Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 275, muži : 158, ženy: 117, Muži: 158, Ženy: 117 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 54, muži : 34, ženy: 20, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 12, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 10, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 519, muži : 435, ženy: 84, Muži: 435, Ženy: 84 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33 , bez omezení věku , přihlášeno: 275 účastníků ( 158 mužů, 117 žen) 55km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [702] Ajm Petr CZE 1985 Straškov
Ženy [703] Ajmová Markéta CZE 1985 Straškov
Ženy [704] Andrýsová Dagmar CZE 1972 Dvůr Králové nad Labem
Muži [705] Babovak Jan CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Muži [707] Bednář Daniel CZE 1986 X-TRAIL ORLOVÁ
Muži [708] Beneš Jan CZE 1988 postopách.cz
Ženy [709] Bernardinová Anna CZE 1984 Praha
Ženy [706] Bečičková Gabriela CZE 1998 Javorník
Ženy [710] Bielinova Petra CZE 1977 Praha 4
Muži [711] Bloudek Ondřej CZE 1977 VK Blesk
Ženy [713] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
Ženy [712] Boháčová Zuzana CZE 1983 Praha 8
Ženy [714] Brableczová Renáta CZE 1980 Anvil
Muži [715] Breburda Tomáš CZE 1983 Poříčí nad Sázavou
Muži [717] Brom Radek CZE 1968 SK Horní Dolní
Muži [718] Bronček Petr CZE 1976 Praha 5
Muži [716] Brém Petr CZE 1980 RUNGO.cz
Muži [719] Burian Václav CZE 1982 Pardubice
Ženy [720] Burianová Hana CZE 1986 Pardubice
Ženy [721] Bustová Ludmila CZE 1975 Čelákovice
Ženy [722] Buttova Alena CZE 1988 Postopáci
Ženy [723] Cardoso Anastacio Aline CZE 1984 Pardubice
Ženy [724] Carroll Vladimíra CZE 1979 Zlínské kamzice
Ženy [725] Cerhová Veronika CZE 1982 Sedlčánky
Muži [782] Chalupa Luboš CZE 1979 Dašice
Muži [783] Chmelík Martin CZE 1965 10 beers after
Muži [726] Cinert Tomáš CZE 1986 Fiasko 2014
Muži [727] Crha Tomáš CZE 1983 Kamenné Žehrovice
Muži [733] Danihelka Robert CZE 1979 Lhota pod Libcany
Muži [622] David Lejček CZE 1974 Dobřichovice
Muži [734] Doubek Lukáš CZE 1976 Fidobar
Muži [736] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [737] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Ženy [735] Doudová Iveta CZE 1994 Pardubice
Muži [738] Dumek Jiří CZE 1982 Krtek
Ženy [739] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
Ženy [740] Dvořáková Zuzana CZE 1988 Svačinářky
Ženy [741] Dymokurská Lenka CZE 1976 Liberec
Ženy [743] Fehér Michaela CZE 1990 Mšeno
Muži [745] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Muži [744] Fialka Ladislav CZE 1975 Vlašim
Ženy [746] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Muži [747] Fikar Zdeněk CZE 1986 SK Inverzní Parabola
Muži [748] Fukala Dalibor CZE 1981 Praha 5
Muži [750] Grečmal Lukáš CZE 1990 NEVER-GIVE-UP team
Muži [751] Grof Jan CZE 1981 Giatns Fishing
Muži [753] Hajek Jan CZE 1979 KUtna Hora
Ženy [754] Hajkova Martina CZE 1983 Kutna Hora
Muži [755] Halama Radek CZE 1975 NANANA TEAM
Ženy [756] Hanušová Pavlína CZE 1973 ČESKÁ SKALICE
Ženy [758] Hauserová Nikita CZE 1996 Strakonice
Ženy [759] Havalcová Žaneta CZE 1983 Praha
Muži [760] Havlas Lukas CZE 1980 PALSTAT
Muži [762] Havlík Luděk CZE 1965 Zlatá Olešnice
Muži [761] Havlík Nikola CZE 1987 RUNGO.cz
Ženy [757] Hašková Kateřina CZE 1987 Velké Meziříčí
Muži [765] Heczko Radek CZE 1971 HRÁDEK
Ženy [766] Hejlová Jolana CZE 1974 Báječné ženy v běhu
Muži [767] Herčík Jan CZE 1979 Trutnov
Muži [768] Hesoun Jakub CZE 1987 SK Inverzní Parabola
Ženy [769] Hillermannová Kateřina CZE 1976 Šneci v běhu
Ženy [770] Hlavsová Eliška CZE 1990 Kladno
Muži [771] Hložek Marek CZE 1974 STS Chvojkovice
Muži [772] Hnízdil Pavel CZE 1992 Praha 6
Ženy [773] Holubová Adéla CZE 1976 Heřmanův Městec
Ženy [775] Houžvičková Kateřina CZE 1979 Hradec Králové
Ženy [774] Hořínková Michaela CZE 1990 Kladno
Ženy [776] Hrabcová Pavla CZE 1980 X-TRAIL ORLOVÁ
Muži [777] Hrachový Ondřej CZE 1984 Ondřej Hrachový
Ženy [778] Hrdličková Lenka CZE 1987 Pardubice
Ženy [779] Hroníková Kateřina CZE 1987 ITB
Muži [781] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [763] Háze Martin CZE 1985 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Ženy [764] Házová Kristina CZE 1971 Báječné ženy v běhu
Ženy [780] Hříchová Jana CZE 1992 MPM TEAM
Ženy [784] Jakešová Klára CZE 1987 SK Babice
Muži [785] Janata Petr CZE 1974 Velké Popovice
Muži [786] Jedlička Michal CZE 1986 Postopach.cz
Muži [787] Jelen Vladimír CZE 1982 Praha 5
Ženy [788] Jelen Sýkorová Monika CZE 1984 Praha 5
Muži [789] Jenčík Jan CZE 1986 Fiasko 2014
Ženy [790] Ježdíková Eva CZE 2701 Svačinářky
Muži [791] Ježek Jaroslav CZE 1970 Giants Fishing
Muži [793] Jiru Ludek CZE 1972 Třebotov
Ženy [794] Johanová Dana CZE 1965 Zdice
Muži [792] Jílek Martin CZE 1977 Tajfun Litomyšl / Přežiti.cz
Muži [795] Kejklíček Petr CZE 1981 Vrchaři Vrchlabí
Muži [796] Kejkrt David CZE 1970 Litoměřice
Ženy [797] Klampflová Hana CZE 1993 Vrchaři Vrchlabí
Ženy [798] Klimešová Markéta CZE 1991 MANOKA WAY
Muži [799] Klusáček Jan CZE 1978 Teplice
Muži [803] Knopp Honza CZE 1984 Delirium Tremens
Muži [802] Knopp Tom CZE 1973 Delirium Tremens
Ženy [804] Knoppová Barbora CZE 1977 Delirium Tremens
Muži [805] Kolský Rudolf CZE 1974 Praha10
Muži [626] Koráb Jan CZE 1986 VF
