běh

startovka

61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

20.10.2018 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 600, muži : 417, ženy: 183, MA: 156, MB: 120, MC: 94, MD: 32, ME: 9, MF: 6, ZA: 82, ZB: 60, ZC: 28, ZD: 13 [html] [pdf] [csv]

startovní listina hlavní závod

start ~ 10:59:55 , bez omezení věku , přihlášeno: 600 účastníků ( 417 mužů, 183 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
MA21Adámek DanielCZE1999OCR PARDUBACI0Náchod
MC22Andrejs JanCZE1973Náchod0Náchod
MA472Antoš MichalCZE1990Česká Skalice0Česká Skalice
ZAAulichova MichaelaCZE2006Náchod 0Velké porici
MB454Axman PavelCZE1975Hello Kitty Team0Police nad Metují
ZB512Baczmańska AnnaPOL1977Opal Kudowa0Kudowa-Zdrój
ZB23Bajzová RenataCZE1975Česká Skalice0Česká Skalice
MC478Baláš MartinCZE1973Dolní Radechová0Dolní Radechová
MA25Balcar JanCZE1990Ps Náchod-kamenec0Náchod
MB26Balcar JaroslavCZE1975Vysokov0Vysokov
MB388Balcar LukášCZE1982A-nis 0Jizbice 51
MA520Balcar OndřejCZE1984Vrchoviny0Vrchoviny
MB24Balcar TomášCZE1981Praha0Praha
ZA27Balcarová MichaelaCZE1984Praha0Praha
MA375bareš lubošCZE1989Wikov0Hronov
MA28Bárta DavidCZE1984Melichar CZ90Rtyně v podkrkonoší
MB377bárta JanCZE1981Wikov0Stárkov
ZB29Bartlová PetraCZE1976Velké Poříčí0Velké Poříčí
MB30Bartoň PetrCZE1982Sokol Střešovice0Praha 6
ZA31Bartoňová Aneta CZE1993ZKO Hronov0Velké Poříčí
ZA59Baškovská KateřinaCZE1994Holky z Vršovky0Vršovka
ZB58Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky1Nové Město Nad Metují
ME401Bednář MilošCZE1952Vegetarian Club1Praha 4
MD61Beneš FrantišekCZE1958TJ Sokol Lhota Č. Kostelec0Červený Kostelec
MB507Beneš JiříCZE1980Maratonclub Odolov0Rtyně v Podkrkonoší
MC528Beneš JiříCZE1968Náchod0Náchod
MB60Beneš PetrCZE1983HOCK horolezecký oddíl0Červený Kostelec
ZA453Beránková MartinaCZE1987Hello Kitty Team0Náchod
ZC62Beranová Lenka CZE1969Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC63Berka LuděkCZE1972Atletika Rtyně v Podkrkonoší280Rtyně V Podkrkonoší
MA383Bernard AdamCZE2000Bezděkov nad Metují0Bezděkov nad Metují
MD64Bílý ZdeněkCZE1959Hvězda Pardubice0Pardubice
MC65Bitnar JaroslavCZE1971Run4run0Náchod
MA66Blaha LiborCZE1985Team Bedihošť0Bedihošť
MC579Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
MA67Boháč LadislavCZE1992Velké Pořičí0Velké Poříčí
ZC68Brabencová IrenaCZE1970Mttoni Freerun Liberec1Liberec
MC69Brabenec PavelCZE1966Liberec0Liberec
ZA491Breitrová AdélaCZE2002SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MC71Brož JanCZE1968Náměrka0Rtyně V Podkrkonoší
ZA72Brožová NikolCZE2002Česká Skalice0Česká Skalice
ZB355Brumlichová RomanaCZE1976Bk Náchod530Hronov
ZA73Brychová EvaCZE1984Dobřany270Dobřany
ZB32Březinová AlenaCZE1979run4run1Náchod
MC441bubák DavidCZE1973Červený Kostelec0Červený Kostelec
MB74Bubeníček PetrCZE1980BUBUTEAM360Velké Poříčí
ZB75Bubeníčková SimonaCZE1978BUBUTEAM330Velké Poříčí
MC76Bučák ZdeněkCZE1969Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně v Podkrkonoší
MB484Burdych TomášCZE1982Easygorun0Praha-Kyje
ZD77Burdychová NaďaCZE1955Sokol Burdych210Náchod
ZA78Cejnarová EliškaCZE1999Náchod0Náchod
MBCelar MarekCZE1982Run4fun Hradec Králové0Hradec Králové
ZA597Celbová LucieCZE1992Kola-Rtyně0Rtyně V Podkrkonoší
MF79Culka VáclavCZE1935Nové Město Nad Metují490Nové Město Nad Metují
MBCzajka GrzegorzPOL1979Nowa Ruda0Nowa Ruda
MC243Čada TomasCZE1964Redpoint-eleven Team0Teplice Nad Metují
MB471Čapek JanCZE1982Astratex1Slatina nad Úpou
MA33Čech DanielCZE1993Náchod270Náchod
MA80Čech Martin CZE1987ZKO Hronov0Žďár nad Metují
ZA81Čechová Veronika CZE1986ZKO Hronov0Žďár nad Metují
MA82Čepelka MichalCZE1999Vršovka Firesport0Bohuslavice
MB83Čermák PavelCZE1979Náchod0Náchod
ZC84Černá JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují2Nové Město Nad Metují
MA464černý jakubCZE2003SK Nové Město nad Metují0Nový Hrádek
