Cena Metuje

05.10.2019 Nové Město nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, kluci: 0, holky: 7 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]
závod veteránů celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
extra závod veteránů celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Předškoláci: 7, Předškolačky: 7 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 228, muži : 161, ženy: 67, MA: 46, MB: 29, MC: 41, MD: 20, ME: 25, ZA: 20, ZB: 19, ZC: 28 [html] [pdf]

startovní listina starší žáci 1700m

start ~ 08:44:15 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [101] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [101] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [102] Hakl Denis CZE 2004 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [102] Hakl Denis CZE 2004 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [132] Postupa Filip CZE 2005 TJ Sokol Jaroměř
kluci [103] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [103] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [128] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [128] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [129] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [129] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.

startovní listina starší žákyně 900m

start ~ 09:00:40 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 5 účastníků ( 0 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [104] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
holky [104] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
holky [105] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [105] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [213] Vejdělková Sabina CZE 2005 SK Nové Město nad Metují

startovní listina mladší žáci 900m

start ~ 09:00:40 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [188] Brejtr Kryštof CZE 2006 Náchod
kluci [200] Grim Filip CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
kluci [201] Hájek Matěj CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
kluci [110] Hemelík František CZE 2006 Jaroměř
kluci [110] Hemelík František CZE 2006 Jaroměř
kluci [106] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
kluci [106] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
kluci [107] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
kluci [107] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
kluci [108] Švorčík František CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
kluci [108] Švorčík František CZE 2007 SK Nové Město nad Metují

startovní listina ml. žákyně 600m

start ~ 09:16:08 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [189] Dohnalová Barbora CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [186] Ernestová Sofie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [109] Ficencová Barbora CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
holky [109] Ficencová Barbora CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
holky [202] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [203] Krejčí Beáta CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [111] Scholzová Tereza CZE 2006 MACHOV
holky [111] Scholzová Tereza CZE 2006 MACHOV
holky [192] Telková Viktorie CZE 2007 Rtyně v Podkrkonoší
holky [185] Zelená Kristýna CZE 2007 Sokol Náchod

startovní listina přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:25:06 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 19 účastníků ( 19 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [204] Barva Kristián CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [205] Faltus Martin CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [118] Hemelík Vítek CZE 2009 Jaroměř
kluci [118] Hemelík Vítek CZE 2009 Jaroměř
kluci [112] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
kluci [112] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
kluci [206] Jirman David CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [113] Malý Jiří CZE 2009 M and T
kluci [113] Malý Jiří CZE 2009 M and T
kluci [114] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [114] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [115] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [115] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [207] Petráček Milan CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [195] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
kluci [208] Rydlo Tomáš CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
kluci [116] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
kluci [116] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
kluci [214] Tylš Michal CZE 2008 Nové Město nad Metují

startovní listina přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:36:37 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 7 účastníků ( 0 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [190] Bergerová Klaudie CZE 2008 Rtyně v Podkrkonoší
holky [117] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [117] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [196] Králová Rebeka CZE 2008 Mol
holky [209] Petráčková Anna CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [194] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
holky [133] Ulichová Sophie CZE 2009 SK Nové Město nad Metují

startovní listina přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:45:20 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Andrašovský Vojtěch CZE 2011 Předměřice nad Labem
kluci [119] Balcar Robin CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [119] Balcar Robin CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [120] Hemelík Luboš CZE 2010 Jaroměř
kluci [120] Hemelík Luboš CZE 2010 Jaroměř
kluci [210] Jirman Jakub CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [197] Král Lukáš CZE 2011 Mol
kluci [211] Krejčí Štěpán CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [199] Roleček Vojtěch CZE 2010 Npvé Město nad Metují
kluci [215] Souček Dominik CZE 2011 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
kluci [121] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
kluci [121] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
kluci [193] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [134] Vlk Štěpán CZE 2010 Vernéřovice

startovní listina přípravka dívky II. 600m

start ~ 09:55:55 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [122] Dostálová Vendula CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
holky [122] Dostálová Vendula CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
holky [217] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
holky [198] Králová Ester CZE 2010 Mol
holky [216] Kubincová Barbora CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
holky [135] Petrová Eliška CZE 2010 Praha
holky [187] Stejskalová Sandra CZE 2011 SK Dolar Hajnice
holky [136] Ulichová Claudie CZE 2011 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
holky [184] Zelená Barbora CZE 2010 Sokol Náchod
holky [218] Žídková Andrea CZE 2010 Machov

startovní listina závod veteránů

start ~ 10:01:39 , 1939 a starší

startovní listina přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:06:30 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [137] Ducháč Jan CZE 2012 Nové Město nad Metují
kluci [123] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [123] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [220] Krtička Adam CZE 2012 šachový klub Nové Město nad Metují
kluci [124] Malý Jakub CZE 2012 M and T
kluci [124] Malý Jakub CZE 2012 M and T
kluci [138] Petr Šimon CZE 2012 Praha
kluci [139] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
kluci [219] Štancl Štěpán CZE 2012 Rašovice
kluci [125] Štěpán Tomáš CZE 2013 Nové Město nad Metují
kluci [125] Štěpán Tomáš CZE 2013 Nové Město nad Metují
kluci [221] záhrobský Jan CZE 2013 Nové Město nad Metují

startovní listina přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:16:11 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 9 účastníků ( 0 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [191] Bergerová Žaneta CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
holky [126] Macurová Adéla CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
holky [126] Macurová Adéla CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
holky [127] Macurová Alice CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
holky [127] Macurová Alice CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
holky [130] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
holky [130] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
holky [131] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
holky [131] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové

startovní listina extra závod veteránů

start ~ 10:17:30 , 1929 a starší

startovní listina děti s rodiči

start ~ 10:31:58 , 2014 a mladší , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Předškoláci [140] Adamský Vojta CZE 2014 HOVRCH
Předškoláci [141] Andrle Aleš CZE 2017 Nové Město nad Metují
Předškolačky [222] Balcarová Nela CZE 2014 SK Nové Město nad Metují
Předškoláci [142] Bláha Lukas CZE 2016 FA Křovice
Předškoláci [143] Bláha Viktor Luiz CZE 2014 FA Křovice
Předškolačky [144] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
Předškolačky [145] Nováková Nikola CZE 2014 Police nad Metují
Předškolačky [146] Petrová Anička CZE 2016 Praha
Předškoláci [147] Petrovický Matěj CZE 2016 MŠ Rychnovek
Předškoláci [148] Petrovický Michal CZE 2014 Rychnovek
Předškolačky [149] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
Předškolačky [150] Šnajdrová Agáta CZE 2018 SK NMMET
Předškolačky [151] Šrámková Rebecca CZE 2017 Sluníčko
Předškoláci [152] Štěpán Marek CZE 2015 Nové Město Město nad Metují