Muži [811] Kotas Jiří CZE 1958 STAVKO
Ženy [812] Kotasová Helena CZE 1964 STAVKO
Muži [813] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [814] Koukol Pavel CZE 1985 Kolín
Muži [815] Kozlík Otakar CZE 1959 radioklub OK1OMY Hostovice
Ženy [807] Kořínková Renata CZE 1983 SK Babice
Ženy [808] Košťáková Monika CZE 1988 Kopidlno
Ženy [809] Košťálková Julie CZE 1997 HK Choceň
Ženy [810] Košťálková Blanka CZE 1964 HK Choceň
Muži [817] Krajči Ján CZE 1971 Krajanda Větrovy
Muži [816] Krajči David CZE 1978 Krajanda Ivančice
Muži [819] Krejcárek Otakar CZE 1979 Malé Přítočno
Muži [820] Krmela Jan CZE 1986 Postopach.cz
Ženy [818] Krásná Marcela CZE 1981 Heřmanův městec
Muži [822] Kuchař Pavel CZE 1983 Praha 9
Ženy [823] Kulhánková Barbora CZE 1973 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [824] Kunc Míra CZE 1964 kunabike
Muži [825] Kyncl Tomáš CZE 1975 Vrchlabí
Ženy [826] Kynclová Kateřina CZE 1976 Vrchlabí
Muži [828] Kysela Libor CZE 1983 Praha 14
Muži [821] Křeček Jakub CZE 1982 Líbeznice
Muži [829] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Ženy [830] Landová Lenka CZE 1978 ToniCzech Runners Club
Ženy [831] Langová Lucie CZE 1974 Sychrov
Ženy [832] Ledererová Kamila CZE 1973 Plzeň
Muži [833] Lipavský Ladislav CZE 1986 Mělník
Muži [834] Lupínek Pavel CZE 1960 Vrchlabí
Muži [835] Machač Josef CZE 1984 Sezimovo Ústí
Muži [836] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [837] Macháček Radim CZE 1980 Vacenovice
Muži [838] Malý Petr CZE 1970 Clan Orlických horalů
Muži [839] Martasek Jan CZE 1983 KAJEN
Ženy [900] Martásková Kateřina CZE 1986 Kajen
Ženy [841] Matulová Karin CZE 1994 Ostrava
Muži [621] Matyáš Radko CZE 1974 Tehovec
Muži [840] Matějka Milan CZE 1987 SK Inverzní Parabola
Muži [842] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Ženy [843] Michková Lenka CZE 1988 Nová Ves u Nového Města na Moravě
Muži [844] Miksch Vlastimil CZE 1988 Mšené lázně
Ženy [845] Mikschová Monika CZE 1989 Mšené lázně
Muži [846] Mikšík Jakub CZE 1987 Dráčci
Ženy [849] Mourečková Renata CZE 1978 Velké Popovice
Ženy [848] Moučková Klára CZE 1988 Žďár nad Sázavou
Ženy [850] Neuwirthová Tereza CZE 1988 Dáme to
Muži [851] Nezbeda Radek CZE 1981 Kamenný Přívoz
Muži [852] Nojman Kuba CZE 1986 Club deportivo Kutná Hora
Ženy [854] Novotná Zuzana CZE 1979 Zlínské kamzice
Ženy [855] Novotná Gabriela CZE 1991 HK Choceň
Muži [853] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Ženy [856] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [857] Obraz Frantisek CZE 1983 Mělník
Ženy [858] Olbortová Jaroslava CZE 1977 Ženy sobě
Muži [625] Pahorecký Jakub CZE 1991 Strakonice
Muži [859] Patrman Milan CZE 1988 Paroháči
Muži [860] Pecina Martin CZE 1991 Svačinářky
Ženy [861] Pelešová Eliška CZE 1975 Hodkovice n.M.
Ženy [864] Peterková Pavla CZE 1973 Strakonice
Muži [865] Petr Tomáš CZE 1988 Paroháči
Muži [862] Pešout Jan CZE 1973 Praha 6
Ženy [863] Pešoutová Mirka CZE 1976 Milkyway
Muži [147] Pilař Jan CZE 1986 Slaný
Muži [868] Pinkas Martin CZE 1967 HK Choceň
Ženy [869] Pinkasová Jana CZE 1972 HK Choceň
Ženy [870] Polášková Pavlína CZE 1981 Praha 9
Ženy [871] Popovičová Jarmila CZE 1977 Horalky
Ženy [872] Procházková Zuzana CZE 1992 Hořovice
Ženy [876] Pýchová Zdeňka CZE 1977 Čelákovice
Muži [873] Přibyl Jaromír CZE 1974 Ostrava
Ženy [874] Přibylová Lenka CZE 1978 Ostrava
Ženy [875] Příkazská Monika CZE 1989 Brno
Muži [878] Rajdl Radim CZE 1972 MP Praha
Muži [877] Rajča Tomáš CZE 1984 Mníšek pod Brdy
Muži [879] Repík Jakub CZE 1986 Trutnov
Ženy [880] Richterová Kateřina CZE 1989 Praha 5
Muži [881] Roubík Lukáš CZE 1986 COOLTURISTIKA.CZ
Muži [889] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Muži [888] Sawyer Martin CZE 1985 Prague
Ženy [887] Sawyer Zdenka CZE 1983 Praha
Ženy [890] Siobosova Aneta CZE 1989 Dráčci
Muži [891] Skalický Martin CZE 1970 Praha 6
Muži [892] Slaměník Bedřich CZE 1976 Praha
Muži [893] Sobotka Daniel CZE 1977 STS Chvojkovice
Ženy [894] Sobotková Šárka CZE 1985 Přelouč
Ženy [896] Soukupová Petra CZE 1989 Buštěhrad
Muži [895] Souček Martin CZE 1974 Novosedlice
Ženy [898] Stránská Dana CZE 1977 HO Squadráti Outdoor
Muži [899] Stránský Daniel CZE 1974 Praha 3
Ženy [901] Suchánková Markéta CZE 1991 Litoměřice
Muži [902] Svoboda Lukáš CZE 1977 Dolní Štěpanice
Muži [903] Svoboda Petr CZE 1980 Rudná
Muži [904] Svoboda Marek CZE 1977 běžci moravany
Ženy [905] Svrčková Lucie CZE 1982 Dolní Lomná
Muži [928] Talacko Pavel CZE 1987 Praha 4
Ženy [929] Telváková Alena CZE 1993 Kunčice pod Ondřejníkem
Ženy [931] Tománková Martina CZE 1984 Pardubice
Ženy [933] Treglerová Alice CZE 1971 Praha 4
Ženy [934] Tyburcova Ilona CZE 1974 Horalky
Ženy [930] Těžká Markéta CZE 1987 Počaply Sezemice
Muži [935] Ulčar Miroslav CZE 1972 Čakovičky
Muži [936] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [938] Vedral Jan CZE 1975 Praha
Muži [940] Venclák Martin CZE 1976 Hladojedi
Ženy [941] Vepřková Radka CZE 1983 Bolt in da house
Muži [942] Vesely Tomas CZE 1984 KaMa Team
Muži [944] Veselý Lukáš CZE 1972 STS Chvojkovice
Muži [943] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [945] Vilčko Adam CZE 1988 Praha - Podolí
Muži [946] Vilčko Radim CZE 1979 :-)
Muži [949] Vokulič Jan CZE 1969 selatkoleze