MC490Čihák LadislavCZE1968SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ0Náchod
MC420Čížek DušanCZE1971BAK SEAL 6 Team1Hradec Králové
ZA85Čudová SabinaCZE1991Náchod0Náchod
MB400Divíšek DavidCZE1977Ins Bike Team0Velké Poříčí
ZB86Divíšková PavlinaCZE1974Svaz ČeskÝch BohÉmŮ0Náchod 1
MB88Dlouhý PetrCZE1976TJ Nové Město na Moravě0Nové Město na Moravě
MA385doležal FilipCZE1997Nováč reprezent0
MD568Doležal LubošCZE1954CYKLOTONY1Dobruška
MB89Domáň ml. LadislavCZE1981Náchod0Náchod
MA91Dostál JanCZE1986Běžecký Klub Náchod2Náchod
MF90Dostál VáclavCZE1942Černožice580Černožice
ZC92Dostálová HanaCZE1970Černožice180Černožice
ZA570Dostálová VendulaCZE2010TJ Sokol Jaroměř0Černožice
MB538Douša VáclavCZE1979Jenstejn0Jenstejn
MC93Drobek JindřichCZE1971Jameson team0Náchod
MB364Dubský PetrCZE1977Wikov0Plzeň
MB94Dufek JiříCZE1978B4K - Červený Kostelec0Červený Kostelec
MA529Dufka VladislavCZE1991Běžecký Klub Náchod420Červený Kostelec
MC508Duchacz SlawomirPOL1972Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej0Kudowa. Zdroj
ZADušánková BlankaCZE1991Náchod0Náchod
MB473Dušek MichalCZE1978Červený Kostelec0Červený Kostelec
MA365Duška JakubCZE1989Wikow0Červený Kostelec
ZA95Dušková AdélaCZE1991Červený Kostelec1Červený Kostelec
MA526Dvořák JanCZE1985Zábrodí0Zábrodí
MD96Eliáš PetrCZE1960Hvězda SKP Pardubice1Pardubice
MC97Elich JiříCZE1964Apache Loko Trutnov0Náchod, Cvrčkova 340
MC98Fajfr FrantišekCZE1972Vencl servis Žamberk1Žamberk
ZC603Falta MichalCZE1968LEVEL0Vysokov
MB99Faraday MartinCZE1983Praha0Praha
MC100Felkl TomášCZE1973Náchod0Náchod
MB101Fidler MartinCZE1981Elektro Viola s.r.o0Čistá u Rakovníka
ZB102Filipcová IvetaCZE1974Nové Město nad Metují1Nové Město nad Metují
MB34Fišer DavidCZE1976Čajovna Bílý Drak0Hronov
ZC103Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých Bohémů1Náchod
MB104Florian TomášCZE1979Náchod100Náchod
MA378forman OndřejCZE1985Wikov0Nové Město nad Metují
MB368Friede JanCZE1977WIKOV HRONOV 0Vysoká Srbská
MC105Gajdoš DušanCZE1973Červený Kostelec330Červený Kostelec
MD106Gdula PetrCZE1961Hvězda Pardubice z.s.1Hrochův Týnec
MD107Gloser JiriCZE1956Glor Police nad Metuji0Police nad Metují
ZC108Gloserova AlenaCZE1969Police nad Metují0Police Nad Metuji
ME109Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí650Týniště Nad Orlicí
MC110Grosman DanielCZE1971Praha 30Praha 3
ZB280Grosmanová ZuzanaCZE1975Praha 30Praha 3
MB369Gult MartinCZE1975Wikov Hronov2Velké Poříčí
MA374Gult MichalCZE1985Wikov0Hronov
MB112Habr JanCZE1975Praha 30Praha 3
MB115Habr JanCZE1978Jesenice0Jesenice
MC111Habr JiříCZE1973Vella Team Náchod220Červený Kostelec
MA113Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice110Červený Kostelec
MC114Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST1Červený Kostelec
MA373Hájek LukášCZE1991Wikov0Zruč nad Sázavou
MB586Hák MichalCZE1975Sokol Studenec2Studenec
MB589Hak TomášCZE1978Vítězná - Huntířov0Vítězná - Huntířov
MA116Hakalisto SimoFIN1987-0Brno
MA117Hanousek JakubCZE1991Police Nad Metují2Police Nad Metují
ZB621Hanušová KamilaCZE1983Lhota pod Hořičkami0Lhota pod Hořičkami
ZB118Hanušová LadaCZE1981Náchod 0Náchod
ZA119Hanušová NatálieCZE2000Quintbike.cz0Žďárky
ZC120Hanzlová MarkétaCZE1973Svaz českých Bohémů440Kramolna
MB449Harazin JanCZE1975Amálka0Náchod
ZC121Havlíčková ŠárkaCZE1970Hradec Králové0Hradec Králové
MA467hejčl petrCZE2003sk nové město nad metují0šonov
MA403Hejduk JanCZE1998Náchod2Náchod
MB547Hejna Leoš CZE1974SKH Královehradeckého kraje0Velké Poříčí
ZA122Hejzlarová NikolaCZE2006SK Plhov Náchod0Náchod
MB123Heller TomášCZE1981Hradec Králové2Hradec Králové
ZD124Hellerová HanaCZE1961Hradec Králové630Hradec Králové
MC125Herel LubošCZE1971Lesk Kolín1Kolín
ZA126Hermanová KarolínaCZE1996Hermani1Náchod
ZB127Herzogová IrenaCZE1977Náchod0Náchod
MD468Hitschfel JaroslavCZE195400Červený Kostelec
ZA128Hladíková LucieCZE1990SDH Nahořany2Kleny
ZA502Hladíková MarieCZE1990Náchod0Náchod
MA129Hlavatý Jiří CZE1994Vřesník 0Vřesník
MA470Hoffman DavidCZE2002hoffíci0Náchod
MC469Hoffman PavelCZE1967hoffíci0Náchod
MB130Hofman JanCZE1982Smart Wood0Sloveč
MA503Hofman JosefCZE2003Pivní Fond (nealko)0Hronov
MA427Hofman KamilCZE1996Náchod0Náchod
MC505Hofman RadošCZE1971Pivní Fond0Hronov
ZB504Hofmanová DanielaCZE1975Pivní Fond0Hronov
MB131Holeček MirekCZE1974Nové Město Nad Metuji0Nové Město Nad Metuji
ZB132Holečková Žaneta CZE1976Červený Kostelec 0Červený Kostelec
MA530Holub DavidCZE1997MSK0Rokytník
MC604Holubec LubošCZE1968TT Trutnov0Trutnov
MB133Horák MichalCZE1975COLAS CZ a.s.2Hradec Králové
ZB35Horáková MartinaCZE1978TJ Sokol Náchod0Náchod
MA134Horník OndřejCZE1987Lipí0Náchod
ZA135Horníková MichaelaCZE1989Lipí1Náchod
ZA136Horníková SimonaCZE1989Lipí0Náchod
MA492Hornych PetrCZE1987Choré krávy0Hronov
MB137Hort DavidCZE1975Berger team0Třebíč
ZB138Hortová MichaelaCZE1975Berger team0Třebíč
ZD139Hovorková MilenaCZE1944TJ Petřiny Praha1Praha
MA606Hradecký JaromírCZE1985Skuteč1Skuteč
ZA140Hrubá EliškaCZE1991Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA141Hrůša VojtěchCZE1999TJ Sokol HK0Hradec Králové
MB450Hubka LukášCZE1981DOLDYSPORT.CZ0Náchod
MA557Hübl RadekCZE1988RunSport/Salomon Team330Ústí Nad Orlicí
ZA142Hurdálková BarboraCZE1992Hronov0Hronov
ZA143Hynková RenataCZE1985Rozběháme Náchod0Nachod
MB144Chalupský IvoCZE1981IGW0Střelice u Brna
MA602Chour OndřejCZE1987AC Česká Lípa1Česká Lípa
MA404Jahelka AdamCZE2003LOKO Trutnov Triatlon Team0Trutnov
MA405Jahelka KryštofCZE2005LOKO Trutnov Triatlon Team0Trutnov
MC145Jakoubek RomanCZE1967Trutnov2Trutnov
ZC146Jakoubková KarlaCZE1972VĚTVE K DRCENÍ270Náchod
MB147Jalovičár MartinCZE1980Svinišťany0Svinišťany
MC148Jančík BořekCZE1964Salming/Run4fun1Hořice
ZA149Jančíková RomanaCZE1997Hořice0Hořice
MA429Janek RalfCZE1993Náchod0Náchod
ZA430Janková EsterCZE1993Náchod0Náchod
MA574Janouch DavidCZE2000SK NMMET0Nové Město nad Metují
MA151Jašíček RadekCZE1990Vysoká Srbská0Brno
ZA152Jašíčková HedvikaCZE1992HR Team0Brno
ZA153Jašíčková HedvikaCZE1992Hronov1Hronov
MC549Ječmínek MiroslavCZE1965erika copy shop0Hronov
MA391Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod280Vysokov
MC544jelen PetrCZE1967Hronov0Hronov
MF154Jelínek MatějCZE1942Černilov750Černilov
MA155Ježek DanielCZE2001Skauti 3. Oddíl Náchod0Náchod
MD36Jílek PavelCZE1956Mazáci0Třebíč
ZD482Jiráková JanaCZE1954Sokol Starkoč1Starkoč
ME510Jirásek MiroslavCZE1947SDH Pavlišov730Náchod
MA525Jiráský JakubCZE1990YOLO BAND0Náchod
ZB514Jirmanová PetraCZE1979Praha0Praha
MB156Johan MarekCZE1978Městská Policie Trutnov0Trutnov 1
MC559Jon Jirka CZE1968SK Nové Město nad Metují0Vrchlabí
MA560Jon VojtěchCZE1999Bike Stars Vrchlabí0Vrchlabí
ZB563Judová PetraCZE1975běhna z Trauče0Trutnov
MB583junek alešCZE1974hořice0hořice
MC390Jurák PavelCZE1965Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA37Jurišta PavelCZE1988PD-games0Velké Poříčí
ZA38Jurištová EvaCZE1986ZKO Hronov0Velké Poříčí
MD462Kábrt ZdeněkCZE1961Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně v Podkrkonoší
ZC157Kábrtová JitkaCZE1971Maratonstav550Studnice
MC158Kácovský JiříCZE1967BAK SEAL 6 Team0Náchod
ZC159Kahánková JitkaCZE1966Raketové Kecky0Hradec Králové
MB406Kalandra JanCZE1981Náchod0Náchod
MA160Kalina PavelCZE1986Třemošnice0Třemošnice
MA483Kalužný DominikCZE2003Náchod0Náchod
MB161Kalvoda JanCZE1977Praha 90Praha 9
MA162Kantor MikulášCZE2006BC Nová Trojka0Praha 3
MD398Kapucián Vladimír CZE1963TJ Sokol Starkoč0
ME164Karas JosefCZE1951Ostrava0Ostrava-Hrabová
MA165Karlík JáchymCZE2005Vysoká Srbská 0Vysoká Srbská
MC166Kašpárek MartinCZE1967Tj Velichovky1Velichovky
ZA457Katsiaryna PrashukPOL1991Achiles Leszno1Leszno
MA167Kaválek PavelCZE1989Žďárky0Žďárky
ZB168Kavalkova LucieCZE1979Erika copy shop0Kostelec nad Orlici
ZB496Kavanová KláraCZE1978Wimex0Náchod
MA456Kejdana MartinCZE1986Hello Kitty Team0Hlavňov
