Golden Spike Chlum 2018

21.12.2018 Mladá Boleslav, Jemníky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Učitelé     celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší žáci     celkem: 25, muži : 25, ženy: 0, Muži: 25, Ženy: 0 [html] [pdf]
Mladší žákyně     celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, Muži: 0, Ženy: 23 [html] [pdf]
Starší žáci     celkem: 23, muži : 23, ženy: 0, Muži: 23, Ženy: 0 [html] [pdf]
Starší žákyně     celkem: 24, muži : 0, ženy: 24, Muži: 0, Ženy: 24 [html] [pdf]

startovní listina Učitelé

start ~ 09:00:00

startovní listina Mladší žáci

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 25 účastníků ( 25 mužů, 0 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [117] 10:28:30 Albrecht Václav CZE 2005 MB3
Muži [104] 10:22:00 Bacílek Štěpán CZE 2007 MB3
Muži [116] 10:28:00 Cidlinský Jakub CZE 2006 MB3
Muži [111] 10:25:30 Holda Štěpán CZE 2005 MB3
Muži [101] 10:20:30 Chmelař Aleš CZE 2006 MB3
Muži [113] 10:26:30 Javůrek Vít CZE 2006 MB3
Muži [124] 10:32:00 Keller Tadeáš CZE 2006 MB3
Muži [109] 10:24:30 Kočí Filip CZE 2007 MB3
Muži [107] 10:23:30 Kulíšek Matěj CZE 2007 MB3
Muži [123] 10:31:30 Mittner Jakub CZE 2006 MB3
Muži [125] 10:32:30 Průšek Jáchym CZE 2006 MB3
Muži [108] 10:24:00 Sommer Filip CZE 2006 MB3
Muži [121] 10:30:30 Středa Adam CZE 2005 MB3
Muži [122] 10:31:00 Ulrich Jakub CZE 2006 MB3
Muži [112] 10:26:00 Vacek Martin CZE 2006 MB3
Muži [106] 10:23:00 Vaněk Tobiáš CZE 2007 MB3
Muži [110] 10:25:00 Vervoort Christian CZE 2006 MB3
Muži [114] 10:27:00 Vizingr Tomáš CZE 2006 MB3
Muži [102] 10:21:00 Vlk Ondřej CZE 2006 MB3
Muži [120] 10:30:00 Vorel Tomáš CZE 2006 MB3
Muži [118] 10:29:00 Vrba Tomáš CZE 2006 MB3
Muži [115] 10:27:30 Vystrčil Břetislav CZE 2006 MB3
Muži [105] 10:22:30 Zachař Jan CZE 2007 MB3
Muži [103] 10:21:30 Zlámal Šimon CZE 2005 MB3
Muži [119] 10:29:30 Zouhar Vojtěch CZE 2006 MB3

startovní listina Mladší žákyně

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 23 účastníků ( 0 mužů, 23 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [201] 10:20:30 Dušičková Kristýna CZE 2007 MB3
Ženy [203] 10:21:30 Heřmanská Adéla CZE 2007 MB3
Ženy [223] 10:31:30 Heřmanská Helena CZE 2005 MB3
Ženy [202] 10:21:00 Kocverová Kateřina CZE 2007 MB3
Ženy [205] 10:22:30 Korolevyčová Viktorie Dorotea CZE 2007 MB3
Ženy [220] 10:30:00 Kožušková Natálie CZE 2006 MB3
Ženy [210] 10:25:00 Králová Nikola CZE 2006 MB3
Ženy [206] 10:23:00 Moysyuk Adelina CZE 2006 MB3
Ženy [221] 10:30:30 Neumannová Kateřina CZE 2006 MB3
Ženy [218] 10:29:00 Paurová Pavlína CZE 2007 MB3
Ženy [222] 10:31:00 Petrtýlová Dora CZE 2006 MB3
Ženy [208] 10:24:00 Podzimková Nela CZE 2007 MB3
Ženy [207] 10:23:30 Pondělíčková Tereza CZE 2007 MB3
Ženy [204] 10:22:00 Sedláčková Veronika CZE 2007 MB3
Ženy [214] 10:27:00 Sedláková Kateřina CZE 2005 MB3
Ženy [209] 10:24:30 Schichová Klára CZE 2006 MB3
Ženy [211] 10:25:30 Sobalíková Laura CZE 2006 MB3
Ženy [213] 10:26:30 Stojková Aneta CZE 2005 MB3
Ženy [212] 10:26:00 Trlidová Kristýna CZE 2006 MB3
Ženy [217] 10:28:30 Volfová Dita CZE 2006 MB3
Ženy [216] 10:28:00 Vrabcová Barbora CZE 2006 MB3
Ženy [219] 10:29:30 Vystrčilová Kateřina CZE 2006 MB3
Ženy [215] 10:27:30 Židová Radka CZE 2005 MB3

startovní listina Starší žáci

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 23 účastníků ( 23 mužů, 0 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [316] 10:28:00 Bobek Lukáš CZE 2005 MB3
Muži [321] 10:30:30 Čada Petr CZE 2005 MB3
Muži [308] 10:24:00 Dvořák Adam CZE 2004 MB3
Muži [317] 10:28:30 Dvořák Ondřej CZE 2003 MB3
Muži [319] 10:29:30 Hála Martin CZE 2004 MB3
Muži [307] 10:23:30 Hlubuček Jakub CZE 2004 MB3
Muži [318] 10:29:00 Hofman Jan CZE 2003 MB3
Muži [323] 10:31:30 Hojný Martin CZE 2003 MB3
Muži [322] 10:31:00 Hon Ondřej CZE 2004 MB3
Muži [311] 10:25:30 Javůrek Tomáš CZE 2004 MB3
Muži [301] 10:20:30 Kažmír Filip CZE 2005 MB3
Muži [310] 10:25:00 Koloc Tomáš CZE 2004 MB3
Muži [320] 10:30:00 Kožíšek David CZE 2005 MB3
Muži [309] 10:24:30 Křováček Matěj CZE 2004 MB3
Muži [313] 10:26:30 Kvapil Antonín CZE 2004 MB3
Muži [304] 10:22:00 Laibl David CZE 2004 MB3
Muži [303] 10:21:30 Lhota Jakub CZE 2004 MB3
Muži [306] 10:23:00 Martoš David CZE 2002 MB3
Muži [312] 10:26:00 Pospíšil Vítek CZE 2004 MB3
Muži [315] 10:27:30 Solnička Patrik CZE 2004 MB3
Muži [314] 10:27:00 Vrabec Matouš CZE 2003 MB3
Muži [305] 10:22:30 Zalas Michal CZE 2004 MB3
Muži [302] 10:21:00 Zívr Matyáš CZE 2004 MB3

startovní listina Starší žákyně

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 24 účastníků ( 0 mužů, 24 žen)

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [415] 10:27:30 Bauerová Michaela CZE 2005 MB3
Ženy [408] 10:24:00 Carsková Nela CZE 2003 MB3
Ženy [417] 10:28:30 Dytrychová Tereza CZE 2004 MB3
Ženy [418] 10:29:00 Flodrmanová Adéla CZE 2004 MB3
Ženy [421] 10:30:30 Hašlarová Tereza CZE 2004 MB3
Ženy [405] 10:22:30 Horáková Zuzana CZE 2004 MB3
Ženy [411] 10:25:30 Chmelařová Barbora CZE 2004 MB3
Ženy [404] 10:22:00 Juhásová Dagmar CZE 2005 MB3
Ženy [414] 10:27:00 Klimová Erika CZE 2005 MB3
Ženy [423] 10:31:30 Kolářová Veronika CZE 2005 MB3
Ženy [410] 10:25:00 Košťáková Anna CZE 2005 MB3
Ženy [424] 10:32:00 Milerová Veronika CZE 2005 MB3
Ženy [412] 10:26:00 Nečasová Natálie CZE 2005 MB3
Ženy [409] 10:24:30 Pelcová Barbora CZE 2004 MB3
Ženy [406] 10:23:00 Plchová Adéla CZE 2004 MB3
Ženy [422] 10:31:00 Pošepná Karolína CZE 2005 MB3
Ženy [403] 10:21:30 Provazníková Tereza CZE 2005 MB3
Ženy [419] 10:29:30 Stránská Natálie CZE 2004 MB3
Ženy [420] 10:30:00 Štanderová Claudia CZE 2003 MB3
Ženy [413] 10:26:30 Štiplová Eliška CZE 2004 MB3
Ženy [416] 10:28:00 Vančurová Barbora CZE 2003 MB3
Ženy [402] 10:21:00 Vernerová Adéla CZE 2004 MB3
Ženy [401] 10:20:30 Zarycká Barbora CZE 2005 MB3
Ženy [407] 10:23:30 Žáková Karolína CZE 2004 MB3

startovní časy