Excalibur Race Kladno sobota

29.09.2018 Kladno

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D1 SRTG Vyškov 01:31.0
2 2 / D1 Praha 01:33.7
3 3 / D1 Praha 8 01:40.4
4 4 / D1 OCRA CZ TEAM 01:45.3
5 5 / D1 Libčice nad Vltavou 01:48.3

dětský závod D2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D2 Praha 4 03:51.0
2 2 / D2 Slaný 04:14.2
3 3 / D2 Praha 04:26.5
4 4 / D2 SRTG Rokycany 04:31.2
5 5 / D2 Libčice nad Vltavou 05:30.5

dětský závod D3

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D3 OCRA CZ TEAM 03:50.7
2 2 / D3 Praha 8 03:59.9
3 3 / D3 Hostivice 04:08.7
4 4 / D3 Praha 4 04:20.3
5 5 / D3 Znojmo 04:25.9

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / M SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 39:48.4
2 2 / M MK KLADNO 43:59.9
3 1 / M40 Spartan Gym Praha 44:36.0
4 3 / M Extreme Obstacle Runners 46:06.8
5 4 / M Spartan Gym 48:12.0

Sky dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Elite Team OCRA Slovakia 41:15.0 83 41:14.5 MICHAL RAJNIAK 1989
82 41:15.0 Richard Chrappa 1989
83 41:14.5 MICHAL RAJNIAK 1989
82 41:15.0 Richard Chrappa 1989
2 2 / muži Predators 47:20.0 126 47:19.8 Tomáš Vorobok 1990
127 47:20.0 Lukáš Vorobok 1990
126 47:19.8 Tomáš Vorobok 1990
127 47:20.0 Lukáš Vorobok 1990
3 3 / muži bratřijaksepatří.cz 48:09.6 144 48:09.3 Ondřej Simandl 1993
145 48:09.6 Lukáš Novák 1991
144 48:09.3 Ondřej Simandl 1993
145 48:09.6 Lukáš Novák 1991
4 1 / mix Monika a Honza 01:12:16.1 111 01:12:15.9 Monika Novotná 1977
110 01:12:16.1 Jan Keller 1976
111 01:12:15.9 Monika Novotná 1977
110 01:12:16.1 Jan Keller 1976
5 2 / mix Kabrňáci 01:13:27.6 117 01:13:27.4 Martina Hladíková 1990
116 01:13:27.6 Jiří Zeithaml 1984
117 01:13:27.4 Martina Hladíková 1990
116 01:13:27.6 Jiří Zeithaml 1984

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 06:23:06.6 1 39:48.4 Lukáš Novák 1991
170 49:57.3 Ladislav Bevelágua 1982
2 50:10.8 Martin Kadrmaz 2000
8 51:36.8 Barbora Stejskalová 1989
1 39:48.4 Lukáš Novák 1991
170 49:57.3 Ladislav Bevelágua 1982
2 50:10.8 Martin Kadrmaz 2000
8 51:36.8 Barbora Stejskalová 1989
2 2 / mix Fénix Plzeň 10:28:05.6 169 51:24.9 Jakub Kratochvíl 1995
168 01:06:08.7 Marian Šteňko 1976
167 01:37:59.3 Božena Pylypovová 1991
166 01:38:29.9 Branislav Kováčik 1988
169 51:24.9 Jakub Kratochvíl 1995
168 01:06:08.7 Marian Šteňko 1976
167 01:37:59.3 Božena Pylypovová 1991
166 01:38:29.9 Branislav Kováčik 1988
3 3 / mix Tuten tým č. 2 10:45:28.6 156 01:05:41.2 Miroslav Kubiska 1987
154 01:12:27.3 Petr Delsart 1968
155 01:20:17.0 Jiří Delsart 2000
157 01:44:18.8 Monika Okluská 1990
156 01:05:41.2 Miroslav Kubiska 1987
154 01:12:27.3 Petr Delsart 1968
155 01:20:17.0 Jiří Delsart 2000
157 01:44:18.8 Monika Okluská 1990
4 4 / mix Tuten tým č.3 12:23:15.2 160 01:11:09.0 Pavel Novák 1990
161 01:33:33.6 Petr kozák 1980
159 01:43:12.5 Martina Taterová 1988
158 01:43:42.5 Veronika Taterová 1991
160 01:11:09.0 Pavel Novák 1990
161 01:33:33.6 Petr kozák 1980
159 01:43:12.5 Martina Taterová 1988
158 01:43:42.5 Veronika Taterová 1991
5 5 / mix Tuten tým č. 1 13:40:00.4 152 01:39:06.4 Barbora Šťastná 1991
150 01:40:10.0 Lucie Bittnerová 1991
153 01:43:00.5 sabina rothová 1999
151 01:47:43.3 Milan Bittner 1987
152 01:39:06.4 Barbora Šťastná 1991
150 01:40:10.0 Lucie Bittnerová 1991
153 01:43:00.5 sabina rothová 1999
151 01:47:43.3 Milan Bittner 1987

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1