Muži [950] Vorel Lukáš CZE 1980 EVELI TEAM
Ženy [937] Vágnerová Lucie CZE 1994 Slaný
Muži [939] Vémola Zdeněk CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [947] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Ženy [948] Vítová Vendy CZE 1986 Delirium Tremens
Muži [953] Wohlhöfner Ondřej CZE 1981
Muži [957] Zahradník Michal CZE 1975 Bike Butchers
Ženy [958] Zajfrtová Eva CZE 1972 Rybitví
Ženy [959] Zanozina Ekaterina CZE 1985 Praha 3
Ženy [960] Zdráhalová Petra CZE 1978 Praha 4
Muži [961] Zezula Martin CZE 1977 běžci moravany
Ženy [962] Zirklerová Martina CZE 1968 Vrchlabí
Muži [963] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor
Ženy [964] Zoubkova Lenka CZE 1983 Liberec 31
Ženy [965] Zoubková Irena CZE 1984 CK Lenka
Ženy [956] Zábranská Horáková gisela CZE 1978 Vrchlabí
Muži [806] kopecky martin CZE 1981 www.telarna.cz
Ženy [112] kravciv janečková Marcela CZE 1980 Praha
Muži [827] kysela roman CZE 1974 kovárna
Muži [866] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [897] soupa jan CZE 1973 praha 8
Ženy [701] Ábelová Zuzana CZE 1989 Svačinářky
Ženy [728] Čechová Kateřina CZE 1988 Praha
Muži [729] Čechura Miroslav CZE 1964 MPM TEAM
Ženy [731] Čechurová Andrea CZE 1986 MPM TEAM
Ženy [730] Čechurová Vlasta CZE 1966 MPM TEAM
Ženy [732] Čížková Jana CZE 1978 Praha 4
Muži [882] ŘEHÁČEK LIBOR CZE 1903 PARDUBICE
Muži [885] Řezníček Jakub CZE 1986 RBZ Praha
Muži [884] Řezníček Milan CZE 1967 veteráni ÚRNa
Ženy [883] Řezáčová Edita CZE 1987 Sezemice
Muži [886] Řežábek Vlastimil CZE 1977 Vyskytná nad Jihlavou
Muži [906] Šimek Jiří CZE 1981 CEPro team
Muži [907] Šimek Tomáš CZE 1976 Chlebovice, Frýdek-Místek
Muži [908] Šindelář Petr CZE 1975
Muži [909] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Ženy [910] Škornová Linda CZE 1997 Slaný
Muži [911] Šnajdr Jakub CZE 1990 Kladno
Muži [912] Šorban David CZE 1976 Hostavičtí Lemuři
Muži [913] Špaček Luděk CZE 1997 eXtreme Team Kolín
Ženy [914] Šroubková Jana CZE 1971 kačaba team
Ženy [915] Štanderová Jana CZE 1994 Slaný
Ženy [917] Štefanová Ilona CZE 1972 bajecne zeny v behu
Muži [918] Štefl Daniel CZE 1978 Praha 4
Muži [919] Štemberk Oldřich CZE 1991 Rudná
Muži [921] Štolba Pavel CZE 1975 STS Chvojkovice-Český Brod
Ženy [922] Štolfová Andrea CZE 1987 Praha 5
Muži [923] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
Ženy [920] Štěpánková Markéta CZE 1969 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [924] Šulcová Hana CZE 1972 Kladno
Ženy [925] Šulejová Šárka CZE 1986 Nelahozeves
Muži [927] Švácha Jiří CZE 1986 Lány
Muži [926] Švácha Filip CZE 1974 Kluk v křeči
Muži [916] Šťastný Petr CZE 1979 Praha 3
Muži [968] Žibřid Michal CZE 1975 Praha 15
Muži [951] Waterman Louis GBR 1991 Třebotov
Muži [742] Dziubiński Michał POL 1981 Family Extreme
Ženy [146] Gdowska Ewa POL 1977 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Muži [752] Hacuś Tomasz POL 1975 Wrocław
Muži [801] KNAP RAFAŁ POL 1980 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Ženy [133] Krasinska Malgorzata POL 1975 AKTYWNY WAŁBRZYCH
Muži [800] Kłopotek Marcin POL 1975 Family Extreme
Muži [867] Pilonis Paweł POL 1973 BIEGOSTACJA.pl
Muži [932] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Ženy [952] Widerowska Magdalena POL 1972 Aktywny Wałbrzych
Muži [954] Woszczak Andrzej POL 1964 Aktywny Wałbrzych
Muži [955] Wrona Łukasz POL 1981 Aktywny Wałbrzych
Muži [966] Zubrzycki Marek POL 1973 Aktywny Wałbrzych
Muži [967] Żak Artur POL 1979 Aktywny Wałbrzych
Muži [749] Gáll Igor SVK 1991 Bratislava

startovní listina běh 25km

start ~ 10:01:32 , bez omezení věku , přihlášeno: 54 účastníků ( 34 mužů, 20 žen) 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži nad 60 [1] Alekseev Alexander CZE 1956 SC FARMA VYSEHRAD
Muži do 39 [2] Blaško Radek CZE 1980 MIR 67
Ženy do 59 [3] Cardová Martina CZE 1976 Praha 6
Ženy do 59 [4] Cibulková Jana CZE 1971 Praha 2
Muži do 39 [51] Cirkva Lukáš CZE 1978 Strančice
Muži do 59 [5] Crhan Josef CZE 1976 BŽB
Muži do 59 [6] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Muži do 39 [54] Davídek Dušan CZE 1981 Vrchlabí
Muži do 59 [47] Didov Daniel CZE 1972 Praha
Ženy do 39 [48] Dóžová Nikola CZE 1988 Praha
Muži do 39 [55] Frydrych Broňa CZE 1989 MC Metuje
Muži do 39 [9] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
Muži nad 60 [10] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
Ženy nad 60 [11] Grohová Jaroslava CZE 1951 Vrchlabí
Ženy do 39 [12] Habásková Lenka CZE 1989 Lysá nad Labem
Muži do 59 [52] Hojač Mojmír CZE 1958 HO Tanvald
Muži do 39 [13] Hotař Jan CZE 1986 HO Brno
Ženy do 59 [42] Háková Michaela CZE 1971 SVS Krkonoše Vrchlabí
Ženy do 39 [46] Hénkova Alena CZE 1986 Kovalovice
Ženy do 59 [14] Jelínková Erika CZE 1972 Nepolisy
Muži do 59 [15] Juhás Ladislav CZE 1972 Krupka
Muži do 39 [16] Kejzlar Jeník CZE 1979 Always look on the bright side
Ženy do 59 [17] Klimešová Zuzana CZE 1968 GoMango
Muži do 59 [18] Klvaň Norbert CZE 1972 Sokol Kolín-atletika
Muži do 39 [19] Kozlík Lukáš CZE 1989 A.C. Sparta Praha
Ženy do 39 [20] Krausová Lucie CZE 1987 Báječné ženy v běhu
Muži do 39 [50] Krupička Martin CZE 1985 Rudná u Prahy
Ženy do 59 [22] Kynčlová Dagmar CZE 1972 SK Nové Město nad Metují
Muži do 39 [23] Ledvina Petr CZE 1977 GP Kolín
Ženy do 39 [24] Ledvinová Kateřina CZE 1978 GP Kolín
Muži do 39 [25] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Ženy do 59 [26] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Muži do 39 [27] Mihalik Josef CZE 1984 Báječné ženy v běhu
Muži do 39 [28] Müller Jan CZE 1988 TC Tanvič
Ženy do 39 [45] Palasová Pavlína CZE 1993 LKP FCU
Muži do 39 [29] Pašek Jan CZE 1984 Plzeň
Muži do 59 [49] Petrásek Václav CZE 1976
Ženy do 39 [30] Porcalová Veronika CZE 1987 Praha 4
Muži do 39 [31] Prokeš Jan CZE 1983 Kosmonosy
Muži do 59 [32] Rozsypal Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod
Ženy do 59 [33] Sirová Hana CZE 1973 Báječné ženy v běhu
Ženy do 39 [34] Skoblová Petra CZE 1988 Tehov
Muži do 39 [35] Svoboda Michal CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem 1
Muži do 59 [39] Trefný Pavel CZE 1970 Církev bratrská
Ženy do 59 [44] Vacková Martina CZE 1975 Kuřim
Ženy do 59 [40] Vejšická Anna CZE 1973 Ramóna
Muži nad 60 [53] Zahula Jan CZE 1950 ČD Tanvald
Muži do 39 [7] Červenka Jaroslav CZE 1979 Dobřenice
Muži do 59 [8] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Muži nad 60 [43] Šmerda Bohuslav CZE 1952 Viničné Šumice
Ženy nad 60 [36] Šmídová Ludmila CZE 1953 SC FARMA VYSEHRAD
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Muži do 59 [37] Šťastný Daniel CZE 1966 Happy team
Muži do 39 [41] Beresky Kenneth USA 1980 Miami beach

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 519 účastníků ( 435 mužů, 84 žen) 100km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [382] Němeček Ondřej AUT 1988 Zell am See Trail Run Club
Muži [447] Rabl Fabian AUT 1975 Ultra Team Rabl
Ženy [102] Albrechtova Aneta CZE 1991 Praha 9
Muži [103] Ammer Libor CZE 1976 Trailpoint
Muži [104] Arlt Pavel CZE 1967 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [105] Audy Petr CZE 1989 Bílina
Muži [107] Bahník Michal CZE 1994 Hradec Králové
Muži [108] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Muži [109] Bauchner Michal CZE 1969 MK KLADNO
Muži [110] Beneda Radek CZE 1982 PeakMachine.cz
Muži [111] Berger Jiří CZE 1979 F.n.O.
Muži [113] Bernovský Petr CZE 1968 Praha 4
Muži [115] Bezchleba Michal CZE 1981 Mnichovo Hradiště
Muži [114] Bezdíček Vojtěch CZE 1991 Generali
Muži [116] Bialas Filip CZE 1998 Praha 4
Muži [117] Bláha Karel CZE 1973 iThinkBeer
Ženy [118] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Muži [120] Bohoněk Miloš CZE 1962 Mělník
Ženy [121] Bohoňková Ivana CZE 1962 Mělník
Muži [122] Bouda Zdeněk CZE 1980 DEATH A.D. Huť
Ženy [123] Brabcová Kateřina CZE 1983 Praha 6
Ženy [541] Breburdová Eva CZE 1986 Kladno
Ženy [124] Brejchová Eva CZE 1979 Praha 3
Muži [125] Brenk Jan CZE 1972 Tmaň
Muži [127] Brož Jiří CZE 1989 KCT
Muži [128] Bruna Michal CZE 1986 Praha
Muži [129] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [132] Bulíček Martin CZE 1975 Kostelec nad Černými lesy
Muži [106] Báča Petr CZE 1978 Havlíčkův Brod
Muži [119] Böhm Marian CZE 1979 Mára
Muži [130] Březina Miloslav CZE 1967 Staré Hradiště 161
Ženy [131] Březinová Hana CZE 1974 Staré Hradiště
Muži [ ] Cabadaj Martin CZE 1978 G-team, HORO Trutnov
Ženy [134] Cagáňová Veronika CZE 1983 Karlovy Vary
Muži [256] Chlubna Petr CZE 1974 Břeclav
Muži [257] Chovaneček Vlastimil CZE 1980 Litoměřice
Muži [258] Chvátal Vladimír CZE 1967 Úvaly
Muži [136] Crha Zdeněk CZE 1979 MK KLADNO
Ženy [137] Csicsaiová Katarína CZE 1997 Brandýs nad Labem
Muži [138] Culek Bohumil CZE 1974 Bakovští šlapeři
Muži [151] Dalecký Matyáš CZE 1994 Kolín
Muži [152] Davídek Miroslav CZE 1978 Úhonice
Ženy [154] Dlouhá Kateřina CZE 1985 Maratón Klub Kladno
Muži [155] Dobiáš Michael CZE 1973 Trailpoint / Babiččina Běžecká Buňka
Muži [156] Dolanský Radek CZE 1978 Praha 4 - Háje
Muži [157] Doležal Libor CZE 1978 Černokostelecký pivovár
Muži [158] Donát Vojtěch CZE 1987 WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant
Muži [159] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [160] Dostál Lukáš CZE 1983 Ostrava
Muži [161] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [163] Dubský Lukáš CZE 1986 Pardubice
Muži [162] Dubský Marek CZE 1991 Pardubice
Muži [164] Dubský Zbyněk CZE 1972 BIKE2000
Muži [165] Dufek Petr CZE 1985 Generali
Muži [166] Dungl Martin CZE 1985 Den cesty
Muži [167] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [168] Dvořák Karel CZE 1974 Měřín
Muži [169] Dvořák jaroslav CZE 1990 Praha
Muži [170] Dvořák Aleš CZE 1981 Vodňany
Muži [153] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Muži [171] Edr Vít CZE 1991 Zruč nad Sázavou
Muži [172] Ešler Daniel CZE 1977 MB Sauny Mladá Boleslav
Muži [173] Fabian Jiri CZE 1978 TopMonks Hunters
Muži [174] Fajkus Aleš CZE 1988 Mravenci od baby Jagy
Muži [175] Farský Michal CZE 1992 Víchová nad Jizerou
Muži [176] Fatka Ondřej CZE 1977 KČT Odbor Trilobit Barrandov
Muži [177] Fejtek Petr CZE 1991 -
Muži [178] Fenyk Pavel CZE 1965 SK Babice
Muži [179] Fexa Pavel CZE 1982 Bystrice nad Pernstejnem
Muži [181] Fiala Jiří CZE 1984 Brno
Muži [180] Fiala David CZE 1970 men4run
Muži [182] Flek Michal CZE 1976 Bakovští šlapeři
Muži [183] Flekač Pavel CZE 1982 Čelákovice
Ženy [184] Florianová Markéta CZE 1984 Nelze vyloučit
Muži [185] Franc Tomáš CZE 1976 Fidobar
Muži [186] Fremunt Ondřej CZE 1987 Praha
Muži [187] Frolík Tomáš CZE 1978 SPONA Teplice
Muži [188] Fujáček Honza CZE 1975 klacky.cz
Muži [190] Glaser Slávek CZE 1979 Magnum Jazz Bigband
Ženy [191] Glaserová Eva CZE 1978 Magnum Jazz Bigband
Muži [192] Graman Michal CZE 1977 Poděbrady
Muži [194] Grulich Roman CZE 1986 Praha 5
Muži [197] Habarta Martin CZE 1991 Liberec
Muži [198] Hais Jan CZE 1994 Pec pod snezkou
Muži [201] Halabala Pavel CZE 1980 Satalice
Muži [203] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Muži [202] Haláček Václav CZE 1984 Magnum Jazz Bigband
Muži [204] Hamal Petr CZE 1959 KDHO
Muži [206] Hanuš Martin CZE 1985 Frýdlant
Ženy [207] Hanzalová Petra CZE 1999 Přezletice
Muži [208] Hatka Tomáš CZE 1989 Atletika Stará Boleslav
Muži [209] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [210] Havel Petr CZE 1968 MPM TEAM
Muži [211] Havelka Tomáš CZE 1976 Břeclav
Muži [212] Havlíček David CZE 1986 Osmaci.cz
Muži [205] Haňavec Martin CZE 1971 Nutrilite - Element team
Muži [214] Heinrich Václav CZE 1978 IMIN
Muži [216] Hejkrlík Jiří CZE 1985 hejahejtrail.cz
Muži [215] Hejkrlík Antonín CZE 1952 hejahejtrail.cz
Ženy [217] Hejkrlíková Iva CZE 1982 hejahejtrail.cz
Ženy [218] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Muži [219] Hejný Jakub CZE 1990 Praha 4
Muži [221] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Muži [213] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [223] Himr Lukáš CZE 1985 Krokodýl Brno
Muži [224] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Muži [225] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Muži [226] Hlaváč Martin CZE 1983 České Budějovice
Ženy [227] Hlaváčová Renata CZE 1976 EXTREME FETROCK Zlín
Ženy [228] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Ženy [229] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Muži [230] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [231] Hojer Petr CZE 1973 Pozdní sběr Litvínov
Muži [232] Holas Martin CZE 1985 Praha
Muži [233] Holoubek Josef CZE 1989 EasyToUk
Muži [234] Holub Zbyněk CZE 1974 Fidobar
Muži [235] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [236] Homoláč Luboš CZE 1979 Jihlava
Muži [237] Honegr Filip CZE 2007 Jiskra Hořice
Muži [238] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Muži [241] Horovič Michael CZE 1991 Slaný
Muži [242] Horsák Petr CZE 1982 SKÁJ Team
Muži [240] Horák Jakub CZE 1990 Litomyšl
Muži [239] Horák Radek CZE 1966 Wanderer
Muži [243] Hota Milan CZE 1957 FC Záhoří
Muži [244] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [245] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [246] Hovorka Jan CZE 1988 Praha 4
Muži [247] Hrabčák Radek CZE 1978 Brno
Muži [248] Hrejsemnou Matěj CZE 1991 Zvole
Muži [249] Hromádko Daniel CZE 1969 NA POHODU
Muži [250] Hroz Richard CZE 1966 Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy
Muži [251] Hrubeš Pavel CZE 1980 Lázně Bohdaneč
Muži [253] Hrubý Miroslav CZE 1945 Praha
Muži [252] Hrubý Petr CZE 1973 Velké Popovice
Muži [254] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
Muži [255] Hušek Stanislav CZE 1968 Praha 4
Ženy [200] Hájková Jana CZE 1984 Praha 8
Ženy [199] Hájková Kristýna CZE 1984 SK Babice / Trailpoint
Muži [220] Hének Petr CZE 1987 AK Drnovice
Ženy [259] Jakůbková Veronika CZE 1982 Ostrava - Poruba
Muži [260] Jambor Radek CZE 1973 Sám sobě sponzorem:-)
Muži [261] Janík Lukáš CZE 1988 RBZ Praha
Muži [263] Jarůšek Zdeněk CZE 1985 Rauta Hirwaynen
Muži [264] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Ženy [266] Jindrová Jana CZE 1955 Praha
Muži [269] Jirkal Martin CZE 1985 Praha - Zbraslav
Muži [267] Jirák Roman CZE 1975 Břehy
Ženy [268] Jiráňová Alena CZE 1986 Hradec Králové
Muži [270] Jiříček Josef CZE 1974 PARENT PROJECT
Muži [272] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Muži [274] Joska Petr CZE 1978 Jičín
Muži [275] Jurka Josef CZE 1972 JOSKATEL Team
Muži [276] Juřica Pavel CZE 1979 MK Seitl Ostrava
Ženy [262] Jánošíková Karolína CZE 1987 Relative Team
Ženy [273] Jónová Michaela CZE 1992 Mříčná
Muži [300] KOLLER Pavel CZE 1970 Hostomice pod Brdy
Muži [323] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Ženy [277] Kabátková Zdenka CZE 1977 Praha 4
Muži [279] Kafka Leoš CZE 1979 Český běžecký klub
Muži [280] Kalenský Jakub CZE 1989 Vrchlabí
Muži [281] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [282] Kalný Tomáš CZE 1994 miluju Pražírnu #VeganLove
Ženy [283] Kaniová Eliška CZE 1985 Lipová-lázně
Muži [285] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [284] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Muži [287] Karkoš Mirek CZE 1970 Fidobar
Muži [288] Karlicky Petr CZE 1947 Trilobit Barandov
Muži [286] Karč Jakub CZE 1974 SK Babice
Muži [289] Kasl Vladimír CZE 1976 Králův Dvůr
Muži [290] Kebrle Jaroslav CZE 1988 Bigbulls-Rpety
Muži [291] Kendík Tomáš CZE 1972 Lochkov
Ženy [293] Klapetková Jana CZE 1986 www.princezna-pampeliska.cz
Muži [294] Klein Lukaš CZE 1985 Slsný
Ženy [295] Kliková Kateřina CZE 1981 Praha
Muži [297] Klimus Jakub CZE 1985 Týnec nad Sázavou
Muži [296] Klím Tomáš CZE 1975 X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY
Muži [298] Kment Martin CZE 1966 iThinkBeer
Muži [299] Kolisko Jiří CZE 1988 K.R.N.A.P.
