Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 198, muži : 132, ženy: 66, junior: 9, MA: 47, MB: 35, MC: 22, MD: 14, ME: 3, MF: 2, juniorky: 7, ZA: 19, ZB: 24, ZC: 11, ZD: 5 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 29, muži : 9, ženy: 20, minizaci: 5, ml.zaci: 3, st.zaci: 1, minizakyne: 14, ml.zakyne: 4, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 10:00:00 , 2009 a starší , přihlášeno: 198 účastníků ( 132 mužů, 66 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZB [ ] Petrova Geri BGR 1976 Bulharsko
MA [ ] Adámek Daniel CZE 1999 OCRA-CZ Team
ZA [ ] Adámková Jana CZE 1996 OlfinCar Ski team Trutnov
ZA [ ] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
ZC [ ] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ZA [ ] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
MA horolezec [ ] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
MF [ ] Bielčík Jindřich CZE 1940 Lichkov
MA [ ] Bitnar Matěj CZE 1988 Sportovní klub hasičů KHK
ZA horolezec [ ] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
MA [ ] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
MD [ ] Brause Miroslav Herbert CZE 1964 Boxing club Broumov
ZB [ ] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [ ] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [ ] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [ ] Březinová Alena CZE 1979 run4run
ZC [ ] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MA [ ] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
MA [ ] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
MA horolezec [ ] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MB [ ] Dusbaba Milan CZE 1981 TK Kvasiny
MC horolezec [ ] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MD [ ] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
ZB [ ] Eliášová Šárka CZE 1977 Holice
MB [ ] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
ZC [ ] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
ZC [ ] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [ ] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
ZD [ ] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
MD [ ] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
ZA [ ] Frýdlová Šárka CZE 1990 Hradec Králové
MB [ ] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
MB [ ] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
MC [ ] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MA [ ] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [ ] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MA [ ] Hanousek Jiří CZE 1988 Road Racing Podorlicko
ZC [ ] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MA [ ] Havelka Jakub CZE 1988 Louny
junior horolezec [ ] Havran Tomáš CZE 2002 155.HO - Vsetín
ZB horolezec [ ] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
MC [ ] Hejl Radek CZE 1972 Pomalu a jistě
MA [ ] Hekrle Pavel CZE 1993 Horo ČT
MB [ ] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
MC [ ] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [ ] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [ ] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
MA horolezec [ ] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
MB horolezec [ ] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
ZB [ ] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [ ] Huml Martin CZE 1983 Boxing club Broumov
MC [ ] Hájek Miloš CZE 1973 Liberec
ZB [ ] Hálová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
MC [ ] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
junior [ ] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
MD [ ] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
MB [ ] Jančík Viktor CZE 1981 Albi
ME [ ] Javůrek Jiří CZE 1948 TJ Maratonstav Úpice
MA [ ] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
ZD [ ] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZA [ ] Joudalová Pavlíma CZE 1991 Česká Skalice
MB [ ] Kalkus Roman CZE 1980 Run4fun Hradec Králové
ZB [ ] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
MA [ ] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
MD [ ] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
MB [ ] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MB [ ] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
junior [ ] Kostruh Honza CZE 2004 VSK Uni Brno
ZA [ ] Kotková Monika CZE 1991 Šumperk
MA horolezec [ ] Koubík Kamil CZE 1990 Kamil Koubík
ZB [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZB [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZA [ ] Kočanová Veronika CZE 1990 Lanová dráha Sněžka
MB [ ] Kratochvíl Miloš CZE 1975 Hvězda Pardubice
ZC [ ] Kratochvílová Jitka CZE 1974 Kraťáci
MB [ ] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
MD [ ] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MA [ ] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
ZC horolezec [ ] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
juniorky [ ] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
junior horolezec [ ] Kulda Jiří CZE 2002 Maratonstav Úpice a HOCK
MC [ ] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MC [ ] Květoň Vladimír CZE 1968 Šumperk
MB [ ] Kábela Honza CZE 1978 SP Malenovice
MA [ ] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
ZC [ ] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
MA horolezec [ ] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MD [ ] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
MB [ ] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MB horolezec [ ] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MA [ ] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MA [ ] Lněnička Jan CZE 1994 Hradec Králové
juniorky [ ] Lopatářová Eliška CZE 2004 Česká Skalice
MA [ ] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
juniorky [ ] Luňáčková Lucie CZE 2001 Rozhoupej město
MD [ ] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
ZA [ ] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
MB [ ] Malý Pavel CZE 1975 Teplice nad Metují
MC [ ] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
ZC [ ] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
MA [ ] May Petr CZE 1985 TuKaBel
junior horolezec [ ] Maňhal Ondřej CZE 2000 Horní Maršov
MA [ ] Meisner Patrik CZE 1995 Krtečkova hromádka
MC [ ] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ZA [ ] Mervartová Kristýna CZE 1991 Atletická škola Hradec Králové
MF [ ] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
MA [ ] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MA [ ] Mitáš Jiří CZE 1990 Kladno
ZB [ ] Musilová Jana CZE 1978 Albi
ZC [ ] Myslivcova Lenka CZE 1970 OK Slavia Hradec Králové
MA horolezec [ ] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MA horolezec [ ] Novotný Jakub CZE 1988 HORO Česká Třebová
MB [ ] Novák Pavel CZE 1981 KRB Chrudim
MD [ ] Novák Karel CZE 1964 Vysoké Mýto
