5. ČP Masters Jičín

14.10.2018 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

žáci, žákyně, kadetky celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, žáci: 2, žákyně: 2, kadetky: 2 [html] [pdf]
Masters C, D, Z celkem: 26, muži : 19, ženy: 7, MC-M50: 13, MD-M60: 6, ZA-Z35: 4, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 2 [html] [pdf]
Ženy Open celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
Juniorky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Kadeti celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 32, muži : 32, ženy: 0, MA-M35: 13, MB-M40: 19 [html] [pdf]
Muži Open celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
Junioři celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
MTB děti HK1 celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, kluci: 9, holky: 3 [html] [pdf]
MTB děti HK2 celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, kluci: 3, holky: 1 [html] [pdf]

startovní listina žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:59:00 , přihlášeno: 6 účastníků ( 2 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kadetky [ ] drbohlavová eliška CZE 2003 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
žákyně [ ] Kolářová Babeta CZE 2009 Dukla Praha
kadetky [ ] Kolářová Justýna CZE 2004 DUKLA PRAHA
žáci [ ] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
žáci [ ] Raška Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal
žákyně [ ] Špicarová Karolína CZE 2008 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice

startovní listina Masters C, D, Z

start ~ 11:28:00 , přihlášeno: 26 účastníků ( 19 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
ZC-Z50 [512] Čivrná Naďa CZE 1969 Vrchlabí 0.5
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE 1967 ELEVEN MERCEDES MITAS 184
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč 2.06
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA 1.86
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín 133
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín 2.01
MC-M50 [222] Kopecký Pavel CZE 1966 GS cyklo team Jistebnice 18
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 209
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE 1964 KC Hlinsko 142
MD-M60 [310] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling 125
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl 181
MD-M60 [304] Lehotsky Jiri CZE 1948 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 31
ZA-Z35 [401] Maráčková Pavlína CZE 1981 Sk Jiří Team Ostrava 1.74
MC-M50 [213] Opletal Vladimír CZE 1964 Short Bike Academy Opletal 155
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE 1969 Short Bike Academy Opletal 130
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT 157
MC-M50 [223] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 71
MD-M60 [308] Rous Tomáš CZE 1959 Plzeň 83
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 187
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO 113
MC-M50 [207] Svoboda Petr CZE 1960 KC Hlinsko 126
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE 1967 Alltraining.cz 205
MC-M50 [216] Švorc Jiří CZE 1963 TO EUROPE PEKSPORT 15
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 116
ZA-Z35 [627] Bajgerová Nikola CZE 1997 Team Dukla Praha
ZA-Z35 [ ] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team

startovní listina Ženy Open

start ~ 11:28:00 , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [627] Bajgerová Nikola CZE 1997 Team Dukla Praha
Ženy [ ] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team

startovní listina Juniorky

start ~ 11:30:00

startovní listina Kadeti

start ~ 11:30:00

startovní listina Masters A, B

start ~ 12:44:00 , přihlášeno: 32 účastníků ( 32 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MB-M40 [117] Bieniasz Mirek POL 1976 KCP Bieniasz Bike Team 157
MB-M40 [104] Doležal Petr CZE 1976 AUTENTICBIKE Třebíč 145
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno 153
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub 140
MB-M40 [126] Foukal Libor CZE 1977 Sport complex Breclav 37
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MB-M40 [136] Hromádko Tomáš CZE 1973 ELEVEN MITAS MERCEDES 17
MB-M40 [513] Hromádko Tomáš CZE 1973 ELEVEN MITAS MERCEDES 17
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing 208
MB-M40 [131] jindřišek vojtěch CZE 1979 Bitters Cyklofit 105
MA-M35 [4] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering 91
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub 148
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky 67
MB-M40 [135] Lehotsky Jiri CZE 1976 PRO MUSIC PROLOG BIKE 7
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny 140
MB-M40 [19] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz 40
MB-M40 [133] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz 40
MA-M35 [2] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub 120
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 109
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky 64
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rock Machine Cyklomax 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE 1971 sweep chomutov 147
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 195
MA-M35 [14] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA 78
MA-M35 [12] Strnad Jiří CZE 1984 Bitters Cyklofit 152
MB-M40 [124] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč 49
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team 146
MA-M35 [1] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 179
MA-M35 [ ] Bieniasz Maksymilian POL 1985 Bieniasz Regamet PGNiG
MA-M35 [ ] Kašše Tomáš CZE 1985 Monroe
MA-M35 [ ] Kunt Lukáš CZE 1997 ghost team

startovní listina Muži Open

start ~ 12:44:00 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Bieniasz Maksymilian POL 1985 Bieniasz Regamet PGNiG
Muži [ ] Kašše Tomáš CZE 1985 Monroe
Muži [ ] Kunt Lukáš CZE 1997 ghost team

startovní listina Junioři

start ~ 12:44:00

startovní listina MTB děti HK1

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 9 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [ ] Barvíková Kateřina CZE 2012 SPORT AREÁL KLÍNY
kluci [ ] Bohuňovský Jáchym CZE 2009 Cyklo klub Jičín
kluci [ ] Felcman Matyáš CZE 2008 Cyklo klub Jičín
holky [ ] Frydrychová Karolína CZE 2009 TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
kluci [ ] Horčička Jakub CZE 2010 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [ ] Horčička Michal CZE 2007 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [ ] Janďourek Patrik CZE 2008 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [ ] Jiránek Miky CZE 2013 CYKLO DĚDA
holky [ ] Kolářová Babeta CZE 2009 Dukla Praha
kluci [ ] Loar Oliver CZE 2012 TJ AŠ ML.BOLESLAV
kluci [ ] Neděla Šimon CZE 2007 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [ ] Podzimek Matyáš CZE 2007 Cyklo klub Jičín

startovní listina MTB děti HK2

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Brumlík Marek CZE 2006 Jičín cyklo
kluci [ ] Dovolil Jiří CZE 2006 Hořice
holky [ ] Kolářová Justýna CZE 2004 Dukla Praha
kluci [ ] Kříž Kryštof CZE 2006 CYKLO KLUB JIČÍN