Běh Teplickými skalami

28.08.2016 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 315, muži : 231, ženy: 84, junior: 15, MA: 108, MB: 66, MC: 32, MD: 10, juniorky: 12, ZA: 43, ZB: 19, ZC: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 55, muži : 30, ženy: 25, minizaci: 19, ml.zaci: 8, st.zaci: 3, minizakyne: 16, ml.zakyne: 8, st.zakyne: 1 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ZA [77] Zita KÁCSER 1988 HUN Benedek-Team 45:21.5
2 2 / ZA [51] Karolina Grohová 1994 CZE Hudy - La Sportiva 47:22.9 02:01.4
3 3 / ZA [273] Daniela Čepová 1989 CZE OK 99 47:23.9 02:02.4
4 4 / ZA [12] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police nad Metují 50:09.4 04:47.9
5 5 / ZA [160] Daniela Strašilová 1988 CZE Kladno 50:44.8 05:23.3
6 6 / ZAhorolezec [295] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 52:36.5 07:15.0
7 7 / ZA [254] Alena Schejbalová 1993 CZE VK slavia Praha 52:50.5 07:29.0
8 8 / ZA [298] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 53:05.0 07:43.5
9 9 / ZA [255] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 54:12.0 08:50.5
10 10 / ZA [100] Eliška Lapčíková 1992 CZE Banáni Jeseník 54:42.5 09:21.0
11 11 / ZAhorolezec [251] Kateřina Melicharová 1984 CZE Ho Holešovice Praha 54:48.4 09:26.9
12 12 / ZAhorolezec [52] Anna Grześkowiak 1982 POL Sudeckie Wycieczki Biegowe 55:44.7 10:23.2
13 13 / ZAhorolezec [314] Veronika Feifrlíková 1989 CZE Vtahu 56:08.1 10:46.6
14 14 / ZA [278] Andrea Teunerová 1988 CZE Velké Petrovice 57:15.0 11:53.5
15 15 / ZAhorolezec [271] Eva Bahníková 1989 CZE HO Větrník 57:20.0 11:58.5
16 16 / ZA [282] Lýdie Stodolová 1986 CZE Nechanice 57:50.1 12:28.6
17 17 / ZAhorolezec [233] Erika Kohoutová 1983 CZE Pozitivní nejistota 58:51.8 13:30.3
18 18 / ZAhorolezec [26] Petra Cabalková 1988 CZE Pardubice 58:59.0 13:37.5
19 19 / ZAhorolezec [253] Pavla Hovorková 1987 CZE 59:27.7 14:06.2
20 20 / ZAhorolezec [325] Zuzana Jasanská 1984 CZE HO Lezlabych 01:00:21.3 14:59.8
21 21 / ZAhorolezec [156] markéta součková 1987 CZE RBZ Praha 01:00:47.7 15:26.2
22 22 / ZAhorolezec [53] Jitka Güntherová 1988 CZE HO Beroun 01:01:10.9 15:49.4
23 23 / ZA [120] Tereza Nývltová 1996 CZE TuKaBel 01:01:25.9 16:04.4
24 24 / ZA [211] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 01:02:00.7 16:39.2
25 25 / ZA [330] Pavla Klicnarová 1988 CZE 01:02:01.7 16:40.2
26 26 / ZAhorolezec [169] Petra Šnapková 1985 CZE Tři křížky CF 01:02:29.0 17:07.5
27 27 / ZA [142] Marta Romanow 1986 POL Wroclaw 01:02:58.0 17:36.5
28 28 / ZA [304] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 01:03:41.4 18:19.9
29 29 / ZAhorolezec [269] Jana Brožová 1983 CZE 01:04:29.8 19:08.3
30 30 / ZA [177] Monika Štolbová 1988 CZE Cup of Tea 01:05:09.8 19:48.3
31 31 / ZA [58] Žaneta Havalcová 1983 CZE MP Praha 01:05:38.6 20:17.1
32 32 / ZA [28] Lenka Čermáková 1986 CZE Pardubice 01:06:10.1 20:48.6
33 33 / ZA [139] Anna Prostředníková 1984 CZE HOVRCH 01:07:18.7 21:57.2
34 34 / ZA [315] Hana Davídková 1990 CZE Alternátor Besedice 01:07:21.6 22:00.1
35 35 / ZA [201] Vendula Zedníková 1991 CZE Ocún - Bemaniax Madbike 01:07:28.6 22:07.1
36 36 / ZA [228] Jana Páslerová 1985 CZE M.C.Metuje 01:08:39.3 23:17.8
37 37 / ZA [252] Barbora Mičková 1986 CZE 01:08:52.3 23:30.8
38 38 / ZA [38] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:08:54.9 23:33.4
39 39 / ZAhorolezec [208] Jana Zemanova 1986 CZE Brno 01:10:45.2 25:23.7
40 40 / ZA [202] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 01:10:54.0 25:32.5
41 41 / ZAhorolezec [96] Nina Kuderjava 1991 GER Heidenau 01:11:35.3 26:13.8
42 42 / ZA [70] Irena Chaloupková 1983 CZE Bisofštajn 01:13:50.1 28:28.6
43 43 / ZA [289] Růženka Heřmanová 1993 CZE ŘÍZCI PAVLIŠOV 01:14:10.2 28:48.7