Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 245, muži : 161, ženy: 84, junior: 16, MA: 56, MB: 41, MC: 27, MD: 15, ME: 4, MF: 2, juniorky: 8, ZA: 27, ZB: 29, ZC: 12, ZD: 8 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 41, muži : 18, ženy: 23, minizaci: 7, ml.zaci: 7, st.zaci: 4, minizakyne: 15, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 245 účastníků ( 161 mužů, 84 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MA [10] Adámek Daniel CZE 1999 OCRA-CZ Team
MA horolezec [16] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
MA [19] Bitnar Matěj CZE 1988 Sportovní klub hasičů KHK
MA [20] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
MA [26] Bubeník Michal CZE 1991 Pardubice
MA [34] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
MA [35] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
MA horolezec [36] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MA [51] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MA [56] Hanousek Jiří CZE 1988 Road Racing Podorlicko
MA [58] Havelka Jakub CZE 1988 Louny
MA [ ] Hekrle Pavel CZE 1993 Horo ČT
MA horolezec [68] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
MA [2] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MA [83] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
MA horolezec [90] Koubík Kamil CZE 1990 Kamil Koubík
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MA [78] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
MA horolezec [95] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MA [99] Langr Michal CZE 1993 HaKi-Run
MA [103] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MA [104] Lněnička Jan CZE 1994 Hradec Králové
MA [105] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
MA [112] May Petr CZE 1985 TuKaBel
MA [113] Meisner Patrik CZE 1995 Krtečkova hromádka
MA [116] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MA [119] Mitáš Jiří CZE 1990 Kladno
MA horolezec [123] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MA horolezec [126] Novotný Jakub CZE 1988 HORO Česká Třebová
MA horolezec [129] Ondrášek Lukáš CZE 1993 HUDY SPORT, Julísek and Lukísek
MA horolezec [131] Papez Martin CZE 1988 Ho pionneer
MA horolezec [135] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
MA [4] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MA [139] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
MA [148] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
MA horolezec [147] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MA [151] Schejbal Marek CZE 1989 Sportovní klub hasičů KHK
MA [ ] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
MA horolezec [188] Urbánek Matouš CZE 1988 Horo ČT
MA [3] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MA [201] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
MA [205] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MA [5] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
MA [ ] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
MA [29] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MA [30] Červinka Mário CZE 1995 Čestice 55, Kostelec nad Orlicí
MA [31] Česenek Ivo CZE 1987 Náchod
MA horolezec [149] Řezníček Jan CZE 1987 Los Plzeňos
MA [166] Šinták Petr CZE 1986 Slavoňov
MA horolezec [170] Šofr Ondřej CZE 1985 Pardubice
MA [9] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MA [172] Šorm Ivo CZE 1987 Janov nad Nisou
MA horolezec [175] Špička Jan CZE 1988 Los Plzeňos
MA horolezec [180] Šteyer Matěj CZE 1985 Tendon/Chlupy v zipu
MA [182] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MA horolezec [177] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MB [ ] Duch Miroslav CZE 1979 TJ Maratonstav Úpice
MB [37] Dusbaba Milan CZE 1981 TK Kvasiny
MB [41] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
MB [44] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MB horolezec [48] Gromus Daniel CZE 1978 HO Rýmařov
MB [49] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
MB [50] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
MB [65] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
MB [67] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
MB horolezec [69] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
MB [71] Huml Martin CZE 1983 Boxing club Broumov
MB [ ] Jančík Viktor CZE 1981 Albi
MB [81] Kalkus Roman CZE 1980 Run4fun Hradec Králové
MB [86] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MB [87] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
MB [ ] Kornaś Marcin POL 1978 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
MB [91] Kratochvíl Miloš CZE 1975 Hvězda Pardubice
MB [93] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
MB [77] Kábela Honza CZE 1978 SP Malenovice
MB [101] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MB horolezec [102] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MB [107] Malý Pavel CZE 1975 Teplice nad Metují
MB [117] Míka Jan CZE 1983 Varnsdorf
MB [124] Novák Pavel CZE 1981 KRB Chrudim
MB [130] Pajer Jan CZE 1980 #GLADIATORRACETEAM
MB [150] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
MB [ ] Pondělíček Petr CZE 1975 JBL Standa tým
MB [145] Renský Michal CZE 1979 Run4run
MB horolezec [146] Roupa Lukáš CZE 1982 Praha 15
MB horolezec [154] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
MB [156] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MB [ ] Trnečka Pavel CZE 1983 Hradec Králové
MB horolezec [195] Vladyka Petr CZE 1982 Tendon
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
MB [203] Zbožínek Petr CZE 1984 TJ Slovan Zlín
MB [207] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
MB [206] Zoubek Michal CZE 1976 Praha 3
MB horolezec [15] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MB horolezec [28] Černý František CZE 1980 cernosinacestach
MB [176] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
MB [183] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
MC [ ] Drahoňovský Radek CZE 1973 SVIJANY
MC horolezec [38] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MC [52] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MC [54] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MC [63] Hejl Radek CZE 1972 Pomalu a jistě
MC [66] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [ ] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MC [53] Hájek Miloš CZE 1973 Liberec
MC [72] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MC [97] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MC [98] Květoň Vladimír CZE 1968 Šumperk
MC [109] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
MC [114] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
MC [122] Němec Pavel CZE 1968 Nučice
MC [137] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MC [136] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MC [ ] Porubský Július SVK 1973 ŠK Triturus Nitra
MC horolezec [142] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MC [152] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
MC [159] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
MC horolezec [187] Trnovský Miloslav CZE 1965 Hobuk
MC [191] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [192] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
MC [193] Vebr Stanislav CZE 1973 Boxing club Broumov
MC [199] Vondráček Miroslav CZE 1965 vondrami
MC [169] Šnýdr Radek CZE 1970 RADULA
MC [178] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
MD [22] Brause Miroslav Herbert CZE 1964 Boxing club Broumov
MD [40] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MD [46] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
MD [73] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
MD [84] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
MD [94] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MD [100] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
MD [118] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MD [125] Novák Karel CZE 1964 Vysoké Mýto
MD [143] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
MD [189] Valenta Michal CZE 1962 prales tužín
MD [ ] zelený luděk CZE 1961 DomaŽďár
MD [ ] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
MD [165] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
MD [171] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
ME [75] Javůrek Jiří CZE 1948 TJ Maratonstav Úpice
ME [140] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
ME [185] Trejbal Karel CZE 1951 SKP Mladá Boleslav
ME [168] Šlégr Jiří CZE 1954 LOKO Trutnov
MF [18] Bielčík Jindřich CZE 1940 Lichkov
MF [ ] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
ZA [11] Adámková Jana CZE 1996 OlfinCar Ski team Trutnov
ZA horolezec [12] Balážová Júlia SVK 1992 Julísek and Lukísek
ZA [ ] Bambuchová Markéta CZE 1992 Havířov - Suchá
ZA [14] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
ZA [17] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
ZA horolezec [21] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
ZA [32] Danielová Eva CZE 1995 HaKi-Run
ZA [ ] Drábková Tereza CZE 1991 Roztoky
ZA [47] Frýdlová Šárka CZE 1990 Hradec Králové
ZA [76] Joudalová Pavlíma CZE 1991 Česká Skalice
ZA [89] Kotková Monika CZE 1991 Šumperk
ZA [85] Kočanová Veronika CZE 1990 Lanová dráha Sněžka
ZA horolezec [ ] Magnusková Hana CZE 1986 Třinec
ZA [106] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
ZA [115] Mervartová Kristýna CZE 1991 Atletická škola Hradec Králové
ZA [128] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
ZA [7] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
ZA [155] Skalická Anna CZE 1993 Trutnov
ZA [158] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
ZA [160] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZA [197] Vobořilová Kateřina CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
ZA [194] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
ZA [204] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
ZA [202] Záveská Anna CZE 1988 Ústí nad Orlicí
ZA [173] Šormová Janoušková Zuzana CZE 1985 Janov nad Nisou
ZA horolezec [181] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
ZA [167] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
ZB [23] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
ZB [24] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [25] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [ ] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [ ] Březinová Alena CZE 1979 run4run
ZB [39] Eliášová Šárka CZE 1977 Holice
ZB [ ] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
ZB horolezec [62] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
ZB horolezec [ ] Hornychová Marie CZE 1980 SKI Police nad Metují
ZB [70] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZB [55] Hálová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
ZB [82] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ZB [6] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZB [111] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
ZB [120] Musilová Jana CZE 1978 Albi
ZB [133] Petrova Geri BGR 1976 Bulharsko
ZB [134] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
ZB [138] Procházková Jitka CZE 1980 SC vebr-sport
ZB [144] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
ZB [ ] Sackiewicz - Wiącek Agnieszka POL 1976 Biegaj w Jedlinie
ZB [161] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
ZB [196] Vlachynská Kristýna CZE 1978 HaKi-Run
ZB [ ] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
ZB [208] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
ZB [80] kadlecova monika CZE 1977 Praha,Přezletice
ZB horolezec [27] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
ZB [164] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
ZB [174] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
ZB [184] Švejcarová Jana CZE 1978 Dolní Bezděkov
ZC [13] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ZC [ ] Chomiak Katarzyna POL 1974 Jedlina-Zdrój
ZC [33] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZC [ ] Dědková Eva CZE 1969 Praha 9
ZC [42] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
ZC [43] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZC [57] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
ZC [ ] Kratochvílová Jitka CZE 1974 Kraťáci
ZC horolezec [92] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
ZC [79] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZC [110] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
ZC [121] Myslivcova Lenka CZE 1970 OK Slavia Hradec Králové
ZD [45] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
ZD [64] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
ZD [ ] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZD [8] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
ZD [163] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
ZD [186] Trnovská Jarmila CZE 1964 Police nad Metují
ZD [ ] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
ZD [179] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
junior horolezec [60] Havran Martin CZE 2007 155.HO - Vsetín
junior horolezec [59] Havran Tomáš CZE 2002 155.HO - Vsetín
junior horolezec [61] Havran Ondřej CZE 2004 155.HO - Vsetín
junior [74] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
junior [300] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
junior [157] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
junior [400] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
junior [88] Kostruh Honza CZE 2004 VSK Uni Brno
junior horolezec [ ] Kulda Jiří CZE 2002 Maratonstav Úpice a HOCK
junior horolezec [108] Maňhal Ondřej CZE 2000 Horní Maršov
junior [ ] Paulik Marian SVK 2000 nemam
junior [132] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [141] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
junior [153] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
junior [198] Volný Ondřej CZE 2001 Moravská Třebová
junior horolezec [ ] Zimka Martin SVK 2000 Banská Bystrica
juniorky [96] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
juniorky [ ] Lopatářová Eliška CZE 2004 Česká Skalice
juniorky [ ] Luňáčková Lucie CZE 2001 Rozhoupej město
juniorky horolezec [ ] Masláková Marína SVK 2001 Banska Bystrica
juniorky [127] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL Machov
juniorky horolezec [ ] Paulíková Terézia SVK 2000 Žibritov
juniorky [162] Stodůlková Veronika CZE 2001 TJ Pohoří
juniorky [190] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:35:00 , 2005 a mladší , přihlášeno: 41 účastníků ( 18 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
minizaci [ ] Duch Matyaš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [408] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizaci [412] Formánek Lukáš CZE 2012 Praha
minizaci [411] Formánek Tomáš CZE 2009 Praha
minizaci [ ] Hrouda Jakub CZE 2011 SOKOL Valteřice
minizaci [ ] Kornaś Jan POL 2010 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
minizaci [ ] Vojtěch Vojta CZE 2011 Suchý Důl
minizakyne [402] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
minizakyne [401] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [403] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
minizakyne [405] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
minizakyne [ ] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [407] Dusbabová Kateřina CZE 2012 TK Kvasiny
minizakyne [409] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizakyne [414] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [416] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [418] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizakyne [419] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [420] Macurová Adéla CZE 2012 Hronov
minizakyne [427] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
minizakyne [428] Vančurová Viktorie CZE 2016 Náchod
minizakyne [426] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
ml.zaci [ ] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
ml.zaci [404] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
ml.zaci [ ] Drahoňovský Šimon CZE 2008 SVIJANY
ml.zaci [410] Flašar Marek CZE 2008 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ml.zaci [415] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
ml.zaci [ ] Kornaś Franciszek POL 2008 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
ml.zaci [424] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
ml.zakyne [406] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
ml.zakyne [ ] Hroudová Helena CZE 2008 SOKOL Valteřice
ml.zakyne horolezec [ ] Janošová Mariana CZE 2007 TJ Baník Karviná
ml.zakyne [417] Kostruhová Šárka CZE 2007 VSK Uni Brno
ml.zakyne [422] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
ml.zakyne [425] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
st.zaci [ ] Hrouda David CZE 2006 SASM
st.zaci [ ] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
st.zaci [423] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
st.zaci [ ] Čížek Vojtěch CZE 2005 MFK Nové Město nad Metují
st.zakyne [413] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
st.zakyne [421] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice