62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

19.10.2019 Hronov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 667, muži : 442, ženy: 225, MA: 177, MB: 120, MC: 91, MD: 32, ME: 14, MF: 8, ZA: 112, ZB: 65, ZC: 32, ZD: 16 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 11:00:17 , bez omezení věku , přihlášeno: 667 účastníků ( 442 mužů, 225 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MC [21] Andrejs Jan CZE 1973 Náchod
MA [ ] Ansorge Miroslav CZE 1985 Wikov
ZA [23] Ansorgová Michaela CZE 1997 Broumov
MB [24] Antl Jan CZE 1983 TJ Spartak Police nad Metují
MA [508] Antoš Michal CZE 1990 Astratex
ZA [ ] Arribasová Escribano Carmen CZE 2004 JÁ sama xd
MC [446] Baláš Martin CZE 1973 Dolní Radechová
MA [26] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
MB [540] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
MB [25] Balcar Tomáš CZE 1981 Praha
ZB [27] Balcarová Michaela CZE 1984 Praha
MA [28] Bareš Luboš CZE 1989 Wikov
MB [29] bárta Jan CZE 1981 Wikov
ZB [30] Bartlová Petra CZE 1976 Velké Poříčí
MB [32] Bartoň Petr CZE 1982 Sokol
MA [31] Bartoň Vojtěch CZE 2001 Hronov
MA [373] Bartoš Tomáš CZE 1995 Dobruška
MB [33] Baše Marek CZE 1984 Velké Svatoňovice
ZA [475] Bašová Petra CZE 1994
MA [614] Baxa Jakub CZE 1987 NIKITA
ZA [615] Baxová Tereza CZE 1991 NIKITA
ME [374] Bednář Miloš CZE 1952 Vegetarian Club
ZA [34] Bednářová Veronika CZE 1994 Praha
MD [35] Beneš František CZE 1958 TJ Sokol Lhota Č. Kostelec
MA [38] Beneš Jiří CZE 1988 STETSON Rychnov nad Kněžnou
MB [36] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
MB [37] Beneš Petr CZE 1978 Hradec Králové
ZA [40] Benešová Iva CZE 1987 Run4fun Hradec Králové
ZA [39] Benešová Štěpánka CZE 2003 Náchod
MC [41] Beran Jan CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
MB [500] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
ZA [344] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
ZB [42] Beranová Kateřina CZE 1975 Česká Skalice
MA [426] Biederman Michal CZE 1985 Shybuj.cz
ZA [ ] BIRKUTAN ABera ETH 1998 Individuální
MC [43] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Run4run
ZA [6] Biwott gladys jepkurui KEN 1985 Kenya
MD [44] Bláha Milan CZE 1957 AF Křovice
MB [45] Bláha Milan CZE 1980 FA Křovice
MC [375] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
MA [603] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Poříčí
MA [376] Bohuslav Tomáš CZE 1990 YOLO BAND
ZA [472] Borsová Karolína CZE 1998 Velké Poříčí
ZC [419] Brabencová Irena CZE 1970 Mttoni Freerun Liberec
MC [46] Brádle Petr CZE 1968 Dobrá Voda u Hořic
ZA [47] Brádlová Adéla CZE 1991 Dobrá Voda u Hořic
ZA [609] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
MA [442] Brejtr Martin CZE 2002
ZA [48] Brklová Andrea CZE 2001 Náchod
ZA [422] Brodzianská Nela CZE 2001 Nožkovinový parťáci
MC [49] Brož Jan CZE 1968 Náměrka
ZB [14] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [50] Brychová Eva CZE 1984 SK Zlíč
ZB [51] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [52] Březinová Alena CZE 1979 run4run
MC [467] Bubák David CZE 1973 Červený Kostelec
MB [345] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
ZB [346] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
ZC [522] Burdychová Dagmar CZE 1967 Rtyně v Podkrkonoší
ZB [53] Burdychová Lenka CZE 1982 Albi
ZD [54] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
MC [55] Buřil František CZE 1966 Vidochov
MB [56] Cír Filip CZE 1983 Česká Skalice
MA [ ] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
MF [574] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
MA [377] Cvejn Miloš CZE 1991 Bražecký mládenci
MA [438] Cvejn Tomáš CZE 2003 Náchod
MB [57] Čáp Ondřej CZE 1980 SK Ďáblice
ZA [58] Čapková Kristýna CZE 1985 Náchod
MA [59] Čepelka Petr CZE 1986 Run4Fun
ZA [60] Čepelková Pavlína CZE 1988 Kolín
MB [498] Čermák Michal CZE 1980 Náchod
MB [437] Čermák Pavel CZE 1979 Náchod
ZA [61] Černíková Kateřina CZE 1989 Cyklo Tony
MB [62] Černý Martin CZE 1978 TJ Lehovec
MA [600] Česenek Ivo CZE 1987 Náchod
MD [63] Číla Martin CZE 1962 basketbal lokomotiva liberec
ZD [64] Čílová Veronika CZE 1963 Jizerská lékárna
MC [ ] Čížek Dušan CZE 1971 BAK SEAL 6 Team
MA [566] Čmelík Josef CZE 2006 Rádlo
MC [569] Čmelík Michal CZE 1973 Rádlo
ZC [567] Čmelíková Jitka CZE 1974 Rádlo
ZA [65] Čtvrtečková Nela CZE 1996 Hasiči Kramolna NTC
ZA [66] Čudová Sabina CZE 1991 Náchod
MB [583] Dařbuján Lukáš CZE 1977 Pardubice
ZC [67] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZA [546] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
MA [564] Dolejška Luboš CZE 1987 QS.ISO.RK - DEVOSS
MC [69] Doležal Jakub CZE 1974 Fit RUN Hronov
ME [573] Doležal Luboš CZE 1954 CYKLO TONY
MF [604] Doležal Stanislav CZE 1938 BK Pardubice
MA [619] Doležal vít CZE 1998 TJ ac jičín
ME [414] Domáň Ladislav CZE 1949 Vella Náchod
MB [415] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
MF [628] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
ZC [630] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
ZA [629] Dostálová Vendula CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
MB [534] Douša Václav CZE 1979 Jenstejn
MA [70] Drejsl Lukáš CZE 1986 Wikov
MA [8] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MC [517] Duchacz Slawek POL 1972 KKZK
ZB [520] Duchová Aneta CZE 1981 Rtyně v Podkrkonoší
ZA [71] Dundrová Klára CZE 1994 ZA ČOKOLÁDU
ZA [72] Dušková Adéla CZE 1991 DZS Náchod
MA [492] Dvořák Jan CZE 1985 Zábrodí
MC [491] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
MB [543] Eimer Lukáš CZE 1982 Hradec Králové
MB [ ] Elasri Abderrahim MAR 1982 TEAM@ELASRI
MD [73] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
ZA [74] Erbenová Markéta CZE 1989 Náchod
MA [ ] ERIC Ndiema KEN 1989 Individuální
MC [75] Fajfr František CZE 1972 Vencl servis Žamberk
ZA [465] Faltýnková martina CZE 1992 Fitmami Náchod
MB [76] Faraday Martin CZE 1983 Praha
MC [347] Felkl Tomáš CZE 1973 Náchod
ZB [532] Felklová Kateřina CZE 1977 Náchod
ZC [378] Fendrychova Renata CZE 1974 Run4run
MB [ ] Fidler Martin CZE 1981 Elektro Viola s.r.o
ZC [78] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
MA [478] Fišer Jan CZE 1993 PřF UK
ZC [79] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MA [81] Florián Jan CZE 1994 Kladno
MB [80] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MA [379] Foller David CZE 1999 Czech wild runners team
ZD [82] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
MB [83] Friede Jan CZE 1977 Wikov
MD [348] Frunc Zdenek CZE 1959 BÉDA team
MC [529] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
MD [ ] Gdula Petr CZE 1961 Hvězda Pardubice z.s.
MA [84] Glos Petr CZE 1987 Nová Paka
ZA [ ] Gocová Kristýna CZE 2002 Náchod
ME [85] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
MC [86] Grosman Daniel CZE 1971 BC Nová Trojka
ZB [87] Grosmanová Zuzana CZE 1975 BC Nová Trojka
MB [88] Gult Martin CZE 1975 Wikov
MA [89] Gult Michal CZE 1985 Wikov
MA [92] Habr Jan CZE 1987 DZS Náchod
MC [90] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
MA [91] Habr Lukáš CZE 1985 DZS Náchod
MA [93] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [94] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MA [95] Hájek Lukáš CZE 1991 Wikov
MA [ ] Hájek Vojtěch CZE 1998 Nové Město nad Metují
ME [592] Hák Jaroslav CZE 1946 Sokol Studenec
MB [591] Hák Michal CZE 1975 Sokol Studenec
MA [ ] Hakalisto Simo FIN 1987 -
MC [96] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
MC [97] Haláček Roman CZE 1971 Hradec Králové
MA [432] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
ME [476] Hanousek Vítězslav CZE 1952 Korunka Běloves
ZB [98] Hanušová Lada CZE 1981 Náchod
MA [99] Hanzálek Michal CZE 1989 Praha
MB [100] Hanzl Pavel CZE 1978 Prkenice
ZC [380] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MB [477] Harazin Jan CZE 1975 Amálka
MA [449] Hauschke Ondřej CZE 1987 Continental Adršpach
MB [552] havlíček Jiří CZE 1982 Náchod
ZA [551] havlíčková veronika CZE 1986 Náchod
MA [ ] Havlík Michal CZE 1996
MA [627] Hejčl Petr CZE 2003 Provodov-Šonov
MA [ ] Hejčl Petr CZE 2003
MA [381] Hejl Matěj CZE 1987 Continental Adršpach
MC [447] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Hradec Králové
MC [ ] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
ZA [581] Hejnová Lucie CZE 1988 OREL Rtyně v Podkrkonoší
MA [441] Hejzlar Jakub CZE 2002 Náchod
MB [101] Hejzlar Miroslav CZE 1981 KOB Dobruška
MB [589] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
ZD [350] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
MC [557] herman Leoš CZE 1966 Mopse
ZA [558] hermanová karolína CZE 1988 Mopse
ZC [559] hermanová Renata CZE 1966 Mopse
ZB [382] Herzogová Irena CZE 1977 Náchod
ZA [531] Hladíková Lucie CZE 1990 SDH Nahořany
ZA [511] Hladíková Marie CZE 1990 Náchod
ME [464] Hlaváček Zdeněk CZE 1954 SKP Rychnov nad Kněžnou
MB [103] hoferka adam CZE 1983 TJ Sokol Opočno
MB [102] Hoferka Dušan CZE 1977 Silniční práce Kočnar
MA [455] Hoffman David CZE 2002 Náchod
MC [454] Hoffman Pavel CZE 1967 hoffíci
MB [104] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
MA [563] Hofman Kamil CZE 1996 Náchod
MC [105] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [9] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [106] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
ZA [107] Horáková Anežka CZE 1995 Náchod
ZB [108] Horáková Lenka CZE 1982 Brno
ZB [ ] Horáková Monika CZE 1981 Jihlava
ZA [109] Horníková Michaela CZE 1989 Lipí
ZA [560] hornychová Kateřina CZE 1998 Hronov
MB [110] Hort David CZE 1975 Berger team
ZB [111] Hortová Michaela CZE 1975 Berger team
ME [112] Hovorka Karel CZE 1951 TJ Petřiny Praha
ZD [113] Hovorková Milena CZE 1944 TJ Petřiny Praha
MD [582] Hoznauer Aleš CZE 1960 SLAVOJ ŘEVNICE
MB [383] Hrábek Jan CZE 1978 Hronov
ZA [385] Hrábková Natálie CZE 2008 Hronov
ZB [384] Hrábková Tereza CZE 1984 Hronov
MA [386] Hrdina Pavel CZE 1988 TJ Lokomotiva Břeclav
MB [114] Hrdinka Jirka CZE 1982 RUN4FUN
ZA [387] Hrdinová Martina CZE 1990 TJ Lokomotiva Břeclav
MA [577] Hrůša Vojtěch CZE 1999 TJ Sokol HK
MA [115] Huaman Daniel CZE 1995 gryzzly
MB [488] Hubka Lukáš CZE 1981 DOLDYSPORT.CZ
MA [10] Hübl Radek CZE 1988 RunSport/Salomon Team
ZA [116] Hynková Renata CZE 1985 Nachod
ZB [ ] Chaloupková Kateřina CZE 1981 Jihlava
MB [117] Chalupský Ivo CZE 1981 IGW
MA [596] cherutich Nelson Kipkogei KEN 1993 kenya
MA [118] Chmelík Matěj CZE 1991 Wikov
MA [565] Ilšner Martin CZE 2004 Náchod
MC [119] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
ZC [536] Jakoubková Karla CZE 1972 VĚTVE K DRCENÍ
ZA [120] Jakoubková Tereza CZE 1999 OlfinCar Ski team Trutnov
MC [388] Janák Robert CZE 1973 Praha 7
MB [121] Jančík Viktor CZE 1981 Albi
MA [122] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
ZA [123] Janečková Kateřina CZE 1991 Atelierof
MF [622] Jantsch Vítězslav CZE 1935 Eleven Run Team
MC [515] Ječmínek Miroslav CZE 1965 erika copy shop
MA [4] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MC [549] jelen Petr CZE 1967 Hronov
MC [554] jelínek Martin CZE 1972 SK Zlín
MC [ ] Jelínek Oldřich CZE 1973 Hronov
MA [570] Jeništa Daniel CZE 1986 Velké Poříčí
MA [349] Ježek Daniel CZE 2001 Skauti 3. oddíl Náchod
MA [254] jílek lukáš CZE 1990 Kingovi-Pinguin
MD [124] Jilek Pavel CZE 1956 Mazáci
ZD [553] Jiráková Jana CZE 1954 Sokol Starkoč
MA [389] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
ZA [125] Jirková Kristýna CZE 1996 Hronov
ZD [126] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZB [127] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
MC [128] Junek Aleš CZE 1974
MC [499] Jurák Pavel CZE 1965 Velké Poříčí
MA [129] Kábrt Jan CZE 1989 Náchod
MA [ ] Kábrt Jan CZE 1989 Farmet a.s.
ZC [18] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
MC [130] Kácovský Jiří CZE 1967 BAK SEAL 6 Team
ZC [131] Kahánková Jitka CZE 1966 Raketové kecky
MB [530] Kalandra Jan CZE 1981 Náchod
ZA [132] Kalecká Karolína CZE 1990 Praha
MA [133] Kalina Pavel CZE 1986 Třemošnice
MB [ ] Kalkus Roman CZE 1980 Run4Fun Hradec Králové
ZB [460] Kalousová Tereyie CZE 1981 Mattoni Freerun Náchod Běloves
ZA [390] Kalousová Tereza CZE 1998 Vencl tým Ústí nad Orlicí
MB [134] Kalvoda Jan CZE 1977 Praha 9
MA [486] Kantor Jan CZE 1988
MA [135] Kantor Mikuláš CZE 2006 BC Nová Trojka
ZA [136] Kantorová Ema CZE 2004 BC Nová Trojka
MA [137] Karlík Jáchym CZE 2005 Vysoká Srbská
MA [138] Kašpar Tomáš CZE 1997 Albi
MC [626] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
ZA [571] Katsiaryna Prashuk POL 1991 Achiles Leszno
ZB [139] Kavalkova Lucie CZE 1979 Erika copy shop
ZB [140] Kazdová Lenka CZE 1981 Praha
MB [597] kibire moses kipruto KEN 1981 kenya
ZB [7] kimutai hellen jepkogei KEN 1982 kenya
MA [ ] Kiprono KIPKEMOI  KEN 1991 Individuální
MB [141] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
MA [142] Kirsch Radomír CZE 2002 Triatlon Team Loko Trutnov
ZB [143] Kirschova Eva CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
MC [144] Klauz Jiří CZE 1972 Bakov nad Jizerou
ZB [145] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ZC [625] Klepsová Zuzana CZE 1971 Noname
MA [391] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
MB [448] Klimeš Martin CZE 1976 Continental Adršpach
ZB [392] Klimešová Simona CZE 1982 Hradec Kralove
MC [556] kočíb Zdeněk CZE 1971 sk zlín
MA [ ] kohut jan CZE 1985 FÉNIX SPORT BLANSKO
ZC [501] Koláčná Lenka CZE 1971 Prostě běž
MC [568] Koleta Petr CZE 1968 Hronov
ZA [473] Koletová Michaela CZE 1992 Hronov
MB [146] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
ZB [147] Kolisková Monika CZE 1978 Červený Kostelec
ZB [490] Korcová Andrea CZE 1984 sajouvakci
ME [148] Kordina Zdeněk CZE 1949 AC Slovan Liberec
ZA [150] Kosková Benicie CZE 1992 Koska Family Team
ZD [149] Kosková Eliška CZE 1959 Koska Family Team
ZA [151] Kosková Viktorie CZE 1995 Koska Family Team
MC [152] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
ZB [153] Kostyšynová Eva CZE 1977 run4run
MB [393] košťál Jakub CZE 1984 HOŘICE / www.jakubkostal.cz
MB [352] Košťál Petr CZE 1983 Malé Svatoňovice
MA [154] Košťál Václav CZE 1994 www.UcetnictviHorice.cz
ZD [156] Košťálová Ivanka CZE 1956 Hořice
ZB [155] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
MA [545] Kotyza Jan CZE 1985
ZA [157] Kováčiková Veronika CZE 1992 Náchod
MB [595] Kovařík Pavel CZE 1975 run4run
MB [514] Kozák Marcel CZE 1976 Náchod
ZB [13] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZA [461] Kozáková Denisa CZE 1994 Hronov
MC [3] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
MD [158] Králíček Aleš CZE 1960 Hasiči Kramolna NTC
MB [159] Králíček Michal CZE 1981 TJ Sokol Opočno
ZA [435] Králíčková Lucie CZE 1996 Hasiči Kramolna NTC
MB [160] Králík Petr CZE 1977 Silniční práce Kočnar
ZA [161] Kramlová Lucie CZE 1999 Náchod
ZC [17] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
MF [578] Krátký František CZE 1943 Králíky
MA [162] Kratochvíl Jan CZE 1987 SKH Královehradeckého kraje
MA [394] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
ZC [163] Kreiselová Slávka CZE 1968 Trutnov
MC [164] Krejčiřík Roman CZE 1974 TJ Gábinka
MA [495] Krejsar Ondra CZE 2004 INS Atelier Náchod
MD [165] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MB [166] Krmaš Václav CZE 1980 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
MC [167] krtička Michal CZE 1973 Wikov
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
ME [588] Krupička Miroslav CZE 1953 Jiskra
MA [168] Křepelka Karel CZE 1987 Pro radost
MA [ ] Křivda Vít CZE 2003 Hronov
MA [493] Kubeček Antonín CZE 1996 ProBro
MA [169] Kubeček Petr CZE 1993 ProBro
ZA [510] Kubíková Andrea CZE 1991 Viznov
ZA [ ] Kubíková Renata CZE 1996 DYNAMO
ZA [ ] Kubíková Sára CZE 2000 DYNAMO
MC [170] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
MB [19] Kubričan Pavel CZE 1983 SAUCONY
MB [12] Kučera Ladislav CZE 1976 Iscarex Česká Třebová
MC [526] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MA [587] kulda Jiří CZE 2002 TJ Maratonstav Úpice
MB [171] Kulhánek Martin CZE 1983 Run4fun Hradec Králové
MB [561] kunrt Jaroslav CZE 1975 SK Dolar Hajnice
ME [562] Kunrt Miroslav CZE 1949 TJ Liga 100 Olomouc
MA [172] Kupec David CZE 1996 Česká Skalice
ME [173] Kuřík Jiří CZE 1950 Orel Studenec
MA [444] Kůst Josef CZE 1997 bamball.cz
ZC [395] Kvízova Zdeňka CZE 1973 Nove Město nad Metuji
MA [503] Labík David CZE 2002 Hvězda Pardubice
MB [584] Lamka Jiří CZE 1978 Praha
MA [174] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
