30.07.2016 Harrachov [CZE]
Trasa A 138km
|
celkem: 130 , muži : 117, M30-39: 52, M60: 2, M40-49: 32, M19-29: 21, M50-59: 10, ženy: 13, Z40: 2, Z19-29: 5, Z30-39: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
odrážedla
|
celkem: 12 , muži : 3, Muži: 3, ženy: 9, Ženy: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
kola do 6 let
|
celkem: 8 , ženy: 5, Ženy: 5, muži : 3, Muži: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
7 - 9 let
|
celkem: 9 , ženy: 3, Ženy: 3, muži : 6, Muži: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
10 - 12 let
|
celkem: 3 , ženy: 3, Ženy: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
13 - 14 let
|
celkem: 2 , ženy: 1, Ženy: 1, muži : 1, Muži: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Trasa ARIA PURA 79 km
|
celkem: 92 , muži : 83, M30-39: 24, M40-49: 29, ženy: 9, Z30-39: 4, M50-59: 8, Z40-49: 2, M60: 8, M19-29: 14, Z19-29: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Trasa C 52km
|
celkem: 71 , ženy: 14, Z30-39: 3, Z19-29: 7, muži : 57, M30-39: 19, M19-29: 17, M50-59: 9, M40-49: 11, Z40: 4, M60: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Nova jízda 26km
|
celkem: 29 , muži : 22, M19-59: 21, ženy: 7, Z19-49: 7, junior: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 08:05:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 130 účastníků
(
117 mužů,
13 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M30-39 | 685 | Antoš Miloslav Gianty | CZE | 1979 | Bikebros GIANT | Lešany |
M30-39 | 796 | Babík Michal | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
M60 | 686 | Bartyzal Karel | CZE | 1956 | Mercedes Benz bike cup | Hradec Králové |
M30-39 | | Bednarski Bartlomiej | POL | 1980 | 24bike.pl | LEGNICA |
M30-39 | | Benes Frantisek | CZE | 1978 | MTB Kofola | Mesto Albrechtice |
M30-39 | 760 | beneš František | CZE | 1978 | Město ALbrechtice | Město ALbrechtice |
M40-49 | 103 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS ATELIER NÃCHOD | Hronov |
M40-49 | 794 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS ATELIER NÃCHOD | Hronov |
M30-39 | 687 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
M19-29 | 181 | Bohoněk Miloš | CZE | 1990 | Run the World CZ | Praha |
M50-59 | 767 | Boreček Tomáš | CZE | 1957 | NOVATOP LAPIERRE | Hradec nad Moravicí |
Z40 | | Bušková Leona | CZE | 1972 | GHOST Team | Havlíčkův Brod |
M50-59 | 182 | Císař Libor | CZE | 1965 | Bikelive Praha | Praha |
M40-49 | 688 | Cohla Martin | CZE | 1970 | Titan TRILIFE | Uherský Brod |
M30-39 | 340 | Czerwiński Maciej | POL | 1983 | Kibolski KS | Skórzewo |
M30-39 | 183 | Čáslava Jiří | CZE | 1977 | Los Kolos | Podlesi |
M30-39 | 802 | Čížek Martin | CZE | 1985 | BSK racing | Praha 7 |
M40-49 | 795 | Čulák Milan | CZE | 1973 | Litomerice | Litomerice |
M19-29 | 3 | Damek Milan | CZE | 1992 | Nilfisk pro cycling | Brušperk |
M19-29 | *1* | Damek Milan | CZE | 1992 | Nilfisk pro cycling | Brušperk |
M19-29 | 757 | Dražan Tomáš | CZE | 1988 | TJ Dobruška | Dobruška |
M30-39 | 260 | Fikar Martin | CZE | 1983 | BAKAKO Nová Paka | Hořice |
M50-59 | 354 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | Silvini R2 Sport | Náchod |
M30-39 | 1112 | Fojtík Ondřej | CZE | 1977 | Force KCK ZlÃn | Bystřice pod Hostýnem |
Z19-29 | 274 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Nilfisk pro cycling A | Hronov |
Z19-29 | | Gomułka Bożena | POL | 1987 | Cyklistka.pl | Legnica |
M30-39 | 603 | Gonda Pavel | CZE | 1981 | Duratec Weil Hoteltime | Praha |
M30-39 | 775 | Gonda Pavel | CZE | 1981 | Duratec Weil Hoteltime | Praha |
M30-39 | 761 | Gruszczyński Artur | POL | 1977 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
Z19-29 | 41 | Hamanová Lucie | CZE | 1987 | Kellys Bikeranch Team WOMEN | Jilemnice |
M30-39 | 689 | Hanyk Milan | CZE | 1984 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | Hradec Králové |
M40-49 | 783 | Havlík Pavel | CZE | 1967 | KT TryskomyÅ¡ | Praha |
M40-49 | 212 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | Praha |
M40-49 | 773 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | Praha |
M30-39 | 192 | Hornych Vena | CZE | 1978 | Kupkolo MTB Trilogy | Hronov 1 |
M60 | 185 | Hron Zdeněk | CZE | 1953 | Regal Bike | Teplice |
M40-49 | 1 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
M40-49 | 423 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
M40-49 | 612 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
M40-49 | 925 | Hruška Jan | CZE | 1975 | Nilfisk pro cycling | Hradec Králové |
M30-39 | 363 | Hudeček Jiří | CZE | 1986 | GIANT Trans Brdy Team | Lety |
M40-49 | 690 | Hynek Karel | CZE | 1974 | Horská služba Harrachov | Kořenov |
M19-29 | 779 | Chalastra Łukasz | POL | 1995 | Prema Cycling Team | Racibórz |
Z40 | 784 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Brno |
M40-49 | 800 | jančula michal | CZE | 1975 | Špindlerův Mlýn | Špindlerův Mlýn |
M30-39 | | Jarzynka Robert | POL | 1980 | Rowerem | Gdańsk |
M30-39 | 691 | Jicha Jakub | CZE | 1977 | BicycleCafe | Dobrichovice |
M19-29 | 801 | Jirků Jakub | CZE | 1996 | MTBS.cz - Kitbike | Praha |
M30-39 | 692 | Kachel Michal | POL | 1985 | Colex Racing Team | Poznań |
M30-39 | 2 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | NILFISK PRO Cycling | Červený Kostelec |
M40-49 | 768 | Karban Štěpán | CZE | 1971 | BMC CZ Racing team | Hořice |
M30-39 | 693 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | Nový Malín |
M30-39 | 694 | Kolín Jiří | CZE | 1978 | Ski areal Svatý Petr | Jilemnice |
M30-39 | 799 | Komárek Jirka | CZE | 1984 | Cyklokouč | Špindlerův Mlýn |
M40-49 | 124 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
M40-49 | 125 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
M50-59 | 695 | Kraus Vladimír | CZE | 1960 | jasipbike | Jablonec nad Nisou |
M40-49 | 797 | Kučera Radek | CZE | 1972 | Doksy | Doksy |
M30-39 | 696 | kučera Tomáš | CZE | 1977 | HZS Královéhradeckého kraje, ÚO Jičín, PS Hořice | Dobrá Voda |
M30-39 | 697 | Lalik Roman | CZE | 1978 | Fyzioterapie pro Vás | Praha - Suchdol |
M19-29 | 303 | Lavička Adam | CZE | 1995 | GHOST team | Jihlava |
M30-39 | 128 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | Police Nad Metuji |
M50-59 | 698 | Ledecký Radek | CZE | 1966 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | Mladá Boleslav |
Z30-39 | 304 | Loubková Ivana | CZE | 1980 | ROHOZEC AMULET TEAM | Cvikov |
Z30-39 | 43 | Loubková Ivana | CZE | 1980 | ROHOZEC AMULET TEAM | Cvikov |
Z30-39 | 850 | Loubková Ivana | CZE | 1980 | ROHOZEC AMULET TEAM | Cvikov |
M50-59 | 753 | Maćków Jerzy | POL | 1966 | Trezado BikeTires.pl | Nysa |
M30-39 | 130 | Marczak Kamil | POL | 1981 | AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL | Warszawa |
M40-49 | 530 | Martinek Jaromir | CZE | 1974 | R2 RIDE YOUR RACE | Slany |
Z30-39 | | Maťhová Tereza | CZE | 1979 | Kola BSP Planá nad Lužnicí | Milevsko |
M30-39 | 699 | Melša Zdeněk | CZE | 1982 | JJ - Potocký | Chvalkovice |
M30-39 | 769 | Najman David | CZE | 1979 | JOSKATEL Team | Praha 4 |
Z30-39 | 136 | Němcová Zdeňka | CZE | 1982 | UNIQA Jihlava | Horní Cerekev |
M19-29 | 37 | Nesvadba Jan | CZE | 1991 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Roprachtice |
M40-49 | 137 | Novosad David | CZE | 1975 | NILFISK PRO Cycling | Hradec Králové |
M40-49 | 789 | Novotný Ondřej | CZE | 1972 | | |
M30-39 | 786 | Nowotka Michał | POL | 1980 | Warszawa | Warszawa |
M40-49 | 791 | Oktábec Radek | CZE | 1972 | Chanel racing | Jablonec nad Nisou |
M30-39 | 139 | Pína Ondřej | CZE | 1984 | Vella Team | Nové Město nad Metují |
M30-39 | *1* | Pína Ondřej | CZE | 1984 | Vella Team | Nové Město nad Metují |
M30-39 | 217 | Polman Daniel | CZE | 1979 | lidé&HORY Duratec | Nová Paka |
M40-49 | 700 | Pospíšil Jiří | CZE | 1969 | Redpoint Eleven Team | Rokycany |
M40-49 | 788 | Pražák Petr | CZE | 1971 | Reynholm Industries | Praha 9 |
M30-39 | 705 | Rączkiewicz Maciej | POL | 1982 | KSPO brakeparts.pl | Kraków |
M30-39 | 752 | Rozdolski Paweł | POL | 1981 | Huzar Bike Academy | Jelcz-Laskowice |
M19-29 | 361 | Řada Michal | CZE | 1989 | Six Monkeys | Hronov |
M19-29 | 606 | Řada Michal | CZE | 1989 | Six Monkeys | Hronov |
M19-29 | 809 | Řada Michal | CZE | 1989 | Six Monkeys | Hronov |
M19-29 | 673 | Řada Michal | CZE | 1989 | Six Monkeys | Hronov |
M19-29 | 790 | Řada Michal | CZE | 1989 | Six Monkeys | Hronov |
M19-29 | 361 | Řada Michal | CZE | 1989 | Hronov | Hronov |
M19-29 | 606 | Řada Michal | CZE | 1989 | Hronov | Hronov |
M19-29 | 809 | Řada Michal | CZE | 1989 | Hronov | Hronov |
M19-29 | 673 | Řada Michal | CZE | 1989 | Hronov | Hronov |
M19-29 | 790 | Řada Michal | CZE | 1989 | Hronov | Hronov |
M40-49 | | Sedláček Gamba | CZE | 1969 | Auto Gamba | Osek nad Bečvou |
M30-39 | 772 | Sedlář Jakub | CZE | 1984 | NOVATOP -LAPIERRE | Opava |
M30-39 | 792 | Schwarz Herbert | CZE | 1978 | HERBY SERVIS | Rumburk |
M40-49 | 186 | Slavík Josef | CZE | 1976 | BIKESTARS VRCHLABÃ | Vrchlabí |
M40-49 | 187 | Slavík Karel | CZE | 1974 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M30-39 | 763 | SODOWSKI Tomasz | POL | 1977 | Chorzów | Chorzów |
M19-29 | 616 | Splítek Martin | CZE | 1988 | Hsk-cycling Team | Hradec Králové |
M30-39 | 188 | Suchopar Jaroslav | CZE | 1978 | Horní Jirčany | Horní Jirčany |
M40-49 | 151 | Svoboda Jaroslav | CZE | 1971 | INS ATELIER NÃCHOD | Velké Poříří |
Z30-39 | | Świrkowicz Ania | POL | 1979 | Rowerem | Gdynia |
M50-59 | 787 | Ščučka Radek | CZE | 1964 | SkiPaudera Staré Splavy | Česká Lípa |
M30-39 | 1107 | Škarnizl Jan | CZE | 1986 | Sram Mitas Trek | Brandys nad Labem |
M30-39 | 707 | Šklíba Josef | CZE | 1980 | Lovosice | Lovosice |
M30-39 | 798 | Šulek Josef | CZE | 1979 | Hříškov | Hříškov |
M30-39 | | Šulek Josef | CZE | 1979 | Hříškov | Hříškov |
M30-39 | 189 | Švehla Petr | CZE | 1977 | Los Kolos | Příbram |
M30-39 | | Tandler Jan | CZE | 1978 | Freeride Team Ještěd | Liberec |
M50-59 | 708 | Tauchman Jiří | CZE | 1959 | Hk Jizera | Jablonec Nad Nisou |
M30-39 | 709 | trmata Štěpán | CZE | 1978 | Czech Tallboys | Jičín |
M19-29 | 777 | Typkiewicz Adrian | POL | 1996 | KSPO brakeparts.pl | Kraków |
M40-49 | 710 | Vacenovský Vít | CZE | 1968 | KT TryskomyÅ¡ | Praha |
M19-29 | | Václavík Lukáš | CZE | 1994 | Å KODA AUTO | Valteřice |
M30-39 | | Vagenknecht Tomáš | CZE | 1984 | Aerotec sport team | Jičín |
M30-39 | 803 | Vít Martin | CZE | 1980 | Radyně bike team | Šťáhlavy |
M30-39 | 158 | Vrbský Michal | CZE | 1978 | INS Atelier Náchod | Náchod |
M50-59 | 190 | Výbora Jiří | CZE | 1965 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM | Jablonec n.N. |
M50-59 | 851 | Výbora Jiří | CZE | 1965 | ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM | Jablonec n.N. |
M30-39 | 758 | Walkowiak Stanisław | POL | 1983 | Poznań | Poznań |
Z19-29 | 301 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | Krásné |
Z19-29 | 1033 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | Krásné |
M40-49 | 785 | Wróblewski Karol | POL | 1976 | Baran Cycling Team | Warszawa |
M30-39 | 770 | Zaplatílek Luboš | CZE | 1977 | Vrchlabí | Vrchlabí |
M40-49 | 12 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | Březnice |
M40-49 | 711 | Žák Jiří | CZE | 1969 | The ENtourist | Jablonec Nad Nisou |
M40-49 | | Žůrek Štěpán | CZE | 1973 | Mline | Vizovice |
start ~ 09:58:36
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 12 účastníků
(
3 mužů,
9 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 417 | Gamba Kryštof | CZE | 2013 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
Ženy | 481 | Chvojková Alžběta | CZE | 2013 | GHOST junior Team | Hradec Králové |
Muži | 433 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | Kupkolo MTB Trilogy | Liberec |
Muži | 431 | Krejci Marek | CZE | 2014 | Bohutin | Bohutin |
Ženy | 252 | Lázničková Barbora | CZE | 2011 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | *1* | Lázničková Barbora | CZE | 2011 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | 1026 | Lázničková Barbora | CZE | 2011 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | 253 | Lázničková Verunka | CZE | 2013 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | *1* | Lázničková Verunka | CZE | 2013 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | 1025 | Lázničková Verunka | CZE | 2013 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bohdaneč |
Ženy | 416 | Procházková Kateřina | CZE | 2013 | Superior cyklofit cycling team | |
Ženy | | Trmatová Stella | CZE | 2010 | Czech Tallboys | Jičín |
start ~ 10:05:37
, 2010 a mladší
,
přihlášeno: 8 účastníků
(
3 mužů,
5 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 1079 | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | Rohozec Amulet Team | Kobylice |
Ženy | 651 | Drmlová Aneta | CZE | 2010 | Holky z hor | Jablonec nad Jizerou |
Muži | 418 | Gamba Filip | CZE | 2011 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
Muži | 445 | Hlaváč Jan | CZE | 2011 | CZECH OUTDOOR CLUB | Praha 5 - Jinonice |
Muži | 444 | Hlaváč Matěj | CZE | 2011 | CZECH OUTDOOR CLUB | Praha 5 - Jinonice |
Ženy | 680 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | MTB Trilogy | Velké Poříčí |
Ženy | 425 | Malířová Maruška | CZE | 2010 | Nilfisk pro cycling | |
Ženy | 415 | Procházková Martina | CZE | 2011 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | Liberec |
start ~ 10:12:49
, 2007 - 2009
,
přihlášeno: 9 účastníků
(
6 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 437 | Černíková Laura | CZE | 2008 | Sun Ski Academy | Mladá Boleslav |
Muži | 327 | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | Praskačka |
Ženy | 210 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Apache Loko Trutnov | Velké Poříčí |
Ženy | 650 | Krčálová Lenka | CZE | 2009 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 778 | Macek Lukáš | CZE | 1988 | Dolní Bousov | Dolní Bousov |
Muži | 42 | Malíř Hóna | CZE | 2008 | Ghost Junior Team | Hradec Králové |
Muži | | Ptačovský Ladislav | CZE | 2009 | Ski klub Jablonec | Jablonec Nad Nisou |
Muži | 443 | Sedláček Tomáš | CZE | 2008 | Praha 6 | Praha 6 |
Muži | 776 | Strnad Miroslav | CZE | 2008 | Děčín | Děčín |
start ~ 10:27:22
, 2004 - 2006
,
přihlášeno: 3 účastníků
(
mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 414 | Kluchová Anežka | CZE | 2006 | magic bike team | |
Ženy | 430 | Racková Nikola | CZE | 2005 | Jihlava | Jihlava |
Ženy | 1020 | Racková Nikola | CZE | 2005 | Jihlava | Jihlava |
start ~ 10:27:22
, 2002 - 2003
,
přihlášeno: 2 účastníků
(
1 mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | | Benešová Nella | CZE | 2003 | Ski klub Harrachov | Harrachov |
Muži | 441 | Racek Tomas | CZE | 2002 | jihlava | jihlava |
start ~ 10:58:25
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 92 účastníků
(
83 mužů,
9 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M30-39 | 754 | Abramczyk Roman | POL | 1978 | Trezado BikeTires.pl | Plochocin |
