Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 232, muži : 131, ženy: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muži : 27, ženy: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 399, ženy: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45.5 40:16.0 (2) 02:18:04.0 (4)
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27.2 04:41.7 42:24.8 (8) 02:21:33.0 (5)
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07.7 10:22.2 48:23.0 (34) 02:30:10.0 (10)
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58.5 16:13.0 40:12.9 (1) 02:17:25.0 (2)
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25.5 34:40.0 41:17.3 (4) 02:17:50.0 (3)
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29.0 34:43.5 40:45.6 (3) 02:16:45.0 (1)
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07.8 38:22.3 41:34.5 (6) 02:21:49.0 (6)
8 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38.6 38:53.1 44:14.8 (11) 02:46:40.0 (29)
9 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44.3 38:58.8 44:39.1 (15) 02:30:56.0 (11)
10 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34.6 39:49.1 44:23.8 (12) 02:39:02.0 (16)
11 9 / Muži [919] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29.3 40:43.8 47:51.9 (33) 02:31:03.0 (12)
12 10 / Muži [716] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30.9 42:45.4 45:09.7 (19) 02:32:31.0 (14)
13 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10.7 55:25.2 48:59.8 (40) 02:46:27.0 (28)
14 11 / Muži [932] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25.7 56:40.2 46:28.0 (28) 02:40:44.0 (17)
15 12 / Muži [742] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34.0 59:48.5 45:14.2 (20) 02:41:08.0 (18)
16 13 / Muži [800] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35.0 59:49.5 45:27.3 (22) 02:42:41.0 (21)
17 14 / Muži [806] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17.0 01:03:31.5 45:04.2 (18) 02:29:52.0 (8)
18 15 / Muži [707] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18.9 01:06:33.4 44:31.0 (13) 02:53:03.0 (39)
19 16 / Muži [904] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23.3 01:06:37.8 44:36.1 (14) 02:52:55.0 (38)
20 17 / Muži [942] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04.2 01:13:18.7 41:53.7 (7) 02:29:59.0 (9)
21 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11.1 01:22:25.6 51:30.5 (50) 02:48:09.0 (30)
22 18 / Muži [829] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58.7 01:23:13.2 51:30.2 (49) 02:41:59.0 (20)
23 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59.6 01:23:14.1 51:37.5 (51) 02:46:08.0 (26)
24 19 / Muži [892] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39.1 01:27:53.6 51:25.8 (48) 02:49:12.0 (32)
25 20 / Muži [961] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35.0 01:29:49.5 44:39.8 (16) 02:53:15.0 (40)
26 21 / Muži [626] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14.7 01:32:29.2 42:58.0 (9) 02:51:24.0 (33)
27 22 / Muži [853] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15.1 01:32:29.6 47:44.1 (32) 02:46:17.0 (27)
28 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19.6 01:32:34.1 53:27.4 (56) 03:02:38.0 (47)
29 23 / Muži [748] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32.1 01:35:46.6 43:50.6 (10) 02:33:21.0 (15)
30 24 / Muži [895] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00.4 01:36:14.9 47:00.7 (29) 02:57:53.0 (43)
31 25 / Muži [945] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50.5 01:39:05.0 46:11.1 (27) 02:51:56.0 (35)
32 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50.5 01:41:05.0 48:58.8 (39) 02:48:27.0 (31)
33 26 / Muži [781] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10.3 01:44:24.8 45:43.1 (24) 02:57:59.0 (44)
34 27 / Muži [879] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11.4 01:44:25.9 58:54.0 (110) 03:08:50.0 (61)
35 28 / Muži [817] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10.3 01:45:24.8 45:47.4 (25) 02:41:37.0 (19)
36 29 / Muži [906] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47.9 01:47:02.4 48:40.2 (36) 02:52:05.0 (36)
37 30 / Muži [968] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02.7 01:49:17.2 47:17.0 (30) 02:45:32.0 (25)
38 31 / Muži [950] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30.1 01:54:44.6 47:21.0 (31) 02:51:33.0 (34)
39 32 / Muži [966] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14.8 01:55:29.3 55:55.1 (81) 03:17:44.0 (75)
40 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04.7 02:01:19.2 48:47.6 (38) 02:54:47.0 (41)
41 33 / Muži [753] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05.0 02:01:19.5 48:43.1 (37) 02:52:35.0 (37)
42 34 / Muži [799] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33.6 02:01:48.1 45:41.8 (23) 02:44:32.0 (23)
43 35 / Muži [885] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35.5 02:01:50.0 45:53.4 (26) 02:44:00.0 (22)
44 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53.7 02:19:08.2 54:19.6 (61) 03:03:24.0 (50)
45 36 / Muži [824] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53.9 02:19:08.4 45:19.9 (21) 02:58:05.0 (45)
46 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56.2 02:27:10.7 50:34.2 (45) 02:59:17.0 (46)
47 37 / Muži [957] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12.5 02:28:27.0 56:19.8 (91) 03:03:12.0 (49)
48 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13.3 02:28:27.8 51:12.1 (47) 03:02:59.0 (48)
49 38 / Muži [702] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36.5 02:29:51.0 52:47.3 (54) 03:08:57.0 (62)
50 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48.7 02:32:03.2 52:49.1 (55) 03:09:53.0 (63)
51 39 / Muži [745] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07.8 02:32:22.3 54:40.7 (67) 03:05:31.0 (57)
52 40 / Muži [783] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50.6 02:40:05.1 44:51.3 (17) 02:31:52.0 (13)
53 41 / Muži [822] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52.9 02:40:07.4 50:27.5 (43) 03:04:56.0 (55)
54 42 / Muži [947] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20.7 02:52:35.2 53:54.2 (57) 03:18:04.0 (76)
55 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43.7 02:56:58.2 54:24.2 (62) 03:11:11.0 (67)
56 43 / Muži [851] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48.9 02:57:03.4 50:29.7 (44) 03:04:52.0 (54)
57 44 / Muži [733] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20.1 02:58:34.6 49:43.9 (41) 03:05:26.0 (56)
58 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51.1 02:59:05.6 54:51.6 (71) 03:22:48.0 (82)
59 45 / Muži [736] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52.5 02:59:07.0 54:55.5 (72) 03:22:53.0 (83) 05:13:53.0 (1)
60 46 / Muži [955] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55.5 02:59:10.0 01:00:20.1 (120) 03:18:59.0 (77)
61 47 / Muži [767] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08.9 03:04:23.4 59:04.0 (113) 03:16:19.0 (74)
62 48 / Muži [927] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09.2 03:04:23.7 50:53.0 (46) 02:55:27.0 (42)
63 49 / Muži [912] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12.0 03:05:26.5 51:46.2 (53) 03:11:07.0 (66)
63 49 / Muži [813] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12.0 03:05:26.5 51:38.6 (52) 03:11:01.0 (65)
63 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12.0 03:05:26.5 55:25.3 (73) 03:22:10.0 (79)
63 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12.0 03:05:26.5 55:31.1 (75) 03:22:03.0 (78)
67 51 / Muži [705] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26.2 03:08:40.7 54:26.6 (63) 03:04:42.0 (53)
68 52 / Muži [963] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22.7 03:17:37.2 54:37.2 (65) 03:05:51.0 (58)
69 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22.8 03:18:37.3 01:01:36.9 (133) 03:23:35.0 (84)
70 53 / Muži [755] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30.1 03:18:44.6 54:41.0 (68) 03:11:19.0 (68)
71 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19.8 03:20:34.3 56:13.6 (90) 03:24:10.0 (85)
72 54 / Muži [738] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23.1 03:20:37.6 56:12.3 (89) 03:24:25.0 (86)
73 55 / Muži [946] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55.2 03:24:09.7 55:55.4 (82) 03:10:41.0 (64)
74 56 / Muži [815] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40.9 03:27:55.4 54:12.2 (60) 03:11:26.0 (69)
75 57 / Muži [852] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47.3 03:30:01.8 54:37.7 (66)
76 58 / Muži [828] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47.7 03:31:02.2 56:08.9 (85) 03:14:12.0 (71)
77 59 / Muži [907] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24.7 03:31:39.2 53:55.8 (58) 03:08:32.0 (60)
78 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03.5 03:37:18.0 58:51.4 (108) 03:28:54.0 (90)
79 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06.7 03:37:21.2 58:51.4 (109) 03:29:19.0 (92)
80 60 / Muži [954] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24.3 03:37:38.8 01:00:27.2 (121) 03:29:04.0 (91)
81 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50.9 03:43:05.4 50:20.4 (42) 03:04:07.0 (51)
82 61 / Muži [795] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:53:32.0 55:46.4 (79) 03:15:58.0 (73)
82 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:53:32.0 55:46.4 (80) 03:15:51.0 (72)
84 62 / Muži [936] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18.8 03:54:33.3 57:14.6 (97) 03:32:34.0 (101)
85 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41.8 03:55:56.3 55:45.5 (78) 03:32:27.0 (100)
86 63 / Muži [782] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44.3 03:57:58.8 01:05:24.1 (179) 04:03:31.0 (145)
87 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46.8 04:03:01.3 01:04:49.0 (168) 03:34:02.0 (104)
87 64 / Muži [862] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46.8 04:03:01.3 56:39.2 (92) 03:34:07.0 (105)
89 65 / Muži [835] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07.6 04:10:22.1 58:11.5 (104) 03:33:57.0 (103)
89 65 / Muži [877] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07.6 04:10:22.1 58:02.8 (103) 03:33:49.0 (102)
91 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49.9 04:11:04.4 54:44.4 (69) 03:25:24.0 (87)
92 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50.3 04:11:04.8 54:44.4 (70) 03:25:38.0 (89)
93 67 / Muži [734] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54.0 04:11:08.5 56:11.9 (88) 03:25:33.0 (88)
94 68 / Muži [888] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58.1 04:11:12.6 01:00:58.2 (128) 03:39:30.0 (110)
95 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05.2 04:11:19.7 01:01:03.0 (129) 03:39:25.0 (109)
96 69 / Muži [939] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50.4 04:14:04.9 56:11.2 (87) 03:22:24.0 (80)
97 70 / Muži [727] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04.6 04:20:19.1 55:45.3 (77) 03:13:48.0 (70)
98 71 / Muži [820] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29.2 04:20:43.7 57:09.1 (95) 03:30:02.0 (94)
99 72 / Muži [814] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33.5 04:20:48.0 54:30.5 (64) 03:04:36.0 (52)
100 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52.7 04:21:07.2 01:02:49.9 (145) 03:39:41.0 (111)
101 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53.0 04:21:07.5 01:03:45.9 (153) 03:40:04.0 (112)
102 73 / Muži [935] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03.9 04:26:18.4 55:33.7 (76) 03:32:19.0 (99)
103 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42.3 04:26:56.8 57:38.1 (100) 03:41:23.0 (113)
104 74 / Muži [938] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43.3 04:26:57.8 57:27.8 (98) 03:41:30.0 (114)
105 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58.6 04:30:13.1 01:14:06.1 (208) 05:22:30.0 (218)
106 75 / Muži [889] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54.7 04:34:09.2 01:01:35.0 (132) 03:55:08.0 (124)
107 76 / Muži [760] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59.4 04:34:13.9 01:01:58.7 (139) 03:57:28.0 (131)
