mtb

startovka

Hopicup

11.09.2021 Jažlovice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

55km celkem: 75, muži : 66, ženy: 9, Muži 55km: 66, Ženy 55km: 9 [html] [pdf] [csv]
15km celkem: 124, muži : 72, ženy: 52, děti do 10 let: 25, mix 15km: 99 [html] [pdf] [csv]
55km elektro, nesoutěžní celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
15km elektro, nesoutěžní celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 55km

start ~ 10:03:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 75 účastníků ( 66 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy 55km21Andělová ŠárkaCZE1996EurowagDolní Břežany
Muži 55km22Blažek MichalCZE1979Bikeclinic CafÉPraha 7
Ženy 55km23Bohatá IvanaCZE1980MnichoviceMnichovice
Muži 55km75Cernoch JakubCZE1977Vesnice GoVelke Popovice
Muži 55km24Folauf MatějCZE1990PazdrátiHoroušánky
Muži 55km25Franc JiříCZE1980PrahaPraha
Muži 55km26Galčík PetrCZE1983EurowagPraha
Muži 55km27Haken TomášCZE1983BdoPraha
Muži 55km29Hanzlík JakubCZE2007Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
Muži 55km28Hanzlík MatějCZE2006Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
Muži 55km30Homolka PavelCZE1963ToužetínToužetín
Muži 55km19Hrach MichalCZE1977Hotel Hubertus ŠpindlPetříkov
Muži 55km31Hrnčíř FrantišekCZE1969BdoPraha
Muži 55km32Huja OlegCZE1955Tj KlášterecKlášterec Nad Ohří
Muži 55km11Hyťha JanCZE1970HOPI HOLDINGCZ
Ženy 55km13Hyťhová GabrielaCZE2007Hopi HoldingCz
Muži 55km33Chudoba JiříCZE1969BdoPraha
Muži 55km34Jandečka MiroslavCZE1969BdoDomažlice
Muži 55km35Jelínek LukášCZE1988HopiPraha
Muži 55km76Jiroušek JiříCZE1978KOLOSHOP TEAMChlumec
Ženy 55km82Kadlečková DenisaCZE1982Na horu a dolůPraha 4
Muži 55km37Karpač MichalCZE1974HopiPraha 9
Muži 55km36Karpač VítCZE2000VeleňVeleň
Muži 55km38Kliment AlexandrCZE1979Www.ukazrespekt.czPraha
Muži 55km39Kolmaš VojtěchCZE1979UGOSibřina
Muži 55km40Kolofík KamilCZE1981Taekwon-do LionsVšestary
Muži 55km77Kolouch MartinCZE1972Na Horu A DoluPraha
Ženy 55km83Kolouchová KláraCZE1978Nahoru a dolůPraha 4
Muži 55km41Kos OndřejCZE1981Český BrodČeský Brod
Muži 55km42Kratochvíl JosefCZE1971AfganecČernolice
Muži 55km87Krejčí KarelCZE1958Sweep Cycling
