Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [50] László GREGOR 1992 HUN Benedek-Team 36:06.6
2 2 / MA [236] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:19.7 00:13.1
3 3 / MA [277] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 37:30.6 01:24.0
4 4 / MA [114] Tamás NAGY 1984 HUN Benedek-Team 38:14.8 02:08.2
5 5 / MAhorolezec [10] Jan Beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 41:13.3 05:06.7
6 6 / MA [68] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 42:27.0 06:20.4
7 7 / MA [131] David Plný 1993 CZE BKL Machov 42:49.8 06:43.2
8 8 / MA [263] Jan Kubíček 1987 CZE TJ Jiskra Litomyšl 43:10.0 07:03.4
9 9 / MAhorolezec [140] Vaclav Punda 1990 CZE RBZ Praha 43:50.2 07:43.6
10 10 / MAhorolezec [130] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 44:33.7 08:27.1
11 11 / MA [132] Filip Podolský 1990 CZE Rychnov nad Kněžnou 44:44.2 08:37.6
12 12 / MA [43] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:11.5 09:04.9
13 13 / MAhorolezec [99] Martin Kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 45:17.0 09:10.4
14 14 / MA [153] Šimon Smutný 1993 CZE BK Doudleby nad Orlicí 45:21.2 09:14.6
15 15 / MA [274] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:28.0 09:21.4
16 16 / MAhorolezec [292] Roman Chlup 1985 CZE Elite sport Boskovice 45:33.7 09:27.1
17 17 / MAhorolezec [309] Ruan Pretorius 1990 CZE 45:48.2 09:41.6
18 18 / MAhorolezec [185] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 46:10.1 10:03.5
19 19 / MAhorolezec [256] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 46:31.9 10:25.3
20 20 / MA [56] Jakub Harrer 1987 CZE Hurricane Factory 46:44.9 10:38.3
21 21 / MA [194] Dominik Virág 1997 CZE Janské Lázně 46:46.0 10:39.4
22 22 / MAhorolezec [268] Tomáš Dušek 1986 CZE 46:57.2 10:50.6
23 23 / MA [247] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:57.6 10:51.0
24 24 / MAhorolezec [91] Petr Křístek 1987 CZE Ostrava - Radvanice 47:05.2 10:58.6
25 25 / MAhorolezec [344] Michal Koszewski 1986 POL Bydgoszlz 47:16.2 11:09.6
26 26 / MAhorolezec [115] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 47:17.5 11:10.9
27 27 / MAhorolezec [308] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 47:24.5 11:17.9
28 28 / MA [229] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 47:54.7 11:48.1
29 29 / MAhorolezec [249] Jan Hais 1994 CZE HO Pec 47:56.9 11:50.3
30 30 / MAhorolezec [17] Tomáš Blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 47:58.7 11:52.1
31 31 / MA [303] Marek Kratochvíl 1989 CZE 48:01.3 11:54.7
32 32 / MAhorolezec [320] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 48:52.8 12:46.2
33 33 / MAhorolezec [239] Martin Ježek 1985 CZE Hradec Králové 49:25.2 13:18.6
34 34 / MAhorolezec [238] Ondřej Šofr 1985 CZE GEkon 49:27.0 13:20.4
35 35 / MA [128] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 49:30.9 13:24.3
36 36 / MAhorolezec [270] Tomáš Srb 1988 CZE HO Větrník 49:31.5 13:24.9
37 37 / MA [57] Jan Hartman 1997 CZE - 49:32.5 13:25.9
38 38 / MAhorolezec [11] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 49:37.8 13:31.2
39 39 / MAhorolezec [267] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:48.5 13:41.9
39 39 / MA [159] Ondra Stočes 1987 CZE Panda debilů 49:48.5 13:41.9
41 41 / MAhorolezec [175] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 50:03.7 13:57.1
42 42 / MAhorolezec [34] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 50:11.1 14:04.5
43 43 / MA [283] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 50:16.9 14:10.3
44 44 / MA [191] Adam Vankat 1982 CZE Altitudo 50:18.4 14:11.8
45 45 / MA [265] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 51:10.5 15:03.9
46 46 / MAhorolezec [279] Ondřej Hausche 1987 CZE To Šarkán 51:11.9 15:05.3
46 46 / MAhorolezec [326] Kuba Drahota 1985 CZE Přírodní včely 51:11.9 15:05.3
48 48 / MAhorolezec [301] Tomáš Brzobohatý 1990 CZE 51:12.3 15:05.7
49 49 / MAhorolezec [341] Tomáš Waisner 1991 CZE 51:14.0 15:07.4
50 50 / MA [82] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 51:15.8 15:09.2
51 51 / MAhorolezec [317] Martin Pirkl 1988 CZE HORO Česká Třebová 51:19.0 15:12.4
52 52 / MA [19] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 51:40.6 15:34.0
53 53 / MA [87] Tomáš Kraus 1984 CZE SK SUNNY GANG Plzeň 51:47.4 15:40.8
