Běh Teplickými skalami
29.08.2021 Teplice nad Metují
LASPORTIVA CROSS | celkem: 229 , muži : 163, ženy: 66, junior: 10, MA: 55, MB: 51, MC: 29, MD: 13, ME: 3, MF: 2, juniorky: 5, ZA: 31, ZB: 20, ZC: 8, ZD: 2 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh Teplickými skalami | N/A | 29.08.2021 12:15:28 | |
Běh Teplickými skalami po kategoriích | N/A | 29.08.2021 12:15:28 |
výsledková listina LASPORTIVA CROSS
start ~ 09:30:12
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / MChorolezec | [ 166 ] | Drahomír Randa | 1974 | CZE | Ho Tj Sokol Stěžery | 39:50.5 | |||||||
2 | 1 / MAhorolezec | [ 312 ] | Radoslav Groh | 1989 | CZE | Hudy Sport | 40:35.8 | 00:45.3 | ||||||
3 | 2 / MAhorolezec | [ 151 ] | Lukáš Ondrášek | 1993 | CZE | Rýmařov | 41:53.6 | 02:03.1 | ||||||
4 | 3 / MAhorolezec | [ 66 ] | Daniel Hojný | 2001 | CZE | Ho Dvůr Králové Nad Labem | 42:05.4 | 02:14.9 | ||||||
5 | 4 / MAhorolezec | [ 42 ] | Vladislav Dufka | 1991 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 42:39.3 | 02:48.8 | ||||||
6 | 5 / MAhorolezec | [ 191 ] | Vítězslav Šolc | 1991 | CZE | Bk Náchod A H.o. Bišík | 42:41.7 | 02:51.2 | ||||||
7 | 2 / MChorolezec | [ 307 ] | Dušan Podroužek | 1974 | CZE | Ac Slovan Liberec | 42:59.4 | 03:08.9 | ||||||
8 | 1 / MBhorolezec | [ 17 ] | Jan Beran | 1983 | CZE | Ski Police Nad Metují, T.o.Šarkán | 43:07.7 | 03:17.2 | ||||||
9 | 6 / MAhorolezec | [ 169 ] | Jakub Rücker | 1988 | CZE | Bonbon Machov | 43:27.1 | 03:36.6 | ||||||
10 | 7 / MAhorolezec | [ 15 ] | Michal Bartoš | 1992 | CZE | Hk Adr Rock | 44:16.0 | 04:25.5 | ||||||
11 | 8 / MAhorolezec | [ 202 ] | Tomáš Tryzna | 1992 | CZE | Jívka | 44:39.9 | 04:49.4 | ||||||
12 | 2 / MBhorolezec | [ 309 ] | Roman Chlup | 1985 | CZE | Hmk Tj10 | 45:11.5 | 05:21.0 | ||||||
13 | 3 / MBhorolezec | [ 204 ] | Martin Vašák | 1983 | CZE | Zdoňov | 45:37.5 | 05:47.0 | ||||||
14 | 9 / MAhorolezec | [ 92 ] | Jan Kalkus | 1990 | CZE | Svět Běhu | 46:14.1 | 06:23.6 | ||||||
15 | 10 / MAhorolezec | [ 117 ] | Petr Křístek | 1987 | CZE | Ho VŠb Tu Ostrava | 46:53.6 | 07:03.1 | ||||||
16 | 3 / MChorolezec | [ 60 ] | Lukáš Havel | 1974 | CZE | Skilauf Team | 47:11.5 | 07:21.0 | ||||||
17 | 1 / ZAhorolezec | [ 314 ] | Karolína Grohová | 1990 | CZE | Hudy Sport | 47:12.9 | 07:22.4 | ||||||
18 | 11 / MAhorolezec | [ 165 ] | Kuba Rak | 1993 | CZE | Trutnov | 47:49.0 | 07:58.5 | ||||||
19 | 4 / MBhorolezec | [ 212 ] | Jiří Vlk | 1982 | CZE | Vernéřovice | 48:28.1 | 08:37.6 | ||||||
20 | 12 / MAhorolezec | [ 79 ] | Jakub Jandáček | 1997 | CZE | Wikov | 48:42.2 | 08:51.7 | ||||||
21 | 1 / ZChorolezec | [ 61 ] | Marie Havlová | 1976 | CZE | Skilauf Team | 48:47.9 | 08:57.4 | ||||||
22 | 4 / MChorolezec | [ 167 ] | Petr Rubeš | 1972 | CZE | Písek | 48:48.1 | 08:57.6 | ||||||