ZB169Kirschova EvaCZE1978Loko Trutnov Triatlon Team0Trutnov
MC170Klauz JiříCZE1972BBB1Bakov Nad Jizerou
ZB171Kleinová IvanaCZE1981Ski Police Nad Metují0Police Nad Metují
ME506Kobližka JaroslavCZE1950Kaden Náchod Holding1Náchod
MA476Koděra LukášCZE1994Praha0Praha
ZA573Kochová AnnaCZE2001AC TJ Jičín1Jinolice
ZB172Koláčková ZorkaCZE1976Náchod0Náchod
MC443Kolář PetrCZE1973Trutnov0Trutnov
MB173Kolisko VladimírCZE1980Bk Náchod340Červený Kostelec
ZB561Kopčilová MarkétaCZE1975run4fun0Hradec Králové
MB174Kopecký JiříCZE1974GoMango Hradec Králové0Hradec Králové
MA461Kosař RomanCZE1999Náchod0Náchod
MA175Koska TadeášCZE2002Koska Family Team0Dolní Benešov
ZA176Kosková BenicieCZE1992Koska Family Team0Dolní Benešov
ZD177Kosková EliškaCZE1959Koska Family Team1Dolní Benešov
MC178Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod1Hronov
ZB534Kostyšynová EvaCZE1977run4run0Náchod
MA407Košťál JakubCZE1984HoŘice / Www.jakubkostal.cz0Hořice
MB180Košťál JanCZE1981Hořice0Hořice
MA179Košťál VáclavCZE1994www.UcetnictviHorice.cz0Hořice
ZD182Košťálová IvankaCZE1956Hořice1Hořice
ZB181Košťálová OlgaCZE1977Hořice0Hořice
MC39Koudelka DrahomirCZE1971meixner consulting270Pysely
MA436Kováčik MartinCZE1997Náchod0Náchod
MA459král AlešCZE1996Pinguin0Náchod
MC552Král JindřichCZE1973Ak Iscarex Česká Třebová750Trutnov
MD150Králíček AlešCZE1960Hasiči Kramolna NTC0Kramolna
ZA41Králíčková LenkaCZE1989Hasiči Kramolna NTC0Náchod
MB183Králík PetrCZE1977Silniční práce Kočnar0Náchod
ZA550Kramlová LucieCZE1999Náchod0Náchod
ZC184Krátká Anna CZE1969Hvězda Pardubice670Svitavy
MF555Krátký FrantišekCZE1943Králíky1Králíky
MA185Krátký KarelCZE1989Decathlon Plzeň0Plzeň
MB479Krejčiřík RomanCZE1974TJ Gábinka0Náchod
MD186Krempa MilanCZE1963Pivovar Primátor440Hradec Králové
MC361Krtička MichalCZE1973Wikov2Žďárky
MB187Krtička TomášCZE1982Hronov0Hronov
MA1Krunka KamilCZE1986Běžecký Klub Náchod750Náchod
MD511Krzysztof RomanPOL1959Opal Kudowa1Kudowa-Zdrój
MA542Křivda MartinCZE1995K.O.B. Choceň1Nové Město nad Metují
MA4Křivda TomášCZE1999SK Nové Město nad Metují2Nové Město nad Metují
ZC408Křivdová LenkaCZE1972Sportovní klub hasičů KHK1Nové Město nad Metují
MD188Křováček JaromírCZE1960TJ Liga 100 Hradec Králové1Hradec Králové
MA465kubeček AlešCZE2002SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MA190Kubeček Antonín CZE1996ProBro0Hronov
MA189Kubeček PetrCZE1993ProBro0Hronov
MB191kubeček štěpánCZE1976SOS Mamuti z Lipovky0Velké Poříčí
ZB192Kubečková TerezieCZE1976SOS Mamuti z Lipovky1Velké Poříčí
ZB193Kubiasová KateřinaCZE1978Tyčka a kulička590Praskačka
MC194Kubín MartinCZE1970Trutnov0Trutnov
ZA463Kubová KristýnaCZE1989Hronov0Hronov
MB5Kubričan PavelCZE1983PSK Olymp Praha1Praha
MB196Kučera DanielCZE1982Jihlava1Jihlava
MB409Kučera LadislavCZE1976Iscarex Česká Třebová1Česka Třebová
MC458Kulda JanCZE1973Integraf Running Team2Červený Kostelec
MA587Kulda JiříCZE2002Tj Maratonstav Úpice0Hronov-zbečník
MC424Kuna ZdeněkCZE1972FC Ležák Česká Skalice0Česká Skalice
ME197Kuřík JiříCZE1950Orel Studenec1Studenec
MA198Kvirenc RadimCZE1993Geodit Real - Nové Město nad Metují0Bohuslavice
MA509Labík DavidCZE2002Hvězda Pardubice0Náchod
MA42Langenberger AdamCZE1985Běžecký klub Náchod1Kramolna
MB578Langenberger LukášCZE1983Children Of Olymp0Praha
ZA577Langenbergerová Veronika CZE1987Children Of Olymp0Praha
MB199Laštůvka MartinCZE1980Cyklo Tony110Rtyně V Podkrkonoší
ME200Lelek Vít CZE1950Čolek Team Červený Kostelec1Červený Kostelec
MC376Lembej MichalCZE1973Wikov0Zbečník
MA402Lemfeld PetrCZE2000Dítětým0Bezděkov n. Metují
ZA474Lemfeldová PetraCZE2002náchod0Hronov
MA201Leplt JiříCZE1985SK Nové Město nad Metují1Miletín
MD202Leplt JiříCZE1961Pivovar Miletín260Miletín
MB203Lhota AlešCZE1978A and A0Tetín
MA384Lhotský DavidCZE1997Nováč reprezent0Nové Město nad Metují
MF9Libra JiříCZE1937LBC Nové Město nad Metují1Nové Město nad Metují
MA566Lichter MartinCZE1986 Nové Město nad Metují0Praha
MD204Lichter MichalCZE1961Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MA205Linhart ErikCZE2003Náchod0Náchod
MA486Linhart LukášCZE1989Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MB206Linhart MilošCZE1980Praha 80Praha 8
MC394Litoš JiříCZE1969SDH Pavlišov0Náchod
MA543lochman PetrCZE1990run4run0Šonov
ME207Louženský JanCZE1953Moravany1Moravany
MA208Macura LukášCZE1985Náchod0Náchod
MA556Magnusek MartinCZE1987SK Smrčina0Náchod
MD554Magnusek MilanCZE1961SK Smrčina0Náchod
MA536Mach DavidCZE1994Velké Poříčí 549 320Velké Poříčí 549 32
MB209Mach MarekCZE1975Nový Hrádek0Nový Hrádek
MB518Machačka PavelCZE1977Hradecké střely0Hradec Králové
MA519Machačka ŠimonCZE2009Hradec Králové0Hradec Králové
ZA210Machová AlžbětaCZE1992Náchod0Náchod
ZB211Machová JanaCZE1976Nový Hrádek0Nový Hrádek
ZC212Malá DagmarCZE1973Náchod0Náchod
MB213Malina MiroslavCZE1978Račetice0Račetice
ZD214Mališová KarlaCZE1960Sabzo1Praha
MB539Malý JaroslavCZE1975Praha0Praha
ZB356Maly Marketa CZE1979SK Plhov Náchod1Hronov
MC300Maravaud YannickCZE1971Libniatov0Libniatov
MC428Mareš StanislavCZE1973Náchod0Náchod
MC425Mareth KarelCZE1971Česká Skalice1Česká Skalice
ZC215Marková LucieCZE1966Třebihošť0Třebihošť
MB216Martinec JanCZE1983Náchod0Náchod
MA595Martínek TomášCZE1991SILVagro1Červený Kostelec
MB217Mašek PetrCZE1981První odzadu0Krásná Hora nad Vltavou
MB499Matuška MartinCZE1980Ohnišov0Ohnišov
MC218Matuška VáclavCZE1969Velká Jesenice0Velká Jesenice
ZC219Matušková JanaCZE1969Velká Jesenice2Velká Jesenice
MA517May PetrCZE1985Farmet a.s.0Česká Skalice
MC359Mazač JaroslavCZE1968Wikov Hronov0Police Nad Metují
MB43Mazáč JosefCZE1975Mazáci0Náchod
MC220Mcclurkin DavidCZE1964Hozený tyčky0Brno
MB221Melišík JanCZE1974Te Connectivity Ii410Náchod
MD222Menšík JanCZE1956Jablonec nad Nisou1Jablonec nad Nisou
MB567mertlík jakubCZE1981občerstvení na špalkách0josefov nad metují
MD223Mertlík JiříCZE1961BÉDA team0Rtyně v Podkrkonoší
ZC10Metelková TáňaCZE1972Běžecký Klub Náchod750Hradec Králové
MA2Míč RobertCZE1992VSK Univerzita Brno/Mizuno0Kuřim
MA576Michal PetrCZE1991Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MA224Michl MartinCZE1993Náchod0Náchod
MA225Michl MiroslavCZE1991YOLO BAND0Náchod
MC480Mikuška PavelCZE1964Slavoj Babí0Náchod
MC572Míl JiříCZE1966SKIBIKECENTRUM.CZ team0Hradec Králové
MA227Míl OndřejCZE1992Za sebe0Červený Kostelec
MC226Míl TomášCZE1971Hella Stínící Technika0Červený Kostelec
MD228Milata PavelCZE1961LOKO TRUTNOV2Trutnov
MC44Milfait PetrCZE1971MK Seitl Ostrava0Ostrava
MA230Miskay MichalSVK1984Spartan Celakovice0Celakovice
ZB229Miskay Veronika CZE1982Spartan Celakovice0Celakovice
MB231Míšek DavidCZE1978TJ Sokol Hradec Králové360Hradec Králové
MB553Mocek TomášCZE1979AC Pardubice1Pardubice
ZB232Moravcová DanaCZE1974run4run2Bezděkov nad Metují
ZA233Moudrá EditaCZE1986Praha1Praha
MA234Mrázek JosefCZE2000SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MB235Mucha VladimírCZE1982Jadernička0Leskovec
MA593Müller MartinCZE1993Náchod0Náchod
MA594Müller michalCZE1988náchod0náchod
ZB45Myslivcova DenisaCZE1977Oblici1Lípa nad Orlicí
ZA418Nahorna KristynaCZE2003SK Plhov Náchod0Náchod
MA236Navrátil ŠtěpánCZE2006SKI Police nad Metují0Rokytník
MD495Nečas JosefCZE1958Maratonstav630Úpice
ZB585Němcová AnnaCZE1978Lysečinteam0Teplice
MC584němec ondřejCZE1973HO Bivak Ostrava0Brmo
ZA237Netíková LenkaCZE1992Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MB533Novák DanielCZE1974Machov0Machov
MA238Novák Martin CZE1994Česká Skalice0Česká Skalice
ZC410Nováková RadkaCZE1971Kočky 0Hradec Králové
ZC239Nováková RenataCZE1973Česká Skalice0Česká Skalice
MA240Novotný JanCZE1986AK Lomnice nad Popelkou0Lomnice nad Popelkou
ZA596Nyklíčková VeronikaCZE2005BKL Machov0Machov
MA46Nývlt MatějCZE1986Hasiči Kramolna NTC0Praha 10
ZANývltová SabinaCZE2002Náchod0Náchod
MA241Oklepek MartinCZE1988SDH Lhota za Červený Kostelcem0Olešnice
MB242Ondráček MartinCZE1976Havířov0Havířov
MC3Orálek DanielCZE1970behejbrno.com1Brno
MC244Pabl MartinCZE1971Kostelec nad Orlici0Kostelec nad Orlici
MB245Pajer JanCZE1980Velký Třebešov0Velký Třebešov
ZA423Paprskárová AdélaCZE1994SDH Vršovka0Nové Město nad Metují
ZA455Pavlištová JuditaCZE1987Hello Kitty Team0Náchod
MC246Peluňka Jan CZE1973Praha 100Praha 10
MA590Peš MichalCZE1991Náchod0Náchod
MC247Pešek MartinCZE1967Náchod0Náchod
MB399Petr JiříCZE1974Ins Bike Team0Hronov
MA419Petr MichalCZE2004Ins Bike Team0Hronov
MA47Petr RadekCZE1985Králíky0Králíky
ZC607Petr Ernestová ZuzanaCZE1972Sk Dolar Hajnice2Hajnice
ZC569petrů blankaCZE1972rychna nad nisou0rychna nad nisou
MA248Petrů PepekCZE1986Hasiči Náchod2Náchod
MA532Pinkava MichalCZE1988Ž3 Sport0Dolní Radechová
MA379Pinker PetrCZE1985Wikow0Zbůch
MB249Pištora MartinCZE1977Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MA250Plný DavidCZE1993Běžecký Klub Náchod1Machov
MB251Podroužek DušanCZE1974Ac Slovan Liberec1Liberec
ZD516Podstavcová JitkaCZE1962Hronov1Hronov
MB501Pokorák MichalCZE1983Digital Media Publishing0Červený Kostelec
MC437Poláček JanCZE1968Náchod0Náchod
MC498Polej JiříCZE1971Hronov300Hronov
ZB252Polická Kateřina CZE1980Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
MB48Pondělíček RadkoCZE1982SK Hořovice0Praha 5
ZA475Požárová AnetaCZE1997Praha0Praha
MD497Prachař VladimírCZE1961Wimex0Náchod
MB253Pražák PetrCZE1974Malé Poříčí0Malé Poříčí
MC254Pražák RadovanCZE1967GLADIATORRACETEAM0Rtyně V Podkrkonoší
MB445Prislinger JanCZE1982Náchod0Náchod
ZB255Procházková JanaCZE1975Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC257Prokop Lubomír CZE1973Z HECU 0Česká Skalice
MA256Prokop MatějCZE1986Clovek Levyt0Praha 10
MC422Prokop MichalCZE1973Poříčí Orli0velké Poříčí
MD411Prokop OndřejCZE1962Ryzí Šrot0Brno
MC431Prokop OndřejCZE1969Náchod0Náchod
ZB537Prouzová ŠárkaCZE1979Jenštejn0Jenštejn
ZA258Přibylová PetraCZE1986Hoky z Vršovky0Nové Město nad Metují
MA421Pšenička OtakarCZE1992SK Zlíč0Zlíč
MA259Ptáček DavidCZE1988Lipí0Náchod
MA487Ptáček ŠtěpánCZE2008Hvězda Pardubice z.s.0Náchod
ZB546Půlpánová PetraCZE1976Náchod0Náchod
ZB260Rasslová PavlaCZE1979Praha 0Praha
MC261Rek Stanislav CZE1964AMMANN0Náchod
MA262Remeš Štěpán CZE1998Teplice nad Metují0Teplice nad Metují
MA581remeta tomášCZE1987náchod0náchod
MB263Renský MichalCZE1979Běžecký Klub Náchod2Náchod
ZA264Repáňová LucieCZE1999Běžecký klub Náchod0Náchod
MD357Richter VojtěchCZE1961Wikow0Praha 3
ZC265Roflíková MarcelaCZE1971BBB0Brandýs Nad Labem
MB266Rohulán VojtěchCZE1981TJ Slavoj Holešovice0Praha 7
MB367Roško VilémCZE1981Wikov0Stárkov
MD267Roubíček MilanCZE1955ACES team K.Vary0Abertamy
MA268Rücker JakubCZE1988Bonbon Machov0Machov
MB269Rücker LukášCZE1978Bonbon Machov0Machov
MA389Rudolf MarekCZE2007Deep Sea0Červený Kostelec
ZC270Rudolfová Jana CZE1971Draci Trutnov1Trutnov
MA271Rummel SlávekCZE1989Tuscarora 030Praha
MA272Rummel TomášCZE1989Tuscarora 030Praha
MC273Rus RichardCZE1967Apache Loko Trutnov0Horní Adrspach
MA274Rut Martin CZE2003Velké Poříčí0Velké Poříčí
ZA275Rutová HanaCZE1997Z3 Sport0Velké Poříčí
MA276Růžička TomášCZE1985Hradec Králové0Hradec Králové
MB277Rýdlo JaroslavCZE1977Jizbice0NÁchod
ZB278Rýdlová DenisaCZE1982BKN2Náchod
MF279Řezáč IvoCZE1941AK Chemopetrol Litvínov1Litvínov
ZD500Říhová ZdeňkaCZE1959Náchod2Náchod
ZB281Sádlová RadanaCZE1975Kysla team0Rtyně V Podkrkonoší
MA282Saidl FilipCZE2006Ski Police0Hronov
MB283Salač VáclavCZE1974CAV Benátky nad Jizerou0Luštěnice
ZA460Sandtnerová MichaelaCZE1996Pinguin0Šonov
MA284Sedlaček JanCZE2004SK Plhov Náchod0Náchod
ZB562Sedláčková IlonaCZE1977RUN4FUN0Hradec Králové
ZA466Sedláčková ZuzanaCZE2003SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
ZB360Seidlová LucieCZE1981Wikov0Hronov
MC50Seifert JaroslavCZE1970Kingovi-Pinguin0Náchod
ZA588Seifrtová MartinaCZE1984MM2Dvůr Králové
ZA417Shejbalová EliškaCZE2001SK Plhov Náchod0Náchod
ZA426Shejbalová VeronikaCZE2003SK Plhov Náchod0Náchod
MA285Schrötter MichalCZE1993Náchod0Náchod
MA286Sichrovský BenjaminCZE2000Běžecký Klub Náchod0Náchod
MB531Silvan Tomáš CZE1983Ž3 Sport0Náchod
MC488Simon LeošCZE1970Náchod0Náchod
MB551Simon MartinCZE1980Tj Sokol Jaroměř2Jaroměř
ZA489Simonová ValérieCZE2004Náchod0Náchod
MC287Skalský MilošCZE1967AC Náchod0Náchod
MD442Skulina LadislavCZE1956Sokol Mezilesí0Náchod
MB381Sláma JanCZE1983Wikow0Stříbro
ZA288Slavíková KamilaCZE1984Náchod0Náchod
MB289Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod0Náchod
MC51Smrček PavelCZE1973Oblici0Ledce
MB412Sodomka PavelCZE1975inSTAVex 0Náchod
ZA413Sodomková BáraCZE2005SK Plhov Náchod0Náchod
ZA290Sodomková BáraCZE2005SK Plhov Náchod0Náchod
MA52Soldán MichalCZE1989Hasiči Kramolna NTC0Náchod
MC291Soukup MilanCZE1964TJ Znojmo0Česká Skalice
MA582soukup zdeněkCZE1989Holovousy0Holovousy
MA432Soulek MatějCZE1999Velké Poříčí0Velké Poříčí
MA447Staněk AntonínCZE2002Nové Město nad Metují - Spy0Nové Město nad Metují - Spy
ZA292Stehlíková KateřinaCZE1995Náchod0Náchod
ZA435Stehlíková TerezaCZE1997Náchod0Náchod
ZB293Stejskalová JanaCZE1977IVT Náchod2Náchod
MBStraňák TomášCZE1982AC Gomango Högner0Stěžery
ZA11Stránská AdélaCZE1991Inov-8 team1Česká Třebová
MD295Stránský AlešCZE1960ISCAREX Česká Třebová1Česká Třebová
ZA296Stráská AdélaCZE1984Eleven Run Team1Jihlava
ZA297Strážnická MartinaCZE1991Rozstání 15, Světlá pod Ještědem0Rozstání 15, Světlá pod Ještědem
MC440Strnad MarekCZE1972Ins Atelier NÁchod0Hronov
MC87Strnad PetrCZE1964KSM HRÁDEK2Hrádek nad Nisou
MC439Strnad TomášCZE1972Ins Atelier Náchod - Hobby0Hronov
ZA298Středová KamilaCZE1992Velké Poříčí0Velké Poříčí
MC299Studnička JaroslavCZE1970Skialp klub Krákorka0Rtyně v Podkrkonoší
MB372Stuchlík MichalCZE1974Wikov0Police nad Metují
ZD481Suchánková ZdeňkaCZE1963Česká Skalice750Česká Skalice
MB301Suchý JaroslavCZE1981Krabčice0Krabčice
ZA302Svitáková EditaCZE1992Praha - Troja0Praha
MB494Svoboda JiříCZE1981Náchod0Náchod
MD303Šebela JiříCZE1958FÉNIX SPORT BLANSKO210Blansko
MC53Šedivý LuděkCZE1973WEIDMULLER - KLIPPON TEAM0Písečná
MAŠefc DanielCZE1999Newto(w)n Force0Nové Město nad Metují
ZC304Šefcová EvaCZE1964SKI Police nad Metují2Rtyně V Podkrkonoší
MA358ševců petrCZE1989Wikov0Ledeč nad Sázavou
ZB305Šichová MarcelaCZE1980Hradec Králové0Hradec Králové
MB580Šilar MartinCZE1976Trutnov0Trutnov
MB565Šimák JanCZE1983Hradec králové590Hradec Králové
ZB564Šimáková KláraCZE1983Hradec Králové180Hradec Králové
ZC306Šimková DanielaCZE1972BAK SEAL 6 Team0Trutnov
ZA541Šimková KamilaCZE2000Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0Červený Kostelec
MC523Šimon PetrCZE1968Provodov0Provodov
MB522Škoda MartinCZE1975Provodov-Šonov0Provodov-Šonov
MA307Škoda MichalCZE1993Náchod0Náchod
MA308Šolc VítězslavCZE1991Bk Náchod A H.o. Bišík280Machov
MD309Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov2Machov
MC438Šolín DavidCZE1973Pivní Fond0Hronov
MB310Špaček MiloslavCZE1978Náchod0Náchod
MC311Špetla JiříCZE1970HC Náchod0Náchod
MA363Šrámek LukášCZE1990Wikov0Adršpach
ZA312Šretrová LucieCZE2006Ski Police nad Metují0Velký Dřevíč
ZA313Šromová JanaCZE1985SDH Velké Poříčí0Hronov
MD477Štefek JanCZE1962Náchod0Náchod
MB414Štefl DavidCZE1980AC Gomango Högner0Jaromer
MB362Štencl JosefCZE1974Wikov0Hronov
MB605štencl RadekCZE1977pronajme.cz0Brno
MA395Štěpán VáclavCZE1990Bražecký mládenci0Náchod
MC314Štrof MichalCZE1973Tenis Úpice0Úpice
ZA434Šulcová MarkétaCZE2001TJ Sokol Žernov0Červená Hora
MB366Šupich MartinCZE1977Pitrs Bikes Team2Červený Kostelec
ZA591švecová HelenaCZE1991Praha0Praha
ZB315Tojnarová JolanaCZE1982Náchod0Náchod
MB316Tomáš Zdeněk CZE1976AC GoMango HÖGNER0Lhota pod Libčany
MA317Tomášek JakubCZE1994Iron Bros0Police Nad Metují
ZB318Tomášová Lenka CZE1981AC Gomango Högner1Lhota pod Libčany
MD571Troníček JiříCZE1958Praha 30Praha 3
