Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muži : 31, ženy: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muži : 21, ženy: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muži : 32, ženy: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Ivanovický kros půlmaraton

start ~ 15:00:40

01:58:07.394
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km
1 1 / Muži [577] Zdeněk Dokulil 1980 CZE 01:27:07.2 42:37.1 (1)
2 2 / Muži [598] Stanislav Široký 1977 CZE Blansko 01:32:46.6 05:39.4 45:34.6 (2)
3 3 / Muži [575] Petr Boháček 1974 CZE Brno 01:34:41.1 07:33.9 45:35.4 (3)
4 4 / Muži [579] Jiří Hajdamach 1994 CZE Ráječko 01:35:05.9 07:58.7 46:11.5 (6)
5 5 / Muži [574] Jaroslav Bárta 1982 CZE Sobůlky 01:36:48.3 09:41.1 45:35.8 (4)
6 6 / Muži [593] Radek Sedlák 1963 CZE Brno 01:38:29.6 11:22.4 47:12.7 (7)
7 7 / Muži [638] Michael Lapčík 1988 CZE 01:39:10.2 12:03.0 49:20.4 (9)
8 8 / Muži [580] KAREL HALOUZKA 1973 CZE Tvarožná 01:39:41.7 12:34.5 49:23.1 (10)
9 9 / Muži [602] libor konečný 1971 CZE kuřim 01:42:55.5 15:48.3 49:35.3 (11)
10 10 / Muži [637] Pavel Kocman 1968 CZE 01:43:04.1 15:56.9 50:55.4 (12)
11 11 / Muži [616] Pavel Hověžák 1975 CZE Kuřim 01:45:17.2 18:10.0 45:59.1 (5)
12 12 / Muži [581] Petr Horný 1969 CZE Ledeč nad Sázavou 01:46:49.3 19:42.1 52:38.0 (16)
13 13 / Muži [596] Pavel Svoboda 1978 CZE Lelekovice 01:47:13.1 20:05.9 51:38.4 (13)
14 14 / Muži [628] Zdenko Tichý 1982 CZE 01:47:59.6 20:52.4 52:27.4 (15)
15 15 / Muži [576] Milan Čech 1975 CZE Blansko 01:56:15.1 29:07.9 01:00:06.5 (22)
16 16 / Muži [586] Radim Krejczy 1977 CZE Tišnov 01:57:20.8 30:13.6 52:16.8 (14)
17 17 / Muži [585] Martin Klimánek 1977 CZE Brno 01:58:01.0 30:53.8 57:52.0 (20)
18 18 / Muži [591] Miroslav Navrátil 1971 CZE Tišnov 01:58:42.6 31:35.4 54:00.8 (17)
19 19 / Muži [542] Pavel Poneš 1978 CZE Brno 02:00:38.6 33:31.4 57:22.3 (18)
20 20 / Muži [623] Jiří Šťastný 1960 CZE 02:06:12.0 39:04.8 01:00:47.5 (24)
21 21 / Muži [590] Zdeněk Milka 1984 CZE Brno 02:06:20.9 39:13.7 57:48.4 (19)
22 22 / Muži [583] Marek Indra 1973 CZE Dražovice 02:07:23.5 40:16.3 01:04:03.1 (27)
23 23 / Muži [619] František Hlavsa 1947 CZE 02:09:29.6 42:22.4 01:04:51.1 (29)
24 24 / Muži [584] Radovan Indra 1976 CZE Brno - Medlánky 02:09:42.9 42:35.7 01:04:03.8 (28)
25 25 / Muži [594] Pavel Simon 1973 CZE Lipůvka 02:12:08.2 45:01.0 01:01:58.0 (26)
26 26 / Muži [618] Tomáš Kruml 1966 CZE Brno 02:13:39.2 46:32.0 01:01:24.8 (25)
27 27 / Muži [599] Jaromír Šmíd 1979 CZE Brno 02:15:35.2 48:28.0 59:35.7 (21)
28 28 / Muži [595] Viktor Slavíček 1977 CZE Brno 02:17:55.3 50:48.1 01:06:27.1 (33)
29 29 / Muži [614] Kamil Berka 1976 CZE Praha 02:21:12.3 54:05.1 01:06:10.7 (32)
30 30 / Muži [588] Karel Malysz 1977 CZE Kuřim 02:54:35.9 01:27:28.7 01:22:02.5 (35)
DNF / Muži [636] Jiří Mikolášek 1958 CZE 01:05:09.4 (30)
DNF / Muži [633] Aleš Hrabovský 1981 CZE Brno 49:07.5 (8)