MB [175] Langenberger Lukáš CZE 1983 Children Of Olymp
MD [575] Langr Jiří CZE 1957 Třebnouševes
MB [353] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MA [396] Leplt Jiří CZE 1985 SK Nové Město nad Metují
MD [397] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
ZA [354] Lepšová Iva CZE 1997 Bražecká děvčata
MF [585] leszkow Petr CZE 1944 MK Hlinsko
MB [605] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MA [429] Lhotský David CZE 1997 Nováč reprezent
MF [428] Libra Jiří CZE 1937 LBC Nové Město nad Metují
MA [176] Linhart Erik CZE 2003 Náchod
MA [452] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MB [177] Linhart Miloš CZE 1980 Praha 8
ZC [612] Linhartová Ester CZE 1973 Náchod
MC [178] MACEK PETR CZE 1968 KAMAPETR
MA [179] Magnusek Martin CZE 1987 Náchod
MD [180] Magnusek Milan CZE 1961 SK Smrčina
MB [181] Mach Marek CZE 1975 Nový Hrádek
MA [182] Macháček Adam CZE 2006 Hradec Kálové
MC [183] Macháček Petr CZE 1971 Černilov
ZA [184] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
ZA [185] Machová Alžběta CZE 1992 Náchod
ZB [186] Machová Jana CZE 1976 Nový Hrádek
ZA [355] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
MA [607] Majoroš Michal CZE 1986 MM Lanžov
ZB [606] Majorošová Martina CZE 1984 MM Lanžov
ZC [187] Malá Dagmar CZE 1973 Náchod
MB [440] Malina Miroslav CZE 1978 Račetice
MD [463] Mallát Aleš CZE 1964 Náchod
MB [535] Malý Jaroslav CZE 1975 Praha
ZB [418] Maly Marketa CZE 1979 SK Plhov Náchod
ZA [188] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
MA [601] marčík vladimír CZE 1995 adidas Runners Prague
MB [189] Mareček Jan CZE 1981 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
MC [398] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
ZC [399] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
MB [470] Martinec Jan CZE 1983 Náchod
MA [433] Máslo Jan CZE 2001 Jako po másle
MC [434] Máslo Václav CZE 1968 Žďárecká 614
ZA [191] Máslová Nelly CZE 2001 nikdo
MB [192] Mašek Petr CZE 1981 Krásná Hora nad Vltavou
MB [193] Matuška Martin CZE 1980 Run4run
MC [194] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
ZC [195] Matušková Jana CZE 1969 Velká Jesenice
MA [513] May Petr CZE 1985 Bezděkov nad metují
MC [199] mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov
MB [196] Mazáč Josef CZE 1975 Mazáci
MA [198] Mazáč Ondřej CZE 1998 gryzzly
MC [197] Mazáč Tomáš CZE 1970 gryzzly
MA [ ] Mazáč Tomáš CZE 1993 gryzzly
ZA [462] Mazačová Simona CZE 1989 Upice
MD [200] McClurkin David CZE 1964 Hozený tyčky
MA [485] Mecera Petr CZE 1990 Provodov
MA [593] Melega Tomáš SVK 1987 Poprad
MA [471] Melichar Petr CZE 1997 Velké Pořičí
MB [400] Meliš Josef CZE 1984 Chrudim 4
MC [201] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ZA [202] Menclová Lucie CZE 1988 Vysoká Srbská
MD [203] Mertlík Jiří CZE 1961 BÉDA team
MB [417] Mertlík Kuba CZE 1982 Občerstvení Na Špalkách
MF [204] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
MA [623] mevsza mikola CZE 1994
MA [356] Michl Martin CZE 1993 Náchod
MA [357] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MD [205] Mikuška Pavel CZE 1964 Slavoj Babí
MC [206] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
MD [207] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MC [208] MILFAIT PETR CZE 1971 MIMI FANCLUB OSTRAVA
MA [401] Mitterwald Patrik CZE 2007 Ski Police
ZC [209] Moravcová Dana CZE 1974 run4run
ZC [210] Mosiurczáková Jana CZE 1974 ELEVEN RUN TEAM
ZA [211] Moudrá Edita CZE 1986 Praha
MB [212] Mucha Vladimír CZE 1982 Jadernička
MA [479] Müller Martin CZE 1993 Náchod
MA [620] musiiatchenko dmytro CZE 1991 ostruw wielkopolsky
MA [233] Musil Radek CZE 1989 RUN magazine team
ZB [213] Musilová Jana CZE 1978 Albi
MC [427] Navrátil Václav CZE 1970
MD [308] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
MA [616] Němec Matěj CZE 1987 Červený Kostelec
ZA [618] nemchenko maryna CZE 1996
ZA [214] Netíková Lenka CZE 1992 Nové Město nad Metují
MC [453] Nigrin Jiří CZE 1973 SOKOL OTOVICE
MA [215] Novák Filip CZE 2001 RFOBL Team Rychnov
ZC [77] Nováková Radka CZE 1971 DZS Náchod
MB [613] Noval Martin CZE 1980
MA [216] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
MA [590] Novotný Radim CZE 2001
MA [590] Novotný Radim CZE 2001 Popoplujem
ZA [402] Nyklickova Veronika CZE 2005 BKL Machov
MA [217] Nývlt Matěj CZE 1986 Hasiči Kramolna NTC
ZA [218] Nývltová Lenka CZE 1989 Hasiči Kramolna NTC
ZA [219] Olbortová Adéla CZE 2008 Česká Skalice
MA [ ] Oliinyk Pawel UKR 1988 Czernigiw
MC [220] Oupic Martin CZE 1967 Trutnov
MB [221] Pajer Jan CZE 1980 Česká Skalice
MA [358] Pajer Jan CZE 2010 Velký Třebešov
ZB [359] Pajerová Jana CZE 1983 SDH Velký Třebešov
MA [403] Paleček Ondřej CZE 2001 RFOBL Team Rychnov n. Kn.
ZB [222] Paslerová Linda CZE 1976 Ženy v běhu
MB [223] Patzák Jindřich CZE 1975 Nové Město nad Metují
ZA [316] Peinlová Šárka CZE 1992 Ž3 Sport
MC [224] Peluňka Jan CZE 1973 Praha 10
MA [580] Pešava Jan CZE 2000 Jablonné nad Orlicí
MB [480] Petr Emanuel CZE 1978 Hradec Králové
MC [425] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
MA [227] Petr Radek CZE 1985 Králíky
MA [ ] Petr Šimon CZE 2012 Praha
ZB [481] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
MA [228] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
MB [230] Pištora Martin CZE 1977 Nové Město nad Metují
MA [2] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MC [231] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
MC [451] Polák Martin CZE 1971 Continetal Adršpach
MB [505] Polánka Petr CZE 1975 Potu Sláva
MA [235] Pražák Ondřej CZE 2000 Malé Poříčí
MC [234] Pražák Petr CZE 1974 Malé Poříčí
MC [236] Pražák Radovan CZE 1967 #GLADIATORRACETEAM
ZA [237] Pražáková Veronika CZE 1991 Rtyně v Podkrkonoší
MA [404] Prchal Zdeněk CZE 1997 Z3 Sport
ZB [360] Procházková Jana CZE 1975 Velké Poříčí
MA [507] Prokop Matěj CZE 1986 Clovek levyt
MA [ ] Prokop Matěj CZE 1986 Clovek Levyt
MC [413] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
MD [238] Prokop Ondřej CZE 1962 ČAU
MC [239] Prokop Ondřej CZE 1969 Náchod
ZB [533] Prouzová Šárka CZE 1979 Jenštejn
ZC [474] Přibilová Zuzana CZE 1967
ZA [466] Přibylová Klára CZE 1988 Fitmami Náchod
MA [ ] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice z.s.
ZA [ ] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
ME [621] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
ZB [445] Půlpánová Petra CZE 1976 Náchod
MA [ ] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
MA [240] Rejmont Luboš CZE 1989 Harambe
MD [241] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
MB [242] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZA [232] Richtrová Anna CZE 1991 SK Hořovice
ZA [290] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
ZC [243] Roflíková Marcela CZE 1971 BBB
MB [244] Rohulán Vojtěch CZE 1981 TJ Slavoj Holešovice
MD [245] Roubíček Milan CZE 1955 ACES team K.Vary
MA [497] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
ZC [246] Rudolfová Jana CZE 1971 Draci Trutnov
MA [247] Rut Jiří CZE 2001 HC Sršni Velké Poříčí
MA [405] Rut Martin CZE 2003 Ž3 Sport
ZA [406] Rutová Hana CZE 1997 Z3 Sport
ZB [248] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
MB [249] Řihák Jan CZE 1980 Červený Kostelec
ZD [443] Říhová Zdeňka CZE 1959 Náchod
ZA [407] Sádlová Adéla CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
ZC [250] Sádlová Radana CZE 1974 Skialp klub Krákorka
MA [251] Saidl Filip CZE 2006 SKI Police nad Metují
MA [599] sakong ndiwa chepkurui KEN 1993 kenya
MA [539] Sedlaček Jan CZE 2004 SK Plhov Náchod
ZB [252] Sedláčková Ilona CZE 1977 RUN4FUN
ZA [608] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
MB [550] seidl Jaroslav CZE 1984 Červený Kostelec
ZB [253] Seidlová Lucie CZE 1981 Wikov
MC [ ] Seifert Jaroslav CZE 1970 Kingovi-Pinguin
ZA [ ] Shejbalová Eliška CZE 2001 SK Plhov Náchod
MA [624] shevchenko serhii CZE 1996
MA [256] Schrötter Michal CZE 1993 Náchod
MA [255] Schrötter Šimon CZE 2000 Hronov
ZA [257] Schusterová Zuzana CZE 1996 Hronov
ZA [459] Siegelová Nikola CZE 1991
MA [258] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
MB [436] Silvan Tomáš CZE 1983 Ž3 Sport
MB [314] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
MC [259] Skalský Miloš CZE 1967 AC Náchod
ZB [361] Skládalová Radka CZE 1975 ŽENY V BĚHU
MC [260] Skoda Petr CZE 1970 Praha 5
MC [261] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
MC [586] sláma Martin CZE 1968 ČK
MC [586] sláma Martin CZE 1968 ČK
MB [594] Slavík Petr CZE 1984 Trutnov
ZB [262] Slavíková Kamila CZE 1984 Náchod
MB [263] Smola Josef CZE 1980 Náchod
MB [576] Smutný Martin CZE 1977 Bašta Team
MD [483] Sodomka Jaroslav CZE 1958
MA [469] Sodomka Marek GBR 1998 Náchod
MA [482] Sodomka Martin CZE 2007
MA [264] Soldán Michal CZE 1989 Hasiči Kramolna NTC
MA [265] Staněk Antonín CZE 2002 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
MC [266] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
ZA [268] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
ZA [267] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZA [579] Stránská Adéla CZE 1991 Inov-8 team
MB [502] Středa Marcel CZE 1979
ZA [269] Středová Kamila CZE 1992 Praha
MC [270] Studnička Jaroslav CZE 1970 Skialp klub Krákorka
MA [547] stuchlík lukáš CZE 2006 Hvězda Pardubice
MC [271] Stuchlík Michal CZE 1974 Wikov
ZD [272] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MB [273] Suchý Jaroslav CZE 1981 Krabčice
MB [489] Svoboda Jiří CZE 1981 Náchod
MD [274] Šebela Jiří CZE 1958 FÉNIX SPORT BLANSKO
MA [509] Šedivý Petr CZE 1990 www.testado.cz
ZD [408] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
MA [275] ševců petr CZE 1989 Wikov
MC [276] Šícha Jan CZE 1970 Praha
MB [277] Šíl Petr CZE 1976 tRUtNov
MB [278] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
ZB [279] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
MB [555] šimeček petr CZE 1984 SK Zlín
MA [409] Šimek Zdeněk CZE 1992 Dolní Benešov
ZA [416] Šimková Kamila CZE 2000 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
ZA [229] Šimková Tereza CZE 1993 Ž3 SPORT
MC [506] Šimon Leoš CZE 1970 Náchod
MB [225] šimůnek jan CZE 1982 iscarex
MA [190] šimůnek jan CZE 2003 iscarex team
MD [351] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
ZA [458] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
MA [280] Škoda Michal CZE 1993 Náchod
ZC [281] Škodová Dagmar CZE 1972 Broumov
ZA [282] Škodová Michaela CZE 1996 Broumov
ZB [283] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
MB [362] Šnajdr Lubor CZE 1977 Žďár nad Metují
MA [494] Šober Filip CZE 1996 Hronov
MD [5] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [284] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MB [541] Špaček Miloslav CZE 1978 Náchod
ZB [285] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
ZA [602] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
ZA [ ] Šrámková Rebecca CZE 2017 Sluníčko
ZA [286] Šretrová Lucie CZE 2006 SKI Police nad Metují
MB [287] Štarha Radim CZE 1980 Ústí nad Orlicí
MC [289] Štencl Josef CZE 1974 Wikov
MB [542] Štencl Petr CZE 1975
MB [288] Štencl Radek CZE 1977 PRONAJME.CZ
MA [363] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MA [420] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
ZC [424] Šulcová Veronika CZE 1971 Farmet a.s.
MB [291] Šupich Martin CZE 1977 Kupkolo MTB Trilogy
ZB [512] Švorcová Marie CZE 1981 Jasenná
MD [292] Tichý Petr CZE 1964 Proxion s.r.o.
MA [293] Tichý Vladimír CZE 1993 FIM Hradec Králové
ZB [294] Tojnarová Jolana CZE 1982 J and M
ZA [295] Tomšíková Lenka CZE 1989 Run4fun
ZA [296] Tribučková Veronika CZE 1985 ELEVEN RUN TEAM
MD [297] Troníček Jiří CZE 1958 Praha 3
MA [298] Troníček Lukáš CZE 1999 Praha 3
MC [299] Truneček Jiří Štěpán CZE 1972 FAMILY TEAM
ZA [300] Trunečková Jana Kateřina CZE 2004 FAMILY TEAM
ZC [450] Truxová Anděla CZE 1974 Continental Adršpach
ZA [423] Tučková Aneta CZE 2002 Nožkovinový parťáci
ME [410] Tučný Jan CZE 1947 MK Pardubice
MA [431] Tvrdík Jonáš CZE 1997 KIGKIG
MC [430] Tvrdík Michal CZE 1970 Nováč reprezent
MB [301] Týfa Michal CZE 1979 Police nad Metují
ZB [302] Tylšová Pavlína CZE 1980 Báječné ženy v běhu
ZB [364] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
MC [487] Ulich Petr CZE 1968 MT
MA [527] Ullwer Jiří CZE 1992 Benfika
MA [365] Umlauf Tadeáš CZE 1989 Vinný kroužek o.s.
ZA [366] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
MD [496] Urban Michal CZE 1964 Pronax group s.r.o.
MD [367] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
ZD [303] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
ZB [411] Václavíková Věra CZE 1976 Hostinné
ZA [368] Vágenknechtová Andrea CZE 1994 Hořice
MB [304] Vajsar Jiří CZE 1977 Stvořitel
MA [525] Valášek Jan CZE 1985 Hronov
ZB [305] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
ZB [306] Valášková Lenka CZE 1980 Náchod
ZA [456] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod
MC [307] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MA [309] Vašina Jan CZE 1987 Náchod
MA [310] Vávra Ivan CZE 1989 Náchod
MC [311] Vencl Václav CZE 1973 SPACE
ZB [312] Vencláková Kateřina CZE 1977 Hradec Králové
MB [313] Veselý Petr CZE 1982 OlfinCar Trutnov
MA [15] Vetchý Jan CZE 1985 ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB
MB [315] Vít Stanislav CZE 1983 Náchod
ZB [317] Vítková Klára CZE 1982 run4run
ZA [16] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
ZB [457] Vítová Markéta CZE 1982 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
MB [421] Vlach Daniel CZE 1981 Elektroprojekce Vlach
ZD [319] Vlachová Hana CZE 1962 BÉDA team
ZA [318] Vlachová Nikol CZE 1999 Hronov
MB [320] Vlášek Josef CZE 1977 Kamenec
MC [524] Vlček Michal CZE 1971 Wimex
MA [610] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZB [412] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
MB [321] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
MA [617] Vlk Pavel CZE 2004 JOPECO
MA [68] Voborník Dominik CZE 1999 Decathlon Hradec Králové
MB [322] Voborník Vlastimil CZE 1982 Hradec Králové
ZA [537] Voborníková Anežka CZE 1990 SK Lipí
ZB [323] Voborníková Radmila CZE 1980 Hradec Králové
MA [324] Vojtas Filip CZE 2000 DYNAMO
ZA [325] Vojtasová Denisa CZE 2000 Dynamo
MA [326] Vokoun Štěpán CZE 2002 Bělá pod Bezdězem
MC [327] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
MB [328] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
MA [523] Vršek Jan CZE 2002
MB [329] Vymlátil Zdeněk CZE 1982 Nová Ves
ZA [330] Vymlátilová Adéla CZE 1991 Moravská Třebová
ZD [331] Vymlátilová Marie CZE 1961 Nová Ves
MD [572] Vysoký Jiří CZE 1962 INTEGRAF
MC [521] Wajsar Ervín CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
MA [598] wambua elijah mutuku KEN 1995 kenya
MD [332] Werner Oldřich CZE 1964 Wikov
MA [548] werner tomáš CZE 1989 Children of Olymp
MB [333] Wolczyk David CZE 1983 Brno
ZA [528] Zárubová Veronika CZE 1996 Benfika
ZA [334] Závorková Vendula CZE 1996 Wikov
ZA [11] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
ZA [335] Zelená Marcela CZE 1997 Greenteam
ZA [ ] Zelená Marcela CZE 1997 Green Team
MB [369] Zelenka Jan CZE 1984 AVENIR Financial group Trutnov
MB [ ] Zelenka Jan CZE 1984 AVENIR Financial group Trutnov
ZA [370] Zelenková Michaela CZE 1986 AVENIR Financial group Trutnov
MA [371] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MA [336] Zelený Jan CZE 1992 Náchod
MA [337] Zelený Jiří CZE 1990 Greenteam
MA [372] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
MB [484] Zeleny Vladimir CZE 1976 SDH Běloves
MC [516] Zelman Milan CZE 1970 TJ Sokol Starkoč
MA [226] Zika Adam CZE 1989 ž3 sport
ZA [538] Zikmundová Anna CZE 1993 Náchod
MC [519] zitko Erich CZE 1970 zkopecdokopec
MA [518] Zítko Jakub CZE 1995 náchod
ZA [544] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
ZB [338] Zlámalíková Zuzana CZE 1979 Jasenná
MB [339] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
ZB [340] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
MC [611] Žabokrtský Milan CZE 1974 Chloumek
MA [341] Žák Jan CZE 1988 Ž3 sport
MA [342] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport
MA [ ] Žaluda Jan CZE 1998 SK Nové Město nad Metují
ZB [343] Žďárská Aneta CZE 1984 run4run
MB [468] Žďárský Tomáš CZE 1979 Náchod
ZD [504] Žižlavská Renata CZE 1958 Potu Sláva