Excalibur Race Mladé buky sobota

02.06.2018 Mladé buky, Trutnov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětský závod D1 celkem: 20, muži : 12, ženy: 8, D1: 20, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 celkem: 16, muži : 9, ženy: 7, Muži: 9, Ženy: 7 [html] [pdf]
dětský závod D3 celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     celkem: 108, muži : 74, ženy: 34, M: 49, M40: 25, Z: 25, Z40: 9 [html] [pdf]
Sky dvojice     celkem: 65, muži : 36, ženy: 29, muži: 6, ženy: 3, mix: 22 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 20, muži : 17, ženy: 3, muži: 2, ženy: 0, mix: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

startovní listina dětský závod D1

start ~ 09:08:45 , přihlášeno: 20 účastníků ( 12 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
D1 [301] Čábelka Jáchym CZE 2011 Kolín
D1 [302] Čábelka Jonáš CZE 2013 Kolín
D1 [ ] Čapek Filip CZE 2011 Poděbrady
D1 [179] dekker christiaan CZE 2011 Markoušovice
D1 [303] glosová adéla CZE 2011 rudník
D1 [328] gramelova Natalie CZE 2013 Nehvizdy
D1 [329] kalinová Nikola CZE 2011 úlice
D1 [304] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
D1 [304] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
D1 [305] Kramule Tadeáš CZE 2012 Milovice
D1 [306] Kvíz Patrik CZE 2012 Pečky
D1 [307] Melichar Tomáš CZE 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou
D1 [337] mervartová Eliška CZE 2013 Bědovice
D1 [331] Pomezná Žofie CZE 2013 Jaroměř
D1 [308] Roušal Jakub CZE 2012 Horní Lánov
D1 [309] Souček Dominik CZE 2011 TJ Sokol Červený Kostelec
D1 [310] Starý Filip CZE 2011 Prachovice
D1 [173] Suchánek Kryštof CZE 2011 Mladé Buky
D1 [339] Šedová Emílie CZE 2011 Odhodlaný prcek :-)
D1 [338] šrámek Jan CZE 2012 Vrchlabí

startovní listina dětský závod D2

start ~ 09:20:06 , přihlášeno: 16 účastníků ( 9 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [311] Bobáková Nela CZE 2009 Nový Bor
Muži [312] Císař Jakub CZE 2009 Hořice
Ženy [300] dekker Natalia CZE 2009 Markoušovice
Muži [334] dvořáček šimon CZE 2010 Dřevčice
Ženy [313] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [330] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
Muži [314] Honců Jiří CZE 2010 Roztoky u Jilemnice
Muži [178] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Muži [315] Kasper Jr. Jakub CZE 2010 Kasperovci
Ženy [316] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Muži [317] Kramule Matyáš CZE 2009 Milovice
Ženy [318] Prokopová Tereza CZE 2010 Atletika Jaroměř
Muži [335] Ryšavý Martin CZE 2010 Pro Music Prolog bike
Muži [174] Suchánek Kristián CZE 2009 Mladé Buky
Ženy [336] tobolková Tatiana CZE 2010 Horní Branná
Muži [326] Vala Tomáš CZE 2009 Praha 4

startovní listina dětský závod D3

start ~ 09:31:47 , přihlášeno: 14 účastníků ( 9 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [333] Ackermann Václav CZE 2006 Hornobranská elita
Muži [319] Bulis Samuel Joshua CZE 2006 Hrochův Týnec
Muži [175] Čížek Martin CZE 2008 Kasperovci
Muži [320] Dřevecký Matěj CZE 2008 Pardubice
Muži [321] glos filip CZE 2008 rudník
Ženy [177] Košťálová Karina CZE 2006 Jaroměř
Muži [322] Kučera Matěj CZE 2006 AVENGERS Kunčina Ves
Ženy [327] mrazova Lada CZE 2008 Mlade Buky
Ženy [180] novotná Adéla CZE 2006 Jaroměř
Muži [323] Oupic David CZE 2008 Trutnov
Muži [176] Rejzek Filip CZE 2005 Česká Skalice
Ženy [324] Sondová Rita CZE 2005 SVVAT
Ženy [332] Tázlerová Anna CZE 2007 Atletika Jaroměř
Muži [325] Tylš Nikolas CZE 2008 Trutnov