M40-49 | 817 | Balický Jiří | CZE | 1976 | Hradec Králové 11 | Hradec Králové 11 |
M40-49 | *1* | Balický Jiří | CZE | 1976 | Hradec Králové 11 | Hradec Králové 11 |
Z30-39 | 759 | Beldová Michaela | CZE | 1980 | Harrachov | Harrachov |
M50-59 | 211 | Bernard Arnošt | CZE | 1961 | Kola Å Ãr BÄ›lohrad | Lázně Bělohrad |
M30-39 | 831 | Bezděk Pavel | CZE | 1986 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Rtyně v Podkrkonoší |
Z40-49 | 184 | Blažková Lucie | CZE | 1970 | Carla.kupkolo.cz | Vrchlabí |
M40-49 | 762 | Broda Grzegorz | POL | 1975 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
M60 | 160 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | Nilfisk pro cycling | Přelouč |
Z30-39 | 106 | Cieniuszek Izabella | POL | 1979 | AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL | pruszków |
M40-49 | 843 | Čapek Jan | CZE | 1973 | ROHOZEC AMULET TEAM | Turnov |
M50-59 | 814 | Dvořák Otakar | CZE | 1962 | | |
M19-29 | 40 | Fikejz Jiří | CZE | 1990 | Rock Machine Cyklomax | Vysoké Mýto |
M40-49 | 712 | Gittler Vladislav | CZE | 1968 | Frýdlant | Frýdlant |
M40-49 | 713 | Harasimovič Vladimír | CZE | 1973 | KSM Castings CZ | Jablonec nad Nisou |
M40-49 | 714 | Hlavička Aleš | CZE | 1968 | Zlin | Zlin |
M19-29 | 827 | Hlůžek Radim | CZE | 1992 | HSH sport | |
M19-29 | 715 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | PRO MUSIC PROLOG BIKE | Trutnov |
M30-39 | 716 | Hofman Ondřej | CZE | 1979 | Pro Music Prolog Bike | Žďár |
M40-49 | 780 | Chalastra Piotr | POL | 1973 | Prema Cycling Team | Racibórz |
M30-39 | 812 | Janočko Ján | CZE | 1982 | Terc | Praha |
M30-39 | | Janočko Ján | CZE | 1982 | Ski a Bike Centrum Radotín | Praha 5 |
M30-39 | 756 | jazwinski piotr | CZE | 1986 | lewa wolna | Poznan |
M50-59 | 121 | Jirman Josef | CZE | 1964 | Broumov | Broumov |
M40-49 | 436 | Kadaník Daniel | CZE | 1975 | Praha 20 | Praha 20 |
M40-49 | 806 | Kalina David | CZE | 1974 | Skp MajÁk | Liberec |
M40-49 | 842 | Kapal Jan | CZE | 1974 | Coffeebikers Od Andělky - Velké Popovice | Velké Popovice |
M40-49 | 822 | Kaplan Ondřej | CZE | 1974 | SDH Vysoká u Holic | Vysoká u Holic |
M50-59 | 717 | Kauška Petr | CZE | 1966 | MTB Team Hodkovice nad Mohelkou | Hodkovice nad Mohelkou |
M30-39 | 718 | Kejzlar Tomáš | CZE | 1983 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
M19-29 | 826 | Kolomínský Václav | CZE | 1987 | HSH sport | |
M30-39 | 829 | Krzyszczak Łukasz | POL | 1983 | road-racing.pl | Bolesławiec |
M40-49 | 807 | KUBRYCHT Miloš | CZE | 1967 | Rockmachine Cyklomax | HRADEC KRÁLOVÉ |
M40-49 | *1* | KUBRYCHT Miloš | CZE | 1967 | Rockmachine Cyklomax | HRADEC KRÁLOVÉ |
M30-39 | 719 | Lánský Marek | CZE | 1981 | Superior MTB Energy Team | Lázně Bělohrad |
M40-49 | 602 | Lorenc Martin | CZE | 1970 | STRATOS AUTO | Hadec Králové |
M40-49 | 815 | Lorenc Martin | CZE | 1970 | STRATOS AUTO | Hadec Králové |
M40-49 | 810 | Lukeš Jiří | CZE | 1972 | BC Sport Semily | Benešov U Semil |
M30-39 | 834 | Machek Ivo | CZE | 1978 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | Hrádek nad Nisou |
Z19-29 | 782 | Malinowska Aleksandra | POL | 1996 | Prema Cycling Team | Jelenia Góra |
M30-39 | 819 | Maran Jiri | CZE | 1983 | Pencin | Pencin |
Z19-29 | 720 | Matoušková Michaela | CZE | 1997 | Btk Euro Bike Praha | Radonice |
M40-49 | 811 | Matura Ladislav | CZE | 1974 | | |
M30-39 | 823 | Miller Pavel | CZE | 1981 | Choteč | Choteč |
M50-59 | 835 | Mlynář Stanislav | CZE | 1960 | Praha 8 | Praha 8 |
M19-29 | | Mokrý Jakub | CZE | 1990 | MONDRAKER Racing team | Holice |
M30-39 | 133 | Moravec Michal | CZE | 1980 | GHOST Team | Hradec Králové |
M40-49 | 813 | Nedvěd Martin | CZE | 1969 | | |
M60 | 721 | Nechvátal František | CZE | 1953 | HEFR Team | Kněžice |