108 77 / Muži [953] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02.5 04:34:17.0 01:01:40.5 (135) 03:56:10.0 (127)
109 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55.7 04:36:10.2 01:07:58.8 (188) 03:57:01.0 (128)
109 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55.7 04:36:10.2 01:07:49.3 (186) 03:57:05.0 (129)
111 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01.6 04:38:16.1 01:02:10.2 (142) 04:00:10.0 (137)
112 78 / Muži [772] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30.4 04:38:44.9 55:56.9 (83) 03:22:38.0 (81)
113 79 / Muži [793] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00.1 04:40:14.6 59:01.0 (111) 03:29:41.0 (93)
114 80 / Muži [839] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52.7 04:41:07.2 01:08:04.6 (189) 04:08:48.0 (162)
115 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04.9 04:41:19.4 01:07:50.5 (187) 04:08:52.0 (163)
116 81 / Muži [744] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20.2 04:41:34.7 55:59.0 (84) 03:37:52.0 (107)
117 82 / Muži [903] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24.5 04:41:39.0 56:10.9 (86) 03:37:48.0 (106)
118 83 / Muži [881] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07.7 04:43:22.2 56:40.3 (94) 03:31:28.0 (96)
119 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10.7 04:43:25.2 55:26.2 (74) 03:31:41.0 (98)
119 84 / Muži [763] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10.7 04:43:25.2 56:40.1 (93) 03:31:35.0 (97)
121 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19.4 04:45:33.9 01:15:26.6 (210) 04:54:36.0 (201)
122 85 / Muži [819] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54.5 04:47:09.0 01:04:20.5 (161) 03:50:50.0 (120)
123 86 / Muži [708] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55.6 04:47:10.1 57:14.0 (96) 03:30:06.0 (95)
124 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34.0 04:47:48.5 58:24.3 (105) 03:41:35.0 (115)
125 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35.8 04:47:50.3 58:30.7 (106) 03:41:44.0 (117)
126 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36.1 04:47:50.6 58:37.5 (107) 03:41:39.0 (116)
127 87 / Muži [967] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:16.2 (119) 04:05:04.0 (154)
127 87 / Muži [801] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:29.3 (122) 04:04:57.0 (153)
129 89 / Muži [940] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19.4 04:54:33.9 01:01:43.2 (136) 03:55:55.0 (125)
130 90 / Muži [882] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19.7 04:54:34.2 01:01:38.7 (134) 03:56:02.0 (126)
131 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23.9 04:55:38.4 01:04:20.9 (162) 04:04:45.0 (152)
132 91 / Muži [719] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25.7 04:55:40.2 01:00:43.6 (125) 03:52:44.0 (123)
133 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26.6 04:55:41.1 01:01:16.5 (130) 03:41:55.0 (118)
134 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08.3 04:56:22.8 01:01:52.4 (138) 03:57:23.0 (130)
135 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17.1 04:56:31.6 01:02:05.6 (141) 03:41:59.0 (119)
136 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18.8 04:57:33.3 01:00:39.3 (124) 04:04:14.0 (147)
137 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22.0 04:57:36.5 59:47.7 (116) 04:04:25.0 (149)
138 92 / Muži [868] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23.4 04:57:37.9 59:47.1 (115) 04:04:31.0 (150)
139 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23.7 04:57:38.2 59:48.5 (117) 04:04:20.0 (148)
140 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25.2 04:57:39.7 59:50.8 (118) 04:04:35.0 (151)
141 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27.5 04:57:42.0 01:00:43.9 (126) 04:04:10.0 (146)
142 93 / Muži [765] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41.1 05:00:55.6 57:56.3 (102) 03:37:57.0 (108)
142 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41.1 05:00:55.6 01:07:39.3 (184) 04:26:56.0 (188)
144 94 / Muži [909] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10.3 05:09:24.8 01:04:34.0 (164) 04:06:11.0 (160)
145 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10.7 05:09:25.2 01:03:57.6 (158) 04:06:04.0 (159)
146 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51.2 05:12:05.7 01:04:09.2 (160) 03:59:14.0 (134)
147 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52.2 05:12:06.7 01:04:04.3 (159) 04:01:03.0 (142)
148 95 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52.7 05:12:07.2 01:01:19.1 (131) 03:59:09.0 (133)
149 96 / Muži [884] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42.9 05:12:57.4 01:03:52.8 (156) 04:08:15.0 (161)
150 97 / Muži [899] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43.0 05:12:57.5 01:02:53.7 (146) 04:10:05.0 (164)
151 98 / Muži [147] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54.0 05:13:08.5 01:14:13.6 (209) 04:56:09.0 (203)
152 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20.9 05:14:35.4 01:01:48.2 (137) 03:59:55.0 (135)
153 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21.1 05:14:35.6 01:02:01.9 (140) 04:00:03.0 (136)
154 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04.1 05:16:18.6 01:03:22.8 (151) 03:51:33.0 (121)
154 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04.1 05:16:18.6 01:03:16.1 (150) 03:51:39.0 (122)
156 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.0 05:18:17.5 01:07:07.1 (183) 04:27:01.0 (189)
157 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.4 05:18:17.9 01:04:48.0 (167) 04:29:34.0 (192)
158 99 / Muži [842] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50.3 05:19:04.8 01:08:56.4 (193) 04:12:31.0 (167)
159 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48.9 05:30:03.4 59:02.3 (112) 04:20:02.0 (174)
159 100 / Muži [857] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48.9 05:30:03.4 59:13.2 (114) 04:20:06.0 (175)
161 101 / Muži [821] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42.8 05:31:57.3 01:05:37.7 (180) 04:02:33.0 (144)
162 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08.7 05:34:23.2 01:04:28.7 (163) 04:05:42.0 (155)
163 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12.0 05:34:26.5 01:04:37.9 (165) 04:05:47.0 (156)
164 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39.7 05:34:54.2 01:16:28.8 (214) 04:48:18.0 (198)
165 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40.9 05:34:55.4 01:15:46.9 (211) 04:54:42.0 (202)
166 102 / Muži [873] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15.8 05:38:30.3 01:04:59.5 (172) 04:00:14.0 (138)
167 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16.5 05:38:31.0 01:03:02.3 (148) 04:02:29.0 (143)
168 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17.1 05:38:31.6 01:05:04.5 (175) 04:00:18.0 (139)
169 103 / Muži [752] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15.6 05:39:30.1 01:09:22.8 (195) 04:30:11.0 (195)
170 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18.9 05:42:33.4 01:10:13.4 (198) 04:26:52.0 (187)
170 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18.9 05:42:33.4 01:05:12.6 (177) 04:29:40.0 (193)
172 104 / Muži [622] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40.3 05:42:54.8 01:24:52.0 (217) 04:21:03.0 (180)
173 105 / Muži [621] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42.4 05:42:56.9 01:24:53.4 (218) 04:20:59.0 (179)
174 106 / Muži [944] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46.9 05:45:01.4 01:08:36.6 (191) 04:22:19.0 (181)
175 107 / Muži [943] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47.4 05:45:01.9 01:09:55.7 (196) 04:20:13.0 (176)
176 108 / Muži [749] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47.6 05:45:02.1 01:05:00.9 (174) 03:58:28.0 (132)
177 109 / Muži [921] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56.4 05:45:10.9 01:09:18.0 (194) 04:20:25.0 (178)
178 110 / Muži [771] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57.9 05:45:12.4 01:02:40.5 (143) 04:20:21.0 (177)
179 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:46:36.2 01:00:44.5 (127) 04:00:27.0 (140)
179 111 / Muži [786] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:46:36.2 01:00:35.3 (123) 04:00:35.0 (141)
181 112 / Muži [878] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43.1 06:01:57.6 01:06:02.8 (182) 04:12:16.0 (166)
182 113 / Muži [891] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43.3 06:01:57.8 01:05:56.2 (181) 04:12:08.0 (165)
183 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26.0 06:05:40.5 01:02:42.0 (144) 04:39:48.0 (196)
184 114 / Muži [834] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27.0 06:05:41.5 01:02:53.9 (147) 04:39:59.0 (197)
185 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15.9 06:13:30.4 01:13:54.0 (207) 04:27:40.0 (190)
186 1 / [k]-685 [790] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13.7 06:16:28.2 01:04:59.5 (171) 04:05:51.0 (157)
187 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14.3 06:16:28.8 01:05:11.4 (176) 04:05:56.0 (158)
188 115 / Muži [837] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07.1 06:26:21.6 01:08:11.8 (190) 04:23:55.0 (183)
189 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07.1 06:37:21.6 01:04:47.6 (166) 04:29:29.0 (191)
190 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52.6 06:40:07.1 57:35.1 (99) 05:08:58.0 (210)
191 116 / Muži [836] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53.6 06:40:08.1 57:51.1 (101) 05:08:54.0 (209)
192 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46.3 07:01:00.8 01:05:16.8 (178)
193 117 / Muži [846] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37.5 07:03:52.0 01:03:50.6 (155) 05:15:12.0 (213)
193 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37.5 07:03:52.0 01:03:34.0 (152) 05:15:20.0 (214)
195 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12.8 07:04:27.3 01:16:12.7 (212) 05:05:35.0 (206)
196 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13.7 07:04:28.2 01:16:17.2 (213) 05:05:25.0 (205)
197 118 / Muži [789] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11.9 07:07:26.4 01:04:58.4 (169) 04:14:39.0 (171)
198 119 / Muži [726] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16.0 07:07:30.5 01:04:58.5 (170) 04:14:34.0 (170)
199 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22.1 07:07:36.6 01:03:46.8 (154) 04:15:32.0 (173)
200 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56.6 07:18:11.1 01:03:54.0 (157) 04:15:23.0 (172)
201 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45.3 07:33:59.8 01:10:31.9 (199) 04:22:24.0 (182)
202 120 / Muži [844] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12.2 07:45:26.7 01:25:55.0 (219) 05:16:29.0 (215)
203 121 / Muži [625] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02.1 08:05:16.6 01:13:37.6 (205) 05:22:46.0 (220)
204 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08.8 08:05:23.3 01:13:52.8 (206) 05:22:38.0 (219)
205 122 / Muži [751] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40.3 08:49:54.8 01:13:00.4 (203) 04:52:19.0 (199)
206 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12.9 08:59:27.4 01:28:37.9 (223) 05:12:45.0 (212)
207 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16.1 08:59:30.6 01:28:37.1 (222) 05:12:39.0 (211)
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 48:39.9 (35) 02:45:10.0 (24)
DNF / Muži [785] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 01:03:05.2 (149) 04:14:06.0 (169)
DNF / Muži [805] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 01:12:11.8 (200) 04:24:00.0 (184)
DNF / Muži [926] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:23.1 (5) 02:23:42.0 (7)
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08.3 (59) 03:08:11.0 (59)
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00.4 (173) 04:13:56.0 (168)
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51.0 (192) 04:24:58.0 (185)
