezec [288] Rak Jan CZE 1987 ŘÍZCI PAVLIŠOV
ZB [141] Roková Gábina CZE 1977 Hudy
ZA [142] Romanow Marta POL 1986 Wroclaw
MA horolezec [333] Roupa Lukáš CZE 1982 Sherpa Climb
junior horolezec [297] Rubeš Vojta CZE 2001
MA horolezec [256] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MA [143] Růžička Tomáš CZE 1985 Pasivity Zamberk
MA [144] Ryba Týna CZE 1995 Mníšek u Liberce
MB horolezec [287] Řípa Ondřej CZE 1981 H.O. SHERPA CLIMB
MC [281] Sadílek Jan CZE 1967 Bonbon Machov
MA [236] Sádlo Dominik CZE 1995 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
MB [145] Sandiford Matt CZE 1979 Praha
MA horolezec [267] Sedláček Antonín CZE 1988
MB [146] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
ZA [254] Schejbalová Alena CZE 1993 VK slavia Praha
ZC [147] Schöppelová Jana CZE 1967 Kladno 4, Rozdělov
MA horolezec [148] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
MB [149] Sirocak Petr CZE 1975 Tři křížky
MB horolezec [150] Siročák Petr CZE 1978 Tři křížky CF
MB horolezec [310] Skácel Dalibor CZE 1973 HO Ještěd
ZB horolezec [311] Skácelová Marie CZE 1975 HO Ještěd
MC [151] Skalský Miloš CZE 1967 AC Náchod
ZC [152] Smutná Jana CZE 1962 Doudleby nad Orlicí
MC [154] Smutný Michal CZE 1962 Doudleby nad Orlicí
MA [153] Smutný Šimon CZE 1993 BK Doudleby nad Orlicí
MC horolezec [155] Souček Tomáš CZE 1971 SKBU Trutnov
ZA horolezec [156] součková markéta CZE 1987 RBZ Praha
MA horolezec [270] Srb Tomáš CZE 1988 HO Větrník
MB horolezec [157] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
MD horolezec [158] Srovnal Otakar CZE 1942 Lokomotiva Zábřeh
MA [351] Stejskal Marek CZE 1993
MA [159] Stočes Ondra CZE 1987 Panda debilů
ZA [282] Stodolová Lýdie CZE 1986 Zlíčko
junior [241] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
ZB horolezec [242] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
MA horolezec [339] Straka Josef CZE 1990
ZA [160] Strašilová Daniela CZE 1988 Kladno
MA [229] Sudek Milan CZE 1982 M.C.Metuje
MB [161] Svárovský David CZE 1977 HK Mladá Boleslav
MA horolezec [213] Svoboda jakub CZE 1987 Ekonom Praha outdoor
MA [162] Svoboda Jan CZE 1986 HBHS
MB horolezec [336] Synek Jiří CZE 1974 Amulet Rohozec Team
juniorky horolezec [218] Šarmanová Simona CZE 2005 155. HO Vsetín
MA horolezec [163] Šatra Michal CZE 1986 Plzeň
MB [164] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Janské Lázně
MB [165] Šimek Pavel CZE 1980 Kasper Swix Team
ZB [260] Šimonová Šárka CZE 1972
MD [166] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ
MD [167] Šlégr Jiří CZE 1954 SK Autorest
MB [168] Šmejda Aleš CZE 1976 Pardubice
ZA horolezec [169] Šnapková Petra CZE 1985 Tři křížky
MA horolezec [238] Šofr Ondřej CZE 1985 GEkon
MD [170] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA horolezec [171] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
MA [172] Šorm Ivo CZE 1987 Liberec 15
ZA [173] Šormová Janoušková zuzana CZE 1985 Harrachov
MB [174] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
MA horolezec [175] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MC [214] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
ZC [176] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
ZA [177] Štolbová Monika CZE 1988 Cup of Tea
MB [179] Štolfa Martin CZE 1974 SKI Police nad Metují
junior [178] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MB [180] Štrof Michal CZE 1973 Tenis Úpice
MA horolezec [257] Štukovský Branislav SVK 1986 Trenčín
MA horolezec [181] Šulc František CZE 1987 HO Lemra
MD [182] ŠVÁCHA LUBOŠ CZE 1959 SOKOL MŠENO
junior [183] Švec Jakub CZE 2001 Queens Running Team
MA horolezec [184] Švec Matěj CZE 1991 SAC
MC [284] Tartier Luc CZE 1969
MA horolezec [185] Tauchman Jan CZE 1987 Tenneco
ZA [278] Teunerová Andrea CZE 1988 Velké Petrovice
juniorky horolezec [223] Trčálková Eliška CZE 2001 155. HO Vsetín
MD [186] Tylecek Petr CZE 1960 Apollo Bohumín
ZB [187] Uhlířová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
MB horolezec [235] Urbánek Petr CZE 1981 Brubeck Team
MA horolezec [316] Uřídil Martin CZE 1988 Wandera
MB [188] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
MC [189] Valenta Michal CZE 1962 prales tužín
MB [190] Vaněček Petr CZE 1975 Semonice
MA [191] Vankat Adam CZE 1982 Altitudo
MC [193] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MB [192] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
MB horolezec [264] Vestfál Václav CZE 1972 HO Loko Teplice
MA horolezec [225] Vilém Rostislav CZE 1996 155. HO Vsetín
MA [194] Virág Dominik CZE 1997 Janské Lázně
MB [345] Vít Jiří CZE 1974 Ho Vrchoviny
MA [195] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
ZA [298] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
MA [332] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
juniorky [196] Vobořilová Barbora CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
