9. ČP masters MČR

24.11.2018 Třebíč

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Masters C, D, Z celkem: 29, muži : 22, ženy: 7, MC-M50: 16, MD-M60: 6, ZA-Z35: 2, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Kadeti: 7, Kadetky: 3, Juniorky: 1, ZE: 0 [html] [pdf]
mimo soutěž C celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
mimo soutěž A celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B celkem: 24, muži : 24, ženy: 0, MA-M35: 9, MB-M40: 15 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Junioři: 0, ME: 7 [html] [pdf]

startovní listina Masters C, D, Z

start ~ 11:41:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 29 účastníků ( 22 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MC-M50 [232] Balák Pavel CZE 1964 Moravec team 60
MC-M50 [217] Dvorský Ladislav CZE 1967 ELEVEN MERCEDES MITAS 184
MC-M50 [209] Feist Jaroslav CZE 1969 JJ - Potocký 33
ZA-Z35 [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč 2.06
ZB-Z40 [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA 1.86
ZB-Z40 [503] holla kateřina CZE 1978 DK Bikeshop Ostrava 1.37
ZB-Z40 [511] Chmurová Šárka CZE 1978 MAX CURSOR 1.48
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín 133
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín 2.01
MC-M50 [210] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE Cycling Team 160
MC-M50 [201] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 209
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE 1964 KC Hlinsko 142
MD-M60 [310] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling 125
MC-M50 [212] křepela luděk CZE 1964 Ethic Sport 17
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl 181
MC-M50 [213] Opletal Vladimír CZE 1964 Short Bike Academy Opletal 155
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE 1969 Short Bike Academy Opletal 130
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT 157
MC-M50 [223] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 71
MC-M50 [221] Polívka Petr CZE 1963 74
MD-M60 [308] Rous Tomáš CZE 1959 Plzeň 83
MD-M60 [302] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 187
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO 113
ZB-Z40 [502] Schwanová Hana CZE 1972 ACS Drak Vrbno 1.75
MC-M50 [207] Svoboda Petr CZE 1960 KC Hlinsko 126
MC-M50 [203] Šípal Ivan CZE 1967 Alltraining.cz 205
MD-M60 [306] Wiatr Jan CZE 1950 Loko Krnov 57
ZA-Z35 [402] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal 1.53
MD-M60 [303] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava 116

startovní listina vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:41:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Kadeti [ ] BUKAČ Adam CZE 2003 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Kadeti [ ] HŘEBEJK Dominik CZE 2005 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Kadeti [ ] Jura Antonín CZE 2006 Expres cz Scott team Kolín
Kadetky [ ] Jurová Hana CZE 2006 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Kadeti [ ] Mejstřík Martin CZE 1990 T design s.r.o.
Juniorky [ ] Navrkalová Michaela CZE 2002 kc kooperativa jablonec nad nisou
Kadetky [ ] NAVRKALOVÁ Nikola CZE 2003 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
Kadeti [ ] Pařez Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Kadetky [ ] Pleskačová Natálie CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kadeti [ ] severyn Richard CZE 2007 EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín
Kadeti [624] švec libor CZE 2004 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS

startovní listina mimo soutěž C

start ~ 11:41:00 , bez omezení věku

startovní listina mimo soutěž A

start ~ 12:30:00 , bez omezení věku

startovní listina Masters A, B

start ~ 12:43:00 , 1970 - 2000 , přihlášeno: 24 účastníků ( 24 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec body
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno 153
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub 140
MB-M40 [108] Galuška Tomáš CZE 1970 FORCE KCK Zlín 78
MB-M40 [143] Galuška Tomáš CZE 1970 FORCE KCK Zlín 78
MA-M35 [6] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MA-M35 [23] Horák Josef CZE 1981 Algheroteam 36
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing 208
MB-M40 [116] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub 148
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky 67
MA-M35 [15] kroček roman CZE 1984 Cross bike 126
MA-M35 [17] Linet Pavel CZE 1982 Areál Klíny 140
MA-M35 [2] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub 120
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN 109
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky 64
MB-M40 [107] Plch David CZE 1976 Cyklo Bendl 32
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team 195
MB-M40 [102] Provazník Jaroslav CZE 1971 sweep chomutov 147
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN 195
MA-M35 [14] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA 78
MB-M40 [120] Stupka Ondřej CZE 1979 Velká Bíteš 87
MB-M40 [124] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč 49
MB-M40 [144] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO 65
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team 146
MA-M35 [1] Zelený Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 179

startovní listina vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:43:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ME [ ] Andrýsek Petr CZE 1975 Cognito.CZ
ME [ ] Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
ME [632] kalous jiří CZE 1975 BikePart.cz
ME [635] KOVÁŘÍK DAVID CZE 1990 DK Bikeshop Ostrava
ME [631] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
ME [ ] puchar adam CZE 1982 Kyjov
ME [ ] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling