Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 358, muži : 241, ženy: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 66, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 57, muži : 28, ženy: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 358 účastníků ( 241 mužů, 117 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZB horolezec [276] andršová veronika CZE 1982
ZB [23] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
ZB [24] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [25] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [ ] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [433] Březinová Alena CZE 1979 run4run
ZB horolezec [27] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
ZB [39] Eliášová Šárka CZE 1977 Holice
ZB [253] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
ZB [55] Hálová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
ZB [442] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
ZB horolezec [62] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
ZB horolezec [308] Hornychová Marie CZE 1980 SKI Police nad Metují
ZB [70] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZB [80] kadlecova monika CZE 1977 Praha,Přezletice
ZB [82] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ZB [235] Komárková Petra CZE 1984 Run for life
ZB [6] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZB [111] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
ZB [120] Musilová Jana CZE 1978 Albi
ZB [133] Petrova Geri BGR 1976 Bulharsko
ZB [134] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
ZB [138] Procházková Jitka CZE 1980 SC vebr-sport
ZB [144] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
ZB [285] Sackiewicz - Wiącek Agnieszka POL 1976 Biegaj w Jedlinie
ZB horolezec [430] Skácelová Marie CZE 1975 HO Ještěd
ZB [401] Smagała Ewelina POL 1978
ZB [161] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
ZB horolezec [227] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
ZB [164] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
ZB [174] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
ZB [184] Švejcarová Jana CZE 1978 Dolní Bezděkov
ZB [196] Vlachynská Kristýna CZE 1978 HaKi-Run
ZB [240] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
ZB horolezec [301] vojtíková lenka CZE 1981 Pozitivní nejistota
ZB [208] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop