Weber Jičín City Run

26.05.2018 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DM6 celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ6 celkem: 13, muži : 0, ženy: 13, Muži: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
DM8 celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ8 celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf]
DM10 celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Muži: 10, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ10 celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
DM12 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ12 celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
21.1km celkem: 51, muži : 37, ženy: 14, M30: 11, M50: 20, M60: 6, M70: 0, PRESTIGE: 0, Z30: 9, Z50: 5, PRESTIGE-W: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 95, muži : 63, ženy: 32, M30: 31, M50: 18, M60: 7, M70: 7, PRESTIGE: 0, Z30: 19, Z50: 13, PRESTIGE-W: 0 [html] [pdf]
5km celkem: 63, muži : 35, ženy: 28, Kluci: 7, Junioři: 9, M23: 3, M: 16, Holky: 4, Juniorky: 0, Z23: 1, Z: 23 [html] [pdf]
10km páry celkem: 15, muži : 9, ženy: 6, páry: 6 [html] [pdf]

startovní listina DM6

start ~ 16:09:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 21 účastníků ( 21 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [780] Blažek Daniel CZE 2012 ACS Rýchory
Muži [1000] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [877] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [782] fojtík jiří CZE 2014
Muži [435] Holubář Radim CZE 2013 Běhej, mysli, zvítěz
Muži [858] hrazdil filip CZE 2012 brno
Muži [854] Chalupa Petr CZE 2012 Jičín
Muži [804] janata tomáš CZE 2012 poniklá
Muži [867] Jiránek mikuláš CZE 2013 jičín
Muži [299] Kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
Muži [298] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
Muži [793] Levý Vojtěch CZE 2013 Praha 10
Muži [803] macák šimon CZE 2013 poděbrady
Muži [658] Repka Adam CZE 2013 Valdice
Muži [775] Repka Adam CZE 2013 Valdice
Muži [774] řehák robin rocky CZE 2012
Muži [861] šviha ondřej CZE 2012 Lomnice nad Popelkou
Muži [436] Vaněk Matěj CZE 2014 Obklady Vaněk
Muži [857] vaněrek petr CZE 2012 brno
Muži [869] Vaňouček Jaroslav CZE 2012 SDH Libuň
Muži [866] Veber Jakub CZE 2016 Klub Dřevěnice

startovní listina DZ6

start ~ 16:12:00 , 2012 a mladší , přihlášeno: 13 účastníků ( 0 mužů, 13 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [851] gogová eliška CZE 2013 pardubice
Ženy [805] gojova anežka CZE 2012 pardubice
Ženy [791] henychová daniela CZE 2015
Ženy [622] Jenčková Elen CZE 2014 Jičín
Ženy [796] Jenčková Elen CZE 2014 Jičín
Ženy [623] Kosáčková Alice CZE 2012 Jilemnice
Ženy [792] Kosáčková Alice CZE 2012 Jilemnice
Ženy [876] kotková gabriela CZE 2012
Ženy [321] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Ženy [783] Michalčíková Zuzana CZE 2014
Ženy [442] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
Ženy [790] štveráková amálka CZE 2013 Sobčice
Ženy [863] švihová alice CZE 2014

startovní listina DM8

start ~ 16:15:30 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [862] cvrček jakub CZE 2010
Muži [304] Kordík Šimon CZE 2011 CYKLO KLUB JIČÍN
Muži [875] kotek jakub CZE 2010
Muži [306] kvitský Matyáš CZE 2010 cykloklub jičin
Muži [786] kvitský Matyáš CZE 2010 cykloklub jičin
Muži [784] Michalčík Filip CZE 2011
Muži [853] pražák julian CZE 2011 jičín
Muži [657] Skácel Leon CZE 2011 Fitclub Jičín
Muži [778] Skácel Leon CZE 2011 Fitclub Jičín

startovní listina DZ8

start ~ 16:19:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [781] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
Ženy [831] Henychová Zuzana CZE 2011
Ženy [437] Holubářová Eliška CZE 2010 WEBER TEAM
Ženy [768] Hrazdilová Tereza CZE 2011 Brno
Ženy [856] Hrazdilová Tereza CZE 2011 Brno
Ženy [608] Jenčková Nikola CZE 2011 AC TJ Jičín
Ženy [795] Jenčková Nikola CZE 2011 AC TJ Jičín
Ženy [444] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin car Ski Team
Ženy [544] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys
Ženy [868] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys

startovní listina DM10

start ~ 16:23:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [625] Brixí Damian CZE 2008 Cyklo klub Jičín
Muži [799] Brixí Damian CZE 2008 Cyklo klub Jičín
Muži [798] brixí matias CZE 2008 JIČÍN
Muži [772] cvrček jan CZE 2008
Muži [312] Kordík Jan CZE 2008 Cyklo klub Jičín
Muži [797] Kotrouš Matěj CZE 2008 ZŠ Libuň
Muži [776] Krejčí matěj CZE 2008 mk nová paka
Muži [800] Nešněra Petr CZE 2009
Muži [307] Trchalík Tomáš CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
Muži [794] Trchalík Tomáš CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř

startovní listina DZ10

start ~ 16:27:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 9 účastníků ( 0 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [864] Bláhová viola CZE 2009 fabio team
Ženy [785] Bubeníková Agáta CZE 2008 Jičín
Ženy [787] fojtíková karolína CZE 2009
Ženy [809] haničKOVÁ VERČA CZE 2008
Ženy [808] jenčková tereza CZE 2008 Fabio Team
Ženy [870] Nosková Marcela CZE 2008 LSK Lomnice nad Popelkou
Ženy [655] Skácelová Vanessa CZE 2009 Fitclub Jičín
Ženy [777] Skácelová Vanessa CZE 2009 Fitclub Jičín
Ženy [852] trojanová viktorie CZE 2008 pardubice

startovní listina DM12

start ~ 16:33:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [865] Imlauf Jakub CZE 2006 FABIO TEAM
Muži [255] Kvitský Dominik CZE 2007 Cyklo klub Jičín
Muži [779] Kvitský Dominik CZE 2007 Cyklo klub Jičín
Muži [438] Vondra Matěj CZE 2007 Rudnik

startovní listina DZ12

start ~ 16:33:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 7 účastníků ( 0 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [860] Andrejsková Dana CZE 2007 Spostovci na startu
Ženy [855] brožková elena CZE 2007 jičín
Ženy [403] Drbohlavová Karolína CZE 2006 LSK Lomnice nad Popelkou
Ženy [859] kubínová natálie CZE 2007 Cyklo klub Jičín
Ženy [773] melgrová viola CZE 2006 L L team
Ženy [789] Nešněrová Tereza CZE 2006
Ženy [788] Šimková Tereza CZE 2007 SK Slavia Praha

startovní listina 21.1km

start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 51 účastníků ( 37 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M50 [324] Andrejsek Karel CZE 1975 Studio KANDY spol. s r.o.
M50 [325] Andrle Aleš CZE 1973 WEBER TEAM
Z30 [326] Bilanská Dominika CZE 1996 Jičín
M30 [7] Bílek Aleš CZE 1979 Czech Tallboys
M60 [327] Brádle Petr CZE 1968 Dobrá Voda u Hořic
M50 [328] Cesak Dalibor CZE 1977 CYKLO KLUB JIČÍN
Z30 [330] Cyrany Eva CZE 2000 Fit Club Jičín
M50 [329] Cyrany Jiří CZE 1973 Jičín
M30 [838] Cyrany Václav CZE 1998 AC TJ Jičín
M50 [331] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
M30 [807] franc Pavel CZE 1991 jičín
M50 [332] Gebhart Michal CZE 1977 North Czech Runners
M30 [364] Goga Tomáš CZE 1984 WEBER TEAM
M30 [836] Goga Tomáš CZE 1984 WEBER TEAM
Z30 [887] Hanzlová Radka CZE 1994 Adidas Runners Prague
M30 [333] Hendrych Michal CZE 1986 eMko team
Z50 [334] Hvězdová Dáša CZE 1976 Jičín
Z30 [900] Hyrbánková Romana CZE 1984
Z50 [335] Jampílková Lucie CZE 1973 L+L team
Z30 [337] Kotková Iva CZE 1982 Jičín
M50 [339] Krabec Jan CZE 1969 Sdružení pro Jičín
Z30 [340] Králová Sandra CZE 1984 Kosmonosy
Z50 [341] Krejcarová Eva CZE 1974 Sirény
Z50 [342] Kroužilová Iva CZE 1977 GP Kolín
M30 [893] Krupka Lukáš CZE 1983 Cyklo Point Jičín
M50 [343] Kubíček Michal CZE 1973 RH KARTOUZY VALDICE
Z30 [336] Kučerová Marie CZE 1983 Sport Future Team
Z30 [344] Kunclová Šárka CZE 1983 Triexpert racing team
M60 [891] kuželka tomáš CZE 1968
Z30 [890] kuželková natálie CZE 1998
M50 [345] Kyjonka Radim CZE 1975 MAGNA Team
M30 [889] Letko Zbyněk CZE 1988 running_sl0tr
M50 [347] Matějka David CZE 1975 DAMP Family TEAM
M50 [346] Matějka Tomáš CZE 1977 Sokol Dlouhá Lhota
M30 [824] Medlík Jan CZE 1991 NWOW
M30 [874] Novák Martin CZE 1992 Kosmonosy
M50 [810] podzimek martin CZE 1976
Z50 [348] Pospíšilová Radka CZE 1969 Sirény
M50 [349] prazak ladislav CZE 1975 box club jc
M60 [898] Prchal Pavel CZE 1959 sk cyklosport kern
M60 [350] Procházka Martin CZE 1964 LKP
M60 [351] Rampas Václav CZE 1967 Jičín
M50 [892] Ruta Luboš CZE 1977 Jičín
M50 [830] Sýkora Jan CZE 1974 WEBER TEAM
M50 [352] Šandera Martin CZE 1976 BONBON, MPČR
M50 [821] šimek pavle CZE 1971
M30 [832] Veselý Lukáš CZE 1988 CITY RUN STARS
M50 [353] Voříšek Petr CZE 1977 FABIO TEAM
M50 [354] Zákoucký Jakub CZE 1978 Železný Brod
M60 [879] Zelenka Petr CZE 1968 Roprachtice
M50 [355] Žák Jiří CZE 1969 The EnTourist

startovní listina 10km

start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 95 účastníků ( 63 mužů, 32 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M30 [356] Abel Roman CZE 1989 Jičín
Z30 [357] Babáková Petra CZE 1992 eMko team
M30 [358] Babka Matyáš CZE 2001 Praha 5
Z50 [359] Babková Lucie CZE 1972 Praha 5
M30 [901] Bambula Marek CZE 1985 Jičín
M30 [360] Bárta Standa CZE 1981 WEBER TEAM
M50 [361] Bolina Vojta CZE 1978 WEBER TEAM
M60 [907] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
Z50 [362] Čmelíková Jolana CZE 1967 Mattoni freerun:Liberec
Z30 [363] Droznová Lucie CZE 2002 Jičín
M30 [904] Dyntera Vojtěch CZE 1997
M30 [847] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
M60 [888] Friesinger Petr CZE 1967
M60 [886] Hanzl Radko CZE 1961 V Lukách
M50 [844] Havel Jan CZE 1975 Praha 10
M30 [365] Hejl Tomáš CZE 1983 Jičín
Z30 [445] Henychová Petra CZE 1982 Kokateam
M30 [366] Holubář Martin CZE 1979 Běhej, mysli, zvítěz
Z30 [367] Hudcová Kateřina CZE 1985 Jičín
M30 [368] Chmelík Jan CZE 1979 Jičín
M50 [71] Imlauf Jindřich CZE 1973 FABIO TEAM
M50 [230] Jenček František CZE 1972 FABIO TEAM
M50 [814] Jezbera Roman CZE 1970 Chomutice
M30 [369] Jonáš Martin CZE 1983 Edelstahl Poldi
M50 [232] Jungwirt David CZE 1971 FABIO TEAM
M50 [812] Jungwirt David CZE 1971 FABIO TEAM
M50 [370] Kittler Lukáš CZE 1978 WEBER TEAM
Z50 [371] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
Z50 [835] kotroušová věra CZE 0000
M50 [837] kozák Pavel CZE 1972 jinolice
Z50 [338] krabcova ivana CZE 1972 sdružení pro jičin
Z30 [372] Krejčová Lucie CZE 1985 Sobčice
M30 [373] Krupka Adam CZE 2001 Run4Fun
Z50 [823] Křepelová Anna CZE 1955 Praha 8
M30 [374] Kubíček Lukáš CZE 2003 RH KARTOUZY VALDICE
M30 [375] Kučera Jiří CZE 1980 Liberec
M30 [873] Kuht Lukáš CZE 1997 GHOST team
M30 [376] Kuk Petr CZE 1981 WEBER TEAM
M60 [377] Kupecký Josef CZE 1962 Poděbrady
M50 [848] Kurtz Martin CZE 1977 Praha
M30 [378] Kůtek Jiří CZE 1990 TJ SKP Valdice
M30 [818] michalčík david CZE 1980
M70 [379] Miloš Hutník CZE 1958 WEBER TEAM
M50 [380] Mrázek Petr CZE 1978 SK Hasiči Brno
M60 [ ] Neznámý Závodník CZE 1960 Prosím stav se u časomíry
Z30 [381] Pacholiková Petra CZE 1990 NWOW
Z50 [871] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
Z30 [382] Pavelová Julie CZE 2002 Libovice
M60 [872] Pitthard Zdeněk CZE 1961 STPA CZ
M50 [383] Podzimek Jiří CZE 1975 Jičín
M50 [384] Pospíšil Jaroslav CZE 1978 Bike and Run Team Stará Paka
M30 [905] pošl josef CZE 1985
M70 [813] Pšenička Jiří CZE 1946 Pardubice
Z30 [385] Rauvolfová Nicole CZE 1990 HZS Praha
Z30 [386] Reidingerová Markéta CZE 1986 Praha 4 - Modřany
Z50 [387] Říhová Ilona CZE 1973 Poběžovice
M30 [840] Sedlák Jakub CZE 2002 Botica team
M50 [841] Sedlák Radek CZE 1974 Botica team
Z30 [819] sklenářová zdeňka CZE 1986
M30 [906] Skřivánek Pavel CZE 1985 Liaz Jablonec
M30 [278] Smitka Jakub CZE 1984 Na protest
Z30 [880] Smolíková Tereza CZE 1995 Jičín
Z30 [843] Srbová Leona CZE 1986 Praha 4
M30 [802] Staněk Oldřich Tomáš CZE 1982 Hasiči Kolín
Z30 [388] Strouhalová Iveta CZE 1995 AUTOCENTRUM Jičín
M50 [811] struhán milan CZE 1978
Z50 [389] Škorpilová Jana CZE 1974 SJC Jíčín
Z30 [822] Špačková Dagmar CZE 1999
M50 [903] Štěpán Radek CZE 1974 WEBER TEAM
Z50 [878] Štěpánková Lenka CZE 1977
M30 [826] šubrt milan CZE 1990
M30 [390] Taneček Daniel CZE 1993 Jičín
M30 [391] Václavík Martin CZE 1996 eMko team
M70 [392] Vácha Petr CZE 1954 VAPE Jablonec nad Nisou
M30 [393] Vaňouček Jaroslav CZE 1979 SDH Libuň
M50 [394] Veber Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team
M30 [395] Vejvoda Michal CZE 1982 T.J. Sokol Jičín
M60 [396] Vondra Václav CZE 1968 Rudník
Z50 [397] Vondráčková Martina CZE 1976 FABIO TEAM
Z50 [398] Vysučková Eva CZE 1975 HBO Europe
M70 [ ] CZE 0000 OGC NICE
M70 [ ] CZE 0000
M30 [428] Čihák Michael CZE 1991 Praha 7
M70 [825] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
M70 [825] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Z50 [828] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
M50 [429] Kostinger Ota CZE 1978 Jičín
Z30 [239] Koudelková Bára CZE 1998 Bílsko u Hořic
M30 [430] Laušman Jakub CZE 1998 Bílsko u Hořic
Z30 [829] Lemaitre Gabrielle FRA 2000 OGC NICE
M30 [820] Lemaitre Gui CZE 1998 OGC NICE
Z30 [431] Musilová Kristýna CZE 1995 Jičín
Z30 [432] Šigutová Miroslava CZE 1995 Holín
Z30 [433] Tanečková Denisa CZE 1989 Praha 7
M30 [434] Veselka Michal CZE 1991 Holín

startovní listina 5km

start ~ 17:02:18 , bez omezení věku , přihlášeno: 63 účastníků ( 35 mužů, 28 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z [399] Barešová Iva CZE 1981 Praha
M [817] beneš roman CZE 1977
Kluci [815] beneš vít CZE 2007
Z [400] BLÁHOVÁ HELENA CZE 1981 FABIO TEAM
M [801] cvrček pavel CZE 1972
M [407] Drbohlav Jan CZE 1989 TJ Sokol Valdice
M [401] Drbohlav Jiří CZE 1976 RBKA karate Jičín
Holky [439] Drbohlavová Karolína CZE 2006 LSK Lomnice nad Popelkou
Z [402] Drbohlavová Lenka CZE 1979 Lomnice nad Popelkou
M [404] Gál Jakub CZE 1993 Intersport
M [405] Grygera Tomáš CZE 1984 SHINDA RUNNING
Z23 [406] Hanušová Śárka CZE 1995 eMko team
Z [850] Havlíková Klára CZE 1982 Hostík
Z [ ] Hrdličková Renáta CZE 1968 Syřenov
Kluci [408] Chalupa Jakub CZE 2008 Jičín
Z [409] Chalupova Miroslava CZE 1980 Jičín
Z [827] Jaklová Pavla CZE 1987 NWOW
Z [410] Javůrková Michaela CZE 1979 FABIO TEAM
Kluci [411] Jelínek Jan CZE 2004 FABIO TEAM
Junioři [228] Jelínek Václav CZE 2002 FABIO TEAM
Junioři [229] Jenček Alexandr CZE 2002 FABIO TEAM
Z [412] Jenčková Jana CZE 1975 FABIO TEAM
Z [233] Jungwirtová Eva CZE 1980 FABIO TEAM
M [834] Kallehauge Jesper DNK 1966 Praha 1
Holky [881] Kněbortová Antonie CZE 2004 Červenice
Z [413] Konopaskova Karolina CZE 1990 Jicin
Junioři [415] Krupka Milan CZE 2003 Indičtí běžci
Junioři [527] Kubín Matyáš CZE 2003 Triatlon Jičín
Junioři [846] Kubín Matyáš CZE 2003 Triatlon Jičín
M [5] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
M [845] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
Z [849] Kuželová Simona CZE 1985 Jičín
Holky [816] maťátková kateřina CZE 2005
M [24] Mráz Pavel CZE 1976 BD LE MC
Kluci [416] Nosek František CZE 2005 LSK Lomnice nad Popelkou
Kluci [649] Nýdrle Filip CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Kluci [883] Nýdrle Filip CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Junioři [650] Nýdrle Matyáš CZE 2003 Bakako Nová Paka
Junioři [884] Nýdrle Matyáš CZE 2003 Bakako Nová Paka
Z [885] Nýdrlová Kateřina CZE 1978
M [882] Oliverius Milan CZE 1962
Z [417] Pavelová Radka CZE 1972 Libovice
Junioři [263] Plocek Ondřej CZE 2002 Sobotka
M [894] Pokorný Lubomír CZE 1975
M23 [902] Rodr Daniel CZE 1999 Triatlon Jičín
Junioři [418] Runčík Radek CZE 2002 Valdice
Z [419] Runčíková Anna CZE 1991 Valdice
Z [420] Sádlová Petra CZE 1986 Jičín
M [421] Sedláček Tomáš CZE 1986 Velký Vřešťov
Z [839] Sedláková Martina CZE 1976 Botica team
Kluci [422] Stránský Filip CZE 2004 Jičínští hobíci
Z [806] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Z [423] Šamalová Helena CZE 1982 BŽB
Holky [424] ŠEMBEROVÁ ANDĚLA CZE 2004 FABIO TEAM
M [895] ševčík jan CZE 1978 4bidden
M [425] Ševčík Pavel CZE 1982 Teplice
Z [426] Šolínova Aneta CZE 1989 Zdarky
M23 [896] Vacek Petr CZE 1999 AC TJ Jičín
Z [842] Vaňková Kateřina CZE 1976 cyklo klub jičín
Z [427] Veselá Lucie CZE 1983 CITY RUN STARS
M [832] Veselý Lukáš CZE 1988 CITY RUN STARS
M23 [897] Vomáčko Jakub CZE 1999 AC TJ Jičín
Z [833] Vovsová Lucie CZE 1991 Jičín

startovní listina 10km páry

start ~ 18:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 15 účastníků ( 9 mužů, 6 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
páry
m
-
0000
páry
m
-
0000
páry Praha 7
m
[428]
Michael Čihák
1991
w
[433]
Denisa Tanečková
1989
páry Černožice
m
[825]
Václav Dostál
1942
páry Černožice
m
[825]
Václav Dostál
1942
w
[828]
Hana Dostálová
1970
páry Jičín
m
[429]
Ota Kostinger
1978
w
[431]
Kristýna Musilová
1995
páry Bílsko u Hořic
w
[239]
Bára Koudelková
1998
m
[430]
Jakub Laušman
1998
páry OGC NICE
w
[829]
Gabrielle Lemaitre
2000
m
[820]
Gui Lemaitre
1998
páry Holín
w
[432]
Miroslava Šigutová
1995
m
[434]
Michal Veselka
1991