Muži 55km10Kreuziger RomanCZE1986Www.ukazrespekt.czPlzeň
Muži 55km43Kříž MartinCZE1978HopiKlášterec Nad Ohří
Muži 55km44Kučera PatrikCZE1992EurowagEurowag
Muži 55km45Kůs JaromírCZE1979Movistar TehovTehov
Muži 55km46Mach TomášCZE1972Scania CzHořovice
Muži 55km47Melich JanCZE1981Kutná HoraKutná Hora
Ženy 55km48mercelova katarinaCZE1971PrahaPraha
Muži 55km14Mlích jiriCZE1974HunikoffKunratice
Muži 55kmMlích OndřejCZE2007HunikoffKunratice
Muži 55km49Nechoďdoma PetrCZE1977DobřichovDobřichov
Muži 55km7Novák PetrCZE1973SlanýSlaný
Muži 55km20Novák VítězslavCZE1975HopiMělník
Ženy 55km6Nováková JitkaCZE1976SlanýSlaný
Muži 55km50Padyšák JanCZE1982Praha HlubočepyPraha Hlubočepy
Muži 55km51Pangrác RadekCZE1973AfgánecPraha
Muži 55km52Pazdera VojtěchCZE1991PrahaPraha
Ženy 55km84Poláčková EmmaCZE2008Nahoru a dolůPraha 4
Muži 55km53Polivka PetrCZE1974Ski VitkoviceRicany
Muži 55km54Preslicka PavelCZE1979SvijanyČestlice 161
Muži 55km55Prostředník PavelCZE1973Scania CzPraha
Muži 55km56Rybár PavelCZE1968DortiesKvětnice
Muži 55km57Ryneš JaroslavCZE1989ČelákoviceČelákovice
Muži 55km8Řehák JiříCZE1977
Muži 55km58Sobek OndřejCZE1987Mondraker Racing TeamPraha
Muži 55km85Spálenský VítCZE1989PrahaPraha
Muži 55km78Steiner PetrCZE1985Auto I.s.r.Praha 4
Muži 55km59Stránský ViktorCZE1979EurowagPraha
Muži 55km79Svoboda PavelCZE1977Dolní ChabryDolní Chabry
Muži 55km60Šafář ViktorCZE1965Scania CzPraha
Muži 55km88Šindelář PetrCZE1962říčanyříčany
Muži 55km61Škrabal RadekCZE1975Praha 4Praha 4
Muži 55km62Šlapák ZdeněkCZE1971ChomutovChomutov
Muži 55km63Šmejkal RadekCZE1975Mnichovice-myšlínMnichovice-myšlín
Muži 55km65Šmíd JaroslavCZE1975Praha KbelyPraha Kbely
Muži 55km64Šmíd Miroslav CZE1973Líbeznice Líbeznice
Muži 55km94Štědrý AdamCZE1974EurowagPraha
Muži 55km66Tykva LukášCZE1977RekordStarý Brázdim 59
Ženy 55kmTykvová MarkétaCZE1976RekordMratín
Muži 55km80Udlínek LadislavCZE1970EurowagŘíčany
Muži 55km81Uliarczyk JakubCZE1983ŘíčanyŘíčany
Muži 55km68Vohánka MartinCZE1975EUROWAGPraha
Muži 55km69Volák JanCZE1973Tj Okrouhlo BikeOkrouhlo
Muži 55km70Vrana AdamCZE1990PO NižnáPraha
Muži 55km71Zima OndřejCZE1986TJ OKROUHLO BIKEOkrouhlo