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04.5 (197) 04:26:48.0 (186)
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43.3 (185) 04:29:51.0 (194)
DNF / Muži [791] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:03.4 (204) 04:52:45.0 (200)
DNF / Muži [803] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:27.0 (226) 05:05:07.0 (204)
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39.2 (225) 05:05:51.0 (207)
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18.3 (224) 05:06:30.0 (208)
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06.2 (221) 05:16:34.0 (216)
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04.7 (220) 05:16:38.0 (217)
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45.1 (201)
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50.2 (202)
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15.7 (215)
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28.6 (216)
DNF / Muži [911] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55.3 (227)
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48.5 (228)
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52.3 (229)
DNF / Muži [802] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [893] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [717] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:01:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži do 39 [9] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:34:18.0 27:48.3 (1)
2 2 / Muži do 39 [19] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 01:34:29.7 00:11.7 27:50.5 (2)
3 3 / Muži do 39 [54] Dušan Davídek 1981 CZE Vrchlabí 01:38:48.5 04:30.5 28:15.9 (3)
4 4 / Muži do 39 [50] Martin Krupička 1985 CZE Rudná u Prahy 01:49:47.2 15:29.2 34:23.3 (8) 03:07:25.0 (1)
5 1 / Ženy do 59 [26] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:51:05.0 16:47.0 30:42.2 (4)
6 1 / Muži nad 60 [1] Alexander Alekseev 1956 CZE SC FARMA VYSEHRAD 01:52:54.0 18:36.0 32:35.8 (5)
7 5 / Muži do 39 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:56:28.0 22:10.0 34:09.9 (7)
8 6 / Muži do 39 [29] Jan Pašek 1984 CZE Plzeň 01:56:39.3 22:21.3 34:29.2 (9)
9 1 / Muži do 59 [39] Pavel Trefný 1970 CZE Církev bratrská 01:57:48.0 23:30.0 35:20.5 (14)
10 2 / Muži do 59 [32] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 01:57:52.6 23:34.6 33:25.7 (6)
11 3 / Muži do 59 [49] Václav Petrásek 1976 CZE 02:03:31.0 29:13.0 35:13.6 (12)
12 7 / Muži do 39 [31] Jan Prokeš 1983 CZE Mladá Boleslav 02:04:43.4 30:25.4 35:09.5 (11)
13 2 / Ženy do 59 [22] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 02:04:50.2 30:32.2 36:11.4 (15)
14 8 / Muži do 39 [41] Kenneth Beresky 1980 USA Miami beach 02:06:12.7 31:54.7 35:14.6 (13)
15 4 / Muži do 59 [6] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 02:09:43.0 35:25.0 38:30.8 (17)
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Víchová nad Jizerou 02:10:42.1 36:24.1 36:44.0 (16) 19:52:06.0 (1)
17 9 / Muži do 39 [28] Jan Müller 1988 CZE TC Tanvič 02:13:28.9 39:10.9 39:34.4 (19)
18 6 / Muži do 59 [47] Daniel Didov 1972 CZE Praha 02:16:31.0 42:13.0 38:36.6 (18)
19 7 / Muži do 59 [52] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:18:02.0 43:44.0 39:57.6 (20)
20 8 / Muži do 59 [8] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 02:21:03.0 46:45.0 41:17.7 (22)
21 10 / Muži do 39 [23] Petr Ledvina 1977 CZE GP Kolín 02:23:59.0 49:41.0 40:20.5 (21)
22 11 / Muži do 39 [55] Broňa Frydrych 1989 CZE MC Metuje 02:24:02.0 49:44.0 35:05.9 (10)
23 3 / Ženy do 59 [42] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 02:24:49.0 50:31.0 42:08.1 (23)
24 1 / Ženy do 39 [45] Pavlína Palasová 1993 CZE LKP FCU 02:25:17.7 50:59.7 42:27.3 (24)
25 12 / Muži do 39 [7] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:27:42.0 53:24.0 42:28.6 (25)
26 2 / Muži nad 60 [53] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:33:44.3 59:26.3 43:25.2 (26)
27 2 / Ženy do 39 [46] Alena Hénkova 1986 CZE Kovalovice 02:34:58.0 01:00:40.0 45:00.7 (27)
28 13 / Muži do 39 [51] Lukáš Cirkva 1978 CZE Strančice 02:36:52.8 01:02:34.8 47:01.5 (30)
29 3 / Ženy do 39 [12] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:37:23.5 01:03:05.5 45:09.5 (28)
30 4 / Ženy do 39 [24] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:39:23.2 01:05:05.2 47:21.5 (31)
31 3 / Muži nad 60 [43] Bohuslav Šmerda 1952 CZE Viničné Šumice 02:39:29.1 01:05:11.1 47:34.0 (33)
32 4 / Ženy do 59 [40] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:41:15.2 01:06:57.2 45:50.1 (29)
33 5 / Ženy do 39 [48] Nikola Dóžová 1988 CZE Praha 02:42:42.1 01:08:24.1 47:21.5 (32)
33 5 / Ženy do 59 [4] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:42:42.1 01:08:24.1 47:56.8 (34)
35 4 / Muži nad 60 [10] Stanislav Groh 1946 CZE - 02:44:53.8 01:10:35.8 48:20.1 (35)
36 1 / Ženy nad 60 [11] Jaroslava Grohová 1951 CZE Vrchlabí 02:54:41.0 01:20:23.0 50:20.1 (37)
37 9 / Muži do 59 [15] Ladislav Juhás 1972 CZE Krupka 02:57:16.9 01:22:58.9 48:36.8 (36)
38 6 / Ženy do 59 [3] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:36:22.0 02:02:04.0 01:00:22.6 (38)
39 2 / Ženy nad 60 [36] Ludmila Šmídová 1953 CZE SC FARMA VYSEHRAD 03:42:27.8 02:08:09.8 01:04:27.9 (39)
40 7 / Ženy do 59 [44] Martina Vacková 1975 CZE Kuřim 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:03.5 (40)
40 10 / Muži do 59 [5] Josef Crhan 1976 CZE BŽB 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:07.8 (41)
40 8 / Ženy do 59 [33] Hana Sirová 1973 CZE BŽB 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:29.7 (42)

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [220] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 09:25:19.2 30:06.3 (3) 01:14:57.4 (1) 02:38:00.5 (2) 04:12:53.5 (1) 07:09:57.5 (1)
2 2 / Muži [129] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:36:43.3 11:24.1 29:56.1 (1) 01:15:05.3 (2) 02:19:34.1 (1) 04:14:07.1 (2) 07:10:43.1 (2)
3 3 / Muži [305] Roman Košťák 1974 CZE GASSO Team 09:52:44.8 27:25.6 30:05.3 (2) 01:18:15.2 (3) 02:40:35.7 (3) 04:33:51.7 (3) 07:18:21.7 (3)
4 4 / Muži [357] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 10:55:28.3 01:30:09.1 35:41.0 (16) 01:31:07.4 (13) 02:51:13.3 (8) 05:25:53.3 (12) 08:17:21.3 (5) 09:29:15.3 (1)
5 5 / Muži [460] Vladimír Řehák 1988 CZE RUNCAT / Montura 11:26:52.4 02:01:33.2 34:35.3 (7) 01:28:27.8 (6) 02:52:34.2 (10) 05:21:46.2 (6) 08:31:39.2 (8) 09:50:42.2 (4)
6 6 / Muži [501] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 11:27:21.4 02:02:02.2 36:14.2 (19) 01:31:09.5 (14) 02:51:15.9 (9) 05:25:39.9 (11) 08:20:23.9 (6) 09:35:52.9 (2)
7 7 / Muži [111] Jiří Berger 1979 CZE F.n.O. 11:29:53.3 02:04:34.1 34:16.9 (6) 01:31:05.8 (12) 02:57:20.6 (12) 05:19:33.6 (5) 08:17:11.6 (4) 09:40:56.6 (3)
8 8 / Muži [548] Josef Tománek 1989 CZE Bylnice 11:35:28.9 02:10:09.7 34:36.5 (8) 01:28:30.0 (7) 02:48:14.3 (7) 05:24:01.3 (8) 08:33:53.3 (9) 09:51:17.3 (5)
9 9 / Muži [201] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:35:29.9 02:10:10.7 37:09.7 (27) 01:35:56.6 (27) 03:10:01.8 (29) 05:29:19.8 (15) 08:42:59.8 (12) 10:00:27.8 (8)
10 10 / Muži [198] Jan Hais 1994 CZE Pec pod snezkou 11:37:10.5 02:11:51.3 37:47.8 (35) 01:42:06.0 (56) 03:09:07.6 (27) 05:43:20.6 (19) 08:48:35.6 (14) 10:07:53.6 (9)
11 11 / Muži [581] Karel Vítek 1999 CZE KOB Kladno 11:44:38.4 02:19:19.2 35:24.8 (14) 01:29:44.4 (9) 02:48:00.7 (6) 05:24:24.7 (9) 08:29:03.7 (7) 09:53:44.7 (6)
12 12 / Muži [291] Tomáš Kendík 1972 CZE Lochkov 11:48:18.3 02:22:59.1 39:18.6 (56) 01:40:54.2 (49) 03:14:21.8 (35) 05:40:45.8 (16) 08:50:41.8 (15) 10:10:23.8 (10)
13 13 / Muži [365] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 11:53:37.2 02:28:18.0 39:22.8 (57) 01:39:09.4 (39) 03:15:24.2 (40) 05:43:12.2 (17) 08:57:39.2 (17) 10:19:35.2 (11)
14 14 / Muži [578] Jaroslav Vicher 1987 CZE KESBUK 11:53:38.7 02:28:19.5 35:31.7 (15) 01:28:50.2 (8) 03:18:59.0 (47) 05:51:21.0 (32) 08:39:47.0 (10) 09:54:40.0 (7)
15 15 / Muži [410] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:12:39.6 02:47:20.4 37:48.4 (36) 01:37:51.5 (32) 03:23:35.7 (54) 05:44:20.7 (20) 08:57:34.7 (16) 10:21:13.7 (12)
16 16 / Muži [591] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 12:14:56.4 02:49:37.2 35:11.0 (12) 01:29:56.5 (10) 03:01:08.3 (15) 05:46:13.3 (23) 09:01:27.3 (20) 10:28:02.3 (14)
17 17 / Muži [526] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 12:17:46.6 02:52:27.4 35:00.8 (10) 01:34:32.3 (21) 03:04:09.5 (17) 04:56:15.5 (4) 08:58:15.5 (18) 10:26:21.5 (13)
18 18 / Muži [489] Martin Stárek 1980 CZE Praha 10 12:20:43.1 02:55:23.9 35:10.3 (11) 01:30:15.6 (11) 02:56:43.5 (11) 05:28:03.5 (14) 08:48:18.5 (13) 10:31:44.5 (17)
19 19 / Muži [194] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:21:37.2 02:56:18.0 40:10.9 (71) 01:42:25.1 (58) 03:14:33.2 (37) 05:50:04.2 (29) 09:03:48.2 (22) 10:31:13.2 (16)
20 20 / Muži [540] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 12:21:41.6 02:56:22.4 38:48.9 (47) 01:40:18.1 (44) 03:14:26.6 (36) 05:45:18.6 (22) 09:03:31.6 (21) 10:30:33.6 (15)
21 21 / Muži [166] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 12:31:24.0 03:06:04.8 40:05.5 (68) 01:44:18.2 (66) 03:18:58.0 (46) 05:58:19.0 (38) 09:17:01.0 (26) 10:42:59.0 (19)
22 1 / Ženy [199] Kristýna Hájková 1984 CZE SK Babice / Trailpoint 12:33:59.9 03:08:40.7 42:03.6 (99) 01:46:49.9 (81) 03:33:21.7 (80) 06:08:55.7 (50) 09:31:41.7 (34) 10:51:48.7 (22)
23 22 / Muži [308] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 12:36:29.5 03:11:10.3 33:44.9 (5) 01:27:53.4 (5) 02:47:28.5 (5) 05:22:35.5 (7) 08:41:17.5 (11) 10:38:29.5 (18)
24 23 / Muži [587] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 12:38:52.6 03:13:33.4 39:06.4 (51) 01:40:37.9 (46) 03:10:28.9 (30) 05:48:51.9 (26) 09:14:04.9 (24) 10:48:06.9 (21)
25 24 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:41:49.1 03:16:29.9 37:10.3 (28) 01:40:43.6 (48) 03:12:44.6 (32) 05:46:37.6 (24) 09:16:18.6 (25) 10:43:46.6 (20)
26 25 / Muži [254] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 12:43:48.0 03:18:28.8 41:10.1 (86) 01:46:47.9 (80) 03:27:59.4 (63) 06:03:06.4 (44) 09:35:25.4 (37) 11:02:48.4 (27)
27 26 / Muži [438] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 12:44:09.4 03:18:50.2 41:34.2 (90) 01:47:08.6 (82) 03:28:27.8 (65) 06:03:21.8 (46) 11:03:23.8 (28)
28 27 / Muži [558] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 12:44:19.2 03:19:00.0 36:07.4 (17) 01:34:27.9 (20) 03:14:57.8 (39) 05:48:39.8 (25) 09:23:49.8 (27) 10:58:00.8 (25)
29 28 / Muži [449] Josef Rajský 1986 CZE Praha 4 12:48:13.9 03:22:54.7 34:44.6 (9) 01:31:34.7 (15) 03:09:54.5 (28) 05:24:39.5 (10) 09:00:32.5 (19) 11:03:46.5 (29)
30 29 / Muži [289] Vladimír Kasl 1976 CZE Králův Dvůr 12:50:17.0 03:24:57.8 38:50.9 (48) 01:37:25.5 (30) 03:07:30.9 (23) 05:55:27.9 (33) 09:30:42.9 (33) 11:05:32.9 (32)
31 30 / Muži [296] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:52:47.8 03:27:28.6 36:57.9 (24) 01:33:28.1 (16) 03:00:36.5 (14) 05:50:29.5 (30) 09:24:16.5 (28) 10:57:04.5 (23)
32 31 / Muži [353] Pavel Marek 1968 CZE ČAU 12:52:49.5 03:27:30.3 37:34.3 (32) 01:33:33.9 (17) 03:00:34.0 (13) 05:56:52.0 (34) 09:24:22.0 (29) 10:57:11.0 (24)
33 32 / Muži [404] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 12:53:14.4 03:27:55.2 38:38.4 (44) 01:40:56.5 (50) 03:18:03.0 (43) 06:01:16.0 (42) 09:25:23.0 (31) 11:03:47.0 (30)
34 33 / Muži [348] Ondřej Malík 1985 CZE Praha 4 12:53:17.1 03:27:57.9 38:42.3 (46) 01:41:05.9 (53) 03:21:07.3 (50) 06:01:14.3 (41) 09:25:32.3 (32) 11:03:57.3 (31)
35 34 / Muži [382] Ondřej Němeček 1988 AUT Zell am See Trail Run Club 12:55:32.7 03:30:13.5 44:54.0 (147) 01:58:00.8 (134) 03:40:48.7 (102) 06:39:03.7 (83) 09:49:54.7 (44) 11:15:46.7 (39)
36 35 / Muži [226] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 13:03:27.0 03:38:07.8 36:12.7 (18) 01:35:18.6 (24) 03:10:29.0 (31) 05:57:38.0 (35) 09:24:50.0 (30) 11:01:32.0 (26)
37 36 / Muži [212] David Havlíček 1986 CZE Osmaci.cz 13:03:48.6 03:38:29.4 36:32.9 (20) 01:34:35.2 (22) 03:04:27.3 (19) 06:00:19.3 (40) 09:34:19.3 (35) 11:12:08.3 (34)