54 54 / MAhorolezec [108] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE Šumperk 51:51.1 15:44.5
55 55 / MAhorolezec [93] Ondřej Kuba 1984 CZE HO Přírodní vědy 52:09.2 16:02.6
56 56 / MAhorolezec [76] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 52:17.6 16:11.0
57 57 / MAhorolezec [319] Jan Novotný 1990 CZE Pijatlon 52:17.8 16:11.2
58 58 / MA [35] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 52:26.6 16:20.0
59 59 / MA [30] Petr Dorazil 1986 CZE Jeseník n. O. 52:26.8 16:20.2
60 60 / MAhorolezec [213] jakub Svoboda 1987 CZE Ekonom Praha outdoor 52:29.9 16:23.3
61 61 / MAhorolezec [49] Bronislav Folwarczný 1984 CZE Ostrava Poruba 52:34.5 16:27.9
62 62 / MAhorolezec [342] Libor Mališka 1982 CZE TJ Český Ráj 52:35.3 16:28.7
63 63 / MA [33] Adam Duffek 1991 CZE HDF 52:38.7 16:32.1
64 64 / MA [209] Vít Zlámal 1995 CZE - 52:44.2 16:37.6
65 65 / MAhorolezec [316] Martin Uřídil 1988 CZE Kotelna 52:46.6 16:40.0
66 66 / MAhorolezec [262] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrum Slackline 52:48.3 16:41.7
67 67 / MAhorolezec [78] Jan Karlec 1987 CZE Horní Počernice 52:58.9 16:52.3
68 68 / MAhorolezec [333] Lukáš Roupa 1982 CZE Sherpa Climb 53:15.5 17:08.9
69 69 / MA [95] Michal Kubíček 1990 CZE LIDR 53:21.3 17:14.7
70 70 / MA [45] Jan Flos 1985 CZE - 53:30.6 17:24.0
71 71 / MAhorolezec [118] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 53:43.8 17:37.2
72 72 / MAhorolezec [276] Tomáš Novák 1990 CZE HO Vrch 53:54.0 17:47.4
73 73 / MA [195] Lukáš Vlček 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 54:14.1 18:07.5
74 74 / MA [206] Jindřich Zeman 1984 CZE Proseč 54:19.1 18:12.5
75 75 / MA [54] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad Metují 54:21.2 18:14.6
76 76 / MA [204] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 54:25.9 18:19.3
77 77 / MA [248] David Pejšek 1987 CZE EarthSurvivor 54:33.4 18:26.8
78 78 / MAhorolezec [217] Tomáš Bohm 1982 CZE Runsport team 54:35.4 18:28.8
79 79 / MAhorolezec [339] Josef Straka 1990 CZE 55:25.1 19:18.5
80 80 / MAhorolezec [163] Michal Šatra 1986 CZE Plzeň 55:30.1 19:23.5
81 81 / MA [109] Jacob Milek 1994 CZE Lazne Belohrad 55:33.2 19:26.6
82 82 / MAhorolezec [340] Jan Holub 1990 CZE 55:49.9 19:43.3
83 83 / MAhorolezec [293] Václav Zábranský 1989 CZE 56:03.2 19:56.6
84 84 / MAhorolezec [148] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 56:15.6 20:09.0
85 85 / MAhorolezec [328] Martin Edr 1990 CZE 56:15.7 20:09.1
86 86 / MA [101] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 56:37.6 20:31.0
87 87 / MA [351] Marek Stejskal 1993 CZE 56:39.3 20:32.7
88 88 / MAhorolezec [137] David Pražák 1983 CZE HO Přírodní vědy 56:48.4 20:41.8
89 89 / MAhorolezec [318] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 58:02.2 21:55.6
90 90 / MAhorolezec [321] Helmut von Bránik 1986 CZE DDR 58:13.6 22:07.0
91 91 / MA [198] Marcin Wijas 1985 POL SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE 58:52.6 22:46.0
92 92 / MAhorolezec [225] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 59:13.4 23:06.8
93 93 / MA [143] Tomáš Růžička 1985 CZE Pasivity Žamberk 59:19.2 23:12.6
94 94 / MAhorolezec [86] Matus Kralik 1992 CZE HO Lokomotiva Brno 59:48.1 23:41.5
95 95 / MAhorolezec [338] Radim Feix 1989 CZE Tendom 01:00:07.7 24:01.1
96 96 / MAhorolezec [306] Jakub Rak 1989 CZE Banda debilů 01:02:46.1 26:39.5
97 97 / MAhorolezec [347] David Životský 1982 CZE 01:03:16.5 27:09.9
98 98 / MA [103] Petr Liščinský 1984 CZE Olomouc 01:03:25.9 27:19.3
99 99 / MAhorolezec [257] Branislav Štukovský 1986 SVK Trenčín 01:03:55.7 27:49.1
100 100 / MA [227] Petr Jireček 1988 CZE Janov 01:05:06.7 29:00.1
101 101 / MAhorolezec [288] Jan Rak 1987 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:05:22.9 29:16.3
102 102 / MA [210] Martin Žalud 1996 CZE Praha 9 01:06:27.6 30:21.0
103 103 / MAhorolezec [138] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 01:07:18.7 31:12.1
104 104 / MAhorolezec [226] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:07:25.9 31:19.3
105 105 / MA [352] Ralf Janek 1993 CZE 01:08:17.3 32:10.7
106 106 / MA [332] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 01:12:44.6 36:38.0
107 107 / MA [94] Martin Kubecek 1987 CZE Bišofštajn 01:13:45.0 37:38.4
108 108 / MA [144] Týna Ryba 1995 CZE Mníšek u Liberce 01:20:45.9 44:39.3