Be.maniax novopacký maraton 2018

15.09.2018 Nová Paka

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 51 km celkem: 81, muži : 79, ženy: 2, DM29: 13, DM30: 28, DM40: 29, DM50: 8, DM60: 1, DZ18: 2 [html] [pdf]
Krátká trasa 34 km celkem: 97, muži : 87, ženy: 10, KMJ14: 22, KM29: 14, KM30: 15, KM40: 21, KM50: 10, KM60: 5, KZJ14: 4, KZ30: 4, KZ40: 2 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 1.2km celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, MMZ6: 8, MMZ8: 0, ZMZ6: 7, ZMZ8: 0 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 2.4km celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, MSZ10: 10, MSZ12: 0, ZSZ10: 3, ZSZ12: 0 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 3.6km celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, MMZ6: 0, MMZ8: 7, ZMZ6: 0, ZMZ8: 4 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 4.8km holky celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, MSZ10: 0, MSZ12: 0, ZSZ10: 0, ZSZ12: 7 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 6km kluci celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, MSZ10: 0, MSZ12: 6, ZSZ10: 0, ZSZ12: 0 [html] [pdf]

startovní listina Dlouhá trasa 51 km

start ~ 11:00:03 , 2000 a starší , přihlášeno: 81 účastníků ( 79 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
DM29 [201] Bělka Radek CZE 2000 Aktivit Nový Bor
DM30 [256] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
DM40 [202] Brumlich Vlastimil CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
DM40 [279] Cogan Rudolf CZE 1971 AEROTEC
DM40 [275] Čapek Jan CZE 1973 ROHOZEC AMULET TEAM
DM30 [266] Čeřovský Jakub CZE 1983 TJ Lázně Bělohrad
DM40 [203] Čeřovský Jaroslav CZE 1977 Lešany
DM50 [267] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
DM30 [251] Doškář Jakub CZE 1988 Melcon cycling team
DM40 [270] Dražek Tomáš CZE 1975 REDPOINT TEAM
DM30 [204] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
DM50 [254] Grafek Jiří CZE 1960 Ski Stará Paka
DM40 [274] Granát David CZE 1972 KL sport Děčín
DM30 [205] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
DM30 [278] Holaj Jiří CZE 1982 CYKLO SKI Žitník
DM29 [206] Hovorka Dominik CZE 1994 Aktivit Nový Bor
DM30 [257] Hromádko Jakub CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM40 [207] Janků Tomáš CZE 1972 beMANIAX BIKESALON
DM30 [252] Ježek Michal CZE 1982 GAPP System - Cabtech Hobby team
DM40 [208] Kalina David CZE 1974 SKP Maják
DM50 [281] Kalojíros Tondáno CZE 1968 BE.maniax/Madbike
DM30 [209] Kaňka David CZE 1979 KOZOJEDY
DM40 [269] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
DM30 [210] Kazda Ondrej CZE 1982 Sportcentrum Jičín
DM30 [211] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
DM40 [212] Klein Petr CZE 1973 Podhorní Újezd
DM30 [213] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
DM29 [214] Kolda Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka
DM30 [215] Kolesar Roman CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM30 [277] Kopecký Ladislav CZE 1985 beMANIAX BIKESALON
DM29 [216] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
DM40 [217] Král Michal CZE 1975 Symbio CE.Energy
DM50 [218] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
DM40 [219] Krejný Kamil CZE 1977 Haven team
DM30 [220] Kubín Pavel CZE 1981 HZS Královéhradeckého kraje
DM30 [271] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
DM29 [221] Kynský Tomáš CZE 1989 Lánov
DM40 [222] Lebduška Jan CZE 1975 KSM HRÁDEK
DM50 [223] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
DM30 [224] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM30 [225] Martin Jan CZE 1980 KAH Sport Vrchlabí
DM29 [253] Meduna Jakub CZE 1997 Chrudim IV
DM30 [226] Moka Michal CZE 1979 Triathlon Team Chrudim
DM40 [227] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
DM40 [228] Pejcha Aleš CZE 1977 Hořineves
DZ18 [229] Pejchová Eva CZE 1977 Hořiněves
DM40 [255] Pelc Bedřich CZE 1970 Praha
DM40 [230] Plecháč Jiří CZE 1978 NKT KABLO CYCLING TEAM
DM40 [231] Podlipný Jiří CZE 1977 Kola Šír Bělohrad
DM40 [232] Podzimek Milan CZE 1975 Cyklo klub Jičín
DM40 [233] Polák Michal CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
DM30 [234] Polman Daniel CZE 1979 lidé and HORY / Ultra Paka
DM30 [276] Pour David CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
DM50 [235] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
DM40 [260] Purm Michal CZE 1972 Rychlá smečka
DM50 [236] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
DM50 [280] Rieger Jiří CZE 1962 TJ Spartak Vrchlabí
DM40 [237] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
DM30 [238] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
DM30 [272] Skrbek Jan CZE 1985 Czech Tallboys
DZ18 [239] Skrbková Denisa CZE 1989 BEKO Bike and Ski Racing Team
DM30 [240] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
DM29 [241] Smutný Tomáš CZE 1993 MelCon Willier cycling
DM30 [242] Snopek David CZE 1979 Jičín, Blata
DM40 [243] Stejskal Richard CZE 1975 AC Údolí hladu HK
DM40 [261] Šimek Aleš CZE 1976 Jilemnice
DM40 [244] Šír Daniel CZE 1976 Kola Šír Bělohrad
DM29 [263] Šorm Jiří CZE 1997 BuŠoFi team
DM40 [245] Šrajer Petr CZE 1978 KSM HRÁDEK
DM29 [259] Štípek Michal CZE 1993 Hořice
DM29 [246] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
DM30 [247] Vanderka Milan CZE 1987 Enika bike team
DM40 [248] Vaněk Daniel CZE 1974 CYKLO KLUB JIČÍN
DM30 [258] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
DM40 [268] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
DM29 [249] Veselý Jan CZE 1990 MelCon 4Ever
DM29 [273] Vlček Sebastian CZE 1994 HZS Královéhradeckého kraje
DM29 [265] Vomáčko Václav CZE 1995 Mitas Cyklohelios
DM30 [262] Vondra Miroslav CZE 1987 Nová Paka
DM60 [264] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DM40 [250] Žákovský Marek CZE 1972 GAPP System - Cabtech Hobby team