M60 | 855 | Nechvátal František | CZE | 1953 | HEFR Team | Kněžice |
Z19-29 | 266 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M50-59 | | Nosek Milan | CZE | 1964 | Sportful CZ | Náchod |
M40-49 | 722 | Nosek Rudolf | CZE | 1970 | STRATOS AUTO | Hradec Králové |
Z40-49 | 723 | Nosková Radka | CZE | 1971 | Litoměřice | Litoměřice |
M19-29 | 352 | Novák Michal | CZE | 1991 | STRATOS AUTO | Rohovládova Bělá |
M19-29 | 579 | Novák Michal | CZE | 1991 | STRATOS AUTO | Rohovládova Bělá |
M19-29 | 816 | Novák Michal | CZE | 1991 | STRATOS AUTO | Rohovládova Bělá |
M40-49 | 766 | Novotný Martin | CZE | 1971 | SK Rover Praha | Harrachov |
M30-39 | 821 | Novotný Petr | CZE | 1981 | ROHOZEC AMULET TEAM | Praha 9 |
M40-49 | 660 | Nowakowski Rafal | POL | 1973 | Kuznia Triathlonu | Varsava |
M60 | 724 | Otruba Jan | CZE | 1944 | Strážnice | Strážnice |
M60 | *1* | Otruba Jan | CZE | 1944 | Strážnice | Strážnice |
M40-49 | 844 | Pfeifer Jiří | CZE | 1974 | | |
M50-59 | 191 | Pokorný Petr | CZE | 1961 | Koloshop Team | Teplice |
Z30-39 | 764 | Rebane - Sodowska Ewa | POL | 1978 | Myszków | Myszków |
M40-49 | 771 | Rejzek Martin | CZE | 1972 | Eleven Eitracht BS | Harrachov |
M19-29 | | Rogala Adam | POL | 1995 | IM-MOTION Specialized Team | Gryfow Slaski |
M40-49 | 725 | Říha Petr | CZE | 1974 | AC Údolí hladu HK | Hradec Králové |
M40-49 | 818 | Semanco Radim | CZE | 1976 | | |
M40-49 | 726 | Skalický Michael | CZE | 1968 | KS Pardubice | Hradec Králové |
M60 | 727 | Slabý Jiří | CZE | 1956 | CTM SILVINI R2 Sport | Bohuslavice nad Metují 358 |
M50-59 | 837 | Stránský Jiří | CZE | 1963 | Cvikov | Cvikov |
Z30-39 | 728 | Strnadová Barbora | CZE | 1982 | Žacléř | Žacléř |
M30-39 | 706 | Suchopar Peter | CZE | 1981 | ALSAP | Beroun |
M19-29 | | Swárovský Pavel | CZE | 1994 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | Smržovka |
M30-39 | | Szymański Piotr | POL | 1983 | team.ase.com.pl | Gdańsk |
M30-39 | 265 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M30-39 | 774 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M30-39 | 729 | Šmíd Václav | CZE | 1985 | Alsap | Železná |
M30-39 | 593 | Šolc Radek | CZE | 1985 | CYKLOTRENINK.com | Ždar Nad Metují |
M40-49 | 730 | Šťastný Jan | CZE | 1968 | KS Pardubice | Jablonec nad Jizerou |
M30-39 | 804 | Štefan Jiří | CZE | 1981 | www.tonerynaplne.cz | Lázně Bělohrad |
M60 | | Štípek František | CZE | 1954 | Cycling s.r.o. | Liberec 30 |
M60 | | Štípek František | CZE | 1954 | Cycling s.r.o. | Liberec 30 |
M19-29 | 825 | Truhlář Luboš | CZE | 1987 | HSH sport | |
M40-49 | 731 | Vilikus Jan | CZE | 1970 | Děčín | Děčín |
M19-29 | 435 | Vlček Vojtěch | CZE | 1996 | KL sport Děčín | Děčín |
M30-39 | 298 | Vobora Pavel | CZE | 1984 | ROHOZEC AMULET TEAM | Mladá Boleslav |
M30-39 | | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | Wroclaw |
M30-39 | 832 | Zelanka Jaroslav | CZE | 1980 | | |
M19-29 | 648 | Zeman David | CZE | 1992 | BEKO Bike and Ski Racing Team | Liberec |
M19-29 | 765 | Żołyński Wojciech | POL | 1989 | SULIMA ROWERY TEAM | Zielona Góra |
start ~ 11:58:26
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 71 účastníků
(
57 mužů,
14 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Z30-39 | 732 | Bartošová Lenka | CZE | 1980 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | Jablonec nad Nisou |
Z19-29 | 701 | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Carla.kupkolo.cz | Hradec Králové |
M30-39 | 841 | Blažek Michal | CZE | 1979 | Bikeclinic CafÉ | Praha 7 |
M19-29 | 658 | Buk Tomáš | CZE | 1988 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M50-59 | 824 | Čepelka Jiří | CZE | 1963 | Kerberos | Pec Pod Sněžkou |
M40-49 | 833 | Černík Miroslav | CZE | 1975 | Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn | Mladá Boleslav |
M30-39 | 653 | Drahoňovský Radek | CZE | 1980 | Snowsports Academy Špindlerův Mlýn | |
M40-49 | 840 | Hachle Radek | CZE | 1971 | rioptik.cz | Praha 10 |
M19-29 | 647 | Hanousek Filip | CZE | 2000 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
M40-49 | 820 | Hataš Jan | CZE | 1976 | ROHOZEC AMULET TEAM | Liberec |
M40-49 | 733 | Havlíček Jan | CZE | 1976 | BIKEMARAST team | Praha 4 |
Z40 | 734 | Havranová Stanislava | CZE | 1970 | Praha 8 | Praha 8 |
M40-49 | | Hlaváč Dalibor | CZE | 1974 | CZECH OUTDOOR CLUB | Praha 5 - Jinonice |
M40-49 | 656 | Hovorka Alan | CZE | 1974 | Panda team Hodkovice | Zlatníky-Hodkovice |
M30-39 | 657 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Cyklo PetŘÍkov | Petříkov |
M30-39 | 808 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Cyklo PetŘÍkov | Petříkov |
M40-49 | 703 | Hrdlovič Miroslav | SVK | 1973 | Pezinok | Pezinok |
Z19-29 | | Huvarova Iveta | CZE | 1987 | Praha 5 | Praha 5 |
M19-29 | 781 | Chalastra Bartłomiej | POL | 1999 | Prema Cycling Team | Racibórz |
M19-29 | 735 | Jánský Jakub | CZE | 1992 | Praha 6 | Praha 6 |
M19-29 | 846 | Kacilowicz Mateusz | CZE | 1987 | | |
M30-39 | 845 | Kratochvíl Jan | CZE | 1982 | ELEVEN MERCEDES MITAS | Praha 5 |
M30-39 | 164 | Krejčí Milan | CZE | 1980 | GHOST team | Bohutín 111 |
M50-59 | 830 | Krzyszczak Roman | POL | 1959 | SPORT-PROFIT CANNONDALE WROCŁAW | Bolesławiec |
M40-49 | 661 | Křeček Vlastimil | CZE | 1973 | | |
M19-29 | 659 | Křena Martin | CZE | 1987 | Lysá Nad Labem | Lysá Nad Labem |
Z40 | 755 | Křížková Jaroslava | CZE | 1976 | Jarucycling | Podsedice |
M40-49 | 838 | Kysela Patrik | CZE | 1973 | Zpcyklo Proofy Corratec Team | Jablonec Nad Nisou |
M19-29 | | Lauryn Radek | CZE | 1997 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Teplice Nad Metují |
M30-39 | 174 | Lehky Jiří | CZE | 1980 | GHOST team | Jinocany |
M19-29 | 736 | Lelek Martin | CZE | 2001 | Apache Loko Trutnov | Rtyně v Podkrkonoší |
M19-29 | | Louda Fratišek | CZE | 1988 | ROHOZEC AMULET TEAM | Mnichovo Hradiště |
Z19-29 | 793 | Matějčková Eva | CZE | 1993 | ROHOZEC AMULET TEAM | Rumburk |
Z40 | 737 | Matoušková Hana | CZE | 1965 | Btk Euro Bike Praha | Radonice |
Z19-29 | 739 | Matoušková Markéta | CZE | 1996 | Btk Euro Bike Praha | Radonice |
Z30-39 | 279 | Matysíková Markéta | CZE | 1982 | Praha | Praha |
Z30-39 | 652 | Matysíková Markéta | CZE | 1982 | Praha | Praha |
M40-49 | 740 | Mokrejš Jaromír | CZE | 1969 | Drupospol | Vysoké Mýto |
M40-49 | 702 | Nehéz Radek | CZE | 1969 | GHOST team | Příbram |
M19-29 | 751 | Nemeškal Radek | CZE | 1992 | máma s tátou | Harrachov |
M19-29 | 742 | Novák Martin | CZE | 1992 | Kosmonosy | Kosmonosy |
M50-59 | 741 | Novák Stanislav | CZE | 1964 | Kosmonosy | Kosmonosy |
M19-29 | 743 | Pavel David | CZE | 1993 | Fa RENE | Chlumec nad Cidlinou |
M19-29 | 193 | Pavlíček David | CZE | 1994 | Eleven Mercedes Mitas | Kosmonosy |
M50-59 | 290 | Pfeifer Jiří | CZE | 1959 | Cyklo Tony Náchod | Náchod |
M30-39 | | Policar Lubomír | CZE | 1978 | Harrachov | Harrachov |
M30-39 | 35 | Popiół Mateusz | CZE | 1980 | Nadleśnictwo Świeradów | |
M19-29 | 704 | Pospíšil Lukáš | CZE | 1998 | Redpoint Eleven Team | Rokycany |
M30-39 | 38 | Raboň František | CZE | 1983 | Kalaš Team | Plzeň |
M50-59 | 744 | Roleček Milan | CZE | 1964 | Drupospol | Vysoké Mýto |
M30-39 | 649 | Scholze Patrick | CZE | 1985 | Bad-Bikers MTB-Sport e.V | |
M30-39 | 745 | Siegler Tomáš | CZE | 1980 | Hello bank! | Dolní Břežany |
M50-59 | 746 | Sláma Richard | CZE | 1962 | Pbv Mtb Team Brno | Brno |
M50-59 | 747 | Soukal František | CZE | 1962 | TJ Lokomotiva Nymburk | Kovanice |
M30-39 | 828 | Syrovatský Marek | CZE | 1977 | Říčany | Říčany |
