Excalibur Race Kladno neděle

30.09.2018 Kladno

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Hell jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M Elite Team OCRA Slovakia 01:02:00.8
2 2 / M SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 01:03:27.1
3 3 / M Extreme Obstacle Runners 01:07:56.7
4 4 / M Kostelec nad Orlicí 01:09:28.2
5 5 / M Gladiators Kralupy 01:12:03.9

Hell dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži bratřijaksepatří.cz 01:17:33.8 151 01:17:33.6 Matěj Šašek 1984
150 01:17:33.8 Ondřej Simandl 1993
151 01:17:33.6 Matěj Šašek 1984
150 01:17:33.8 Ondřej Simandl 1993
2 2 / muži Upice 01:26:43.6 118 01:26:43.6 Luděk Nyklíček 1978
119 01:26:43.6 Roman Kostovský 1986
118 01:26:43.6 Luděk Nyklíček 1978
119 01:26:43.6 Roman Kostovský 1986
3 3 / muži Barbarian extreame team 01:29:57.5 96 01:29:57.2 Patrik waldhans 1991
97 01:29:57.5 marek bielik 2000
96 01:29:57.2 Patrik waldhans 1991
97 01:29:57.5 marek bielik 2000
4 1 / mix Hercules Kids 01:35:58.7 99 01:35:58.2 Pavel Florián 1987
98 01:35:58.7 Marek Pavlovec 1985
99 01:35:58.2 Pavel Florián 1987
98 01:35:58.7 Marek Pavlovec 1985
5 4 / muži Kladno 01:39:57.9 121 01:39:56.0 Karel Bernášek 1989
120 01:39:57.9 Vojtěch Svoboda 1989
121 01:39:56.0 Karel Bernášek 1989
120 01:39:57.9 Vojtěch Svoboda 1989

Hell týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Spartan Gym 10:40:09.6 9 01:12:16.8 Rostislav Fišer 1974
43 01:18:32.4 Jan Chalabala 1991
42 01:24:11.6 Tomáš Vyčichlo 1982
52 01:25:04.0 Lukáš Beran 1986
9 01:12:16.8 Rostislav Fišer 1974
43 01:18:32.4 Jan Chalabala 1991
42 01:24:11.6 Tomáš Vyčichlo 1982
52 01:25:04.0 Lukáš Beran 1986
2 1 / mix OCRA CZ TEAM 11:43:57.6 8 01:25:54.0 Barbora Stejskalová 1989
79 01:26:09.3 Ladislav Pleyer 1993
77 01:29:21.6 Jiří Bílek 1982
56 01:30:33.9 David Suchna 1986
8 01:25:54.0 Barbora Stejskalová 1989
79 01:26:09.3 Ladislav Pleyer 1993
77 01:29:21.6 Jiří Bílek 1982
56 01:30:33.9 David Suchna 1986
3 2 / mix Fénix Plzeň 11:50:54.4 138 01:23:00.2 Jakub Kratochvíl 1995
140 01:24:31.0 Branislav Kováčik 1988
2 01:28:33.1 Petra Jeřábková 1987
141 01:39:22.9 Lukáš Kolařík 1990
138 01:23:00.2 Jakub Kratochvíl 1995
140 01:24:31.0 Branislav Kováčik 1988
2 01:28:33.1 Petra Jeřábková 1987
141 01:39:22.9 Lukáš Kolařík 1990
4 3 / mix SRTG Vyškov 14:46:54.8 134 01:37:57.4 Petr Urban 1994
137 01:54:23.4 Kateřina Doleželová 1991
136 01:55:18.7 Michal Slezáček 1982
135 01:55:47.9 Sabina Švestková 1998
134 01:37:57.4 Petr Urban 1994
137 01:54:23.4 Kateřina Doleželová 1991
136 01:55:18.7 Michal Slezáček 1982
135 01:55:47.9 Sabina Švestková 1998
5 4 / mix SOWA 18:21:27.8 1 01:22:48.1 Zuzana Šašková 1983
133 02:34:53.4 Erik Vríčan 1992
131 02:36:16.4 Kristián Kopecsný 1989
130 02:36:46.0 Petra Nová 1986
1 01:22:48.1 Zuzana Šašková 1983
133 02:34:53.4 Erik Vríčan 1992
131 02:36:16.4 Kristián Kopecsný 1989
130 02:36:46.0 Petra Nová 1986