Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Trasa A 66km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:37:00.4 01:15:49.6 (2)
2 2 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:45:33.2 08:32.8 01:17:29.0 (4)
3 3 / M30-39 [664] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:47:49.0 10:48.6 01:20:25.5 (7)
4 4 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:48:02.5 11:02.1 01:20:57.3 (9)
5 5 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:48:32.2 11:31.8 01:20:56.0 (8)
6 6 / M30-39 [675] Václav Tichý 1978 CZE Dům Barev, Český Krumlov 02:58:06.9 21:06.5 01:26:58.5 (15)
7 7 / M30-39 [672] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 03:04:10.1 27:09.7 01:29:05.6 (17)
8 8 / M30-39 [427] Martin Řezáč 1982 CZE Atletico Frymburk 03:15:22.1 38:21.7 01:34:23.3 (32)
9 9 / M30-39 [461] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 03:19:15.7 42:15.3 01:32:28.2 (27)
10 10 / M30-39 [662] Jaroslav Babka 1983 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 03:19:36.3 42:35.9 01:33:57.6 (30)
11 11 / M30-39 [666] Lukáš Kopenec 1979 CZE LINDE POHONY 03:39:40.5 01:02:40.1 01:38:43.3 (39)
12 12 / M30-39 [488] Jiří Houdek 1982 CZE České Budějovice 03:41:26.1 01:04:25.7 01:43:50.0 (44)
13 13 / M30-39 [620] Michal Jambor 1983 CZE Cyklonadšenci MKC 03:53:48.6 01:16:48.2 01:45:25.9 (47)
14 14 / M30-39 [396] Daniel Šraga 1982 CZE Atletiko Frymburk 03:57:53.7 01:20:53.3 01:49:48.4 (52)
15 15 / M30-39 [476] Pavel Bláha 1982 CZE Němčice 04:04:54.6 01:27:54.2 01:47:02.2 (51)
16 16 / M30-39 [432] Daniel Somogyi 1979 CZE 04:44:14.3 02:07:13.9 02:09:21.6 (60)
DNF / M30-39 [668] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty 01:54:46.6 (54)
DNS / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 CZE Praha
DNS / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling