Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 358, muži : 241, ženy: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 66, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 57, muži : 28, ženy: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 358 účastníků ( 241 mužů, 117 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MC [404] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
MC [307] Drahoňovský Radek CZE 1973 SVIJANY
MC horolezec [38] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MC [458] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
MC [52] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MC [53] Hájek Miloš CZE 1973 Liberec
MC [54] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MC [63] Hejl Radek CZE 1972 Pomalu a jistě
MC [66] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [246] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MC [72] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MC horolezec [465] Jarý Petr CZE 1972 Kovošrot Jarý
MC [296] krtička Michal CZE 1973 Wikov
MC [97] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MC [98] Květoň Vladimír CZE 1968 Šumperk
MC [232] Lamich Bořek CZE 1974 Run for life
MC [109] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
MC [114] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
MC [236] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
MC [122] Němec Pavel CZE 1968 Nučice
MC [136] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MC [137] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MC [254] Porubský Július SVK 1973 ŠK Triturus Nitra
MC horolezec [142] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MC [402] Rubeš Petr CZE 1972
MC [152] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
MC [159] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
MC [435] Stodůlka Libor CZE 1973 TJ Pohoří
MC [169] Šnýdr Radek CZE 1970 RADULA
MC [178] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
MC horolezec [187] Trnovský Miloslav CZE 1965 Hobuk
MC [191] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [192] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
MC [193] Vebr Stanislav CZE 1973 Boxing club Broumov
MC [199] Vondráček Miroslav CZE 1965 vondrami
MC [305] WŁODARCZYK Andrzej Rafal POL 1972 Radom