Excalibur Race Mladé buky sobota

02.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětský závod D1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / D1 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 09:11:17.68
2 2 / D1 TJ Sokol Červený Kostelec 09:11:18.46
3 3 / D1 Milovice 09:11:40.59
4 4 / D1 Markoušovice 09:11:42.14
5 5 / D1 rudník 09:11:46.9

dětský závod D2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Hořice 09:22:55.49
2 1 / Ženy Markoušovice 09:23:00.79
3 2 / Ženy TJ Sokol Jaroměř 09:23:02.13
4 3 / Ženy TJ Dvůr Králové nad Labem 09:23:05.65
5 4 / Ženy BKL Machov 09:23:11.89

dětský závod D3

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži AVENGERS Kunčina Ves 09:34:25.45
2 2 / Muži Hornobranská elita 09:34:40.45
3 1 / Ženy SVVAT 09:34:42.49
4 2 / Ženy Atletika Jaroměř 09:34:44.23
5 3 / Ženy Mlade Buky 09:34:52.96

Sky jednotlivci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži OCRA CZ TEAM 40:57.56
2 2 / muži Extreme Obstacle Runners 44:01.18
3 3 / muži Kostelec nad Orlicí 45:13.28
4 1 / M AC Česká Lípa 45:57.41
5 4 / muži Šťáhlavy 46:21.72

Sky dvojice

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / muži Kasperovci 01:01:57.39 102 01:01:56.47 Petr Müller ml. 2002
101 01:01:57.39 Petr Müller 1981
102 01:01:56.47 Petr Müller ml. 2002
101 01:01:57.39 Petr Müller 1981
2 1 / mix Hornobranská elita 01:12:33.07 81 01:12:32.8 Václav Ackermann 1973
82 01:12:33.07 Andrea Neffe 1975
81 01:12:32.8 Václav Ackermann 1973
82 01:12:33.07 Andrea Neffe 1975
3 2 / muži Silný Klády Six Balls 01:12:50.79 150 01:11:36.51 Pavel Molnár 1990
149 01:12:50.79 Jan Rathouský 1991
150 01:11:36.51 Pavel Molnár 1990
149 01:12:50.79 Jan Rathouský 1991
4 2 / mix Kasperovci 01:16:11.68 133 01:16:03.02 Martina Adamů 1987
134 01:16:11.68 Ondřej Marvan 1990
133 01:16:03.02 Martina Adamů 1987
134 01:16:11.68 Ondřej Marvan 1990
5 3 / mix Beroun 01:20:18.37 127 01:20:18.35 František Malínský 1983
128 01:20:18.37 Andrea Malínská 1973
127 01:20:18.35 František Malínský 1983
128 01:20:18.37 Andrea Malínská 1973

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / mix Extreme Obstacle Runners 06:40:33.58 11 44:01.18 Milan Linka 1993
25 45:13.28 Lukáš Hanyk 1991
38 46:21.72 Štěpán Karel 1990
62 01:04:40.61 Petra Sotonová 1994
11 44:01.18 Milan Linka 1993
25 45:13.28 Lukáš Hanyk 1991
38 46:21.72 Štěpán Karel 1990
62 01:04:40.61 Petra Sotonová 1994
2 2 / mix OCRA CZ TEAM 07:15:40.1 147 40:57.56 Lukáš Novák 1991
148 53:54.83 Filip Drinka 1991
146 01:00:37.3 Barbora Stejskalová 1989
145 01:02:20.36 Radek Šeda 1977
147 40:57.56 Lukáš Novák 1991
148 53:54.83 Filip Drinka 1991
146 01:00:37.3 Barbora Stejskalová 1989
145 01:02:20.36 Radek Šeda 1977
3 1 / muži Kasperovci 08:42:48.82 142 56:06.21 Michal David 1977
143 01:01:53.22 Petr Tietz 1984
141 01:10:50.33 Martin Čížek 1979
144 01:12:34.65 Petr Králík 1990
142 56:06.21 Michal David 1977
143 01:01:53.22 Petr Tietz 1984
141 01:10:50.33 Martin Čížek 1979
144 01:12:34.65 Petr Králík 1990
4 3 / mix Pohodáři 10:46:06.86 85 01:09:51.45 Petr Štembera 1982
84 01:22:54.74 Věra Štemberová 1983
86 01:24:37.06 Jiří Větrovský 1979
83 01:25:40.18 Jaroslav Mánek 1981
85 01:09:51.45 Petr Štembera 1982
84 01:22:54.74 Věra Štemberová 1983
86 01:24:37.06 Jiří Větrovský 1979
83 01:25:40.18 Jaroslav Mánek 1981
5 2 / muži Kasperovci 11:18:56.54 137 01:06:38.68 Petr Murčo 1964
139 01:24:28.69 Jiří Kult 1985
138 01:31:16.32 Jakub hudec 1997
140 01:37:04.58 Jan Krejdl 1981
137 01:06:38.68 Petr Murčo 1964
139 01:24:28.69 Jiří Kult 1985
138 01:31:16.32 Jakub hudec 1997
140 01:37:04.58 Jan Krejdl 1981

Sky týmy

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1