startovní listina 15km

start ~ 10:03:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 124 účastníků ( 72 mužů, 52 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
mix 15km103Adámek AdamCZE2004Bike OkrouhloOkrouhl
mix 15km101Adámek AlešCZE1986Bike OkrouhloPraha
mix 15km102Adámek JanCZE1978Bike OkrouhloPraha
mix 15km104Adámková AdélaCZE1991PrahaPraha
děti do 10 let105Adámková TerezaCZE2011OkrouhloOkrouhlo
mix 15km106Bělohoubek MichalCZE1991EurowagPraha
mix 15km99Cvekl OndřejCZE2000KadaňKadaň
mix 15km100Cveklová AnežkaCZE2010KadaňKadaň
děti do 10 let107Čech DanielCZE2014ŘíčanyŘíčany
mix 15kmČech DanielCZE1980ŘíčanyŘíčany
mix 15km109Čechová TerezaCZE1985ŘíčanyŘíčany
mix 15km110Čermák KryštofCZE2007Sk Velo PrahaSvojetice
děti do 10 let111Černohousová AnežkaCZE2013StrančiceStrančice
mix 15km113Černohousová MichaelaCZE1988StrančiceStrančice
mix 15kmČernohousová NatalijaCZE2010StrančiceStrančice
mix 15km189Černý JiříCZE1962BrnoBrno
mix 15km114Dědič IgorCZE1984EurowagMnichovice
mix 15km115Dsupin AttilaCZE1973EurowagPraha
mix 15km117Dsupin PeterCZE2008EurowagPraha
mix 15km116Dsupin VencelCZE2006EurowagPraha
mix 15km118Džama PavolSVK1993EurowagVranov Nad Topľou
mix 15km198Habart KryštofCZE2007HerinkHerink
mix 15km197Habart LukášCZE2003HerinkHerink
mix 15km195Habartová DanaCZE1974HerinkHerink
mix 15km196Habartová VeronikaCZE2007HerinkHerink
mix 15km95Hájek PetrCZE1970Fischer international s.r.o.Praha
mix 15km96Hájková ŠárkaCZE1972PrahaPraha
mix 15km119Hanzlíková JanaCZE1976Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km120Hašek DavidCZE1970Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km122Hašek FilipCZE1999Hradec KrálovéHradec Králové
děti do 10 let121Hašek TadeášCZE2011Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km124Hašková BarboraCZE2001Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km123Hašková KateřinaCZE1976Hradec KrálovéHradec Králové
mix 15km125Hebrani AimnCZE1986jedu za sebe... bez DonutovéDamascus
mix 15km194Hejdík JanCZE2009HerinkHerink
mix 15km193Hejdík TomášCZE1977HerinkHerink
mix 15kmHrejsa AdamCZE2008Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
mix 15km126Hrejsa MichalCZE1972Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
mix 15km128Hrejsa ŠtěpánCZE2010Praha 5, StodůlkyPraha 5, Stodůlky
děti do 10 let89Chmela JakubCZE2011LštěníLštění
mix 15km180Chmela JanCZE1980LštěníLštění
mix 15km91Chmelová EvaCZE1981LštěníLštění
děti do 10 let90Chmelová PavlínaCZE2012LštěníLštění
mix 15km129Jäger VladimírCZE1973ArfinPraha
mix 15km176Javurek FrantisekCZE1953Všestary 166Všestary 166
mix 15km130Javůrek JanCZE1957všestaryVšestary
děti do 10 let132Javůrková EliškaCZE2013StrančiceStrančice
děti do 10 let132Javůrková EliškaCZE2013StrančiceStrančice
děti do 10 let133Javůrková HanaCZE2017StrančiceStrančice
mix 15km131Javůrková MartinaCZE1990StrančiceStrančice
mix 15km134Jedličková BarboraCZE0000StromoŘadÍOlomouc
mix 15km9Jiroušek AntonínCZE1956hopi
mix 15km135Jiroušková JanaCZE1977ČsobChlumec
mix 15km136Juhász ZsoltHUN1980Hopi TransportTököl
děti do 10 let186Kolouch CyrilCZE2014Nahoru a dolůPraha 4
mix 15km177Konečný PetrCZE1984AFK RadlíkJílové U Prahy
mix 15km137Kuba AntoninCZE1990Bike OkrouhloOkrouhlo
mix 15kmKůsová HanaCZE2007Movistar TehovTehov
mix 15km178Kůsová MonikaCZE1973Movistar TehovTehov
mix 15km179Kůsová MonikaCZE2005Movistar TehovTehov
děti do 10 let182Lébl JiříCZE2017ŘíčanyŘíčany
mix 15km181Lébl MilošCZE1962ZámečnictvíŘíčany
děti do 10 let183Léblová KateřinaCZE2012ŘíčanyŘíčany
mix 15km138Matoušek AlešCZE1977Praha 4Praha 4
mix 15km140Matoušková AnetaCZE2006Praha 4Praha 4
mix 15km139Matoušková JanaCZE1977Praha 4Praha 4
mix 15km141Matoušková JulieCZE2009Praha 4Praha 4