M60 | 839 | ŠlÉgr JiŘÍ | CZE | 1954 | SK Autorest | MalÉ Svatonovice |
M30-39 | 179 | Šmíd Petr | CZE | 1983 | GHOST Team | Jíloviště |
M30-39 | 674 | Šmíd Petr | CZE | 1983 | GHOST Team | Jíloviště |
M30-39 | 748 | Šmíd Petr | CZE | 1983 | GHOST Team | Jíloviště |
M30-39 | *1* | Šmíd Petr | CZE | 1983 | GHOST Team | Jíloviště |
M19-29 | 1106 | Šňupárek Václav | CZE | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | Černošice |
Z19-29 | 655 | Šolcová Michaela | CZE | 1989 | Eleven Head Cyklolive Team | Praha 3 |
Z19-29 | 655 | Šolcová Michaela | CZE | 1989 | Eleven Head Cyklolive Team | Praha 3 |
Z19-29 | 655 | Šolcová Michaela | CZE | 1989 | Eleven Head Cyklolive Team | Praha 3 |
M30-39 | 805 | Štefánik Jiří | CZE | 1981 | DCK Jouda | Praha 4 |
M19-29 | 213 | Šubr Martin | CZE | 1997 | BeManiax Madbike | Lázně Bělohrad |
M19-29 | 836 | Šubr Martin | CZE | 1997 | BeManiax Madbike | Lázně Bělohrad |
M50-59 | | Trbušek Vladimír | CZE | 1960 | Keramika Okrouhlička | Štoky |
M30-39 | 654 | Valda Tomas | CZE | 1983 | Pardubice | Pardubice |
Z40 | 750 | Vnuková Jaroslava | CZE | 1951 | BSK racing | Praha 4 |
M50-59 | 169 | Zelený Petr | CZE | 1960 | ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS | Slatina nad Úpou |
start ~ 12:28:29
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 29 účastníků
(
22 mužů,
7 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M19-59 | *1* | Brych Tomáš | CZE | 1977 | NOVA | Praha 8 |
M19-59 | | Casensky Jiří | CZE | 1968 | Zdice | Zdice |
M19-59 | *1* | Drbohlav Zdeněk | CZE | 1966 | BIKESTARS VRCHLABÍ | Dolní Lánov |
M19-59 | 163 | Effenberk Leoš | CZE | 1971 | Ghost Team | Dobruska |
M19-59 | *1* | Gamba Lukáš | CZE | 1984 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | Liberec |
M19-59 | *1* | Gittler Vladislav | CZE | 1968 | Frýdlant | Frýdlant |
M19-59 | *1* | Hanousek Lukáš | CZE | 1990 | APACHE LOKO TRUTNOV | Jilemnice |
M19-59 | *1* | Hanzl Tomáš | CZE | 1997 | Rynoltice | Rynoltice |
M19-59 | *1* | Hladík Jan | CZE | 1988 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Z19-49 | *1* | Chrapisińska Kinga | POL | 1986 | Kraków | Kraków |
M19-59 | *1* | Kareis Martin | CZE | 1965 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | Liberec 15 |
Z19-49 | *1* | Kocumová Zuzana | CZE | 1979 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
M19-59 | *1* | Kožíšek Dušan | CZE | 1983 | WSM ROHOZEC AMULET TEAM | Liberec |
M19-59 | *1* | Kvasnička Daniel | CZE | 1978 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | Nové Město pod Smrkem |
M19-59 | *1* | Major Jiří | CZE | 1983 | Harrachov | Harrachov |
Z19-49 | 165 | Malířová Věrka | CZE | 1977 | GHOST team | Hradec Králové |
Z19-49 | *1* | Malířová Věrka | CZE | 1977 | GHOST team | Hradec Králové |
M19-59 | *1* | Pacholík David | CZE | 1991 | HSK Benecko | Benecko |
Z19-49 | *1* | Pochopová Nicole | CZE | 1990 | KUPKOLO.cz | Bílá Třemešná |
Z19-49 | *1* | Pochopová Nicole | CZE | 1990 | KUPKOLO.cz | Vrchlabí |
M19-59 | *1* | prokůpek Adolf | CZE | 1988 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | Praha 4 |
Z19-49 | *1* | Sternwaldová Anetta | CZE | 1991 | Fa RENE | Hradec Králové |
M19-59 | *1* | Stryal Jan | CZE | 1991 | Ligum | Liberec |
M19-59 | *1* | Synovec Jindřich | CZE | 1965 | Bitters Superior Cyklofit team Liberec | Tanvald |
M19-59 | 168 | Šír Zdeněk | CZE | 1983 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bělohrad |
M19-59 | 911 | Šír Zdeněk | CZE | 1983 | Nilfisk pro cycling | Lázně Bělohrad |
junior | 100 | Trynkl Daniel | CZE | 1998 | Proseč | Proseč |
M19-59 | *1* | Vodička Petr | CZE | 1981 | Praha 5 | Praha 5 |
M19-59 | *1* | Zikmund Tomáš | CZE | 1966 | Přezletice | Přezletice |