Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muži : 31, ženy: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muži : 21, ženy: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muži : 32, ženy: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km30km
1 1 / Muži [627] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42.8
2 2 / Muži [555] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26.1 05:43.3
3 3 / Muži [568] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27.8 05:45.0
4 4 / Muži [556] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39.8 07:57.0
5 5 / Muži [553] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42.7 07:59.9
6 6 / Muži [564] Michal Rigo 1997 CZE Oslavany 35:44.1 14:01.3
7 7 / Muži [569] Dušan Tichý 1998 CZE Zbýšov 44:28.4 22:45.6
8 8 / Muži [504] Lukáš Cintula 1991 CZE Borský Mikuláš 01:48:54.5 01:27:11.7 27:39.6 (2) 57:50.4 (2)
9 9 / Muži [529] Miloš Brichta 1982 CZE Brno 01:53:42.5 01:31:59.7 29:20.0 (6) 01:02:54.7 (8)
10 10 / Muži [511] Tomáš Jílek 1983 CZE Kuřim 01:56:14.3 01:34:31.5 28:58.5 (4) 59:33.3 (5)
11 11 / Muži [509] Daniel Gladiš 1968 CZE Lelekovice 01:56:53.0 01:35:10.2 29:53.5 (8) 01:01:15.5 (6) 01:56:53.0 (1)
12 12 / Muži [506] Luděk Elbl 1964 CZE Brno 02:00:37.7 01:38:54.9 28:49.1 (3) 59:30.3 (4)
13 13 / Muži [520] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:01:12.0 01:39:29.2 28:59.1 (5) 59:27.6 (3)
14 14 / Muži [501] Peter Bellay 1988 CZE Skalica 02:02:45.7 01:41:02.9 30:54.8 (9) 01:04:02.1 (9)
15 15 / Muži [525] Robert Šatný 1981 CZE 02:03:12.8 01:41:30.0 31:45.1 (11) 01:05:22.8 (11)
16 16 / Muži [510] Jaroslav Holub 1962 CZE Praha 10 02:05:33.2 01:43:50.4 32:13.1 (12) 01:06:51.4 (12)
17 17 / Muži [502] Václav Bezděk 1985 CZE Brno 02:06:46.0 01:45:03.2 29:34.8 (7) 01:02:27.3 (7)
18 18 / Muži [508] Jozef Gallot 1986 CZE Scarborough 02:06:57.1 01:45:14.3 33:55.6 (16) 01:11:12.2 (16)
19 19 / Muži [507] Petr Fajkus 1989 CZE Brno 02:08:02.9 01:46:20.1 31:34.2 (10) 01:05:06.0 (10)
20 20 / Muži [512] Antonín Karásek 1982 CZE Adamov 02:08:33.6 01:46:50.8 32:36.5 (13) 01:07:44.0 (14)
21 21 / Muži [522] Petr Lick 1959 CZE Boskovice 02:08:37.6 01:46:54.8 33:13.9 (15) 01:08:15.6 (15)
22 22 / Muži [515] Jiří Sláma 1960 CZE Brno - Medlánky 02:10:13.9 01:48:31.1 32:38.1 (14) 01:07:02.9 (13)
23 23 / Muži [523] Dalibor Uhlíř 1980 CZE Brno 02:17:12.7 01:55:29.9 35:37.2 (17) 01:13:19.9 (17)
24 24 / Muži [513] František Mazuch 1990 CZE Jihlava 02:20:50.3 01:59:07.5 37:19.1 (18) 01:17:21.3 (18)
25 25 / Muži [519] David Vránek 1978 CZE Brno 02:21:09.1 01:59:26.3 38:11.9 (19) 01:19:21.4 (19)
26 26 / Muži [521] Martin O Malley 1996 CZE 02:34:41.7 02:12:58.9 43:26.3 (22) 01:28:53.7 (22)
27 27 / Muži [528] Ivo Tomáš 1960 CZE 02:47:02.3 02:25:19.5 44:45.1 (23) 01:35:09.2 (23)
28 28 / Muži [526] Filip Solomon 1981 CZE 02:48:12.2 02:26:29.4 01:08:07.8 (25) 02:15:15.3 (24)
29 29 / Muži [516] MAREK ŠAFER 1977 CZE ŠLAPANICE 02:54:02.3 02:32:19.5 40:04.4 (21) 01:25:18.9 (21)
DNF / Muži [503] Pavel Burian 1979 CZE Velká Bíteš 47:10.0 (24)
DSQ / Muži [527] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY 21:37.0 (1) 49:49.8 (1)