6. ČP Masters Holice

21.10.2018 Holice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

mladší žáci celkem: 7, muži : 4, ženy: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
starší žáci celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
OPEN celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 31, muži : 20, ženy: 11, MC-M50: 13, MD-M60: 7, ZA-Z35: 5, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 2 [html] [pdf]
Ženy Elite celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 39, muži : 39, ženy: 0, MA-M35: 19, MB-M40: 20 [html] [pdf]
Muži Elite celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina mladší žáci

start ~ 10:03:00 , 2003 a mladší , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] janeba jakub CZE 2012 holice
kluci [ ] kopecký jan CZE 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM
holky [ ] panochová vanda CZE 2011 Short Bike Academy Opletal
holky [ ] ročková karolína CZE 2008 cykloprofi goldfren team
kluci [ ] špráchal samuel CZE 2011 poběžovice
kluci [ ] Šumpík Jiří CZE 2009 Fa RENE
holky [ ] vondroušová karolína CZE 2011 cykloprofi goldfren team

startovní listina starší žáci

start ~ 10:18:30 , 2004 - 2007 , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] horák ondřej CZE 2005 kola chaloupka
kluci [ ] lukašík pavel CZE 2006 bike freaks holice
kluci [ ] lukašík stanislav CZE 2006 Bike Freaks Holice
kluci [ ] novák vojtěch CZE 2007 Bike Freaks Holice
kluci [ ] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
kluci [ ] Šimek Filip CZE 2005 Horní Jelení
kluci [ ] Šumpík Pavel CZE 2006 Fa RENE

startovní listina OPEN

start ~ 10:40:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Bukač Roman CZE 1971 Pardubice
Muži [ ] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži [ ] Neuman Radim CZE 1977 CYKLO PROFI
Muži [ ] Novotný Petr CZE 1988 CTB Cycling Team Brandýs
Muži [ ] Platenka Filip CZE 2000 Bike Freaks Holice - V6
Muži [ ] stoklasa miroslav CZE 1983 poběžovice
Muži [ ] špaček Adam CZE 2001 671
Muži [ ] Šumpík Stanislav CZE 1978 bike freaks holice
Muži [ ] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN

startovní listina Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 31 účastníků ( 20 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
ZC-Z50 [512] Čivrná Naďa CZE 1969 CUBE Cyklo Špicar Ji... 0.5
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE 1967 ELEVEN MERCEDES MITAS 184
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč 2.06
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA 1.86
ZB-Z40 [503] holla kateřina CZE 1978 DK Bikeshop Ostrava 1.37
ZB-Z40 [511] Chmurová Šárka CZE 1978 MAX CURSOR 1.48
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín 133
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín 2.01
MC-M50 [210] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE Cycling Team 160
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 209
MC-M50 [211] Kowalczyk Mariusz POL 1963 Paula-Trans 146
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE 1964 KC Hlinsko 142
MD-M60 [310] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling 125
MD-M60 [218] Kukula Zdeněk CZE 1950 cykloteam KOLARNA 91
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl 181
MD-M60 [304] Lehotsky Jiri CZE 1948 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 31
ZA-Z35 [401] Maráčková Pavlína CZE 1981 Sk Jiří Team Ostrava 1.74
MD-M60 [305] Misina Andrzej POL 1953 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 78
MC-M50 [213] Opletal Vladimír CZE 1964 Short Bike Academy Opletal 155
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE 1969 Short Bike Academy Opletal 130
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT 157
MC-M50 [223] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 71
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 187
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO 113
ZB-Z40 [502] Schwanová Hana CZE 1972 ACS Drak Vrbno 1.75
MC-M50 [207] Svoboda Petr CZE 1960 KC Hlinsko 126
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE 1967 Alltraining.cz 205
ZA-Z35 [402] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal 1.53
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 116
ZA-Z35 [ ] Obstová Kateřina CZE 1999 SKP Duha Lanškroun
ZA-Z35 [ ] Voráčová Naďa CZE 1981 TJ Uničov

startovní listina Ženy Elite

start ~ 11:30:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZE [ ] Obstová Kateřina CZE 1999 SKP Duha Lanškroun
ZE [ ] Voráčová Naďa CZE 1981 TJ Uničov

startovní listina Masters A, B

start ~ 12:40:00 , 1970 - 2000 , přihlášeno: 39 účastníků ( 39 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MB-M40 [117] Bieniasz Mirek POL 1976 KCP Bieniasz Bike Team 157
MA-M35 [16] Brychta Jan CZE 1981 Praha 24
MB-M40 [104] Doležal Petr CZE 1976 AUTENTICBIKE Třebíč 145
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno 153
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub 140
MB-M40 [126] Foukal Libor CZE 1977 Sport complex Breclav 37
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing 208
MB-M40 [131] jindřišek vojtěch CZE 1979 Bitters Cyklofit 105
MA-M35 [4] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering 91
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub 148
MA-M35 [8] Kopenec Jiří CZE 1984 Buštěhrad
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky 67
MA-M35 [3] Král Jakub CZE 1984 cyklo team KOLÁRNA 106
MA-M35 [15] kroček roman CZE 1984 Cross bike 126
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny 140
MB-M40 [109] Mlynář Vlastik CZE 1974 ACS Drak Vrbno 62
MB-M40 [19] Novák Richard CZE 1978 FAT SNAIL SLAVES 40
MB-M40 [133] Novák Richard CZE 1978 FAT SNAIL SLAVES 40
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 109
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky 64
MB-M40 [107] Plch David CZE 1976 Cyklo Bendl 32
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE 1971 sweep chomutov 147
MB-M40 [140] Rotter Michal CZE 1977 Trutnov 37
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 195
MA-M35 [14] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA 78
MA-M35 [12] Strnad Jiří CZE 1984 Bitters Cyklofit 152
MB-M40 [120] Stupka Ondřej CZE 1979 Velká Bíteš 87
MB-M40 [124] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč 49
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team 146
MA-M35 [1] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 179
MA-M35 [ ] Bieniasz Maksymilian POL 1985 Bieniasz Regamet PGNiG
MA-M35 [631] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
MA-M35 [ ] Rotter Michal CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
MA-M35 [ ] Vojtěch Voznička CZE 1999 Head Bike Opava
MA-M35 [ ] Dubravský Lukáš CZE 1984 Hradec Králové
MA-M35 [ ] Hrůza Pavel CZE 1983 Racers

startovní listina Muži Elite

start ~ 12:40:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ME [ ] Bieniasz Maksymilian POL 1985 Bieniasz Regamet PGNiG
ME [631] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
ME [ ] Rotter Michal CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
ME [ ] Vojtěch Voznička CZE 1999 Head Bike Opava

startovní listina mimo soutěž A, B

start ~ 12:40:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Dubravský Lukáš CZE 1984 Hradec Králové
Muži [ ] Hrůza Pavel CZE 1983 Racers