startovní listina Krátká trasa 34 km

start ~ 11:00:03 , 2004 a starší , přihlášeno: 97 účastníků ( 87 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
KM50 [101] Bendl Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec
KZJ14 [185] benešová Anna CZE 2004 carla.kupkolo.cz
KZ30 [167] Bezstarosti Petra CZE 1981 BAKAKO Nová Paka
KMJ14 [102] BRUMLICH Michal CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
KM29 [103] Ciler Jakub CZE 2000 Hostinné
KM30 [165] duleba Lukáš CZE 1984 Luka Racing
KMJ14 [186] Dvořák Marek CZE 2005 Carla.kupkolo.cz
KM29 [104] Dvořák Ondřej CZE 1992 Jičín
KM60 [174] Dytrych Dobroslav CZE 1954 YELLOW HOUSE
KM40 [105] Faltus Radim CZE 1972 NKT KABLO cycling team
KM30 [106] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
KM40 [107] Foltýn Marek CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
KMJ14 [159] Foltýn Marek CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
KZJ14 [160] Goliney Maryana CZE 2002 Carla.kupkolo.cz
KM30 [108] Havel Lukáš CZE 1982 Tri RUM Team Hradec Králové
KM30 [109] Hlaváček Zdeněk CZE 1981 GHOST team
KM40 [177] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
KM30 [183] Horák Tomáš CZE 1981 Střelci Zábřezí - Zdobín
KMJ14 [110] Horčička Michal CZE 2004 Jičín
KM50 [176] Horký Petr CZE 1967 TETA TEAM NBK
KZ30 [111] Hornichová Eliška CZE 1982 Velocipéd klub Nová Paka
KM50 [112] Hrubý Petr CZE 1963 RACING TEAM JIČÍN
KMJ14 [168] Jaroš Lukáš CZE 2002 BAKAKO Nová Paka
KM30 [113] Jelínek Petr CZE 1986 BAKAKO Nová Paka
KMJ14 [114] Kaňka David CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team
KZ40 [182] Klapková Monika CZE 1970 BEMANIAX BIKESALON
KM50 [115] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
KM29 [169] kobr Jakub CZE 1994 Lomnice nad Popelkou
KM50 [189] Koloc Radek CZE 1962 beMANIAX MADBIKE
KM50 [116] Kotyk Karel CZE 1967 Velocipéd klub Nová Paka
KM50 [181] Krejčí Jaromír CZE 1960 Železnice
KMJ14 [117] Krupka Štepán CZE 2003 Cyklolive
KM50 [173] Křížek Martin CZE 1967 Velocipedklub Nová Paka
KM40 [163] Kubišta Martin CZE 1976 BAKAKO Nová Paka
KMJ14 [162] Kubišta Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team
KM40 [118] Kysela Patrik CZE 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team
KZJ14 [119] Kyselová Denisa CZE 2003 ZPcyklo PROOFY Corratec team
KM40 [120] Landfeld Radek CZE 1977 Velocipéd klub Nová Paka
KM29 [121] Lehký Martin CZE 1994 HP Pelzer
KM30 [195] Lepka Martin CZE 1985 Yellow House Racing
KM40 [122] Lukeš Jiří CZE 1975 Bikestars Vrchlabí
KM60 [123] Mázll Mirek CZE 1947 Sp MTB Vrchlabí
KM30 [179] Miškovský Michal CZE 1981 Jičín
KM29 [124] Myslivec Tomáš CZE 1995 Jičín
KM30 [180] Nájemník Martin CZE 1980 N and NKovovyroba
KMJ14 [125] Novák Jakub CZE 2001 Chrudim