startovní listina Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 108 účastníků ( 74 mužů, 34 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Z40 [15] 11:07:30 Andělová Monika CZE 1970 GLADIATOR RACE team
Z40 [15] 11:07:30 Andělová Monika CZE 1970 GLADIATOR RACE team
Z [45] 11:22:30 Antosova Zaneta CZE 1985 Toro gym
M40 [28] 11:14:00 Babala Jan CZE 1972 #GLADIATORRACETEAM
M [4] 11:02:00 Beer Jan CZE 1986 Pardubice
M40 [19] 11:09:30 Beneš Petr CZE 1977 Kvíčala Team
M [68] 11:34:00 Bevelágua Ladislav CZE 1982 OCRA-CZ Team
M40 [43] 11:21:30 Borovský Miroslav CZE 1958 Trutnov
Z40 [74] 11:37:00 Bouchnerová Alena CZE 1974 Pohodáři
M40 [55] 11:27:30 Dušek Patrik CZE 1972 3D Fitness RT
Z [14] 11:07:00 Exnerova Lucie CZE 1989 Česká Skalice
Z40 [73] 11:36:30 Fajstavrová Eva CZE 1971 Pohodáři
M [60] 11:30:00 Fleischer Dominik CZE 1993 Hronov
M [48] 11:24:00 glos petr CZE 1981 rudník
Z [49] 11:24:30 glosová kristýna CZE 1989 vrchlabí
M [18] 11:09:00 Gramel Peter CZE 1984 SRTG Čelákovice
M40 [41] 11:20:30 Gygal Tomáš CZE 1975 GTteam
M [21] 11:10:30 Hainiš Pavel CZE 1982 Trutnov
M [33] 11:16:30 Hanáček Michal CZE 1988 Pilulka athletic team
M [165] 12:22:30 Hanák Ondřej CZE 1986 Trutnov
M40 [ ] Helcl Vojtěch CZE 1974 Hells Warriors
M [42] 11:21:00 Hnida David CZE 1995 Červené Pečky
M [156] 12:18:00 Hoza Jakub CZE 1997 úpice
Z [155] 12:17:30 Hozová Markéta CZE 1996 Úpice
Z [46] 11:23:00 Jará Marcela CZE 1989 Opatovice nad Labem
M [36] 11:18:00 Jaroš Josef CZE 1982 Sport Club Vrchlabí
M [ ] Ježek Jakub CZE 1990 Jihlava
Z [12] 11:06:00 Jindrová Radka CZE 1985 Mladé Buky
M [66] 11:33:00 Jirásek Aleš CZE 1996 Náchod
Z [154] 12:17:00 kalašová Zuzana CZE 1985 Vinne sklepy Lechovice
M [ ] Kameníček Michal CZE 1986 SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM
M [23] 11:11:30 Kedršt Daniel CZE 1981 SRTG Kolín
M40 [1] 11:00:30 kellner David CZE 1975 Gladiator Race United
M [ ] Kolodžej Michal CZE 1990 Spartan Gym Praha
M40 [3] 11:01:30 Koníř Robert CZE 1974 Border guards
Z40 [13] 11:06:30 Korytova Kateřina CZE 1978 Okres Náchod
M [37] 11:18:30 Králík Petr CZE 1985 Praha
M [72] 11:36:00 Krikl Tomáš CZE 1979 Pohodáři
M [64] 11:32:00 Křikava Tomáš CZE 1985 Spartan Gym Praha
Z [10] 11:05:00 kubíčková monika CZE 1994 albrechtice
M [63] 11:31:30 Kunštár Pavel CZE 1988 Svoboda nad Úpou
M40 [70] 11:35:00 Kytýr Pavel CZE 1974 Teplice
M [67] 11:33:30 Lábus Radek CZE 1981 Česká Skalice
M40 [75] 11:37:30 Lacina Josef CZE 1978 OCR Runners Beroun
Z40 [8] 11:04:00 Lepšová Iva CZE 1974 Nové Město nad Metují
Z [151] 12:15:30 Lepšová Iva CZE 1997 Nové Město nad Metují
M [11] 11:05:30 Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
M40 [24] 11:12:00 Macola Pavel CZE 1978 SRTG - Pardubice
M [ ] Malý David CZE 1996 Brno
Z [32] 11:16:00 Matějková Bára CZE 1994 Kasperovci
Z [157] 12:18:30 Mílová Hana CZE 1996 Náchod
M [53] 11:26:30 Moupic Ondřej CZE 1988 Rudník
Z [159] 12:19:30 mračková Veronika CZE 1989 Klášterec nad Ohří
M [65] 11:32:30 Novák Petr CZE 1994 Spartan Gym Praha
M40 [162] 12:21:00 Pavel Robert CZE 1967 Písková Lhota
M [52] 11:26:00 Pavlik Jakub CZE 1989 Karlinska rezidence Hany Pavlik
Z40 [9] 11:04:30 Pernstecherová Andrea CZE 1975 SRTG Teplice
M40 [56] 11:28:00 Půža Jan CZE 1972 SRTG Kolín
M [22] 11:11:00 Rajnoha Matěj CZE 1996 Predators Gym
M40 [40] 11:20:00 Řezníček Jan CZE 1973 Junák
M [16] 11:08:00 Sanko Robin CZE 1990 Shybuj.cz
Z [57] 11:28:30 Sedláčková Angelika Marie CZE 1998 Orel Rtyně
Z [44] 11:22:00 Seimlová Kristýna CZE 1995 Praha
M [17] 11:08:30 Snopko David CZE 1982 SHYBUJ.CZ
M40 [69] 11:34:30 Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
M40 [34] 11:17:00 Stuchlík Bohumil CZE 1966 Štětkovice
M [35] 11:17:30 Stupka Patrik CZE 1996 AC Česká Lípa
M [54] 11:27:00 Šimůnek Jaroslav CZE 1992 Rudník
Z [ ] Škopová Michaela CZE 2003 Hronov
Z40 [61] 11:30:30 Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
M40 [2] 11:01:00 šrámek michal CZE 1977 Vrchlabí
M40 [152] 12:16:00 Štangler Stanislav CZE 1958 TJ Spartak Vrchlabí
M40 [152] 12:16:00 Štangler Stanislav CZE 1958 TJ Spartak Vrchlabí
Z [27] 11:13:30 Šťastná Andrea CZE 1988 Smiřice
M [39] 11:19:30 Štěpán Jan CZE 1996 Muddyhob
M40 [30] 11:15:00 Štěpán Petr CZE 1973 KOB Děčín
Z [58] 11:29:00 Štěpánová Kristýna CZE 1999 Orel Rtyně
Z40 [26] 11:13:00 Šubrová Marie CZE 1974 Fit4fun
M40 [158] 12:19:00 Švadlák Petr CZE 1972 Svídnický Extrém Team
Z [50] 11:25:00 Tichá Michala CZE 1993 Praha
M [20] 11:10:00 Valášek Jan CZE 1985 Hronov
Z [166] 12:23:00 Vancová Kristýna CZE 1994 Svoboda nad Úpou
Z [29] 11:14:30 Vaňková Saša CZE 1985 KOB Děčín
M [59] 11:29:30 Větrovský Jakub CZE 1984 OCRA CZ team
M40 [153] 12:16:30 Vondráček Miroslav CZE 1965 vondrami
Z [51] 11:25:30 Vorlíčková Karolína CZE 1996 Radhošť
Z [47] 11:23:30 Zábranská Ladislava CZE 1983 Streetfit
M [31] 11:15:30 Zikeš Milan CZE 1990 Kasperovci
M [141] 12:10:30 Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M40 [142] 12:11:00 David Michal CZE 1977 Kasperovci
M [148] 12:14:00 Drinka Filip CZE 1991 OCRA CZ TEAM
M [25] 11:12:30 Hanyk Lukáš CZE 1991 OCRA CZ 2
M [138] 12:09:00 Hudec Jakub CZE 1997 Kasperovci
M [38] 11:19:00 Karel Štěpán CZE 1990 Extreme Obstacle Runners
M [144] 12:12:00 Králík Petr CZE 1990 Kasperovci
M [140] 12:10:00 Krejdl Jan CZE 1981 Kasperovci
M [139] 12:09:30 Kult Jiří CZE 1985 Kasperovci
M [11] 11:05:30 Linka Milan CZE 1993 Extreme Obstacle Runners
M [83] 11:41:30 Mánek Jaroslav CZE 1981 Pohodáři
M40 [137] 12:08:30 Murčo Petr CZE 1964 Kasperovci
M [147] 12:13:30 Novák Lukáš CZE 1991 OCRA CZ TEAM
Z [62] 11:31:00 Sotonová Petra CZE 1994 Extreme Obstacle Runners
Z [146] 12:13:00 Stejskalová Barbora CZE 1989 OCRA CZ TEAM
M40 [145] 12:12:30 Šeda Radek CZE 1977 OCRA CZ TEAM
M [85] 11:42:30 Štembera Petr CZE 1982 Pohodáři
Z [84] 11:42:00 Štemberová Věra CZE 1983 Pohodáři
M [143] 12:11:30 Tietz Petr CZE 1984 Kasperovci
M [86] 11:43:00 Větrovský Jiří CZE 1979 Pohodáři