38 37 / Muži [109] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:04:09.5 03:38:50.3 37:47.1 (34) 01:34:38.2 (23) 03:04:12.5 (18) 05:58:49.5 (39) 09:34:26.5 (36) 11:12:04.5 (33)
39 38 / Muži [418] Ondřej Plašil 1982 CZE Praha 13:04:58.0 03:39:38.8 43:31.5 (125) 01:46:08.9 (75) 03:18:26.8 (45) 05:58:02.8 (36) 09:35:33.8 (38) 11:14:08.8 (36)
40 2 / Ženy [283] Eliška Kaniová 1985 CZE Lipová-lázně 13:06:55.5 03:41:36.3 41:48.5 (93) 01:47:45.6 (85) 03:36:28.7 (91) 06:24:37.7 (68) 09:46:52.7 (43) 11:14:37.7 (37)
41 39 / Muži [282] Tomáš Kalný 1994 CZE miluju Pražírnu #VeganLove 13:13:45.8 03:48:26.6 35:20.5 (13) 01:34:26.2 (19) 03:03:22.5 (16) 05:45:15.5 (21) 09:36:21.5 (39) 11:15:15.5 (38)
42 40 / Muži [126] Jack Bright 1979 GBR Praha 4 13:16:26.3 03:51:07.1 40:01.9 (66) 01:46:17.3 (77) 03:23:43.8 (55) 06:08:33.8 (49) 09:43:50.8 (42) 11:14:08.8 (35)
43 41 / Muži [153] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 13:17:58.4 03:52:39.2 40:03.9 (67) 01:43:04.4 (61) 03:19:19.8 (48) 06:12:48.8 (51) 09:54:28.8 (46) 11:24:00.8 (41)
44 42 / Muži [370] David Mišurec 1981 CZE Praha 7 13:20:07.5 03:54:48.3 39:29.9 (59) 01:40:58.7 (51) 03:14:41.2 (38) 06:01:51.2 (43) 09:38:43.2 (40) 11:17:57.2 (40)
45 43 / Muži [426] Jakub Podlešák 1976 CZE TK PINĎOUR 13:26:36.1 04:01:16.9 40:48.1 (80) 01:45:27.2 (72) 03:20:22.3 (49) 07:00:44.3 (110) 10:11:43.3 (60) 11:34:17.3 (44)
46 44 / Muži [485] przemysław specjalski 1970 POL poznań 13:26:42.8 04:01:23.6 38:40.1 (45) 01:41:05.4 (52) 03:18:15.8 (44) 05:49:36.8 (28) 09:54:16.8 (45) 11:31:14.8 (42)
47 45 / Muži [179] Pavel Fexa 1982 CZE Bystrice nad Pernstejnem 13:29:53.5 04:04:34.3 41:08.6 (85) 01:40:10.2 (42) 03:08:59.9 (26) 06:07:30.9 (48) 09:55:19.9 (47) 11:35:56.9 (46)
48 46 / Muži [271] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 13:31:19.1 04:05:59.9 40:10.4 (70) 01:40:16.1 (43) 03:14:13.6 (34) 06:03:20.6 (45) 09:57:36.6 (48) 11:34:28.6 (45)
49 3 / Ženy [227] Renata Hlaváčová 1976 CZE EXTREME FETROCK Zlín 13:32:24.7 04:07:05.5 42:50.5 (114) 01:50:53.7 (95) 03:30:32.7 (70) 06:29:06.7 (73) 10:05:45.7 (54) 11:38:29.7 (48)
50 47 / Muži [329] Ondřej Lafata 1987 CZE Dobrá Voda 13:34:36.5 04:09:17.3 39:47.2 (64) 01:40:32.2 (45) 03:31:25.6 (72) 06:04:45.6 (47) 09:42:59.6 (41) 11:32:34.6 (43)
51 48 / Muži [242] Petr Horsák 1982 CZE SKÁJ Team 13:36:43.4 04:11:24.2 40:43.1 (76) 01:43:48.7 (64) 03:32:16.3 (74) 06:33:00.3 (75) 10:23:09.3 (68) 11:49:39.3 (53)
52 49 / Muži [144] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 13:40:29.0 04:15:09.8 38:20.4 (43) 01:42:07.0 (57) 03:22:01.6 (51) 06:20:25.6 (63) 10:01:57.6 (51) 11:36:18.6 (47)
53 50 / Muži [307] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 13:43:41.2 04:18:22.0 38:00.6 (39) 01:35:32.9 (25) 03:41:03.1 (103) 06:24:29.1 (67) 10:04:11.1 (52) 11:41:55.1 (50)
54 51 / Muži [364] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 13:43:46.5 04:18:27.3 38:00.5 (38) 03:41:05.4 (104) 06:24:25.4 (66) 10:04:11.4 (53) 11:41:55.4 (51)
55 52 / Muži [537] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 13:46:01.1 04:20:41.9 41:41.4 (92) 01:53:14.8 (111) 03:34:53.1 (85) 06:24:12.1 (64) 09:58:03.1 (49) 11:41:19.1 (49)
56 53 / Muži [119] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:47:50.7 04:22:31.5 41:50.2 (94) 01:47:52.6 (86) 03:31:44.7 (73) 06:32:45.7 (74) 10:11:59.7 (61) 11:50:33.7 (55)
57 54 / Muži [323] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 13:49:07.3 04:23:48.1 37:37.8 (33) 01:38:01.6 (33) 03:24:00.3 (56) 05:58:15.3 (37) 11:47:20.3 (52)
58 55 / Muži [245] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 13:49:39.9 04:24:20.7 42:36.7 (106) 01:45:50.0 (73) 03:32:33.9 (75) 06:19:43.9 (61) 10:09:45.9 (59) 11:51:39.9 (56)
59 56 / Muži [472] Jakub Siska 1988 CZE Pruhonice 13:58:36.6 04:33:17.4 36:38.0 (21) 01:38:21.8 (34) 03:26:29.1 (60) 06:14:12.1 (52) 10:05:58.1 (57) 11:55:24.1 (57)
60 57 / Muži [128] Michal Bruna 1986 CZE Prague 13:58:54.2 04:33:35.0 37:01.1 (25) 01:38:42.9 (37) 03:26:54.0 (62) 06:15:09.0 (56) 10:05:49.0 (55) 11:56:16.0 (58)
61 58 / Muži [239] Radek Horák 1966 CZE Wanderer 14:01:58.6 04:36:39.4 44:17.7 (139) 01:53:12.4 (110) 03:34:20.8 (83) 06:44:32.8 (87) 10:27:33.8 (75) 12:13:25.8 (75)
62 59 / Muži [205] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 14:02:37.6 04:37:18.4 42:42.5 (111) 01:58:39.6 (141) 03:42:14.0 (106) 06:44:42.0 (88) 10:25:22.0 (71) 12:07:17.0 (68)
63 60 / Muži [393] Petr Novák 1981 CZE Perálec 14:02:45.4 04:37:26.2 42:42.3 (110) 01:58:45.9 (142) 03:46:48.7 (115) 06:45:03.7 (90) 10:25:31.7 (72) 12:07:28.7 (69)
64 61 / Muži [479] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 14:02:56.9 04:37:37.7 44:54.4 (148) 01:51:16.3 (97) 03:36:01.7 (89) 06:34:11.7 (78) 10:18:01.7 (66) 12:03:33.7 (65)
65 62 / Muži [246] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:04:18.4 04:38:59.2 37:22.4 (30) 01:37:28.5 (31) 06:14:28.2 (54) 10:13:57.2 (64) 12:03:02.2 (64)
66 63 / Muži [252] Petr Hrubý 1973 CZE Velké Popovice 14:04:21.9 04:39:02.7 41:16.3 (87) 01:51:38.3 (100) 03:37:31.3 (94) 06:59:09.3 (106) 10:41:28.3 (87) 12:24:01.3 (81)
67 64 / Muži [103] Libor Ammer 1976 CZE Trailpoint 14:06:14.0 04:40:54.8 42:11.1 (102) 01:50:29.7 (93) 03:37:36.5 (95) 06:37:23.5 (79) 10:15:58.5 (65) 12:03:38.5 (66)
68 65 / Muži [618] Radosław Brodzik 1977 POL Zielona Góra 14:08:31.2 04:43:12.0 39:15.2 (54) 01:45:21.4 (70) 03:25:39.4 (57) 06:16:17.4 (57) 10:01:41.4 (50) 11:50:00.4 (54)
69 66 / Muži [576] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 14:09:52.5 04:44:33.3 43:19.9 (121) 01:55:15.2 (119) 03:45:42.0 (112) 06:59:19.0 (107) 10:34:30.0 (82) 12:13:37.0 (76)
70 67 / Muži [564] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 14:09:54.3 04:44:35.1 43:25.6 (123) 01:55:18.9 (120) 03:46:48.2 (114) 06:59:22.2 (108) 10:34:33.2 (83) 12:13:41.2 (77)
71 68 / Muži [470] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:10:35.7 04:45:16.5 38:01.3 (40) 01:43:34.7 (63) 03:30:28.1 (69) 06:26:11.1 (71) 10:13:30.1 (62) 12:00:18.1 (62)
72 69 / Muži [486] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:11:30.9 04:46:11.7 39:12.3 (52) 01:40:40.5 (47) 03:14:13.3 (33) 06:16:35.3 (58) 10:13:30.3 (63) 11:58:18.3 (61)
73 4 / Ženy [394] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 14:13:25.7 04:48:06.5 43:35.5 (127) 01:54:00.9 (114) 03:37:43.7 (96) 06:50:32.7 (93) 10:30:00.7 (77) 12:10:07.7 (70)
74 70 / Muži [413] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 14:15:38.7 04:50:19.5 36:38.5 (22) 01:38:25.9 (35) 03:26:35.4 (61) 06:14:21.4 (53) 10:05:54.4 (56) 11:57:00.4 (59)
75 71 / Muži [571] Martin Vavruša 1971 CZE FRYDEX 14:15:47.1 04:50:27.9 48:03.0 (225) 01:56:09.0 (123) 03:28:42.9 (66) 06:53:15.9 (97) 10:27:24.9 (73) 12:01:31.9 (63)
76 72 / Muži [155] Michael Dobiáš 1973 CZE TRAILPOINT 14:18:17.7 04:52:58.5 40:44.2 (77) 01:46:01.3 (74) 03:32:38.1 (77) 06:17:22.1 (59) 10:37:03.1 (84) 12:17:49.1 (79)
77 5 / Ženy [417] Simona Pirklová 1985 CZE Praha 15 14:18:20.4 04:53:01.2 40:14.3 (72) 01:45:11.3 (69) 03:23:20.6 (53) 06:24:20.6 (65) 10:27:57.6 (76) 12:10:40.6 (72)
78 73 / Muži [455] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 14:22:19.5 04:57:00.3 39:02.3 (50) 01:44:24.2 (67) 03:22:56.6 (52) 06:27:33.6 (72) 10:23:14.6 (69) 11:57:16.6 (60)
79 74 / Muži [434] Radim Prahl 1974 PSE Running Tours Prague 14:22:34.2 04:57:15.0 40:48.2 (81) 01:41:30.1 (55) 03:26:20.1 (59) 06:33:21.1 (76) 10:33:48.1 (80) 12:11:52.1 (74)
80 75 / Muži [162] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 14:22:57.2 04:57:38.0 40:52.4 (82) 01:49:57.1 (87) 03:36:38.8 (92) 06:33:25.8 (77) 10:24:19.8 (70) 12:10:29.8 (71)
81 76 / Muži [505] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 14:24:18.1 04:58:58.9 46:26.9 (187) 01:57:27.6 (128) 03:36:49.0 (93) 06:53:36.0 (98) 10:34:16.0 (81) 12:13:59.0 (78)
82 77 / Muži [619] Grzegorz Krupa 1973 POL KB.Sobótka 14:25:06.2 04:59:47.0 39:45.1 (63) 01:43:02.7 (60) 04:18:34.4 (220) 07:11:32.4 (122) 10:46:27.4 (93) 12:28:59.4 (87)
83 78 / Muži [466] Zdzisław Sarna 1975 POL Kraków 14:25:08.2 04:59:49.0 39:47.8 (65) 01:43:04.6 (62) 04:15:21.0 (211) 07:11:13.0 (121) 10:46:23.0 (92) 12:28:49.0 (86)
84 79 / Muži [206] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 14:25:32.2 05:00:13.0 40:38.5 (75) 01:46:11.2 (76) 03:34:05.3 (82) 06:43:45.3 (85) 10:44:40.3 (90) 12:28:13.3 (85)
85 80 / Muži [566] Petr Valášek 1977 CZE Frýdlant 14:25:34.7 05:00:15.5 40:45.9 (78) 01:46:19.8 (79) 03:34:23.5 (84) 06:43:53.5 (86) 10:44:49.5 (91) 12:28:09.5 (84)
86 81 / Muži [237] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 14:28:19.5 05:03:00.3 40:29.0 (73) 01:44:13.0 (65) 03:25:48.9 (58) 06:14:47.9 (55) 10:19:35.9 (67) 12:11:37.9 (73)
87 82 / Muži [247] Radek Hrabčák 1978 CZE Brno 14:30:34.1 05:05:14.9 39:28.2 (58) 01:42:37.4 (59) 03:30:23.4 (68) 06:25:01.4 (69) 10:27:26.4 (74) 12:17:50.4 (80)
88 83 / Muži [233] Josef Holoubek 1989 CZE EasyToUk 14:37:46.2 05:12:27.0 38:09.2 (42) 01:38:31.1 (36) 03:29:32.1 (67) 06:19:45.1 (62) 10:09:43.1 (58) 12:05:21.1 (67)
89 84 / Muži [378] Piotr Murawski 1973 POL Maraton Leszno 14:39:25.1 05:14:05.9 38:04.6 (41) 01:36:04.9 (28) 03:06:31.1 (22) 06:56:09.1 (104) 11:00:15.1 (101) 12:41:47.1 (92)
90 6 / Ženy [459] Anna Rýznerová 1981 CZE Praha 5 14:47:26.7 05:22:07.5 42:04.8 (100) 01:56:56.3 (124) 03:55:32.9 (144) 07:06:16.9 (114) 10:50:17.9 (95) 12:30:16.9 (89)
91 85 / Muži [545] Tomáš Tandler 1978 CZE Kolín 14:50:40.1 05:25:20.9 43:32.8 (126) 01:57:25.2 (127) 03:42:55.9 (107) 07:03:48.9 (112) 11:05:30.9 (107) 12:55:23.9 (102)
92 86 / Muži [249] Daniel Hromádko 1969 CZE NA POHODU 14:50:48.8 05:25:29.6 37:53.3 (37) 01:41:15.2 (54) 03:15:36.7 (41) 07:13:29.7 (123) 10:50:21.7 (96) 12:39:08.7 (91)
93 87 / Muži [582] Miroslav Vitvar 1976 CZE Hořice 14:51:03.7 05:25:44.5 46:45.5 (196) 02:15:09.1 (253) 04:18:10.2 (219) 07:32:31.2 (153) 11:13:08.2 (113) 12:54:43.2 (100)
94 7 / Ženy [584] Denisa Vlková 1992 CZE Liberec 14:52:43.8 05:27:24.6 43:10.2 (118) 01:50:08.3 (90) 03:30:53.8 (71) 06:37:53.8 (81) 10:43:31.8 (88) 12:25:27.8 (82)
95 88 / Muži [172] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:53:16.0 05:27:56.8 37:18.9 (29) 01:39:12.2 (40) 04:05:34.1 (175) 07:25:55.1 (141) 11:13:20.1 (115) 12:52:50.1 (99)
96 89 / Muži [149] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 14:54:24.0 05:29:04.8 44:06.1 (135) 02:01:00.0 (158) 03:48:10.1 (119) 06:58:13.1 (105) 10:48:40.1 (94) 12:46:03.1 (93)
97 90 / Muži [117] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 15:00:23.6 05:35:04.4 43:39.6 (129) 01:52:00.0 (105) 03:35:45.4 (88) 06:54:16.4 (99) 11:09:20.4 (111) 12:51:12.4 (96)
98 91 / Muži [324] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 15:00:25.1 05:35:05.9 42:24.5 (103) 01:47:34.6 (84) 04:08:22.5 (184) 07:07:00.5 (115) 11:04:27.5 (106) 12:51:17.5 (97)
99 92 / Muži [442] Petr Příkazský 1989 CZE Brno 15:00:32.8 05:35:13.6 41:56.6 (98) 01:52:11.7 (106) 03:35:41.6 (86) 06:44:44.6 (89) 10:43:34.6 (89) 12:34:38.6 (90)
100 93 / Muži [509] Miroslav Szarowski 1974 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 15:02:15.9 05:36:56.7 41:37.2 (91) 01:44:51.0 (68) 03:28:22.9 (64) 06:37:23.9 (80) 10:57:55.9 (99) 12:51:05.9 (95)
101 94 / Muži [563] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 15:03:26.2 05:38:07.0 42:56.4 (115) 01:57:27.8 (129) 03:45:29.7 (111) 06:46:31.7 (92) 10:37:32.7 (85) 12:27:47.7 (83)
102 95 / Muži [161] Lukáš Drobný 1984 CZE Praha 3 15:04:09.9 05:38:50.7 50:55.6 (292) 02:08:01.8 (208) 03:48:14.5 (120) 11:00:27.5 (102) 12:52:49.5 (98)
103 96 / Muži [232] Martin Holas 1985 CZE Praha 15:06:43.7 05:41:24.5 42:43.8 (112) 01:58:48.1 (143) 03:43:35.7 (109) 06:45:14.7 (91) 10:41:01.7 (86) 13:08:00.7 (113)
104 97 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:07:29.4 05:42:10.2 41:51.1 (95) 01:49:59.2 (88) 03:32:43.6 (78) 06:52:49.6 (95) 11:07:28.6 (109) 13:10:50.6 (114)
105 98 / Muži [535] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:07:39.0 05:42:19.8 41:55.7 (97) 01:50:03.0 (89) 03:32:53.0 (79) 06:52:59.0 (96) 11:07:27.0 (108) 13:11:08.0 (115)
106 99 / Muži [110] Radek Beneda 1982 CZE Praha 3 15:08:02.7 05:42:43.5 39:13.7 (53) 01:38:57.4 (38) 03:16:41.3 (42) 06:17:26.3 (60) 10:32:13.3 (78) 13:06:02.3 (111)
107 100 / Muži [610] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 15:10:23.0 05:45:03.8 44:48.1 (144) 01:58:01.7 (135) 03:40:47.6 (101) 06:38:45.6 (82) 10:32:42.6 (79) 12:29:57.6 (88)
108 101 / Muži [583] Roman Vlček 1976 CZE Trutnov 15:11:15.1 05:45:55.9 45:20.9 (161) 01:55:02.8 (118) 03:49:55.2 (125) 07:22:36.2 (134) 11:13:23.2 (116) 13:02:05.2 (109)
109 102 / Muži [306] Lukáš Košťál 1979 CZE LookAss 15:11:47.3 05:46:28.1 43:51.3 (132) 01:59:24.2 (147) 03:44:14.5 (110) 07:24:09.5 (138) 11:15:15.5 (117) 13:06:37.5 (112)
110 103 / Muži [406] Jan Pařízek 1980 CZE Praha 9 15:12:25.2 05:47:06.0 44:49.2 (145) 02:03:21.1 (171) 03:58:19.7 (146) 07:20:45.7 (133) 11:15:39.7 (118) 13:01:07.7 (108)
111 104 / Muži [531] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 15:14:23.2 05:49:04.0 44:12.9 (137) 01:57:57.9 (133) 03:51:31.7 (132) 06:56:01.7 (103) 10:53:25.7 (97) 12:57:12.7 (104)
112 105 / Muži [488] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 15:21:19.3 05:56:00.1 47:52.9 (219) 01:59:43.0 (150) 03:50:09.5 (127) 07:17:33.5 (126) 11:23:08.5 (119) 13:13:02.5 (118)
113 106 / Muži [847] Róbert Frohn 1982 SVK GE-TRA s.r.o. 15:23:11.1 05:57:51.9 30:58.8 (4) 01:20:20.5 (4) 02:41:18.3 (4) 05:27:24.3 (13) 11:41:38.3 (134) 13:14:43.3 (120)
114 107 / Muži [391] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 15:25:03.4 05:59:44.2 45:17.3 (160) 01:57:10.3 (125) 03:49:35.6 (124) 07:09:49.6 (117) 11:03:56.6 (105) 12:57:50.6 (106)
115 108 / Muži [421] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:25:11.2 05:59:52.0 45:05.5 (154) 01:58:38.8 (140) 03:52:47.4 (139) 07:10:24.4 (119) 11:13:11.4 (114) 13:03:38.4 (110)
116 8 / Ženy [605] Věra Záhorová 1985 CZE Hrádek 15:25:22.2 06:00:03.0 46:32.3 (192) 02:04:07.6 (177) 03:54:02.4 (142) 07:22:58.4 (135) 11:23:56.4 (120) 13:12:41.4 (117)
117 109 / Muži [358] Pavel Mašek 1974 CZE Hrádek 15:25:40.0 06:00:20.8 46:50.9 (199) 02:04:27.8 (180) 03:54:15.1 (143) 07:23:27.1 (136) 11:24:20.1 (121) 13:13:06.1 (119)
118 110 / Muži [173] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 15:26:54.9 06:01:35.7 41:53.4 (96) 01:53:52.9 (113) 03:38:01.5 (97) 06:55:01.5 (101) 11:02:52.5 (104) 12:55:10.5 (101)
119 111 / Muži [298] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 15:27:46.9 06:02:27.7 44:07.5 (136) 01:59:47.7 (151) 03:50:16.3 (128) 07:10:17.3 (118) 11:09:00.3 (110) 12:50:38.3 (94)
120 112 / Muži [478] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 15:28:54.1 06:03:34.9 43:48.1 (131) 01:57:35.9 (130) 03:39:19.7 (100) 07:00:01.7 (109) 11:26:57.7 (123) 13:12:14.7 (116)
121 113 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE FC Torpedo Středokluky 15:30:43.4 06:05:24.2 45:32.8 (168) 02:01:37.1 (162) 04:01:44.6 (158) 07:58:35.6 (210) 11:54:32.6 (151) 13:46:31.6 (139)
122 114 / Muži [483] Roman Solich 1984 CZE Hýsly 15:31:05.8 06:05:46.6 42:35.5 (105) 01:46:19.1 (78) 03:32:34.8 (76) 10:59:29.8 (100) 12:56:57.8 (103)
123 115 / Muži [389] Michael Novak 1977 CZE gone4run 15:32:06.6 06:06:47.4 40:58.1 (83) 01:50:13.1 (91) 03:33:36.4 (81) 06:42:26.4 (84) 11:00:31.4 (103) 12:57:58.4 (107)
124 116 / Muži [278] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 15:42:13.9 06:16:54.7 43:12.8 (119) 01:55:29.6 (121) 03:49:18.1 (123) 06:55:59.1 (102) 10:57:09.1 (98) 12:57:33.1 (105)
125 117 / Muži [463] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 15:42:46.8 06:17:27.6 43:43.1 (130) 01:51:35.6 (98) 03:48:08.4 (117) 07:19:30.4 (130) 11:28:59.4 (124) 13:19:16.4 (122)
126 118 / Muži [372] Petr Mondri 1972 CZE Praha 15:42:48.6 06:17:29.4 46:23.8 (185) 02:02:53.8 (167) 03:50:01.8 (126) 07:04:09.8 (113) 11:29:40.8 (125) 13:29:18.8 (123)
127 119 / Muži [452] Marek Rod 1967 CZE Krčský les 15:44:53.7 06:19:34.5 39:37.4 (60) 01:51:48.0 (101) 03:52:02.7 (135) 07:33:21.7 (154) 11:57:54.7 (159) 13:44:49.7 (136)
128 120 / Muži [453] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 15:44:54.4 06:19:35.2 39:41.6 (62) 01:51:51.1 (102) 03:52:07.2 (136) 07:33:24.2 (155) 11:57:59.2 (160) 13:44:53.2 (137)
129 121 / Muži [480] Josef Smola 1951 CZE MK Seitl Ostrava 15:45:33.6 06:20:14.4 47:20.0 (206) 02:03:15.0 (170) 03:58:26.3 (147) 07:34:44.3 (164) 11:46:53.3 (141) 13:32:07.3 (126)
130 122 / Muži [580] Jiří Vítek 1973 CZE KOB Kladno 15:46:29.5 06:21:10.3 43:22.5 (122) 01:57:14.7 (126) 04:02:21.0 (160) 07:31:27.0 (152) 11:36:51.0 (129) 13:37:00.0 (131)
131 9 / Ženy [121] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 15:49:45.5 06:24:26.3 46:26.2 (186) 02:04:24.5 (179) 04:00:24.5 (153) 07:24:05.5 (137) 11:37:36.5 (131) 13:39:17.5 (133)
132 123 / Muži [164] Zbyněk Dubský 1972 CZE BIKE2000 15:51:52.3 06:26:33.1 50:43.6 (289) 02:12:51.4 (237) 04:06:23.9 (177) 07:59:23.9 (212) 11:56:03.9 (155) 13:47:41.9 (141)
133 10 / Ženy [345] Helena Malá 1981 CZE RunSport Team 15:56:02.3 06:30:43.1 46:57.2 (201) 02:03:48.5 (174) 04:00:39.8 (154) 07:14:52.8 (125) 11:35:34.8 (128) 13:34:05.8 (129)
134 124 / Muži [186] Ondřej Fremunt 1987 CZE Praha 15:56:35.8 06:31:16.6 47:36.4 (212) 02:01:32.2 (161) 03:52:47.4 (140) 07:25:57.4 (142) 11:42:46.4 (138) 13:32:41.4 (128)
135 11 / Ženy [375] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 15:57:34.9 06:32:15.7 45:26.7 (163) 02:06:23.2 (195) 04:05:25.3 (173) 07:33:27.3 (156) 11:53:45.3 (148) 13:39:58.3 (134)
136 125 / Muži [339] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:02:47.6 06:37:28.4 46:36.6 (195) 02:05:47.2 (190) 03:59:06.4 (150) 07:29:32.4 (150) 12:07:06.4 (169) 14:02:51.4 (156)
137 126 / Muži [596] Tomáš Votava 1974 CZE Hostivice 16:02:52.7 06:37:33.5 46:29.6 (191) 02:05:48.2 (191) 03:59:17.5 (152) 07:29:27.5 (149) 12:07:00.5 (168) 14:03:01.5 (157)
138 127 / Muži [157] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 16:07:27.7 06:42:08.5 48:16.0 (231) 01:59:51.6 (152) 03:52:02.1 (134) 07:17:46.1 (127) 11:26:52.1 (122) 13:29:52.1 (124)
139 128 / Muži [160] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 16:09:33.8 06:44:14.6 45:22.5 (162) 02:11:28.6 (231) 04:16:21.2 (215) 07:41:40.2 (184) 11:55:29.2 (154) 13:52:28.2 (145)
140 129 / Muži [616] Marek Žeravík 1984 CZE Pardubice 16:09:43.1 06:44:23.9 45:33.5 (169) 02:11:09.4 (228) 04:16:09.7 (214) 07:41:43.7 (185) 11:55:26.7 (153) 13:47:11.7 (140)
141 130 / Muži [379] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 16:13:02.8 06:47:43.6 45:01.0 (151) 01:57:50.9 (132) 04:08:55.1 (186) 07:53:02.1 (200) 12:07:24.1 (170) 14:15:12.1 (168)
142 131 / Muži [499] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 16:13:13.2 06:47:54.0 44:31.1 (141) 01:54:15.5 (115) 03:47:05.8 (116) 07:29:23.8 (148) 11:54:47.8 (152) 13:50:40.8 (143)
143 132 / Muži [599] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 16:13:26.2 06:48:07.0 43:25.9 (124) 01:54:50.1 (116) 03:51:29.3 (131) 07:14:08.3 (124) 11:47:52.3 (142) 13:46:30.3 (138)
144 133 / Muži [604] Miroslav Zábranský 1986 CZE Liberec 16:14:49.4 06:49:30.2 48:29.1 (235) 02:08:05.5 (209) 04:06:44.2 (179) 07:36:56.2 (169) 12:08:57.2 (172) 14:17:16.2 (169)
145 12 / Ženy [399] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 16:16:34.5 06:51:15.3 48:23.9 (234) 02:05:34.5 (187) 03:58:36.3 (148) 07:35:52.3 (168) 11:39:34.3 (132) 13:37:04.3 (132)
146 134 / Muži [263] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 16:16:36.2 06:51:17.0 43:35.6 (128) 02:00:37.6 (154) 04:03:44.6 (163) 07:24:40.6 (140) 11:42:12.6 (136) 13:54:10.6 (148)
147 135 / Muži [334] Jiří Linhart 1972 CZE Havířov 16:16:58.2 06:51:39.0 43:17.0 (120) 01:59:12.3 (146) 04:08:18.3 (183) 07:46:04.3 (194) 11:46:08.3 (139) 13:52:28.3 (146)
148 136 / Muži [116] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 16:18:33.4 06:53:14.2 42:09.9 (101) 02:04:31.5 (181) 03:53:28.3 (141) 07:09:44.3 (116) 11:35:28.3 (127) 13:36:33.3 (130)
149 13 / Ženy [118] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:20:28.0 06:55:08.8 45:09.0 (157) 02:08:00.0 (207) 04:10:24.0 (189) 07:30:37.0 (151) 11:56:12.0 (156) 13:57:21.0 (151)
150 14 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:20:37.1 06:55:17.9 47:24.8 (208) 02:07:19.6 (201) 04:04:35.6 (167) 07:33:33.6 (157) 11:54:19.6 (149) 13:57:46.6 (152)
151 137 / Muži [140] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 16:22:02.6 06:56:43.4 46:35.4 (194) 02:07:08.9 (199) 04:13:41.5 (207) 07:41:22.5 (182) 12:03:46.5 (162) 14:10:11.5 (164)
152 138 / Muži [561] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 16:22:06.0 06:56:46.8 42:38.0 (107) 01:53:33.5 (112) 04:13:37.2 (206) 21:52:30.2 (161) 12:04:20.2 (164) 14:10:03.2 (163)
153 139 / Muži [139] Robert Čabla 1981 CZE Slaný 16:22:12.7 06:56:53.5 46:47.7 (197) 02:07:18.6 (200) 04:13:46.2 (208) 07:41:36.2 (183) 12:04:37.2 (165) 14:10:14.2 (165)
154 140 / Muži [555] David Trojan 1997 CZE Praha 9 16:23:21.6 06:58:02.4 47:14.7 (203) 02:05:28.4 (186) 04:10:59.3 (195) 07:57:28.3 (207) 12:21:23.3 (185) 14:21:25.3 (174)
155 141 / Muži [567] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:28:06.8 07:02:47.6 45:51.0 (176) 02:01:31.8 (160) 04:04:26.3 (165) 07:19:26.3 (129) 11:46:26.3 (140) 13:54:34.3 (149)
156 142 / Muži [414] Andrej Petruš 1987 CZE Chrastava 16:30:39.9 07:05:20.7 42:50.1 (113) 01:55:40.8 (122) 04:05:23.6 (172) 07:24:33.6 (139) 11:42:23.6 (137) 13:54:05.6 (147)
157 143 / Muži [608] Jan Záruba 1977 CZE Praha 16:30:40.3 07:05:21.1 39:41.6 (61) 01:51:58.1 (104) 03:52:17.3 (138) 07:34:36.3 (162) 11:48:28.3 (143) 13:48:46.3 (142)
158 144 / Muži [132] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 16:31:49.4 07:06:30.2 48:58.6 (244) 02:02:40.1 (165) 04:04:31.8 (166) 07:38:23.8 (174) 14:53:04.8 (318) 13:51:17.8 (144)
159 145 / Muži [597] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 - Libuš 16:32:32.6 07:07:13.4 40:36.8 (74) 01:52:53.8 (108) 03:38:18.6 (99) 07:28:31.6 (147) 11:56:22.6 (157) 13:56:15.6 (150)
160 146 / Muži [559] Michal Turek 1970 CZE Praha 16:33:48.9 07:08:29.7 51:39.9 (306) 02:20:56.7 (287) 04:24:17.7 (229) 07:47:28.7 (198) 12:37:10.7 (202) 14:28:14.7 (183)
161 147 / Muži [573] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 16:34:57.9 07:09:38.7 48:11.6 (228) 02:05:53.7 (192) 04:30:13.9 (239) 08:12:27.9 (229) 12:28:27.9 (195) 14:31:53.9 (188)
162 148 / Muži [321] Tomáš Kubín 1981 CZE RS Vlašim 16:35:42.1 07:10:22.9 46:49.5 (198) 01:52:48.5 (107) 04:11:29.0 (201) 07:43:24.0 (188) 11:50:09.0 (146) 14:04:10.0 (159)
163 149 / Muži [290] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Horovice 16:36:17.9 07:10:58.7 48:06.6 (226) 02:17:45.1 (270) 04:34:19.4 (248) 08:19:54.4 (236) 12:34:50.4 (200) 14:26:37.4 (181)
164 150 / Muži [326] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:38:22.3 07:13:03.1 40:08.2 (69) 01:50:37.0 (94) 03:41:32.7 (105) 07:02:41.7 (111) 11:30:34.7 (126) 13:31:37.7 (125)
165 151 / Muži [267] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 16:41:00.7 07:15:41.5 47:34.1 (211) 02:07:08.4 (198) 04:15:58.3 (213) 07:46:46.3 (197) 12:26:18.3 (194) 14:32:53.3 (192)
166 152 / Muži [167] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 16:41:27.6 07:16:08.4 46:09.6 (181) 02:04:44.8 (184) 04:23:41.9 (227) 08:00:53.9 (214) 12:03:49.9 (163) 13:58:45.9 (154)
167 153 / Muži [495] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 16:41:53.6 07:16:34.4 48:20.2 (232) 02:04:15.1 (178) 03:56:06.9 (145) 07:27:08.9 (145) 12:09:57.9 (174) 14:18:28.9 (171)
168 15 / Ženy [262] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 16:41:55.3 07:16:36.1 47:55.5 (222) 01:59:28.8 (148) 03:42:57.0 (108) 07:26:59.0 (144) 12:09:47.0 (173) 14:18:23.0 (170)
169 154 / Muži [310] Daniel Krátký 1984 CZE Praha 8 16:42:15.3 07:16:56.1 45:01.3 (152) 02:05:43.5 (188) 04:09:09.4 (187) 07:33:57.4 (160) 12:11:07.4 (175) 14:10:26.4 (166)