KMJ14 [193] Nýdrle Filip CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
KM40 [194] Nýdrle Marek CZE 1971 Bakako Nová Paka
KMJ14 [192] Nýdrle Matyáš CZE 2003 Bakako Nová Paka
KM40 [171] Oswald Jan CZE 1969 Eleven Mitas-Mercedes Benz
KM29 [170] Oswald Jan CZE 1999 ELEVEN MERCEDES MITAS BENZ
KM40 [164] ošťádal martin CZE 1974 SDH Štěpanice - Česká Proseč
KM30 [126] Palička Michal CZE 1983 Úlibice
KMJ14 [128] Patka Daniel CZE 2004 Nová Paka
KM29 [127] Patka Martin CZE 1998 Nová Paka
KMJ14 [129] Paulus František CZE 2007 ENJOY RIDING TEAM
KM29 [130] Pěchouček ml. Zdeněk CZE 1994 BAKAKO Nová Paka
KM30 [131] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
KM29 [132] Ploszynski Adam POL 1990 Nová Paka
KM30 [133] Polák Martin CZE 1979 BAKAKO Nová Paka
KM40 [190] polák petr CZE 1975 jičin
KM29 [134] Pospíšil Jakub CZE 1993 RONAL CZ
KM60 [188] Pour Milan CZE 1952 beMANIAX BIKESALON
KM40 [135] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
KM29 [172] Purm Michal CZE 1992 YELLOW HOUSE
KMJ14 [196] Rieger Marek CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
KM60 [184] Roleček miloš CZE 1954 BALONY.EU
KMJ14 [136] Řezníček Adam CZE 2003 Nová Paka
KMJ14 [137] Sakáč Ondřej CZE 2003 Pecka312
KM29 [197] Sedláček Michal CZE 1993 Stará Paka
KMJ14 [138] Selvek Vojtěch CZE 2004 BAKAKO Nová Paka
KMJ14 [139] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
KMJ14 [140] Skrbek Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
KM40 [141] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
KM40 [142] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
KZJ14 [143] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 CK Jihočeské naděje
KM50 [144] Strunz Petr CZE 1963 PROFIKA.CZ
KM29 [175] Stuchlík Jakub CZE 2000 GHOST team
KMJ14 [145] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
KM40 [146] Sukup Dusan CZE 1974 Vrdy
KZ30 [147] Sukupova Janka CZE 1983 Vrdy
KM40 [187] Svoboda Lukáš CZE 1975 Yellow house
KM50 [148] Šipka Tomáš CZE 1962 BSK Racing
KZ40 [178] Škodová Radka CZE 1977
KM40 [149] Šugra Jan CZE 1977 Hostinné
KMJ14 [150] Švandrlík František CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team
KM30 [151] Tauchman Vít CZE 1981 KABLO VRCHLABÍ TECHNOLOGY
KM40 [166] Tesař Oldřich CZE 1977 Podkumburský Banditi
KZ30 [152] Tobolková Kristýna CZE 1993 Cerekvice nad Bystřicí
KM40 [154] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
KM29 [153] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
KM40 [155] Truhlář Jan Jakub CZE 1977 BEKO Bike and Ski Racing Team
KMJ14 [161] Truneček Vojtěch CZE 2003 Pecka 211
KM30 [191] Tyrychtr Tomáš CZE 1979 NKT KABLO cycling team
KM60 [156] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
KM40 [157] Vokatý Tomáš CZE 1971 Nová Paka
KM30 [158] Živný Miroslav CZE 1982 KCL Kooperativa-Svijany