23 | 5 / MBhorolezec | [ 196 ] | Martin Šupich | 1977 | CZE | Ins Atelier Náchod - Hobby | 49:04.3 | 09:13.8 | ||||||
24 | 6 / MBhorolezec | [ 88 ] | Petr Juřina | 1982 | CZE | Mnichovo Hradiště | 49:12.5 | 09:22.0 | ||||||
25 | 1 / MDhorolezec | [ 201 ] | Miloslav Trnovský | 1965 | CZE | Hobuk | 49:22.0 | 09:31.5 | ||||||
26 | 7 / MBhorolezec | [ 170 ] | Roman Rudolf | 1982 | CZE | Dkh Broumov | 49:43.5 | 09:53.0 | ||||||
27 | 13 / MAhorolezec | [ 138 ] | Tomáš Mazur | 1989 | CZE | Ho Staré Město | 50:38.0 | 10:47.5 | ||||||
28 | 14 / MAhorolezec | [ 20 ] | Matěj Berka | 1998 | CZE | Hk Ostaš | 50:51.5 | 11:01.0 | ||||||
29 | 15 / MAhorolezec | [ 142 ] | Erik Mikula | 1987 | CZE | Lomnice Nad Popelkou | 51:03.6 | 11:13.1 | ||||||
30 | 5 / MChorolezec | [ 192 ] | Petr Špernoga | 1975 | CZE | Peku Team | 52:28.8 | 12:38.3 | ||||||
31 | 8 / MBhorolezec | [ 129 ] | Aleš Lhota | 1978 | CZE | A and a | 54:17.6 | 14:27.1 | ||||||
32 | 1 / ZBhorolezec | [ 313 ] | Kateřina Mandulová | 1979 | CZE | Nehop Pelhřimov | 55:16.4 | 15:25.9 | ||||||
33 | 16 / MAhorolezec | [ 178 ] | Jan Skácel | 1990 | CZE | Sks Chvojkovice Brod | 56:18.0 | 16:27.5 | ||||||
34 | 2 / ZAhorolezec | [ 224 ] | Petra Zvolánková | 1992 | CZE | Ho Škrovád | 56:37.6 | 16:47.1 | ||||||
35 | 9 / MBhorolezec | [ 176 ] | Georges Siládi | 1982 | CZE | Komárka | 56:51.5 | 17:01.0 | ||||||
36 | 6 / MChorolezec | [ 207 ] | Václav Vestfál | 1972 | CZE | Ho Loko Teplice | 57:15.9 | 17:25.4 | ||||||
37 | 10 / MBhorolezec | [ 149 ] | Martin Novák | 1982 | CZE | Písek | 58:03.9 | 18:13.4 | ||||||
38 | 7 / MChorolezec | [ 159 ] | Daniel Pfeifer | 1976 | CZE | Mezilečí | 58:21.2 | 18:30.7 | ||||||
39 | 11 / MBhorolezec | [ 72 ] | Karol Hovorka | 1980 | CZE | Lk Mšeno | 58:32.2 | 18:41.7 | ||||||
40 | 8 / MChorolezec | [ 146 ] | Petr Nádhera | 1967 | CZE | Hradec Králové | 59:02.1 | 19:11.6 | ||||||
41 | 1 / juniorhorolezec | [ 198 ] | Vojtěch Tomek | 2004 | CZE | Ostrava-poruba | 01:00:31.0 | 20:40.5 | ||||||
42 | 2 / ZBhorolezec | [ 70 ] | Marie Hornychová | 1980 | CZE | Ski Police Nad Metují | 01:00:49.2 | 20:58.7 | ||||||
43 | 1 / juniorkyhorolezec | [ 157 ] | Kateřina Petrová | 2004 | CZE | Sk Nový Bor | 01:02:44.4 | 22:53.9 | ||||||
44 | 3 / ZBhorolezec | [ 78 ] | Klára Jakubů | 1981 | CZE | Turnov | 01:02:45.8 | 22:55.3 | ||||||
45 | 2 / juniorkyhorolezec | [ 131 ] | Magdalena Lotová | 2005 | CZE | Sk Nový Bor | 01:03:12.4 | 23:21.9 | ||||||
46 | 12 / MBhorolezec | [ 145 ] | Petr Mynarčík | 1985 | CZE | DruŽba KrŮ - Ostrava | 01:04:03.9 | 24:13.4 | ||||||
47 | 3 / ZAhorolezec | [ 163 ] | Alzbeta Prouzova | 1992 | CZE | Ho Mnichovo Hradiště | 01:07:59.1 | 28:08.6 | ||||||
48 | 2 / juniorhorolezec | [ 316 ] | Matěj Kotulán | 2003 | CZE | Semily | 01:09:03.6 | 29:13.1 | ||||||
{49} | 3 / juniorkyhorolezec | [ 41 ] | Kristýna Dubská | 2002 | CZE | Praha |