mix 15km142Mentlíková JanaCZE1976PRORADOSTPraha
děti do 10 let143Miler KarelCZE2011ChomutovChomutov
děti do 10 let16Mlích RobinCZE2011HunikoffKunratice
děti do 10 let15Mlichova JulieCZE2014HunikoffKunratice
mix 15km144Nechoďdoma PetrCZE2007DobřichovDobřichov
mix 15km5Novák ŠimonCZE2007SlanýSlaný
mix 15km187Nováková DorotaCZE2001SlanýSlaný
mix 15km112Nováková KristýnaCZE2003HopiSlaný
mix 15km145Patera TomášCZE1987HH OPS TEAMNupaky
mix 15km92Pätoprstá BohumilaCZE1982Perfect CanteenJesenice
děti do 10 let93Pätoprstá EllaCZE2014Perfect CanteenJesenice
mix 15km2Piškanin DavidCZE1975Karlovy VaryKarlovy Vary
mix 15km3Piškanin MichaelCZE2006PrahaPraha
mix 15km147Pivoňka JiříCZE1979Sdh VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
děti do 10 let148Pivoňka JiříCZE2011Kostelec Nad č.lesy, VýžerkyKostelec Nad č.lesy, Výžerky
mix 15km149Pivoňková MarkétaCZE1988Sdh VýžerkyVýžerky
děti do 10 let150Pivoňková NikyCZE2011Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km188Poláček PetrCZE1953Nahoru a dolůPraha
mix 15km4Pravec PavelCZE1971HOPIPraha
mix 15km190Ráczová MilanaCZE1966BrnoBrno
mix 15km151Rupert OndřejCZE1974Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km154Rupertová AdélaCZE2008Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km152Rupertová BarboraCZE1984Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km153Rupertová BeátaCZE2010Sdh VýžerkyVýžerky
děti do 10 let155Rybár TomášCZE2011KvětniceKvětnice
mix 15km156Rybárová VěraCZE1975KvětniceKvětnice
mix 15km199Sajler FilipCZE1979KuniceKunice
mix 15km108Sajlerová SofieCZE2010KuniceKunice
děti do 10 let171Sajlerová StelaCZE2015KuniceKunice
mix 15km17Seberova PetraCZE1977HunikoffKunratice
mix 15km191Seidl PřemyslCZE1977BenÁtkyBenÁtky
děti do 10 let192Seidl SebastiánCZE2013BenátkyBenátky
mix 15kmSoukup DušanCZE2009MnichoviceMnichovice
mix 15km158Soukup DušanCZE1974MnichoviceMnichovice
mix 15km159Starosta MatějCZE2008Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km184Svoboda OndřejCZE2005Dolní ChabryDolní Chabry
děti do 10 let161Sydor TobiášCZE2011Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km160Sydor TomášCZE1975Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km162Sydorová EliškaCZE2009Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km86Šimáně LiborCZE1963KolínKolín
děti do 10 let98Šírková TerezaCZE2011KlíšterecKlíšterec
děti do 10 let157Škodová JulieCZE2017
mix 15km200Škodová PetraCZE2000
mix 15km164Škrabalová JitkaCZE1975Praha 4Praha 4
mix 15km163Škrabalová KláraCZE2010Praha 4Praha 4
mix 15km165Škrabalová VeronikaCZE2005Praha 4Praha 4
mix 15km97Šmatlák JiříCZE1979OsniceOsnice
mix 15km166Šplíchal PetrCZE2010Sdh VýžerkyVýžerky
mix 15km168Šťastný LukášCZE2010LányLány
děti do 10 let169Šťastný MarekCZE2014LányLány
mix 15km185Voráček JaroslavCZE1951Klášterec Nad OhříKlášterec Nad Ohří
mix 15kmVosecký JanCZE2008PRORADOSTPraha
mix 15km170Vosecky MarekCZE1976Újezd nad LesyPraha 9
mix 15km172Walterová KláraCZE1994Košťany, StřelnáKošťany, Střelná
mix 15km173Zoula JakubCZE1984ZoaaPraha
mix 15km174Zoulová LenkaCZE1986ZoaaPraha
mix 15km175Žákovská KarolínaCZE1994EurowagPraha

startovní listina 55km elektro, nesoutěžní

start ~ 10:03:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy12Hyťhová RomanaCZE1972Hopi HoldingCz
Muži72Jedlička PavelCZE1972StromoŘadÍOlomouc
Ženy73Koukalová PavlaCZE1987Hopi HoldingHopi Holding
Muži74Pätoprstý MichalCZE1979Perfect CanteenJesenice - Osnice

startovní listina 15km elektro, nesoutěžní

start ~ 10:03:20 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Ženy146Patera SusanCAN1990Patera´sNupaky
Muži1Piškanin FrantišekCZE1947Karlovy VaryKarlovy Vary
Ženy167Šťastná KateřinaCZE1976LányLány