startovní listina REJOICE GEMINI BIKE MARATON 1.2km

start ~ 11:02:13 , 2009 a mladší , přihlášeno: 15 účastníků ( 8 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MMZ6 [2] Bondy Štěpán CZE 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
ZMZ6 [3] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
MMZ6 [56] Gamba Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
MMZ6 [35] HORNICH MARTIN CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
ZMZ6 [57] jírová Anna CZE 2011
ZMZ6 [5] Kašprišin Beata CZE 2011 AEROTEC
ZMZ6 [6] Kazdová Rozárie CZE 2013 Sportcentrum Jičín
MMZ6 [8] Mádlík Ondřej CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
ZMZ6 [53] Munzarová Maja CZE 2013 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
ZMZ6 [9] Najemníkova Sofie CZE 2012 N NKovovyroba
MMZ6 [11] Palička Max CZE 2011 Úlibice
MMZ6 [13] Sál Vojtěch CZE 2014 Nová Paka
MMZ6 [16] švajlenko jozef CZE 2013 ZPcyklo PROOFY Corratec team
MMZ6 [17] tomeš roman CZE 2011 SWSL SKI KLUB LUčany
ZMZ6 [58] Wolfová Amálka CZE 2012 Team Beany

startovní listina REJOICE GEMINI BIKE MARATON 2.4km

start ~ 11:11:24 , 2005 - 2008 , přihlášeno: 13 účastníků ( 10 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZSZ10 [1] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
MSZ10 [59] Bohuňovský Jáchym CZE 2009 CYKLOKLUB Jičín
MSZ10 [42] Cichák Mikuláš CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
MSZ10 [55] Dúcký Ondřej CZE 2010 Kobylice
ZSZ10 [4] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
MSZ10 [7] Mádlík Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka
MSZ10 [10] Novotný Kryštof CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
MSZ10 [60] petr pavel CZE 2010 CK Loko Pardubice
MSZ10 [12] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
ZSZ10 [14] Sálová Barbora CZE 2009 Nová Paka
MSZ10 [15] Šenkyřík Vít CZE 2009 Nova Paka
MSZ10 [18] TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
MSZ10 [19] zelenka aleš CZE 2010 ZPcyklo PROOFY Corratec team

startovní listina REJOICE GEMINI BIKE MARATON 3.6km

start ~ 11:26:29 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZMZ8 [39] Brown Katie CZE 2008 SASM
MMZ8 [22] Frencl Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
MMZ8 [23] frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
MMZ8 [24] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
ZMZ8 [36] jeřábková jana CZE 2008 Nová Paka
ZMZ8 [37] jeřábková lucie CZE 2007 Nová Paka
MMZ8 [62] korbelář Adam CZE 2008
MMZ8 [34] malý michal CZE 2008
MMZ8 [28] Podzimek Matyáš CZE 2007 Cyklo klub Jičín
ZMZ8 [30] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
MMZ8 [41] uherek štěpán CZE 2007 Vidochov

startovní listina REJOICE GEMINI BIKE MARATON 4.8km holky

start ~ 11:46:13 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 7 účastníků ( 0 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZSZ12 [21] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
ZSZ12 [38] Brown Niki CZE 2006
ZSZ12 [61] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
ZSZ12 [25] Lovětínská Linda CZE 2006 Hovorčovice
ZSZ12 [32] Peterková Eliška CZE 2005 Spartak MTB Vrchlabí
ZSZ12 [31] Vaňková Valentýna CZE 2006 CYKLO KLUB JIČÍN
ZSZ12 [40] Vopršalová Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka

startovní listina REJOICE GEMINI BIKE MARATON 6km kluci

start ~ 11:46:13 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 6 účastníků ( 6 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MSZ12 [20] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
MSZ12 [33] Kubišta Ondřej CZE 2005 Pell´s factory team
MSZ12 [26] Mádlík Petr CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
MSZ12 [27] Munzar Jan CZE 2006 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
MSZ12 [43] Soukup Vojta CZE 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
MSZ12 [29] Strunz Martin CZE 2006 SASM - Bike Špindl