Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Běhej s námi 2019 - seriál běhů

14.02.2019 - 11.04.2019 Praha a okolí 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

bodové hodnocení celkem: 61, muži : 30, ženy: 31, Muži: 30, Ženy: 31 [html] [pdf]

Pravidla soutěže

výsledková listina bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Muži

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec ValentýnStateniceSuchdolÚnětice
1 Muži 450 Chyba Jiří Nutrend Specialized Racing 150 150 150 150
2 Muži 350 Vlk Pavel Originál 1869 Příbram 130 110 110 80
3 Muži 240 Borovsky Jindrich Praha 80 90 70
4 Muži 220 Marek David Suchdol 90 70 60
5 Muži 140 Hanousek Jakub Police nad metují 50 90
6 Muži 130 Vukovic Vuk SK Kotlarka 130
6 Muži 130 Voborský Marek Horoměřice 130
6 Muži 130 Nohejl Tomáš Praha 40 60 30
6 Muži 130 Sedláček Jan SK Svěrák 130
10 Muži 110 Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro 110
10 Muži 110 Hejna Jan RUMOVÝ EXPRESS 60 50
10 Muži 110 klauda jan praha 5 110
13 Muži 100 Beránek Jan adidas Runners Prague 60 40
14 Muži 90 Jerie Marek TJ Magla 90
14 Muži 90 Matlach Ondřej Moose Power 70 20
16 Muži 80 Vašina Jiří Praha 6 80
16 Muži 80 Kálal Tomáš Žižkovský tygři 80
18 Muži 70 Hejný Martin Silvini Madshus Team 70
19 Muži 60 Sára Robert Roztoky 20 30 10
20 Muži 50 Maxa Matěj Statenice 50
20 Muži 50 Pretorius Ruan prague 50
22 Muži 40 Mach Štěpán Letiště Praha 40
22 Muži 40 Kodr Karel ŽUCH 40
24 Muži 30 Waldhans Patrik Barbarian Extreme Team 30
24 Muži 30 Filip Karel AC Jeskyně 30
26 Muži 20 Procházka Pavel Marveláci 20
26 Muži 20 Olšovský Vítězslav Báječné ženy v běhu 20
28 Muži 10 Mrkvička Vít Praha 9 10
28 Muži 10 Dušek Pavel Brandýs nad Labem 10
28 Muži 10 Srb Jindřich Night Run Team 10

Ženy

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec ValentýnStateniceSuchdolÚnětice
1 Ženy 450 Sláviková Lujza ŽUCH 150 150 150 150
2 Ženy 350 Nováková Magda Suchdol 90 130 130
3 Ženy 280 Třísková Katarína Praha 80 110 90
4 Ženy 260 Mičke Bianka adidas Runners Prague 110 80 70
5 Ženy 200 Dvořáková Marcela Olfin Car Ski Team Trutnov 90 110
6 Ženy 150 Mališová Karla Sabzo 50 50 50
7 Ženy 130 Hejná Anna-Marie Silvini Madshus Team 130
7 Ženy 130 Hašková Petra Černošice 130
7 Ženy 130 Naďová Petra Team Goofy 70 60
10 Ženy 120 Bartíková Milena Letiště Praha 60 20 40
11 Ženy 110 Frantová Andrea Lidl 110
12 Ženy 90 Portellová Karolina Barbarian Extreme Team 90
13 Ženy 80 Mikulová Veronika Noutonice 80
13 Ženy 80 Tocháčková Tereza Barbarian Extreame Team 80
15 Ženy 70 Emingerová Kateřina Night Run Team 70
15 Ženy 70 Stewartová Miriam Spartak Praha 4 70
17 Ženy 60 Kobzáňová Dana Srdíčkáři 60
17 Ženy 60 Hradecká Dana Bubeneč 60
19 Ženy 50 Swiderová Vendula Praha 6 10 40
19 Ženy 50 Neubergová Pavlína Letiště Praha 50
21 Ženy 40 Březinová Klára BK Hostivice 20 20
21 Ženy 40 Holečková Nicol LOKO Beroun 40
21 Ženy 40 Sejkorová Šárka Horoměřice 40
24 Ženy 30 Krumpholcová Zuzana Praha-Suchdol 30
24 Ženy 30 Sedláková Lucie eSeNBáci Jeseník 30
24 Ženy 30 Podoláková Martina dos amigos 30
24 Ženy 30 Řezníčková Kristina Doběhnout a přežít 30
28 Ženy 20 Vacková Tereza Náhodní kolemjdoucí 20
29 Ženy 10 Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 10
29 Ženy 10 Korimová Kamila Praha 10
29 Ženy 10 Chaloupková Dana Silvini Madshus Team 10