Vánoční Botokros

24.12.2017 Liberec, Ruprechtice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

200m celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
4200m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, muži: 2, pánové: 9 [html] [pdf]
2100m celkem: 21, muži : 10, ženy: 11, hoši: 1, mladí muži: 2, vážení pánové: 7, dívky: 2, slečny: 0, ženy: 0, dámy: 7, ctěné dámy: 2 [html] [pdf]
1000m celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, kluci: 9, holky: 5 [html] [pdf]

startovní listina 200m

start ~ 10:11:00 , 2010 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 7 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [1] Horáček Jáchym CZE 2011 Hodkovice nad Mohelkou
holky [2] Horáčková Eliška CZE 2014 Hodkovice nad Mohelkou
kluci [3] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
kluci [4] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [5] Matějů Eda CZE 2012 Liberec
kluci [7] Matějů Emil CZE 2015 Liberec
kluci [6] Matějů Josef CZE 2013 Liberec
holky [8] Přindová Sofie CZE 2016 VLIO
kluci [9] Votava Vojta CZE 2012 Liberec

startovní listina 4200m

start ~ 10:21:20 , 1971 - 1998 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
pánové [401] Ekert Láďa CZE 1976 VLI
pánové [412] Honzík Tomáš CZE 1970 VLIO
pánové [402] Horáček Michal CZE 1977 Hodkovice nad Mohelkou
pánové [403] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
pánové [404] Matějů Michal CZE 1977 Liberec
pánové [405] Novotný Jiří CZE 1971 Dukla Liberec
pánové [410] Podrábský Ctibor CZE 1970 VLIO
muži [406] Prášil Vojtěch CZE 1990 Liberec
muži [407] Škoda Jakub CZE 1988 Slavia Liberec Orienteering
pánové [408] VILÉM STANISLAV CZE 1977 VLI
pánové [409] Vodrážka Jakub CZE 1976 VLI

startovní listina 2100m

start ~ 10:21:20 , 2004 a starší , přihlášeno: 21 účastníků ( 10 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
vážení pánové [201] Bednařík Libor CZE 1952 VLI
ctěné dámy [202] Bednaříková Olga Marie CZE 1951 VLI
vážení pánové [203] Čaloun Michal CZE 1968 VLI
dámy [204] Horáčková Kateřina CZE 1981 Hodkovice nad Mohelkou
vážení pánové [205] Ježek Ladislav CZE 1949 Liberec
dámy [206] Maškarincová Hana GNB 1975 Slavia Liberec Orienteering
mladí muži [207] Maškarinec Petr CZE 1973 Slavia Liberec Orienteering
hoši [208] Maškarinec Štěpán CZE 2003 Slavia Liberec Orienteering
dámy [209] Matějů Kateřina CZE 1980 Liberec
dámy [210] Novotná Jana CZE 1973 Liberec
vážení pánové [211] Pech Richard CZE 1964 R.R.B. 421
dívky [220] Podrábská Bětka CZE 2004 VLI
dívky [219] Podrábská Maruška CZE 2002 VLIO
dámy [218] Podrábská Mery CZE 1974 VLIO
vážení pánové [212] Poloprutský Tomáš CZE 1962 Liberec 6
ctěné dámy [213] Šaffková Zuzana CZE 1951 Liberec
vážení pánové [221] Šefčík Milan CZE 1950 VLIO
vážení pánové [214] Škoda Přemek CZE 1953 Liberec
dámy [215] VILÉMOVÁ DENISA CZE 1976 VLI
mladí muži [216] Vodrážka Matěj CZE 2001 STRÁŽ NAD NISOU
dámy [217] Zapotocka Anna CZE 1972 VLI

startovní listina 1000m

start ~ 10:21:20 , 2005 - 2009 , přihlášeno: 14 účastníků ( 9 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [101] Čalounová Klára CZE 2009 VLI
holky [102] Ekertová Jana CZE 2007 slavia Liberec orienteering
kluci [103] Heczko Erik CZE 2008 Liberec
kluci [104] Maškarinec Marek CZE 2005 Slavia Liberec Orienteering
kluci [105] Novotný Dalibor CZE 2008 Dukla Liberec
kluci [106] Novotný Václav CZE 2006 Dukla Liberec
holky [107] Pechová Alena CZE 2008 Slavia Liberec Orienteering
holky [108] Pechová Marie Anna CZE 2010 Slavia Liberec Orienteering
kluci [112] Podrábský Ctibor CZE 2007 Slavia Liberec orienteering
kluci [113] Přinda Jan CZE 2008 VLIO
kluci [114] Přinda Vojta CZE 2010 VLIO
kluci [109] VILÉM ŠTĚPÁN CZE 2009 VLI
holky [110] VILÉMOVÁ ELIŠKA CZE 2006 VLI
kluci [111] Zápotocký František CZE 2005 VLI