Muži [302] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [303] Kolpek Václav CZE 1976 Praha 8
Muži [304] Komárek Tomáš CZE 1985 Chachumbábů
Muži [308] Kotyk Jan CZE 1972 Červené Pečky
Muži [309] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [305] Košťák Roman CZE 1974 GASSO Team
Muži [306] Košťál Lukáš CZE 1979 LookAss
Muži [307] Košťál Jiří CZE 1975 Česká Lípa
Muži [311] Kratochvil Martin CZE 1975 Velosport Bilina
Muži [312] Kratzer Ivan CZE 1985 Kladno
Muži [313] Kraus Martin CZE 1991 Broumy
Ženy [316] Kroužilová Iva CZE 1977 Poděbrady
Muži [317] Krycner Václav CZE 1979 Brníkov
Muži [310] Krátký Daniel CZE 1984 Praha 8
Muži [315] Krédl Martin CZE 1972 Bakovští šlapeři
Muži [314] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [320] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Muži [321] Kubín Tomáš CZE 1981 RS Vlašim
Muži [324] Kulhánek Petr CZE 1971 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [325] Kurka Ivan CZE 1976 Trutnov
Muži [326] Kvasnička Pavel CZE 1976 CSC Český Brod
Ženy [327] Kvasničková Eva CZE 1977 Český Brod
Muži [328] Kyncl Tomáš CZE 1972 Unhošť
Muži [278] Kábrt Lukáš CZE 1985 Buřtojedi
Ženy [301] Köllnerová Petra CZE 1980 Kopřivnice
Muži [318] Křivohlávek Michal CZE 1997 Hrot zemědělské stroje
Ženy [319] Křížová Jitka CZE 1981 Radostin n.Osl.
Muži [329] Lafata Ondřej CZE 1987 Dobrá Voda
Muži [330] Lapka Jiří CZE 1988 Ostrava
Muži [331] Lepík Filip CZE 1976 SK Hubertus Karlovy Vary
Muži [332] Libertin Jindřich CZE 1965 Zákolany
Muži [334] Linhart Jiří CZE 1972 Havířov
Muži [ ] Luberda Petr CZE 1965 DVtech.cz České Budějovice
Ženy [337] Lukoszová Andrea CZE 1986 Praha 9
Ženy [338] Lusková Mirka CZE 1984 Pardubice
Muži [342] Mach Pavel CZE 1965 MK Kladno
Muži [343] Machek Lukáš CZE 1994 Rauta Hirwaynen
Muži [339] Macura Radek CZE 1975 Praha - Kyje
Ženy [340] Mahdalová Hana CZE 1974 Praha
Muži [341] Mahler Jakub CZE 1989 Praha
Ženy [344] Majorová Eliška CZE 1987 Praha
Muži [346] Maleček Petr CZE 1972 Praha 8
Muži [350] Malinský Petr CZE 1995 Prostřední Lánov
Ženy [345] Malá Helena CZE 1981 Roztoky
Muži [347] Maléř Lumír CZE 1969 Praha
Muži [348] Malík Ondřej CZE 1985 SRTG Praha
Ženy [349] Malíková Klára CZE 1983 Hakuna matata
Ženy [351] Mandlíková Lada CZE 1984 Dukla Praha
Muži [354] Marek Frank CZE 1996 PFUK
Muži [353] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [352] Mareček Jan CZE 1978 Kladiva Pardubice
Muži [357] Martinovský Petr CZE 1986 SK BABICE
Muži [356] Martínek Milan CZE 1972 Praha
Muži [355] Martínek Milan CZE 1985 Pomáháme druhým
Muži [360] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [361] Matura Jakub CZE 1981 Čelákovice
Muži [359] Matějovský Ondřej CZE 1975 Vlašim
Muži [362] Mauler Jaroslav CZE 1978 Nanovo
Muži [364] Mazůrek Roman CZE 1980 Česká Lípa
Muži [363] Mazůrek Ladislav CZE 1951 Mimoň
Muži [358] Mašek Pavel CZE 1974 Hrádek
Muži [365] Mensik Martin CZE 1985 PeakMachine.cz
Ženy [366] Metzová Martina CZE 1971 MK Seitl Ostrava
Muži [367] Mifek Jiří CZE 1985 Měnín
Muži [368] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [369] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [370] Mišurec David CZE 1981 Praha 7
Muži [371] Mlejnský Zdeněk CZE 1966 KČT Štěchovice
Muži [372] Mondri Petr CZE 1972 Praha
Muži [373] Moravec Marek CZE 1976 Anvil
Muži [374] Mosler Pavel CZE 1984 Opava
Ženy [375] Mrnková Věra CZE 1972 BK Louny
Muži [379] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [376] Müller Martin CZE 1968 Pardubice
Muži [377] Műller David CZE 1985 Praha
Muži [381] Nedopílek Vítek CZE 1984 Opava
Ženy [384] Nesládková Dagmar CZE 1982 Olfin Car Ski team
Muži [385] Netík Michal CZE 1991 Praha 3
Muži [386] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [387] Neugebauer Erich CZE 1968 Karviná
Ženy [380] Nečekalová Kristina CZE 1984 AK Vydrník
Muži [388] Nosek Marcel CZE 1975 Sokol Úbislavice
Muži [389] Novak Michael CZE 1977 gone4run
Muži [395] Novotný Jan CZE 1975 TÁBOR
Muži [390] Novák Zbyněk CZE 1985 Kladno
Muži [393] Novák Petr CZE 1981 Mozaika HK
Muži [391] Novák Petr CZE 1977 HSK - cycling team
Muži [392] Novák Radek CZE 1982 Brandýs nad Orlicí
Ženy [394] Nováková Andrea CZE 1983 Náchod
Muži [396] Nový Lubomír CZE 1970 Roudnice nad Labem
Ženy [383] Němečková Martina CZE 1965 Praha
Muži [397] Odstrčilík Zdeněk CZE 1981 BOJANOVICE!
Ženy [399] Ondrušová Kateřina CZE 1986 Praha
Ženy [398] Ondrášková Hana CZE 1981 Olomouc
Ženy [400] Opltová Ilona CZE 1966 TAK Praha
Muži [402] Ouda Martin CZE 1974 T5 Kladno
Ženy [403] Ouhrabková Jitka CZE 1994 K.R.N.A.P.
Muži [405] Palásek Aleš CZE 1974 Paldové
Ženy [409] Pavloušková Jana CZE 1987 Brno
Muži [408] Pavlík Libor CZE 1976 Košířské Šlapky
Muži [407] Pavlík Miroslav CZE 1953 Litvínov 6
Muži [404] Pačák Tomáš CZE 1987 Benešovský běžecký klub
Muži [406] Pařízek Jan CZE 1980 Praha 9
Muži [410] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [411] Pekárek Jaroslav CZE 1976 Stará Boleslav
Muži [412] Peldřimovský Jan CZE 1989 Lučany nad Nisou
Muži [414] Petruš Andrej CZE 1987 Chrastava
Muži [413] Pešta Marek CZE 1991 Runi.to
Ženy [415] Pichová Jiřina CZE 1990 Piškoti
Muži [416] Pilař Lukas CZE 1980 The North Face XRNNRS
Ženy [417] Pirklová Simona CZE 1985 Praha 15
Muži [420] Plavec Zdeněk CZE 1975 Želenky
Muži [418] Plašil Ondřej CZE 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Muži [421] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [422] Pluhař Karel CZE 1983 Topic PR
Muži [419] Plášil Marek CZE 1988 WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant
Muži [424] Podhajský Jan CZE 1976 Etnetera Etdorfin
Muži [425] Podivín Hynek CZE 1961 Kamenice
Muži [426] Podlešák Jakub CZE 1976 TK PINĎOUR
Muži [427] Podrabský Miroslav CZE 1969 T5 Kladno
Muži [428] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [429] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [430] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [431] Pospíšil Daniel CZE 1985 Praha 4
Ženy [433] Pospíšilová Michaela CZE 1970 Napajedla
Ženy [432] Pospíšilová Radka CZE 1969 Sirény
Muži [434] Prahl Radim CZE 1974 Running Tours Prague
Muži [435] Pravda Jan CZE 1991 Slaný
Muži [436] Pražák Lubomír CZE 1973 Benek
Muži [438] Procházka Rudolf CZE 1978 RunSport Team
Muži [439] Procházka Pavel CZE 1968 Kladno
Muži [437] Procházka Martin CZE 1981 Pardubice
Ženy [440] Procházková Pavlína CZE 1964 Hořovice
Muži [441] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [444] Ptáček Ondřej CZE 1989 Brumov-Bylnice
Muži [443] Ptáček Josef CZE 1980 IMIN
Muži [445] Pucholt Tomáš CZE 1994 TJ Sokol Unhošť
Muži [446] Pytlík Marek CZE 1989 MOBJ
Muži [442] Příkazský Petr CZE 1989 Brno
Muži [450] RANSDORF Jiří CZE 1957 Praha 7
Ženy [448] Radostová Zdeňka CZE 1971 karlovarská dračice
Muži [449] Rajský Josef CZE 1986 Praha 4
Muži [451] Robovský Rostislav CZE 1954 SK Městec Králové
Muži [452] Rod Marek CZE 1967 Krčský les
Muži [453] Rod Marek CZE 1987 Trailpoint
Muži [454] Rogovský Michal CZE 1981 Čelákovice
Muži [457] Roubal Jaroslav CZE 1968 KLÁŠTERKA
Muži [458] Rozsypal Dušan CZE 1971 Přerov
Ženy [459] Rýznerová Anna CZE 1981 Praha 5
Muži [465] Sallmann Roman CZE 1989 Dynamo Malá Skála
Muži [471] Schmid Pavel CZE 1983 Praha 10
Muži [467] Sedlák Jan CZE 1984 ŠK Spartak UL
Ženy [468] Sedlářová Lucie CZE 1975 sportlav
Muži [469] Sehnal Jiří CZE 1988 Praha
Muži [470] Seman Milan CZE 1976 Pardubice
Muži [472] Siska Jakub CZE 1988 Pruhonice
Muži [473] Sitter Robert CZE 1977 Praha
Muži [474] Sladek Zdeněk CZE 1977 Bezno
Muži [476] Slavkovský Tomáš CZE 1987 AK Vydrník
Muži [475] Slavík Honza CZE 1982 TJ Sokol I. Smíchov
Ženy [477] Slezáková Pavlína CZE 1998 Atletika Stará Boleslav
Muži [478] Slovák Tomáš CZE 1969 Traged Team
Muži [479] Smetana Filip CZE 1985 Větřní
Muži [480] Smola Josef CZE 1951 MK Seitl Ostrava
Muži [481] Soběslavský Jan CZE 1985 Mokrý Banditi
Muži [482] Sochor Radim CZE 1972 Třebsko, Rožmitál pod Třemšínem
Muži [483] Solich Roman CZE 1984 Hýsly
Muži [484] Soukup Jiří CZE 1976 BGB
Muži [486] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [487] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [488] Starec Milan CZE 1975 Černokostelecký pivovár
Muži [493] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [494] Steklý Tomáš CZE 1994 Chlumec nad Cidlinou
Muži [495] Stolín Josef CZE 1971 Relative Team
Muži [496] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži [498] Strmeň Jakub CZE 1989 K.R.N.A.P.
Muži [499] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [500] Strouhal Zdeněk CZE 1959 Staněk Sport Turnov
Ženy [497] Stránská Michaela CZE 1988 Báječné ženy v běhu
Muži [490] Stárek Ondřej CZE 1978 Spřátelená zvěř
Muži [489] Stárek Martin CZE 1980 Praha 10
Muži [491] Stárek Ladislav CZE 1990 Liberec
Muži [501] Suchomel Jan CZE 1981 VFF
Muži [502] Surý Pavel CZE 1968 PA-STA
Muži [504] Svoboda Jakub CZE 1984 Vrchlabí 3
Muži [505] Svoboda Zbyněk CZE 1972 Brno
Muži [503] Svoboda Adam CZE 1983 S.K.R.S.
Ženy [506] Svobodová Michaela CZE 1983 Jablonec nad Nisou
Muži [507] Syrovátka Petr CZE 1983 Trutnov
Muži [509] Szarowski Miroslav CZE 1974 X-TRAIL ORLOVÁ
Muži [464] Sádek Tomáš CZE 1983 K.R.N.A.P.
Muži [336] Tancik Marek CZE 1972 Praha 11
Muži [545] Tandler Tomáš CZE 1978 Kolín
Muži [546] Ticháček Filip CZE 1983 FC Wydle
Muži [547] Tišl Vojtěch CZE 1986 Puklice
Muži [548] Tománek Josef CZE 1989 Bylnice
Muži [549] Tomčík Marek CZE 1973 Pozdní sběr Litvínov
Muži [550] Toth Vilém CZE 1965 Chotěbuz
Muži [553] Trbušek René CZE 1976 BKČS
Muži [554] Trejbal Tomas CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [555] Trojan David CZE 1997 Praha 9
Ženy [556] Trsková Karolína CZE 1986 Praha 10
Ženy [557] Truksová Veronika CZE 1987 Praha 8
Muži [558] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [552] Trávníček Daniel CZE 1987 Hořice
Muži [551] Trávníček Martin CZE 1970 Hradec Králové
Muži [559] Turek Michal CZE 1970 Praha
Muži [544] Táborský Zbyněk CZE 1985 ztranslations.cz
Muži [560] Ulma Tomáš CZE 1964 Praha 9
Muži [561] Urban Jiří CZE 1980 Teplice
Muži [563] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Muži [582] VITVAR Miroslav CZE 1976 Hořice
Muži [564] Vaculík Tomáš CZE 1984 FT LAZARTEAM
Muži [566] Valášek Petr CZE 1977 řasnice
Muži [569] Vaněk Filip CZE 1981 Stará Boleslav
Muži [571] Vavruša Martin CZE 1971 FRYDEX
Muži [572] Veselý Erik CZE 1983 Jihlava
Muži [574] Vevera Ondřej CZE 1984 Cyklovendelíni
Muži [575] Veverka Radek CZE 1978 Liberec
Muži [578] Vicher Jaroslav CZE 1987 KESBUK
Muži [576] Vidlář František CZE 1980 FT LAZARTEAM
Muži [577] Viej Radomír CZE 1976 rawio - HUISMAN
Ženy [579] Vildmonová Pavla CZE 1974 Beroun
Ženy [584] Vlková Denisa CZE 1992 Liberec
Muži [583] Vlček Roman CZE 1976 Trutnov
Muži [585] Vodička Karel CZE 1979 AC Sparta Řeporyje
Ženy [586] Vodvarkova Jana CZE 1984 Báječné ženy v běhu
Muži [587] Vojar Jiří CZE 1974 Praha 6 Suchdol
Muži [589] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [588] Vojtěch Martin CZE 1980 Pardubice
Muži [590] Volf Frantisek CZE 1981 LoneWolf
Ženy [534] Vondrová Michaela CZE 1987 Liberec
Muži [592] Vondrák Marian CZE 1973 Lampertice
Muži [591] Vondrák Zbyněk CZE 1975 Vinařství Vondrák Mělník
Muži [593] Vontroba Vítězslav CZE 1968 Opava
Muži [594] Voplakal Libor CZE 1986 Équipe sans limites - Humpolec
Muži [595] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [596] Votava Tomáš CZE 1974 Hostivice
Muži [597] Votoček Ondřej CZE 1973 Praha 4
Muži [598] Votruba Filip CZE 1985 Praha
Muži [599] Vrzáček Tomáš CZE 1974 CS-1000
Ženy [565] Váchová Hana CZE 1980 Praha
Muži [567] Válek Martin CZE 1976 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [568] Váňa Petr CZE 1962 Olomouc
Muži [580] Vítek Jiří CZE 1973 TJ Blaník Kladno
Muži [581] Vítek Karel CZE 1999 SK PRAGA, karelvitek.cz
Muži [573] Větvička Jiří CZE 1979 Praha
Muži [600] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [601] Wilk Karel CZE 1982 KČT Trilobit Barrandov
Muži [602] Wohanka Pavel CZE 1945 Spartak Beranka
Muži [606] Zahrádka Vít CZE 1978 Spřátelená zvěř
Muži [609] Zbruž Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [610] Zelenka Jiří CZE 1971 SUADRA
Muži [611] Zima Marek CZE 1989 Praha
Muži [613] Zlámal Jakub CZE 1973 Sokol Úbislavice
Muži [614] Zvonek Stanislav CZE 1984 Valašská Tlapa
Muži [604] Zábranský Miroslav CZE 1986 Liberec
Ženy [605] Záhorová Věra CZE 1985 Hrádek
Muži [607] Zámostný Pavel CZE 1970 iThinkBeer
Muži [608] Záruba Jan CZE 1977 Six Monkeys
Ženy [265] Závěrková Věra CZE 1989 HP Inc.
Muži [612] Zítka Jakub CZE 1982 FC Wydle
Muži [271] jobb daniel CZE 1982 hellfish aminostar
Ženy [292] khunova hana CZE 1976 Rychnov nad kneznou
Muži [570] vavro rasto CZE 1979 trnava
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Muži [139] Čabla Robert CZE 1981 Slaný
Muži [140] Čabla Zdeněk CZE 1956 Slaný
Ženy [141] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Muži [142] Čapek Martin CZE 1978 Turnov
Ženy [143] Čechová Andrea CZE 1973 Český Brod
Muži [144] Čechura Martin CZE 1988 MPM TEAM
Muži [145] Čermák Tomáš CZE 1970 tomascerm@seznam.cz
Ženy [ ] Černá Jitka CZE 1986 Jeníkov
Muži [ ] Černý Jan CZE 1984 Vrchlabí
Muži [148] Černý Jiří CZE 1978 Týnec nad Sázavou
Muži [149] Červený Matěj CZE 1977 Relative Team
Muži [150] Čihák Olaf CZE 1978 dalkovepochody.cz
Muži [460] Řehák Vladimír CZE 1988 TJ Velichovky
Muži [461] Řezáč Jan CZE 1978 Mladá Boleslav
Muži [462] Říha Pavel CZE 1989 Stará Boleslav
Muži [463] Říman Petr CZE 1967 SK Babice
Ženy [510] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Ženy [511] Šalanská Kateřina CZE 1990 Nové Spořice
Muži [512] Šebek Libor CZE 1986 SK Košátky
Muži [513] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Muži [514] Šebesta Michal CZE 1983 metro A
Ženy [515] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy [516] Šejnohová Romana CZE 1988 Darmošlap
Muži [517] Šettner Jan CZE 1975 Kunčina
Muži [518] Ševeček Jan CZE 1995 Bílovec
Muži [519] Šimek Martin CZE 1986 Mokrý Banditi
Ženy [520] Šimková Martina CZE 1982 Praha
Muži [521] Šindelář Petr CZE 1970 Praha
Muži [522] Škarka Libor CZE 1983 SK TERMIT
Muži [523] Škoda Tomáš CZE 1987 H.O. Škrovád
Ženy [524] Škodová Radka CZE 1987 Pardubice
Muži [525] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [526] Šmatolán Miroslav CZE 1979 Syrovátka
Muži [527] Šmejda Pavel CZE 1982 Rudá Hvězda Kamenec
Muži [529] Špičák Petr CZE 1971 Statenice
Muži [531] Šroller Vojtěch CZE 1968 SK Lamy
Muži [532] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [533] Štajer Pavel CZE 1986 Knechti
Muži [536] Štefanča Richard CZE 1981 Pardubice
Muži [535] Štéc Petr CZE 1986 RBZ Praha
Muži [537] Štěpánek Martin CZE 1970 Pardubice
Muži [538] Štěpánek Petr CZE 1971 KHS Zlín
Muži [539] Štěrba Ondřej CZE 1993 Ekonom Praha Outdoor
Muži [540] Šulej Marcel CZE 1980 Nelahozeves
Muži [542] Švarc Pavel CZE 1942 KČT Baník Příbram
Ženy [543] Švecová Iva CZE 1971 Pardubice
Muži [528] šoupa jan CZE 1973 Praha 8
Muži [615] Žatečka Jakub CZE 1972 Rychnov nad Kněžnou
Muži [616] Žeravík Marek CZE 1984 Chodící Zlo II
Muži [126] Bright Jack GBR 1979 Praha 4
Muži [335] Loos Markus GER 1990 Nürnberg
Muži [456] Rosenberg Alexander GER 1978 Getting Tough e.V.
Muži [492] Steffen Wenzel GER 1962 Hoyerswerdaer SV 1919
Muži [222] Hevér Gábor HUN 1982 TTT, HVTE, Lokomotív TE
Muži [508] Szalay Zsolt HUN 1976 Siófok
Muži [618] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [189] Gerono Arkadiusz POL 1983 Jelenia Góra
Ženy [196] Grzelak Justyna POL 1974 Maraton Leszno
Muži [195] Grzelak Daniel POL 1973 Maraton Leszno
Muži [619] Krupa Grzegorz POL 1973 KB.Sobótka
Muži [333] Lichota Tomasz POL 1989 Swidnica
Muži [617] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Muži [378] Murawski Piotr POL 1973 Maraton Leszno
Muži [423] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Muži [455] Rokicki Piotr POL 1971 5xm4
Muži [466] Sarna Zdzisław POL 1975 Kraków
Muži [603] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Muži [485] specjalski przemysław POL 1970 poznań
Muži [135] Cisár Peter SVK 1979 CS1000
Muži [847] Frohn Róbert SVK 1982 GE-TRA s.r.o.
Muži [193] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [401] Orsag Dominik SVK 1991 Partizanske
Muži [562] Urbaník Martin SVK 1976 STEFANIKTRAIL.SK
Muži [530] Špišák Vojtech SVK 1980 Košice