MB horolezec [401] Vojtěch Matouš CZE 1974 Too4Fun - Liberec
MA horolezec [321] von Bránik Helmut CZE 1986 DDR
MB [275] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
juniorky [197] Vydrová Viktorie CZE 2000 SK Janské Lázně
MA horolezec [341] Waisner Tomáš CZE 1991
MA [198] Wijas Marcin POL 1985 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
MB [199] Wrona Łukasz POL 1981 Aktywny Wałbrzych
MC [234] xyz???? Milan CZE 1962 Sportovní centrum Dobrošov
MA horolezec [293] Zábranský Václav CZE 1989
ZC [291] Zámečníková Irena CZE 1971 Svoboda nad Úpou
MC horolezec [200] Zedník Miloslav CZE 1967 Horoklub Mladá Boleslav
ZA [201] Zedníková Vendula CZE 1991 Za sebe
ZA [202] Zelená Lucie CZE 1994 Broumov
MA [204] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MD [203] zelený luděk CZE 1961 DomaŽďár
MA [206] Zeman Jindřich CZE 1984 Proseč
MD [207] Zeman Jindřich CZE 1958 Proseč
MC [205] Zeman Radek CZE 1970 Chlumec nad Cidlinou
ZA horolezec [208] Zemanova Jana CZE 1986 Brno
MA [209] Zlámal Vít CZE 1995 -
MA [210] Žalud Martin CZE 1996 Praha 9
ZB [246] Žaludová Jana CZE 1979 SPB Dubový Háj
ZA [211] Ženožičková Věra CZE 1982 Hronov
MA horolezec [347] Životský David CZE 1982

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:02 , 2002 a mladší , přihlášeno: 61 účastníků ( 37 mužů, 24 žen) Závod žáků na 2,5km.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
minizaci [499] Čech Kryštof CZE 2007 Spartak Police
ml.zakyne [498] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
minizaci [435] Dobrovský Vítek CZE 2007
minizaci [457] Doležal Lukáš CZE 2006 BKL MACHOV
minizaci [497] Doležal Ondřej CZE 2007 Chlumec nad Cidlinou
ml.zaci [449] Folc Tomáš CZE 2005 SK Janské Lázně
minizakyne [496] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
minizaci [462] Honegr Filip CZE 2007 Jiskra Hořice
minizakyne [495] Horníková Laura CZE 2014 TJ Kraso Náchod
minizaci horolezec [493] Hornych Ivan CZE 2011 Spartak Police nad Metují
minizaci horolezec [494] Hornych Olda CZE 2009 Spartak Police nad Metují
ml.zaci [491] Horyna Denis CZE 2005 -
ml.zaci [492] Horyna Oliver CZE 2005 -
minizaci [490] Hrouda David CZE 2006 SASM
minizaci [489] Hrouda Martin CZE 2006 Sportovní akademie Šp. mlýn
minizaci [488] Hrubý Filip CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ml.zaci [464] Jahelka Kryštof CZE 2005 Olfin Car - Vella Trutnov
ml.zaci [487] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
minizakyne [486] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 Růža Bike KIDS
ml.zaci [461] Krumhanzl Šimon CZE 2005 Odolov
minizakyne [458] Krumphanzlová Johana CZE 2007 Odolov
minizakyne [456] Kubasová Sabina CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
ml.zakyne [485] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
ml.zakyne [484] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
ml.zakyne [483] Malátová Magdalena CZE 2004 ŠSK Újezd nad lesy
minizaci [482] Nováček Petr CZE 2006 Chlumec nad Cidlinou
ml.zaci [480] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
minizaci [481] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ml.zakyne [479] Plná Natálie CZE 2004 BKL Machov
st.zaci [133] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
st.zaci [478] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
minizakyne [477] Pohlová Matylda CZE 2009 Spartak Police nad Metují
minizaci [446] Polidor Aleš CZE 2009 KSB Benátkz nad Jizerou
minizaci [447] Romanow Mikolaj POL 2008
minizaci [453] Skácel Jan CZE 2009 HO Ještěd
ml.zakyne [455] Skácelová Adéla CZE 2004 HO Ještěd
ml.zakyne [454] Skácelová Kateřina CZE 2005 HO Ještěd
minizaci [476] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [475] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
ml.zakyne [474] Stilzová Nikola CZE 2004 Chvaleč
minizaci [444] Stínka Jan CZE 2010
minizakyne [445] Stínková Martina CZE 2007
minizaci [434] Stoklasa Ondřej CZE 2006 Olfin Ca ski team Trutnov
minizakyne [473] Ševčíková Anežka CZE 2008 Hvězda Pardubice
minizakyne [443] Šimková Emma Šarlota CZE 2011
minizaci [472] Šimůnek Petr CZE 2006 Jablonec nad Nisou
minizakyne [470] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
minizakyne [471] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
st.zaci [469] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
minizakyne [459] Tartier Jolana CZE 2006
minizaci [460] Tartier Mateo CZE 2007
st.zaci [451] Tintěra Šimon CZE 2003 Hospul
minizakyne [452] Tintěrová Bára CZE 2006 Laurich
minizaci [468] Tobiáš Jáchym CZE 2006 Biatlon Letohrad
minizaci [448] Tomasů Matěj CZE 2010
minizaci [450] Tomasů Stela CZE 2013
ml.zaci [433] Vojtěch Matěj CZE 2005 Liberec
minizakyne [465] Vojtíková Klára CZE 2007 Sokol Brandýs n. L.
minizakyne [463] Vojtíková Tereza CZE 2009 Sokol Brandýs n. L.
st.zaci [467] Werner Adam CZE 2003 Spartak Police nad Metují
st.zakyne [466] Žáková Jitka CZE 2002 Chvaleč