juniorky [ ] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL Machov
ZA [ ] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
MB [ ] Pajer Jan CZE 1980 #GLADIATORRACETEAM
ZD [ ] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
ZB [ ] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
junior [ ] Pešina Jakub CZE 2004 redpoint eleven team
MA horolezec [ ] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
MA [ ] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MC [ ] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MB [150] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
MC [ ] Poláček jan CZE 1968 Náchod
ZB [ ] Procházková Jitka CZE 1980 SC vebr-sport
MA [ ] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
ME [ ] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
junior [ ] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
MC horolezec [ ] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MD [ ] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
ZB [ ] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
MB [ ] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZA [ ] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
MA horolezec [ ] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MA [ ] Schejbal Marek CZE 1989 Sportovní klub hasičů KHK
MC [ ] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
junior [ ] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
MB horolezec [ ] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
ZA [ ] Skalická Anna CZE 1993 Trutnov
MB [ ] Smola Josef CZE 1980 Náchod
ZA [ ] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
ZB [ ] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
juniorky [ ] Stodůlková Veronika CZE 2001 TJ Pohoří
ZD [ ] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MA [ ] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
ME [ ] Trejbal Karel CZE 1951 SKP Mladá Boleslav
MB [ ] Trnečka Pavel CZE 1983 Hradec Králové
MA horolezec [ ] Urbánek Matouš CZE 1988 Horo ČT
MD [ ] Valenta Michal CZE 1962 prales tužín
juniorky [ ] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod
MC [ ] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [ ] Vebr Stanislav CZE 1973 Boxing club Broumov
ZB [ ] Vlachynská Kristýna CZE 1978 HaKi-Run
MA [ ] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZA [ ] Vobořilová Kateřina CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
junior [ ] Volný Ondřej CZE 2001 Moravská Třebová
MC [ ] Vondráček Miroslav CZE 1965 vondrami
MB horolezec [ ] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
ZA [ ] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
MA [ ] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
MB [ ] Zbožínek Petr CZE 1984 TJ Slovan Zlín
ZA [ ] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
MA [ ] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MB [ ] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
MB [ ] Zoubek Michal CZE 1976 Praha 3
ZB [ ] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
MA [ ] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
MB horolezec [ ] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MA [ ] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
ZB horolezec [ ] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
MB horolezec [ ] Černý František CZE 1980 cernosinacestach
MA [ ] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MA [ ] Červinka Mário CZE 1995 Čestice 55, Kostelec nad Orlicí
MA [ ] Česenek Ivo CZE 1987 Náchod
MD [ ] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
MA horolezec [ ] Řezníček Jan CZE 1987 Los Plzeňos
ZB [ ] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
MD [ ] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
MC [ ] Šnýdr Radek CZE 1970 RADULA
MA [ ] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MD [ ] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
ZB [ ] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
MA horolezec [ ] Špička Jan CZE 1988 Los Plzeňos
MB [ ] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
ZD [ ] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
ZA horolezec [ ] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
MA [ ] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MA horolezec [ ] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MC [ ] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
MB [ ] Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod - A
ZB [ ] Švejcarová Jana CZE 1978 Dolní Bezděkov
ZA [ ] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
ZC [ ] Chomiak Katarzyna POL 1974 Jedlina-Zdrój
MB [ ] Kornaś Marcin POL 1978 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
ZB [ ] Sackiewicz - Wiącek Agnieszka POL 1976 Biegaj w Jedlinie
juniorky [ ] Paulíková Terézia SVK 2000 Žibritov
MC [ ] Porubský Július SVK 1973 ŠK Triturus Nitra

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 10:05:00 , 2005 a mladší , přihlášeno: 29 účastníků ( 9 mužů, 20 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
minizakyne [ ] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
minizakyne [ ] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [ ] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
minizakyne [ ] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ml.zakyne [ ] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
minizakyne [ ] Dusbabová Kateřina CZE 2012 TK Kvasiny
minizaci [ ] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [ ] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizaci [ ] Formánek Tomáš CZE 2009 Praha
minizaci [ ] Formánek Lukáš CZE 2012 Praha
minizakyne [ ] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
st.zakyne [ ] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
ml.zaci [ ] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
minizakyne [ ] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
ml.zakyne [ ] Kostruhová Šárka CZE 2007 VSK Uni Brno
minizakyne [ ] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [ ] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizakyne [ ] Macurová Adéla CZE 2012 Hronov
st.zakyne [ ] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [ ] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
ml.zakyne [ ] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
ml.zaci [ ] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
st.zaci [ ] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [ ] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
minizakyne [ ] Vančurová Viktorie CZE 2016 Náchod
minizakyne [ ] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
ml.zakyne [ ] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
ml.zaci [ ] Kornaś Franciszek POL 2008 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
minizaci [ ] Kornaś Jan POL 2010 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN