neznam startovne 186407 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 186407 mozna mi chybi kategorie

4. ČP Masters Chomutov

13.10.2018 Chomutov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 18, muži : 14, ženy: 4, MC-M50: 7, MD-M60: 7, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 2, ZC-Z50: 0 [html] [pdf]
mimo soutěž C, D celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, MA-M35: 13, MB-M40: 17 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
SWEEP RUN celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 0 [html] [pdf]

startovní listina Masters C, D, Z

start ~ 10:40:00 , přihlášeno: 18 účastníků ( 14 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE 1967 ELEVEN MERCEDES MITAS 184
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč 2.06
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA 1.86
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 209
MD-M60 [310] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling 125
MD-M60 [307] Kunc Vlastimil CZE 1953 TJ Eska Cheb 31
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl 181
MC-M50 [220] Löffelmann Zdeněk CZE 1965 N1 TEAM 61
MD-M60 [311] Mandaus Jiří CZE 1959 Rotordike Plzeň 50
ZA-Z35 [401] Maráčková Pavlína CZE 1981 Sk Jiří Team Ostrava 1.74
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT 157
MC-M50 [221] Polívka Petr CZE 1963 74
MD-M60 [308] Rous Tomáš CZE 1959 Plzeň 83
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 187
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO 113
ZB-Z40 [502] Schwanová Hana CZE 1972 ACS Drak Vrbno 1.75
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE 1967 Alltraining.cz 205
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 116

startovní listina mimo soutěž C, D

start ~ 10:40:00

startovní listina Masters A, B

start ~ 11:42:00 , přihlášeno: 30 účastníků ( 30 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MB-M40 [104] Doležal Petr CZE 1976 AUTENTICBIKE Třebíč 145
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno 153
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub 140
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing 208
MB-M40 [131] jindřišek vojtěch CZE 1979 Bitters Cyklofit 105
MA-M35 [4] kolaja jan CZE 1981 VSK Humanita Praha 91
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub 148
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky 67
MA-M35 [3] Král Jakub CZE 1984 cyklo team KOLÁRNA 106
MA-M35 [15] kroček roman CZE 1984 Cross bike 126
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny 140
MA-M35 [ ] Minařík Luboš CZE 1983 cykloteam KOLARNA
MB-M40 [19] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz 40
MB-M40 [133] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz 40
MA-M35 [2] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub 120
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 109
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky 64
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rock Machine Cyklomax 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE 1971 sweep chomutov 147
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 195
MA-M35 [12] Strnad Jiří CZE 1984 Bitters Cyklofit 152
MB-M40 [134] Suchánek Radko CZE 1971 SK Maxbike Ostrava 15
MA-M35 [18] Šustr Lukáš CZE 1984 Alset Racing Team 24
MB-M40 [124] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč 49
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team 146
MB-M40 [ ] Doležal Ladislav CZE 1977 Hnízdil- Team
MA-M35 [ ] Kresta Jan CZE 1980 Ústí nad Labem
MB-M40 [ ] Kubík Lukáš CZE 1978 CK Sport Beran CHRÁST

startovní listina mimo soutěž A, B

start ~ 11:42:00 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Doležal Ladislav CZE 1977 Hnízdil- Team
Muži [ ] Kresta Jan CZE 1980 Ústí nad Labem
Muži [ ] Kubík Lukáš CZE 1978 CK Sport Beran CHRÁST

startovní listina SWEEP RUN

start ~ 14:00:00