startovní listina Sky dvojice

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 65 účastníků ( 36 mužů, 29 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix Hornobranská elita
m
[81]
Václav Ackermann
1973
w
[82]
Andrea Neffe
1975
mix Kasperovci
w
[133]
Martina Adamů
1987
m
[134]
Ondřej Marvan
1990
mix Nový Bor
m
[120]
Josef Bobák
1973
w
[119]
Hana Honců
1977
muži Nový Bor
m
[122]
Martin Bobák
2002
m
[121]
Stanislav Šídlo
1969
mix Pohodáři
m
[132]
Tomáš Borov
1984
w
[131]
Lucie Šrámková
1990
mix Kasperovci
w
[106]
Marta Citová
1972
m
[105]
Ruda Ždárský
1974
mix Bechlín
w
[88]
Barbora Došková
1992
m
[87]
Vojtěch Rajnoha
1993
mix Horni branna
m
[5]
Zdenek Frk
1988
w
[6]
Lada Holmanova
1988
muži Kasperovci
m
[103]
Daniel Geisler
1975
m
[104]
Jakub Kasper
1979
mix AVENGERS Kunčina Ves
w
[114]
Eva Havelková
1989
m
[113]
Miloslav Kučera
1974
mix Tom and Jáňa
w
[97]
Gabriela Hladíková
1996
m
[98]
Tomáš Kudera
1990
muži Kasperovci
m
[107]
Martin Hubáček
1991
m
[108]
Tomáš Huňat
1989
mix Asics FrontRunner CZE
w
[94]
Michaela Huňáková
1999
m
[93]
Ondřej Šimon
1992
mix AVENGERS Kunčina Ves
w
[136]
Jana Juračková
1988
m
[135]
Petr Kučera
1975
muži
m
[112]
Lukáš Koutský
1987
mix Modré Krvinky
m
[91]
Lubomír Kříž
1984
w
[92]
Alexandra Zemanová
1981
mix Péťovi dortíci
w
[129]
Anna Kučerová
1999
m
[130]
Michal Mádlík
2000
muži
m
[98]
Tomáš Kudera
1990
mix Predátor
m
[115]
Tomáš Limberg
1993
w
[116]
Jana Ráčková
1994
mix Beroun
w
[128]
Andrea Malínská
1973
m
[127]
František Malínský
1983
mix AVENGERS Kunčina Ves
m
[77]
Entler Miloslav
1980
w
[78]
Hana Vojtová
1999
mix Kasperovci
m
[126]
Stanislav Mohwald
1996
w
[125]
Lena Munzarová
1972
muži Silný Klády Six Balls
m
[150]
Pavel Molnár
1990
m
[149]
Jan Rathouský
1991
mix SK Gladiator Gym z.s.
m
[124]
Stanislav Morávek
1990
w
[123]
Šárka Šulcová
1997
muži Kasperovci
m
[101]
Petr Müller
1981
m
[102]
Petr Müller ml.
2002
ženy Oseček
w
[160]
Tereza Nováková
1992
w
[161]
Lucie Pohanková
1997
ženy ČESKÁ METUJE
w
[118]
JANA PETROVÁ
1984
w
[117]
KRISTÝNA ŠTURMOVÁ
1982
ženy Zastávka u Brna
w
[95]
Hana Petruchova
1975
w
[96]
Kateřina Petruchová
1996
ženy Brzice
w
[111]
Lucie Pfaffová
1989
mix Kasperovci
m
[89]
Petr Špetla
1968
w
[90]
Petra Tomanová
1973
mix Wolf Team
m
[109]
Michal Vlček
1985
w
[110]
Petra Vlčková
1991
mix Zajdovi
m
[164]
Jan Zajíček
1978
w
[163]
Kateřina Zajíčková
1982
mix Mladé Buky
m
[80]
Miroslav zelenka
1978
w
[79]
Lucie zelenková
1975
muži České Budějovice
m
[99]
Josef Žižka
1980
m
[100]
Josef Žižka
1980

startovní listina Sky týmy

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 20 účastníků ( 17 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži Kasperovci
m
[141]
Martin Čížek
1979
m
[142]
Michal David
1977
m
[144]
Petr Králík
1990
m
[143]
Petr Tietz
1984
mix OCRA CZ Team
m
[148]
Filip Drinka
1991
m
[147]
Lukáš Novák
1991
w
[146]
Barbora Stejskalová
1989
m
[145]
Radek Šeda
1977
muži OCRA CZ 2
m
[25]
Lukáš Hanyk
1991
muži Kasperovci
m
[138]
Jakub Hudec
1997
m
[140]
Jan Krejdl
1981
m
[139]
Jiří Kult
1985
m
[137]
Petr Murčo
1964
mix OCRA CZ 2
m
[38]
Štěpán Karel
1990
m
[11]
Milan Linka
1993
w
[62]
Petra Sotonová
1994
mix Pohodáři
m
[83]
Jaroslav Mánek
1981
m
[85]
Petr Štembera
1982
w
[84]
Věra Štemberová
1983
m
[86]
Jiří Větrovský
1979

startovní listina Sky týmy

start ~ 11:00:00

startovní časy