startovní listina hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 228 účastníků ( 161 mužů, 67 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MA [10] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
MA [10] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
ZB [223] Bartáková Petra CZE 1979 Nahořany
ZB [ ] Bartáková Petra CZE 1979 TJ Nahořany
ZC [11] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ZC [11] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
MB [77] Bláha Milan CZE 1980 FA Křovice
MB [77] Bláha Milan CZE 1980 FA Křovice
ME [12] Brožek Radmil CZE 1954 KRB Chrudim
ME [12] Brožek Radmil CZE 1954 KRB Chrudim
ZB [9] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [9] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
MA [13] Bruna Petr CZE 1985 Prostějov
MA [13] Bruna Petr CZE 1985 Prostějov
MC [14] Buřil František CZE 1966 Vidochov
MC [14] Buřil František CZE 1966 Vidochov
ZA [15] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
ZA [15] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
ME [153] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
MA [226] Cvejn Miloš CZE 1991 Náchod
ZC [16] Černá Jitka CZE 1964 Nové Město nad Metují
ZC [16] Černá Jitka CZE 1964 Nové Město nad Metují
ZC [154] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ME [17] Doležal Stanislav CZE 1938 BK Pardubice
ME [17] Doležal Stanislav CZE 1938 BK Pardubice
ME [18] Domáň Ladislav CZE 1949 Vella Náchod
ME [18] Domáň Ladislav CZE 1949 Vella Náchod
ME [19] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
ME [19] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
ZC [20] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
ZC [20] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
MA [155] Ďoubal Jan CZE 1986 HOVRCH
MA [228] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MD [21] Eliáš Petr CZE 1960 Hvězda SKP Pardubice
MD [21] Eliáš Petr CZE 1960 Hvězda SKP Pardubice
MD [22] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MD [22] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
ZC [23] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
ZC [23] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
MB [78] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MB [78] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
ZC [24] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
ZC [24] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
ME [156] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
ME [25] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
ME [25] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
MA [157] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [158] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MC [26] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MC [26] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MA [225] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
ZA [159] Hejnová Lucie CZE 1988 OREL Rtyně v Podkrkonoší
MB [27] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
MB [27] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
ZC [28] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
ZC [28] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
MC [29] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [29] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [160] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [30] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
MB [30] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
MC [79] Horvat David CZE 1973 VZP
MC [79] Horvat David CZE 1973 VZP
MD [161] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
MA [162] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
ME [91] Javůrek Jiří CZE 1948 TJ Maratonstav Úpice
MA [4] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MA [4] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MA [163] Ježek Daniel CZE 2001 Skauti 3. oddíl Náchod
MA [163] Ježek Daniel CZE 2001 Skauti 3. oddíl Náchod
MA [164] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
MA [32] Jon Jakub CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
MA [32] Jon Jakub CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
MC [31] Jon Jiří CZE 1968 SK Nové Město nad Metují
MC [31] Jon Jiří CZE 1968 SK Nové Město nad Metují
ZC [80] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZC [80] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZC [33] Jonova Kamila CZE 1969 SK Nové Město nad Metují
ZC [33] Jonova Kamila CZE 1969 SK Nové Město nad Metují
ZC [34] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZC [34] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZB [165] Kavalkova Lucie CZE 1979 Erika copy shop
ZB [35] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ZB [35] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
MB [36] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MB [36] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MC [81] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
MC [81] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
MC [37] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
MC [37] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
MC [100] Koutník Lumír CZE 1967 AO Spartak Vrchlabí
ZB [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MC [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
MC [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
ZC [38] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
ZC [38] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
MC [39] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
MC [39] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
MD [40] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MD [40] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
ME [224] Krupička Miroslav CZE 1953 Jiskra
ZA [166] Kubíková Sára CZE 2000 DYNAMO
MC [167] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MA [5] kulda Jiří CZE 2002 TJ Maratonstav Úpice
MA [93] Kunrt Jaroslav CZE 2000 SK Dolar Hajnice
MB [94] kunrt Jaroslav CZE 1975 SK Dolar Hajnice
ME [92] Kunrt Miroslav CZE 1949 TJ Liga 100 Olomouc
MB [168] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MA [97] Lhotský David CZE 1997 Nováč reprezent
MA [227] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MC [41] MACEK PETR CZE 1968 KAMAPETR
MC [41] MACEK PETR CZE 1968 KAMAPETR
ZA [42] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
ZA [42] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
ZA [169] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
MB [82] Malý Jiří CZE 1982 M and T kliky
MB [82] Malý Jiří CZE 1982 M and T kliky
ZA [43] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
ZA [43] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
ZC [44] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
ZC [44] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
MB [45] Matuška Martin CZE 1980 Run4run
MB [45] Matuška Martin CZE 1980 Run4run
MC [170] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
MA [46] May Petr CZE 1985 Bezděkov nad metují
MA [46] May Petr CZE 1985 Bezděkov nad metují
MC [47] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
MC [47] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
MA [48] Mertlík Filip CZE 1993 SK Nové Město nad Metují
MA [48] Mertlík Filip CZE 1993 SK Nové Město nad Metují
ME [49] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
ME [49] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
MA [50] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MA [50] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MD [99] Mikuška Pavel CZE 1964 Slavoj Babí
MD [51] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MD [51] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MD [52] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
MD [52] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
MD [53] Novotný Jaroslav CZE 1955 TEP Trutnov
MD [53] Novotný Jaroslav CZE 1955 TEP Trutnov
MB [54] Pajer Jan CZE 1980 Česká Skalice
MB [54] Pajer Jan CZE 1980 Česká Skalice
ZB [83] Paslerová Linda CZE 1976 Ženy v běhu
ZB [83] Paslerová Linda CZE 1976 Ženy v běhu
MB [55] Patzák Jindřich CZE 1975 Nové Město nad Metují
MB [55] Patzák Jindřich CZE 1975 Nové Město nad Metují
ME [171] Pechek František CZE 1953 Trutnov
MB [172] Petr Emanuel CZE 1978 Hradec Králové
ZB [173] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
ME [56] Pleskač Bohumír CZE 1954 Hradec Králové
ME [56] Pleskač Bohumír CZE 1954 Hradec Králové
MB [57] Pleskač Jan CZE 1980 Opatovice nad Labem
MB [57] Pleskač Jan CZE 1980 Opatovice nad Labem
MA [3] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MA [3] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MC [58] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
MC [58] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
MA [ ] prazak tomas CZE 2002 Velká Jesenice
MC [174] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
MD [59] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
MD [59] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
ZA [175] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
ZA [212] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
MA [176] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
MC [8] sláma Martin CZE 1968 ČK
MB [60] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MB [60] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MC [90] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
MA [61] Staněk Antonín CZE 2002 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
MA [61] Staněk Antonín CZE 2002 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
MC [62] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
MC [62] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
ZA [64] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
ZA [64] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
ZA [63] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZA [63] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZC [65] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
ZC [65] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MC [177] Svědiroh Miroslav CZE 1965 Cihelna Pardubice
ZC [178] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
ZB [179] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
ME [89] Šmída Oldřich CZE 1948 Červený Kostelec
MD [7] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MD [7] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [84] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MA [84] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
ZB [66] Švorcová Marie CZE 1981 Jasenná
ZB [66] Švorcová Marie CZE 1981 Jasenná
ME [85] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
ME [85] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
MA [96] Tvrdík Jonáš CZE 1997 KIGKIG
MC [95] Tvrdík Michal CZE 1970 Nováč reprezent
MD [86] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
MD [86] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
ZC [67] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
ZC [67] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
MC [68] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [68] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [69] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MC [69] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MC [ ] Vejběra Jan CZE 1966 Cyklopokr Hradec Králové
MA [70] Vetchý Jan CZE 1985 ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB
MA [70] Vetchý Jan CZE 1985 ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB
ZA [71] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
ZA [71] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
MA [6] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZB [180] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
MB [181] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
MA [87] Vojtas Filip CZE 2000 DYNAMO
MA [87] Vojtas Filip CZE 2000 DYNAMO
ZA [88] Vojtasová Denisa CZE 2000 Dynamo
ZA [88] Vojtasová Denisa CZE 2000 Dynamo
ME [72] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
ME [72] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
MA [73] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
MA [73] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
MB [98] Záhrobský Petr CZE 1980 Nové Město nad Metují
ZA [182] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
MA [183] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
ZB [74] Zlámalíková Zuzana CZE 1979 Jasenná
ZB [74] Zlámalíková Zuzana CZE 1979 Jasenná
MB [75] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
MB [75] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
ZB [76] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
ZB [76] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop