Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 357, muži : 240, ženy: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 65, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 57, muži : 28, ženy: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 357 účastníků ( 240 mužů, 117 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZB horolezec [276] andršová veronika CZE 1982
ZA horolezec [12] Balážová Júlia SVK 1992 Julísek and Lukísek
MA horolezec [90] bartoš radek CZE 1990 Kamil Koubík
MB horolezec [15] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MA horolezec [16] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
MA horolezec [306] blahuta Tomáš CZE 1992 Biatlon Ostrava
ZA horolezec [21] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
ZB horolezec [27] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
MB horolezec [28] Černý František CZE 1980 cernosinacestach
MA horolezec [248] Ďoubal Jan CZE 1986 Hovrch RT_SH
MA horolezec [36] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MB horolezec [461] Dvořák Jan CZE 1978 Sokol Bojkovice
MA horolezec [455] Dvořák Marek CZE 1992 HORO ČT
MC horolezec [38] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MB horolezec [278] Dvořák Richard CZE 1981 Sambar, Lezecká stěna Kladno
MB horolezec [48] Gromus Daniel CZE 1978 HO Rýmařov
MA horolezec [275] harvánek michal CZE 1991 Náměšť
junior horolezec [60] Havran Martin CZE 2007 155.HO - Vsetín
junior horolezec [61] Havran Ondřej CZE 2004 155.HO - Vsetín
junior horolezec [59] Havran Tomáš CZE 2002 155.HO - Vsetín
ZB horolezec [62] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
MA horolezec [68] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
ZB horolezec [308] Hornychová Marie CZE 1980 SKI Police nad Metují
junior horolezec [255] Houdek Jiří CZE 2005 155. HO Vsetín
MB horolezec [69] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
junior horolezec [257] Hruška Daniel CZE 2004 155. HO Vsetín
MA horolezec [406] Chlup Roman CZE 1985 HMK TJ10
ZC horolezec [284] Chomiak Katarzyna POL 1974 Jedlina-Zdrój
MC horolezec [465] Jarý Petr CZE 1972 Kovošrot Jarý
ZA horolezec [447] Jíšová Barbora CZE 1992 Eleven Run Team
MA horolezec [454] kadeřábek petr CZE 1989
ZC horolezec [92] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
MA horolezec [95] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
junior horolezec [299] Kulda Jiří CZE 2002 Maratonstav Úpice a HOCK
MA horolezec [310] kulhánek filip CZE 1997
MA horolezec [290] kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
MB horolezec [102] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MB horolezec [448] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
MA horolezec [294] lochman Petr CZE 1990 run4run
ZA horolezec [243] Magnusková Hana CZE 1986 Třinec
MB horolezec [245] Mandík Karel CZE 1978 Beal
junior horolezec [108] Maňhal Ondřej CZE 2000 Horní Maršov
juniorky horolezec [265] Masláková Marína SVK 2001 Banska Bystrica
MA horolezec [123] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MD horolezec [244] nosek jaroslav CZE 1963 LK Prachov
MB horolezec [453] Novák Martin CZE 1982 Trutnov
MA horolezec [126] Novotný Jakub CZE 1988 HORO Česká Třebová
MA horolezec [129] Ondrášek Lukáš CZE 1993 HUDY SPORT, Julísek and Lukísek
ZA horolezec [291] páleníková lenka CZE 1985 Modřice
MA horolezec [131] Papez Martin CZE 1988 Ho pionneer
junior horolezec [434] Paulik Marian SVK 2000 nemam
juniorky horolezec [288] Paulíková Terézia SVK 2000 Žibritov
MA horolezec [135] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
MA horolezec [269] Punda Václav CZE 1990 rt_sh
MA horolezec [258] Rak Kuba CZE 1993
MC horolezec [142] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MA horolezec [282] repík Jakub CZE 1986 Trutnov
MB horolezec [146] Roupa Lukáš CZE 1982 Praha 15
MA horolezec [147] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MB horolezec [252] rudolf roman CZE 1982 Hovrch
MA horolezec [149] Řezníček Jan CZE 1987 Los Plzeňos
MA horolezec [297] sibera Jan CZE 1988 Údolí Sviní
MB horolezec [154] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
ZB horolezec [430] Skácelová Marie CZE 1975 HO Ještěd
ZA horolezec [268] součková markéta CZE 1987 rt_sh
MB horolezec [287] soucha Jan CZE 1978 HoSoHoPo
ZB horolezec [227] Stoklasová Eva CZE 1975 Dámská jízda
ZA horolezec [302] struková kateřina CZE 1985
juniorky horolezec [256] Šarmanová Simona CZE 2005 155. HO Vsetín
ZA horolezec [463] Šepsová Martina CZE 1988
MA horolezec [170] Šofr Ondřej CZE 1985 Pardubice
MA horolezec [175] Špička Jan CZE 1988 Los Plzeňos
MA horolezec [177] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MA horolezec [180] Šteyer Matěj CZE 1985 Tendon/Chlupy v zipu
ZA horolezec [181] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
MC horolezec [187] Trnovský Miloslav CZE 1965 Hobuk
MA horolezec [462] tryzna tomáš CZE 1992
MA horolezec [188] Urbánek Matouš CZE 1988 Horo ČT
MB horolezec [195] Vladyka Petr CZE 1982 Tendon
ZB horolezec [301] vojtíková lenka CZE 1981 Pozitivní nejistota
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
MA horolezec [267] Zábranský Václav CZE 1989 rt_sh
ZA horolezec [451] zástěrová petra CZE 1988 ostrava
junior horolezec [309] zimka Martin SVK 2000 Banská Bystrica