170 155 / Muži [439] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 16:43:00.2 07:17:41.0 49:18.0 (249) 02:16:13.4 (258) 04:10:29.4 (191) 07:33:53.4 (159) 11:57:48.4 (158) 14:03:48.4 (158)
171 156 / Muži [178] Pavel Fenyk 1965 CZE SK Babice 16:43:24.4 07:18:05.2 42:40.8 (109) 01:51:36.8 (99) 03:48:15.9 (121) 07:19:35.9 (131) 11:48:44.9 (144) 13:41:50.9 (135)
172 157 / Muži [373] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 16:43:25.6 07:18:06.4 40:47.8 (79) 01:45:23.3 (71) 03:36:10.7 (90) 07:10:56.7 (120) 12:08:48.7 (171) 14:06:07.7 (162)
173 158 / Muži [145] Tomáš Čermák 1970 CZE Prostřední Lánov 16:49:02.8 07:23:43.6 41:05.1 (84) 01:57:48.9 (131) 03:52:07.9 (137) 07:20:01.9 (132) 11:37:23.9 (130) 13:32:10.9 (127)
174 159 / Muži [120] Miloš Bohoněk 1962 CZE Mělník 16:49:58.2 07:24:39.0 45:06.0 (155) 02:03:50.1 (175) 04:03:51.4 (164) 07:37:42.4 (172) 12:13:48.4 (177) 14:20:11.4 (172)
175 160 / Muži [607] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 16:52:04.1 07:26:44.9 43:07.5 (117) 01:51:57.3 (103) 03:35:45.0 (87) 06:54:36.0 (100) 11:12:21.0 (112) 13:17:23.0 (121)
176 161 / Muži [514] Michal Šebesta 1983 CZE metro A 16:57:36.0 07:32:16.8 44:12.9 (138) 02:03:10.2 (169) 04:00:43.3 (155) 07:35:09.3 (166) 12:14:15.3 (178) 14:25:33.3 (176)
177 162 / Muži [503] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:58:41.7 07:33:22.5 51:16.4 (300) 02:19:21.4 (282) 04:16:25.2 (216) 07:26:28.2 (143) 11:39:38.2 (133) 14:04:11.2 (160)
178 163 / Muži [424] Jan Podhajský 1976 CZE Etnetera Etdorfin 17:02:39.9 07:37:20.7 46:13.0 (183) 01:59:39.6 (149) 03:48:22.6 (122) 07:27:48.6 (146) 12:18:30.6 (183) 14:22:11.6 (175)
179 16 / Ženy [506] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 17:03:05.6 07:37:46.4 46:28.0 (190) 02:04:41.3 (183) 04:02:53.6 (161) 07:38:54.6 (177) 12:05:19.6 (166) 14:20:29.6 (173)
180 164 / Muži [444] Ondřej Ptáček 1989 CZE Brumov-Bylnice 17:04:35.3 07:39:16.1 45:41.8 (172) 02:07:54.1 (205) 04:14:41.7 (209) 07:41:17.7 (181) 12:12:32.7 (176) 14:29:45.7 (185)
181 165 / Muži [168] Karel Dvořák 1974 CZE Měřín 17:04:49.2 07:39:30.0 44:28.3 (140) 01:59:53.4 (153) 04:03:04.6 (162) 07:42:47.6 (187) 12:06:15.6 (167) 14:11:01.6 (167)
182 166 / Muži [125] Jan Brenk 1972 CZE Tmaň 17:06:18.3 07:40:59.1 41:24.1 (88) 01:50:23.9 (92) 03:50:35.5 (129) 07:42:19.5 (186) 11:49:31.5 (145) 14:05:24.5 (161)
183 17 / Ženy [579] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 17:08:07.2 07:42:48.0 45:36.0 (171) 02:00:58.1 (155) 03:59:02.4 (149) 07:35:31.4 (167) 12:15:34.4 (180) 14:26:19.4 (179)
184 18 / Ženy [440] Pavlína Procházková 1964 CZE Hořovice 17:08:10.2 07:42:51.0 45:29.3 (166) 02:00:59.8 (157) 03:59:10.0 (151) 12:15:52.0 (182) 14:26:09.0 (178)
185 167 / Muži [441] Luboš Prošek 1968 CZE Vráž 17:08:10.9 07:42:51.7 45:27.2 (164) 02:00:58.3 (156) 06:00:56.3 (435) 07:35:05.3 (165) 12:15:39.3 (181) 14:26:25.3 (180)
186 168 / Muži [457] Jaroslav Roubal 1968 CZE KLÁŠTERKA 17:08:50.4 07:43:31.2 45:11.9 (158) 02:01:31.0 (159) 04:01:37.5 (156) 07:46:35.5 (196) 12:03:08.5 (161) 14:00:11.5 (155)
187 169 / Muži [517] Jan Šettner 1975 CZE Kuncina 300 17:10:11.4 07:44:52.2 48:55.4 (241) 02:10:06.2 (224) 04:10:26.9 (190) 08:03:00.9 (220) 12:23:28.9 (189) 14:32:11.9 (189)
188 170 / Muži [159] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:10:51.7 07:45:32.5 48:56.3 (242) 02:10:22.4 (226) 04:11:24.5 (200) 08:03:24.5 (223) 12:24:23.5 (191) 14:32:32.5 (190)
189 171 / Muži [244] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 17:13:50.3 07:48:31.1 49:30.5 (255) 02:11:18.7 (229) 04:25:16.1 (232) 07:51:22.1 (199) 12:26:17.1 (193) 14:32:44.1 (191)
190 172 / Muži [346] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:16:19.6 07:51:00.4 44:53.6 (146) 02:01:51.8 (164) 04:17:31.6 (218) 07:45:05.6 (193) 12:15:08.6 (179) 14:26:05.6 (177)
191 173 / Muži [429] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 17:16:21.5 07:51:02.3 43:54.9 (133) 02:09:06.4 (214) 04:21:37.2 (224) 08:02:49.2 (219) 12:36:11.2 (201) 14:40:49.2 (193)
192 174 / Muži [411] Jaroslav Pekárek 1976 CZE Stará Boleslav 17:18:34.7 07:53:15.5 44:40.8 (142) 01:59:07.8 (145) 03:51:10.7 (130) 07:38:04.7 (173) 12:20:42.7 (184) 14:27:01.7 (182)
193 175 / Muži [395] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:21:23.6 07:56:04.4 49:49.0 (264) 02:24:57.5 (309) 04:37:14.9 (270) 08:27:13.9 (249) 13:08:50.9 (224) 14:59:52.9 (205)
194 19 / Ženy [316] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 17:22:11.1 07:56:51.9 47:55.3 (220) 02:03:47.0 (173) 04:01:43.6 (157) 07:43:36.6 (190) 12:24:43.6 (192) 14:31:35.6 (187)
195 176 / Muži [320] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 17:26:14.8 08:00:55.6 47:51.5 (217) 01:58:30.9 (137) 04:01:44.7 (159) 07:43:30.7 (189) 12:22:53.7 (186) 14:31:16.7 (186)
196 177 / Muži [507] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 17:28:53.5 08:03:34.3 47:30.7 (210) 02:07:24.6 (203) 04:04:51.9 (170) 07:33:45.9 (158) 11:54:25.9 (150) 13:58:01.9 (153)
197 178 / Muži [238] Pavel Hons 1970 CZE Kladno 17:29:14.8 08:03:55.6 44:59.5 (150) 02:06:08.8 (194) 04:11:02.5 (197) 07:54:59.5 (204) 12:51:09.5 (212) 14:58:34.5 (202)
198 179 / Muži [342] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 17:29:19.4 08:04:00.2 45:02.9 (153) 02:06:06.3 (193) 04:11:10.4 (199) 07:54:58.4 (203) 12:51:15.4 (213) 14:58:45.4 (203)
199 20 / Ženy [565] Hana Váchová 1980 CZE Praha 9 17:30:02.4 08:04:43.2 44:44.4 (143) 01:54:54.8 (117) 03:38:16.1 (98) 06:51:54.1 (94) 11:41:54.1 (135) 14:52:13.1 (199)
200 180 / Muži [215] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:31:41.3 08:06:22.1 47:23.3 (207) 02:09:40.1 (219) 04:11:46.9 (203) 08:01:49.9 (217) 12:48:05.9 (207) 14:59:49.9 (204)
201 181 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 17:32:01.6 08:06:42.4 45:45.2 (173) 02:09:56.8 (221) 04:12:05.9 (204) 08:01:58.9 (218) 12:48:24.9 (210) 15:00:07.9 (206)
202 21 / Ženy [366] Martina Metzová 1971 CZE MK Seitl Ostrava 17:32:04.2 08:06:45.0 47:55.3 (221) 02:08:38.0 (212) 04:24:51.2 (230) 07:59:36.2 (213) 12:57:28.2 (216) 14:54:45.2 (200)
203 22 / Ženy [141] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 17:35:19.0 08:09:59.8 52:59.8 (333) 02:21:57.3 (291) 04:25:16.5 (233) 08:20:47.5 (239) 12:42:59.5 (205) 14:48:32.5 (196)
204 182 / Muži [314] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:41.9 08:13:22.7 49:37.6 (257) 02:23:50.3 (305) 04:26:13.9 (237) 08:01:39.9 (216) 12:34:42.9 (199) 14:42:42.9 (194)
205 183 / Muži [568] Petr Váňa 1962 CZE Olomouc 17:45:30.0 08:20:10.8 38:53.0 (49) 01:53:00.0 (109) 04:12:19.0 (205) 07:55:02.0 (205) 12:30:43.0 (198) 14:48:40.0 (197)
206 184 / Muži [195] Daniel Grzelak 1973 POL Maraton Leszno 17:47:20.8 08:22:01.6 49:53.8 (268) 02:11:38.5 (233) 04:10:44.7 (193) 08:05:29.7 (224) 13:03:07.7 (221) 15:02:24.7 (209)
207 23 / Ženy [196] Justyna Grzelak 1974 POL Maraton Leszno 17:47:30.8 08:22:11.6 49:47.3 (261) 02:11:37.0 (232) 04:10:37.1 (192) 08:05:34.1 (225) 13:03:02.1 (220) 15:02:16.1 (208)
208 185 / Muži [490] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:51:13.3 08:25:54.1 50:53.5 (291) 02:27:16.3 (322) 04:50:15.2 (306) 08:18:12.2 (234) 13:12:23.2 (228) 15:14:04.2 (213)
209 186 / Muži [376] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 17:53:17.4 08:27:58.2 49:21.9 (251) 02:09:32.2 (217) 04:04:51.0 (169) 07:38:28.0 (175) 12:30:40.0 (197)
210 187 / Muži [170] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 17:54:18.1 08:28:58.9 47:51.0 (216) 02:14:46.3 (248) 04:19:55.1 (221) 08:07:25.1 (226) 12:29:51.1 (196) 14:50:28.1 (198)
211 24 / Ženy [349] Klára Malíková 1983 CZE Per ho! 18:01:54.8 08:36:35.6 49:22.3 (252) 02:09:05.1 (213) 04:45:58.3 (297) 08:20:32.3 (237) 13:29:31.3 (243) 15:39:32.3 (234)
212 25 / Ženy [184] Markéta Florianová 1984 CZE Jablonec nad Nisou 18:01:56.7 08:36:37.5 49:20.7 (250) 02:09:08.6 (215) 04:46:02.8 (298) 08:20:42.8 (238) 13:29:35.8 (245) 15:39:40.8 (235)
213 188 / Muži [356] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:02:27.6 08:37:08.4 51:14.8 (298) 02:25:20.1 (314) 04:50:12.5 (305) 08:31:06.5 (262) 13:26:01.5 (239) 15:32:09.5 (227)
214 189 / Muži [481] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 18:02:36.7 08:37:17.5 47:45.8 (215) 02:02:49.7 (166) 04:15:38.4 (212) 08:03:11.4 (221) 13:01:50.4 (219) 15:21:14.4 (218)
215 190 / Muži [519] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 18:02:37.1 08:37:17.9 46:27.8 (189) 01:58:35.6 (139) 04:05:02.2 (171) 07:58:22.2 (208) 13:01:45.2 (218) 14:56:22.2 (201)
216 191 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:04:14.9 08:38:55.7 43:05.7 (116) 04:20:50.3 (223) 07:56:20.3 (206) 13:12:22.3 (227) 15:29:29.3 (224)
217 192 / Muži [553] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:04:54.5 08:39:35.3 46:02.4 (178) 02:06:47.6 (196) 04:10:57.2 (194) 07:53:25.2 (201) 13:00:27.2 (217) 15:25:18.2 (222)
218 193 / Muži [461] Jan Řezáč 1978 CZE Mladá Boleslav 18:07:01.2 08:41:42.0 47:14.9 (204) 02:14:45.4 (247) 04:26:05.6 (236) 08:27:02.6 (248) 13:15:04.6 (233) 15:29:48.6 (226)
219 194 / Muži [328] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 18:07:02.0 08:41:42.8 47:09.7 (202) 02:14:44.5 (246) 04:37:57.0 (273) 08:26:57.0 (247) 13:14:52.0 (232) 15:29:41.0 (225)
220 195 / Muži [493] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:07:02.3 08:41:43.1 48:32.6 (236) 02:09:48.1 (220) 04:06:29.0 (178) 07:44:56.0 (191) 13:11:07.0 (226) 15:17:16.0 (215)
221 196 / Muži [562] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 18:12:14.2 08:46:55.0 45:29.1 (165) 01:58:27.3 (136) 04:08:36.9 (185) 07:58:49.9 (211) 13:35:04.9 (254) 15:23:56.9 (219)
222 197 / Muži [210] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 18:13:36.1 08:48:16.9 48:55.2 (240) 04:11:01.5 (196) 07:53:35.5 (202) 13:06:42.5 (223) 15:17:48.5 (216)
223 26 / Ženy [384] Dagmar Nesládková 1982 CZE Vlčice u Trutnova 18:14:05.7 08:48:46.5 49:07.6 (246) 02:10:40.6 (227) 04:08:16.0 (182) 08:01:06.0 (215) 12:50:47.0 (211) 15:10:36.0 (210)
224 198 / Muži [177] Petr Fejtek 1991 CZE - 18:14:10.9 08:48:51.7 54:06.1 (360) 02:14:36.4 (245) 04:16:50.2 (217) 07:40:00.2 (180) 12:23:36.2 (190) 15:11:22.2 (211)
225 27 / Ženy [543] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:18:47.8 08:53:28.6 50:29.3 (283) 02:22:22.3 (296) 04:36:26.7 (264) 08:10:15.7 (228) 13:03:10.7 (222) 15:29:16.7 (223)
226 199 / Muži [362] Jaroslav Mauler 1978 CZE Maugli 18:18:48.5 08:53:29.3 47:29.8 (209) 02:07:50.7 (204) 04:26:00.7 (235) 08:22:56.7 (243) 13:20:43.7 (235) 15:32:55.7 (230)
227 200 / Muži [606] Vít Zahrádka 1978 CZE Spřátelená zvěř 18:21:28.0 08:56:08.8 51:14.9 (299) 02:27:13.9 (321) 04:50:22.5 (307) 08:24:46.5 (246) 13:13:41.5 (231) 15:41:13.5 (236)
228 201 / Muži [601] Karel Wilk 1982 CZE Praha 10 18:23:44.7 08:58:25.5 53:10.6 (340) 02:22:04.8 (293) 04:53:42.0 (311) 08:24:45.0 (245) 12:54:09.0 (214) 15:00:44.0 (207)
229 202 / Muži [500] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 18:26:15.7 09:00:56.5 46:09.4 (180) 02:07:54.9 (206) 04:43:58.0 (287) 08:28:53.0 (253) 13:24:32.0 (238) 15:41:59.0 (237)
230 203 / Muži [469] Jiří Sehnal 1988 CZE Praha 18:28:05.7 09:02:46.5 53:12.4 (343) 02:21:10.7 (290) 04:24:06.2 (228) 07:58:31.2 (209) 13:11:00.2 (225) 15:12:32.2 (212)
231 28 / Ženy [344] Eliška Majorová 1987 CZE Praha 18:28:11.8 09:02:52.6 50:33.7 (286) 02:08:19.5 (211) 04:09:39.4 (188) 07:34:38.4 (163) 12:54:37.4 (215) 15:16:58.4 (214)
232 204 / Muži [174] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 18:30:14.9 09:04:55.7 45:07.7 (156) 02:14:54.6 (251) 04:31:19.6 (242) 08:16:01.6 (232) 12:42:03.6 (204) 15:24:53.6 (220)
233 205 / Muži [446] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 18:30:21.9 09:05:02.7 45:15.0 (159) 02:14:51.0 (249) 04:31:17.3 (241) 08:15:57.3 (231) 12:41:54.3 (203) 15:25:02.3 (221)
234 206 / Muži [492] Wenzel Steffen 1962 GER Hoyerswerdaer SV 1919 18:31:50.4 09:06:31.2 49:22.4 (253) 02:20:12.3 (283) 04:21:54.4 (225) 08:14:22.4 (230) 13:26:56.4 (240) 15:38:29.4 (231)