MC444tuček luděkCZE1972Bohemians 19050náchod
ME319Tučný JanCZE1947MK Pardubice280Pardubice
ZA320Tunklová PetraCZE1991Česká Skalice0Česká Skalice
MB321Turek MarcelCZE1982Musher Club Český ráj0Nová ves nad Popelkou
MA386Tvrdík MatyášCZE1998A-nis 054901
MC387Tvrdík MichalCZE1970A-nis 0Nové Město Nad Metují
MA515Tylš MarekCZE1988Babí0Praha
ZB592Tyrychtrová TerezaCZE1981Trutnov1Trutnov
MB54Ulich IvoCZE1974M and T KLIKY TEAM0Písečná 174
MB513Umlauf MichalCZE1980Svaz Českách Bohémů0Náchod
ZA322Umlaufová EmaCZE1997Náchod330Náchod
MC446Urban MichalCZE1964Pronax group s.r.o.0Červený Kostelec
MD415Vacarda VladimírCZE1959ELEVEN RUN TEAM410Liberec
ZD396Vacková HanaCZE1956Och Čk0Červený Kostelec
MA380václavík JakubCZE1990Wikov0Manětín
ZB323Valášková BohumilaCZE1975Česká Skalice1Česká Skalice
ZC324Valentová DagmarCZE1967chodynka0Náchod
MB325Valeš MartinCZE1974Velká Jesenice0Velká Jesenice
ZB452Valtová AlžbětaCZE1982Hello Kitty Team0Náchod
MA326Váňa Martin CZE1984Záholice SK0Mírová pod Kozákovem
ZA327Vanclová AnnaCZE2002Náchod0Náchod
MA371vaněček MichalCZE1986Wikov0Náchod
MC328Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate Náchod0Provodov - Šonov
ZB382Vaňkátová PetraCZE1982Wikov0Trhový Štěpánov
MA329Vašátko OndřejCZE1996Náchod0Náchod
MC330Vašíček Martin CZE1971TJ Maratonstav Úpice0Trutnov
MA331Vávra IvanCZE1989Náchod0Náchod
MC332Vencl VáclavCZE1973SPACE0Náchod
ZA333Venclová Anna CZE2001SPACE0Náchod
MA334Věříš MichalCZE1986Krakovany0Krakovany
MB598Veselý PetrCZE1982Royal Bay0Trutnov
MA335Vetchý JanCZE1985AK ISCAREX Česká Třebová1Česká Třebová
ZA558vévodová martinaCZE1989AK Perná1švábenice
MA521Vinter TomášCZE2000Hronov0Hronov
MB55Vit MiroslavCZE1977Praha 80Praha 8
MA336Vítek MartinCZE1992Ž3 Sport0Kramolna
MC575Vítek MiroslavCZE1972Vencl tým Ústí nad Orlicí580Ustí nad Orlicí
ZC416Vítková IrenaCZE1969Ž3SPORT0Náchod
ZB56Vítková Klára CZE1982run4run0Náchod
ZA337Vítková VeronikaCZE1989Nahořany80Nahořany
ZB12Vítová EvaCZE1975SK Nové Město nad Metují2Nové Město nad Metují
ZB540Vítová MarkétaCZE1982TJ Sokol Lhota1Červený Kostelec
MA548Vlach PetrCZE1986Cowdog team0Náchod
ZD338Vlachová HanaCZE1962BÉDA team1Rtyně v Podkrkonoší
MB339Vlášek JosefCZE1977Kamenec0Náchod
MA341Voborník AlešCZE1991Náchod0Náchod
MB493Voborník JanCZE1979Choré krávy0Police nad Metují
MB340Voborník VlastimilCZE1982Hradec Králové0Hradec Králové
ZB70Voborníková Breitrová PetraCZE1978SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ1Nové Město nad Metují
MA342Vojtas FilipCZE20002F_production0Náchod
ZA343Vojtasová DenisaCZE2000Dynamo0Náchod
MC535Voleský MilošCZE1972Náchod,Běloves0Náchod,Běloves
ZB485Vránová AlenaCZE1980Easygorun0Praha 9 - Kyje
MB344Vybíral JiříCZE1981Praha0Praha
MA524Výborný VáclavCZE1990Náchod0Náchod
MB345Vymlátil ZdeněkCZE1982Moravská Třebová0Moravská Třebová
ZD346Vymlátilová MarieCZE1961Nová Ves0Kunčina
MC545Waldecker DušanCZE1972Hronov0Hronov
MA600Werner MartinCZE1993Werrny.cz0Náchod
MC370Werner OldřichCZE1964Wikov0Meziměstí
ZAZárubová MagdalénaCZE1989Náchod0Náchod
MA347Závojko MartinCZE1987Náchod0Náchod
ZA348Zeiskova MarkétaCZE1998Běžecký Klub Náchod730Náchod
MA599Zelenka JanCZE1984Zelenkovi0Trutnov
ZB433Zelenková JanaCZE1981TJ Sokol Žernov180Žernov
MC397Zelman MilanCZE1970TJ Sokol Starkoč0
MA448zetek JanCZE2002Náchod0Náchod
MA527Zetek TomášCZE2000Náchod0Náchod
MA349Zima MatějCZE1998TJ Lokomotiva Trutnov1Rtyně v Podkrkonoší
MC392zitko ErichCZE1970zkopecdokopec0náchod
MA393Zítko JakubCZE1995náchod0náchod
ZA451Zítková RadkaCZE1988Run4run310Police nad Metují
MB350Zoubek Michal CZE1976Erika copy shop0Praha 3
ZA352Zoubková AdélaCZE1991Moravská Třebová0Moravská Třebová
ZB351Zoubková ErikaCZE1976Erika Copy Shop0Praha 3
MB57Žabčík MarekCZE1980Pardubice0Pardubice
MB601Žabokrtský MilanCZE1974Chloumek0Chloumek
MA354Žák JanCZE1988Ž3 sport0Náchod
MA353Žák MichalCZE1991Ž3 Sport / BKN0Náchod