235 207 / Muži [594] Libor Voplakal 1986 CZE Équipe sans limites - Humpolec 18:32:50.0 09:07:30.8 45:32.3 (167) 02:01:44.0 (163) 03:48:09.9 (118) 07:18:10.9 (128) 11:53:02.9 (147) 14:28:32.9 (184)
236 208 / Muži [532] Bohumil Šroubek 1984 CZE Knechti 18:34:09.9 09:08:50.7 45:57.0 (177) 02:10:02.6 (222) 04:54:19.4 (314) 08:32:48.4 (268) 13:33:25.4 (250) 16:16:53.4 (256)
237 209 / Muži [445] Tomáš Pucholt 1994 CZE Knechti 18:34:15.7 09:08:56.5 45:48.0 (174) 02:09:34.6 (218) 04:54:06.4 (313) 08:32:55.4 (270) 13:33:24.4 (248) 16:15:03.4 (252)
238 210 / Muži [224] Petr Hlad 1977 CZE Usti nad Labem 18:34:26.9 09:09:07.7 51:35.1 (303) 02:23:16.2 (302) 04:34:41.6 (249) 08:30:23.6 (259) 13:29:33.6 (244) 15:56:48.6 (244)
239 211 / Muži [225] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:34:29.9 09:09:10.7 52:32.0 (325) 02:23:13.8 (301) 04:34:50.2 (250) 08:29:05.2 (256) 13:29:30.2 (242) 15:55:17.2 (243)
240 29 / Ženy [124] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 18:36:09.4 09:10:50.2 50:22.2 (279) 02:04:07.3 (176) 04:07:25.1 (180) 07:45:01.1 (192) 12:48:24.1 (209) 15:18:25.1 (217)
241 212 / Muži [385] Michal Netík 1991 CZE Praha 3 18:37:18.9 09:11:59.7 45:34.1 (170) 02:09:10.9 (216) 04:25:41.5 (234) 08:18:48.5 (235) 13:33:05.5 (247) 15:52:28.5 (239)
242 213 / Muži [609] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 9 18:37:22.1 09:12:02.9 52:58.5 (332) 02:30:09.7 (336) 05:08:36.7 (347) 09:01:24.7 (314) 13:58:03.7 (275) 16:02:19.7 (247)
243 214 / Muži [585] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 18:40:00.0 09:14:40.8 44:00.8 (134) 01:58:34.9 (138) 03:51:52.9 (133) 07:38:39.9 (176) 12:43:21.9 (206) 14:44:41.9 (195)
244 215 / Muži [471] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 18:42:00.4 09:16:41.2 46:08.3 (179) 02:14:11.9 (241) 04:42:47.5 (284) 08:31:20.5 (263) 13:37:17.5 (255) 15:53:03.5 (240)
245 30 / Ženy [468] Lucie Sedlářová 1975 CZE sportlav 18:42:00.9 09:16:41.7 46:12.0 (182) 02:14:16.0 (242) 04:42:57.0 (285) 08:31:24.0 (264) 13:37:23.0 (256) 15:53:17.0 (241)
246 216 / Muži [192] Michal Graman 1977 CZE Poděbrady 18:42:25.9 09:17:06.7 46:33.0 (193) 02:06:48.8 (197) 04:25:12.5 (231) 08:27:58.5 (251) 13:38:49.5 (258) 15:48:55.5 (238)
247 217 / Muži [287] Mirek Karkoš 1970 CZE Fidobar 18:42:35.5 09:17:16.3 49:51.0 (266) 02:17:26.8 (265) 04:36:00.9 (259) 08:37:10.9 (280) 13:12:59.9 (229) 15:32:21.9 (229)
248 218 / Muži [437] Martin Procházka 1981 CZE Pardubice 18:42:41.2 09:17:22.0 49:43.8 (260) 02:17:28.0 (267) 04:36:11.3 (261) 08:37:09.3 (279) 13:13:00.3 (230) 15:32:21.3 (228)
249 219 / Muži [260] Radek Jambor 1973 CZE Sám sobě sponzorem:-) 18:51:08.6 09:25:49.4 52:19.3 (320) 02:30:33.7 (339) 04:59:57.6 (325) 09:02:59.6 (318) 13:45:24.6 (263) 16:03:01.6 (249)
250 31 / Ženy [510] Blanka Šafránková 1970 CZE Poděbrady, Pátek 18:52:59.4 09:27:40.2 49:12.3 (247) 02:20:49.0 (286) 04:43:46.8 (286) 08:28:07.8 (252) 13:24:13.8 (237) 15:38:52.8 (232)
251 220 / Muži [405] Aleš Palásek 1974 CZE Paldové 18:53:34.5 09:28:15.3 47:16.1 (205) 02:05:43.5 (189) 04:30:32.3 (240) 08:22:57.3 (244) 13:21:16.3 (236) 15:39:28.3 (233)
252 221 / Muži [113] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 18:58:43.4 09:33:24.2 42:39.5 (108) 01:58:57.0 (144) 04:05:35.3 (176) 07:46:11.3 (195) 13:32:37.3 (246) 16:02:38.3 (248)
253 222 / Muži [248] Matěj Hrejsemnou 1991 CZE Zvole 18:59:39.0 09:34:19.8 48:57.1 (243) 02:16:51.2 (261) 04:36:11.2 (260) 08:33:37.2 (272) 14:09:05.2 (286) 16:24:16.2 (261)
254 223 / Muži [284] Martin Kanta 1982 CZE Praha 19:01:36.0 09:36:16.8 48:13.5 (229) 02:16:43.3 (259) 04:32:55.5 (246) 08:31:43.5 (266) 14:04:51.5 (282) 16:31:38.5 (269)
255 224 / Muži [285] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:01:40.4 09:36:21.2 48:08.6 (227) 02:16:50.2 (260) 04:32:53.2 (245) 08:31:46.2 (267) 14:04:48.2 (281) 16:31:39.2 (270)
256 225 / Muži [181] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 19:02:45.4 09:37:26.2 51:06.1 (295) 02:18:00.9 (272) 04:35:44.3 (257) 08:40:19.3 (284) 14:13:36.3 (291) 16:33:34.3 (271)
257 32 / Ženy [409] Jana Pavloušková 1987 CZE Brno 19:02:48.2 09:37:29.0 51:23.4 (302) 02:18:01.7 (273) 04:35:44.3 (258) 08:40:27.3 (285) 14:13:44.3 (292) 16:33:43.3 (273)
258 226 / Muži [423] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:03:04.6 09:37:45.4 47:58.1 (223) 02:14:19.4 (243) 04:36:31.1 (265) 08:30:32.1 (260) 13:55:26.1 (271) 16:34:53.1 (275)
259 227 / Muži [496] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 19:07:16.8 09:41:57.6 52:08.7 (314) 02:35:08.3 (356) 05:22:57.9 (364) 09:33:27.9 (351) 14:38:25.9 (311) 16:46:14.9 (289)
260 33 / Ženy [520] Martina Šimková 1982 CZE Praha 19:07:55.8 09:42:36.6 52:50.8 (329) 02:28:00.7 (327) 04:38:53.2 (275) 08:36:36.2 (278) 13:33:25.2 (249) 15:57:12.2 (245)
261 228 / Muži [213] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 19:09:34.0 09:44:14.8 48:52.6 (239) 02:14:51.9 (250) 04:39:52.2 (280) 08:34:56.2 (275) 13:58:38.2 (276) 16:06:42.2 (250)
262 229 / Muži [560] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 19:10:53.8 09:45:34.6 53:56.1 (354) 02:31:58.9 (345) 04:51:13.6 (308) 08:38:31.6 (281) 13:34:55.6 (253) 15:53:44.6 (242)
263 230 / Muži [590] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 19:17:07.8 09:51:48.6 52:29.7 (324) 02:36:38.4 (368) 05:15:21.6 (356) 08:51:53.6 (301) 13:56:10.6 (272) 16:35:33.6 (279)
264 231 / Muži [276] Pavel Juřica 1979 CZE MK Seitl Ostrava 19:18:10.9 09:52:51.7 53:33.8 (350) 02:36:59.4 (370) 05:04:04.9 (334) 08:55:25.9 (309) 13:46:56.9 (264) 16:23:53.9 (260)
265 232 / Muži [386] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves 19:19:13.8 09:53:54.6 52:12.7 (317) 02:24:12.8 (306) 04:39:29.4 (277) 08:39:26.4 (282) 14:00:52.4 (278) 16:17:16.4 (257)
266 233 / Muži [183] Pavel Flekač 1982 CZE Čelákovice 19:22:28.6 09:57:09.4 50:50.1 (290) 02:26:59.1 (318) 05:00:17.4 (326) 09:22:09.4 (339) 14:43:39.4 (316) 17:14:29.4 (306)
267 234 / Muži [388] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 19:24:26.6 09:59:07.4 48:14.9 (230) 02:20:34.4 (285) 04:48:24.5 (300) 08:47:09.5 (295) 13:52:55.5 (266) 16:29:36.5 (267)
268 235 / Muži [613] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 19:24:51.7 09:59:32.5 48:45.2 (238) 02:21:06.2 (289) 04:48:51.6 (301) 08:47:32.6 (296) 13:53:31.6 (269) 16:30:15.6 (268)
269 236 / Muži [315] Martin Krédl 1972 CZE Bakovští šlapeři 19:25:31.8 10:00:12.6 53:07.1 (336) 02:37:01.1 (371) 05:05:04.5 (338) 08:54:45.5 (307) 14:18:26.5 (297) 16:41:50.5 (284)
270 237 / Muži [182] Michal Flek 1976 CZE Bakovští šlapeři 19:25:37.8 10:00:18.6 53:11.1 (342) 02:37:04.8 (372) 05:05:06.9 (339) 08:54:45.9 (308) 14:00:26.9 (277) 16:42:01.9 (285)
271 34 / Ženy [534] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 19:26:45.1 10:01:25.9 49:33.3 (256) 02:14:02.1 (239) 04:28:19.1 (238) 08:41:45.1 (288) 14:15:07.1 (293) 16:42:03.1 (286)
272 238 / Muži [368] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 19:27:35.2 10:02:16.0 54:40.7 (369) 02:36:11.7 (360) 05:04:03.4 (333) 09:04:36.4 (323) 14:11:26.4 (290) 16:36:54.4 (280)
273 239 / Muži [617] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 19:28:01.4 10:02:42.2 49:13.5 (248) 02:15:21.0 (255) 04:36:22.5 (262) 08:29:03.5 (254) 14:02:29.5 (279) 16:29:33.5 (266)
274 240 / Muži [547] Vojtěch Tišl 1986 CZE Puklice 19:31:33.0 10:06:13.8 51:20.0 (301) 02:22:57.5 (300) 04:39:47.0 (278) 08:42:28.0 (290) 13:43:30.0 (259) 16:21:17.0 (259)
275 241 / Muži [572] Erik Veselý 1983 CZE Jihlava 19:31:43.6 10:06:24.4 51:13.3 (297) 02:22:53.8 (299) 04:39:50.2 (279) 08:42:31.2 (291) 13:43:34.2 (260) 16:21:08.2 (258)
276 242 / Muži [214] Václav Heinrich 1978 CZE IMIN 19:35:26.3 10:10:07.1 50:01.2 (274) 02:23:20.7 (304) 04:57:29.8 (318) 08:41:30.8 (287) 13:53:29.8 (268) 16:26:31.8 (263)
277 243 / Muži [443] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 19:35:26.5 10:10:07.3 49:53.7 (267) 02:23:17.0 (303) 04:39:15.9 (276) 08:41:26.9 (286) 13:53:21.9 (267) 16:26:27.9 (262)
278 244 / Muži [309] Pavel Koza 1978 CZE Praha 4 19:35:57.7 10:10:38.5 47:38.1 (214) 02:08:14.1 (210) 04:11:02.7 (198) 07:39:26.7 (179) 13:19:15.7 (234) 16:00:30.7 (246)
279 245 / Muži [255] Stanislav Hušek 1968 CZE Praha 4 19:36:52.8 10:11:33.6 53:59.1 (357) 02:27:26.1 (325) 04:58:28.3 (322) 08:48:23.3 (299) 14:19:55.3 (299) 16:35:06.3 (278)
280 246 / Muži [502] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 19:36:57.1 10:11:37.9 50:15.1 (276) 02:27:24.2 (324) 04:58:26.7 (321) 08:48:22.7 (297) 14:20:22.7 (300) 16:35:02.7 (277)
281 247 / Muži [223] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 19:37:02.4 10:11:43.2 49:49.7 (265) 02:18:31.6 (277) 04:34:51.9 (251) 08:33:38.9 (274) 13:34:15.9 (251) 16:16:45.9 (255)
282 248 / Muži [367] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 19:37:03.4 10:11:44.2 49:48.9 (262) 02:18:27.3 (276) 04:34:53.1 (252) 08:33:38.1 (273) 13:34:18.1 (252) 16:16:32.1 (254)
283 249 / Muži [313] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 19:37:17.5 10:11:58.3 47:52.0 (218) 02:17:37.8 (269) 04:42:10.1 (283) 08:27:49.1 (250) 14:17:20.1 (296) 16:44:18.1 (288)
284 250 / Muži [180] David Fiala 1970 CZE men4run 19:38:01.9 10:12:42.7 45:48.1 (175) 02:10:16.1 (225) 04:34:10.5 (247) 08:39:26.5 (283) 14:19:20.5 (298) 16:43:17.5 (287)
285 251 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 19:38:43.5 10:13:24.3 51:37.2 (304) 02:12:33.2 (235) 04:36:45.1 (268) 08:30:16.1 (258) 13:38:48.1 (257) 16:29:07.1 (265)
286 252 / Muži [419] Marek Plášil 1988 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:37.3 10:15:18.1 49:43.7 (259) 02:18:40.3 (278) 04:31:45.7 (243) 08:21:42.7 (240) 13:56:33.7 (273) 16:50:04.7 (291)
287 253 / Muži [158] Vojtěch Donát 1987 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:46.0 10:15:26.8 49:57.2 (272) 02:18:46.3 (279) 04:31:59.7 (244) 08:22:09.7 (241) 13:57:00.7 (274) 16:49:41.7 (290)
288 35 / Ženy [295] Kateřina Kliková 1981 CZE Praha 19:41:21.3 10:16:02.1 52:20.0 (321) 02:22:03.5 (292) 04:44:56.2 (295) 08:44:54.2 (293) 14:10:40.2 (288) 16:41:16.2 (282)
289 36 / Ženy [134] Veronika Cagáňová 1983 CZE Karlovy Vary 19:41:24.2 10:16:05.0 52:29.6 (323) 02:22:08.8 (295) 04:44:43.0 (294) 08:44:43.0 (292) 14:10:53.0 (289) 16:41:15.0 (281)
290 254 / Muži [374] Pavel Mosler 1984 CZE Opava 19:41:32.3 10:16:13.1 52:20.8 (322) 02:22:06.5 (294) 04:44:58.2 (296) 08:44:57.2 (294) 14:10:06.2 (287) 16:41:31.2 (283)
291 255 / Muži [603] Karol Woźniak 1986 POL KB Castellanus 19:42:29.3 10:17:10.1 47:58.5 (224) 02:14:08.4 (240) 04:36:25.3 (263) 08:30:36.3 (261) 13:55:23.3 (270) 16:34:54.3 (276)
292 256 / Muži [422] Karel Pluhař 1983 CZE Čelákovice 19:45:09.3 10:19:50.1 49:57.9 (273) 02:11:24.2 (230) 04:20:39.3 (222) 08:48:23.3 (298) 14:20:23.3 (301) 16:53:48.3 (295)
293 257 / Muži [235] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:50:16.4 10:24:57.2 50:31.4 (284) 02:29:22.2 (330) 05:05:21.8 (341) 09:07:45.8 (327) 14:26:25.8 (303) 16:52:27.8 (292)
294 258 / Muži [552] Daniel Trávníček 1987 CZE Hořice 19:52:13.5 10:26:54.3 49:42.4 (258) 02:12:21.8 (234) 08:22:49.0 (242) 13:28:31.0 (241) 16:07:00.0 (251)
295 259 / Muži [530] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 20:00:01.6 10:34:42.4 49:03.1 (245) 02:15:02.7 (252) 04:58:45.7 (323) 09:09:34.7 (328) 14:40:04.7 (314) 16:55:36.7 (296)
296 260 / Muži [274] Petr Joska 1978 CZE Jičín 20:01:37.3 10:36:18.1 53:13.1 (344) 02:33:55.1 (354) 05:05:01.4 (337) 09:00:50.4 (313) 14:31:31.4 (308) 16:59:17.4 (298)
297 37 / Ženy [432] Radka Pospíšilová 1969 CZE Jičín 20:01:42.4 10:36:23.2 53:08.8 (338) 02:33:52.0 (353) 05:04:58.4 (336) 09:00:14.4 (312) 14:31:29.4 (307) 16:59:25.4 (299)
298 261 / Muži [402] Martin Ouda 1974 CZE T5 Kladno 20:01:54.7 10:36:35.5 53:09.0 (339) 02:24:30.8 (308) 04:38:22.3 (274) 08:51:37.3 (300) 13:51:41.3 (265) 16:16:22.3 (253)
299 38 / Ženy [268] Alena Jiráňová 1986 CZE Opatovice nad Labem 20:03:53.0 10:38:33.8 51:54.0 (309) 02:22:40.0 (298) 04:35:28.7 (253) 08:29:04.7 (255) 13:44:30.7 (261) 16:33:40.7 (272)
300 262 / Muži [536] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 20:04:02.4 10:38:43.2 51:58.6 (310) 02:22:26.0 (297) 04:35:32.1 (256) 08:29:28.1 (257) 13:44:45.1 (262) 16:33:57.1 (274)
301 263 / Muži [256] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 20:07:44.4 10:42:25.2 49:53.9 (269) 02:17:21.5 (262) 04:35:29.4 (254) 08:35:58.4 (276) 14:06:26.4 (285) 16:53:15.4 (293)
302 264 / Muži [211] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 20:07:47.4 10:42:28.2 49:56.3 (270) 02:17:21.8 (263) 04:35:31.7 (255) 08:35:59.7 (277) 14:06:20.7 (284) 16:53:20.7 (294)
303 265 / Muži [458] Dušan Rozsypal 1971 CZE Přerov 20:08:20.6 10:43:01.4 52:41.7 (328) 02:27:18.1 (323) 05:02:19.8 (331) 09:03:44.8 (320) 14:15:25.8 (295) 17:10:10.8 (303)
304 266 / Muži [593] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 20:08:23.2 10:43:04.0 52:53.2 (331) 02:27:29.0 (326) 05:02:08.8 (330) 09:03:35.8 (319) 14:15:08.8 (294) 17:10:31.8 (304)
305 267 / Muži [427] Miroslav Podrabský 1969 CZE T5 Kladno 20:15:58.2 10:50:39.0 53:54.9 (352) 02:46:49.0 (409) 05:25:45.3 (372) 09:20:29.3 (337) 14:23:43.3 (302) 16:55:56.3 (297)
306 268 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 20:16:14.0 10:50:54.8 50:19.5 (278) 02:25:01.3 (310) 04:37:27.3 (271) 08:31:35.3 (265) 14:06:07.3 (283) 16:28:58.3 (264)
307 269 / Muži [504] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 20:20:25.2 10:55:06.0 53:04.2 (334) 02:18:08.9 (275) 04:48:00.1 (299) 08:32:59.1 (271) 14:39:14.1 (312) 17:01:59.1 (301)
308 39 / Ženy [586] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 20:20:28.1 10:55:08.9 53:07.4 (337) 02:18:07.3 (274) 04:37:42.3 (272) 08:32:54.3 (269) 14:39:14.3 (313) 17:01:52.3 (300)
309 40 / Ženy [516] Romana Šejnohová 1988 CZE Sejřek 20:21:47.4 10:56:28.2 52:00.7 (311) 02:15:13.8 (254) 04:44:03.9 (291) 09:23:19.9 (341) 14:30:27.9 (306) 17:20:38.9 (307)
310 270 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:21:49.9 10:56:30.7 01:01:53.9 (446) 02:56:24.4 (440) 05:39:33.7 (395) 10:15:14.7 (383) 15:07:32.7 (326) 17:38:02.7 (315)
311 271 / Muži [542] Pavel Švarc 1942 CZE Příbram V 20:22:58.1 10:57:38.9 52:53.0 (330) 02:27:10.1 (320) 05:00:39.1 (327) 08:56:58.1 (310) 14:42:34.1 (315) 17:12:31.1 (305)
312 41 / Ženy [383] Martina Němečková 1965 CZE Praha 20:24:16.4 10:58:57.2 51:51.7 (308) 02:25:15.5 (312) 05:02:45.9 (332) 09:27:13.9 (347) 15:37:46.9 (346) 17:35:01.9 (313)
313 42 / Ženy [217] Iva Hejkrlíková 1982 CZE HEJ HEJ 20:26:32.9 11:01:13.7 53:28.7 (348) 02:31:45.3 (344) 05:08:05.0 (344) 09:32:36.0 (349) 15:13:12.0 (333) 17:38:47.0 (317)
314 272 / Muži [304] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 20:27:46.3 11:02:27.1 56:06.0 (386) 02:45:33.4 (402) 05:52:42.7 (418) 10:04:51.7 (371) 15:08:44.7 (329) 17:38:06.7 (316)
315 43 / Ženy [218] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:28:35.0 11:03:15.8 53:57.7 (355) 02:32:04.0 (347) 05:08:17.3 (346) 09:32:49.3 (350) 15:13:24.3 (334) 17:39:08.3 (318)
316 273 / Muži [465] Roman Sallmann 1989 CZE Lázně Bělohrad 20:29:41.4 11:04:22.2 51:37.4 (305) 02:26:41.9 (316) 05:00:47.0 (328) 09:11:05.0 (329) 14:34:23.0 (309) 17:06:16.0 (302)
317 274 / Muži [363] Ladislav Mazůrek 1951 CZE Mimoň 20:33:51.9 11:08:32.7 49:48.9 (263) 02:15:24.9 (256) 04:44:26.3 (292) 08:52:30.3 (302) 14:34:28.3 (310) 17:21:18.3 (308)
318 275 / Muži [589] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:38:14.3 11:12:55.1 54:12.5 (361) 02:36:08.2 (359) 05:04:34.4 (335) 09:23:18.4 (340) 15:04:05.4 (325) 17:35:22.4 (314)
319 276 / Muži [592] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:41:35.1 11:16:15.9 01:07:57.0 (466) 03:04:39.3 (452) 06:24:45.7 (452) 10:54:40.7 (420) 15:23:30.7 (339) 17:42:34.7 (320)
320 277 / Muži [454] Michal Rogovský 1981 CZE Čelákovice 20:45:36.4 11:20:17.2 52:02.9 (313) 02:28:45.0 (329) 05:05:15.4 (340) 09:23:36.4 (342) 15:17:23.4 (337) 17:44:20.4 (322)
321 278 / Muži [447] Fabian Rabl 1975 AUT Ultra Team Rabl 20:52:07.1 11:26:47.9 52:39.5 (326) 02:24:25.7 (307) 04:56:57.7 (317) 09:20:38.7 (338) 15:38:01.7 (347) 18:03:47.7 (325)
322 44 / Ženy [265] Věra Jindrová 1989 CZE Praha 20:56:10.1 11:30:50.9 50:24.4 (280) 02:17:37.0 (268) 04:43:59.6 (288) 08:53:52.6 (305) 14:57:07.6 (323) 17:40:44.6 (319)
323 279 / Muži [264] Marek Jindra 1985 CZE Praha 20:56:16.1 11:30:56.9 50:25.5 (281) 02:17:48.7 (271) 04:43:59.9 (289) 08:54:04.9 (306) 14:58:25.9 (324) 17:42:51.9 (321)
324 280 / Muži [156] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 21:03:22.9 11:38:03.7 49:27.6 (254) 02:25:18.6 (313) 04:53:12.5 (310) 09:14:27.5 (332) 14:54:42.5 (321) 17:29:56.5 (311)
325 281 / Muži [336] Marek Tancik 1972 CZE Praha 11 21:04:10.0 11:38:50.8 50:58.7 (293) 02:25:55.9 (315) 04:53:55.8 (312) 09:14:42.8 (334) 14:55:14.8 (322) 17:30:29.8 (312)
326 45 / Ženy [515] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 21:10:34.8 11:45:15.6 52:01.6 (312) 02:36:24.7 (364) 05:12:44.3 (350) 09:11:50.3 (330) 14:29:06.3 (304) 17:29:12.3 (310)
327 282 / Muži [513] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 21:10:44.8 11:45:25.6 52:09.6 (315) 02:36:31.8 (366) 05:12:49.8 (351) 09:12:00.8 (331) 14:29:21.8 (305) 17:29:10.8 (309)
328 283 / Muži [148] Jiří Černý 1978 CZE Týnec nad Sázavou 21:16:29.9 11:51:10.7 54:20.6 (362) 02:36:13.7 (362) 05:24:47.4 (370) 09:27:05.4 (346) 15:33:02.4 (342) 18:19:55.4 (333)
329 46 / Ženy [557] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 21:25:40.0 12:00:20.8 54:27.2 (363) 02:37:29.1 (374) 05:07:04.5 (342) 09:05:21.5 (324) 16:04:31.5 (352) 18:29:41.5 (339)
330 284 / Muži [401] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 21:25:40.2 12:00:21.0 54:27.5 (364) 02:37:24.1 (373) 05:53:36.3 (421) 09:05:22.3 (325) 16:04:33.3 (353) 18:29:31.3 (337)
331 47 / Ženy [123] Kateřina Brabcová 1983 CZE Praha 6 21:40:51.2 12:15:32.0 56:27.8 (389) 02:37:51.6 (375) 05:22:09.2 (363) 09:43:47.2 (355) 16:00:56.2 (351) 18:32:16.2 (340)
332 285 / Muži [595] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:41:17.3 12:15:58.1 54:56.9 (373) 02:28:32.2 (328) 04:59:18.6 (324) 09:14:42.6 (333) 15:22:32.6 (338) 17:56:09.6 (323)
333 286 / Muži [312] Ivan Kratzer 1985 CZE Kladno 21:43:59.2 12:18:40.0 53:10.6 (341) 02:36:12.5 (361) 05:24:38.3 (369) 09:27:01.3 (345) 15:33:08.3 (343) 18:20:26.3 (334)
334 287 / Muži [297] Jakub Klimus 1985 CZE Týnec nad Sázavou 21:44:13.1 12:18:53.9 53:34.2 (351) 02:36:27.9 (365) 05:24:59.4 (371) 09:26:48.4 (344) 15:33:13.4 (344) 18:20:35.4 (335)
335 288 / Muži [185] Tomáš Franc 1976 CZE Fidobar 21:45:51.6 12:20:32.4 49:57.1 (271) 02:17:23.3 (264) 04:36:44.1 (267) 09:04:10.1 (321) 15:08:38.1 (328) 18:07:24.1 (326)
336 289 / Muži [234] Zbyněk Holub 1974 CZE Fidobar 21:45:56.9 12:20:37.7 50:06.7 (275) 02:17:27.8 (266) 04:36:43.8 (266) 09:04:17.8 (322) 15:08:34.8 (327) 18:07:36.8 (327)
337 290 / Muži [243] Milan Hota 1957 CZE FC Záhoří 21:49:14.0 12:23:54.8 01:00:26.9 (437) 02:35:30.0 (358) 05:13:01.1 (352) 09:50:06.1 (359) 15:32:38.1 (341) 18:29:35.1 (338)
338 291 / Muži [189] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 21:52:57.1 12:27:37.9 53:55.6 (353) 02:38:18.3 (376) 05:24:00.3 (368) 09:49:32.3 (358) 15:13:10.3 (332) 18:03:37.3 (324)
339 292 / Muži [105] Petr Audy 1989 CZE Bílina 22:03:24.3 12:38:05.1 48:22.1 (233) 02:19:18.1 (281) 04:40:51.1 (281) 09:01:31.1 (315) 15:12:35.1 (331) 18:35:11.1 (341)
340 293 / Muži [203] Jiří Haltuf 1985 CZE Chrudim 22:06:47.2 12:41:28.0 54:40.1 (368) 02:30:37.2 (341) 05:41:31.3 (403) 10:09:47.3 (380) 15:46:26.3 (349) 18:51:39.3 (344)
341 48 / Ženy [524] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:06:48.4 12:41:29.2 54:34.1 (366) 02:30:37.0 (340) 05:41:06.6 (400) 10:09:46.6 (379) 15:46:21.6 (348) 18:51:38.6 (343)
342 294 / Muži [360] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 22:07:44.4 12:42:25.2 52:13.6 (319) 02:29:50.1 (333) 04:49:30.5 (303) 09:02:05.5 (316) 15:16:58.5 (335) 18:19:13.5 (330)
343 295 / Muži [219] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 22:07:52.3 12:42:33.1 52:11.9 (316) 02:29:53.4 (334) 04:49:36.7 (304) 09:02:12.7 (317) 15:17:19.7 (336) 18:19:20.7 (332)
344 296 / Muži [122] Zdeněk Bouda 1980 CZE DEATH A.D. Huť 22:10:31.0 12:45:11.8 53:05.0 (335) 02:31:01.8 (343) 05:09:31.3 (348) 09:39:58.3 (354) 16:12:32.3 (357) 18:56:09.3 (346)
345 297 / Muži [450] Jiří RANSDORF 1957 CZE Praha 7 22:12:46.0 12:47:26.8 01:06:40.6 (465) 02:53:20.3 (432) 05:28:53.7 (379) 09:50:09.7 (360) 15:36:30.7 (345) 18:19:03.7 (329)
346 298 / Muži [521] Petr Šindelář 1970 CZE Praha 22:21:07.1 12:55:47.9 56:30.8 (391) 02:38:54.9 (380) 05:28:44.9 (377) 09:52:26.9 (362) 15:52:52.9 (350) 18:27:11.9 (336)
347 299 / Muži [163] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:29:59.9 13:04:40.7 01:00:31.4 (438) 02:54:36.9 (439) 05:57:38.2 (425) 10:32:28.2 (404) 16:18:13.2 (360) 18:59:04.2 (347)
348 300 / Muži [487] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 22:36:02.8 13:10:43.6 01:04:11.3 (459) 03:01:04.6 (446) 06:07:49.8 (444) 10:52:46.8 (419) 16:54:57.8 (373) 19:20:59.8 (354)
349 301 / Muži [240] Jakub Horák 1990 CZE Litomyšl 22:37:20.1 13:12:00.9 52:12.8 (318) 02:36:57.8 (369) 05:14:03.7 (354) 09:46:16.7 (357) 15:27:19.7 (340) 18:19:14.7 (331)
350 302 / Muži [476] Tomáš Slavkovský 1987 CZE AK Vydrník 22:47:28.8 13:22:09.6 57:22.6 (401) 02:45:26.0 (399) 05:41:36.8 (404) 10:05:47.8 (373) 16:18:14.8 (361) 19:10:31.8 (349)
351 49 / Ženy [380] Kristina Nečekalová 1984 CZE AK Vydrník 22:47:30.0 13:22:10.8 57:25.4 (402) 02:45:26.5 (401) 05:40:55.6 (399) 10:05:57.6 (374) 16:18:26.6 (364) 19:10:53.6 (350)
352 303 / Muži [430] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 22:47:41.6 13:22:22.4 56:34.7 (392) 02:29:54.0 (335) 05:19:41.7 (359) 09:39:37.7 (352) 16:18:16.7 (362) 19:01:34.7 (348)
353 304 / Muži [484] Jiří Soukup 1976 CZE Nučice 22:47:48.7 13:22:29.5 55:14.7 (374) 02:40:58.9 (382) 05:19:46.1 (360) 09:39:41.1 (353) 16:18:23.1 (363) 19:14:55.1 (351)
354 305 / Muži [258] Vladimír Chvátal 1967 CZE Úvaly 22:48:36.1 13:23:16.9 55:50.5 (383) 02:38:37.6 (377) 05:11:04.9 (349) 09:24:36.9 (343) 15:11:14.9 (330) 18:18:40.9 (328)
355 50 / Ženy [143] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:48:38.4 13:23:19.2 56:35.3 (393) 02:30:26.9 (337) 05:07:46.2 (343) 09:54:53.2 (365) 16:04:41.2 (355) 19:18:14.2 (352)
356 51 / Ženy [327] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 22:48:46.6 13:23:27.4 56:44.5 (396) 02:30:31.5 (338) 05:08:05.4 (345) 09:54:57.4 (366) 16:04:58.4 (356) 19:18:17.4 (353)
357 306 / Muži [300] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 22:51:59.1 13:26:39.9 59:54.1 (435) 02:41:07.1 (384) 05:41:07.5 (401) 11:00:19.5 (423) 18:49:05.5 (416) 20:26:17.5 (379)
358 307 / Muži [193] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:56:28.3 13:31:09.1 58:13.1 (412) 02:54:16.1 (437) 05:39:49.2 (396) 09:46:01.2 (356) 16:38:29.2 (368) 19:49:59.2 (362)
359 308 / Muži [602] Pavel Wohanka 1945 CZE Spartak Beranka 22:58:56.5 13:33:37.3 01:00:33.1 (440) 02:59:32.9 (445) 05:50:39.6 (415) 10:28:15.6 (395) 16:18:07.6 (359) 19:27:20.6 (355)
360 309 / Muži [347] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 23:05:23.4 13:40:04.2 59:45.0 (432) 02:52:01.2 (427) 06:00:51.7 (434) 10:37:51.7 (410) 17:04:54.7 (381) 19:39:46.7 (361)
361 310 / Muži [396] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:05:57.0 13:40:37.8 58:38.0 (417) 02:35:25.7 (357) 05:31:43.5 (384) 10:23:39.5 (392) 17:03:01.5 (380) 19:51:46.5 (363)
362 311 / Muži [369] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 23:08:11.8 13:42:52.6 57:44.7 (410) 02:41:23.8 (385) 05:31:38.2 (383) 10:07:44.2 (376) 16:17:58.2 (358) 18:53:20.2 (345)
363 52 / Ženy [497] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu + Decathlon 23:12:06.3 13:46:47.1 54:30.9 (365) 02:43:57.1 (394) 05:32:23.8 (385) 10:04:10.8 (370) 16:21:29.8 (365) 19:28:27.8 (356)
364 312 / Muži [574] Ondřej Vevera 1984 CZE Praha 8 23:15:44.4 13:50:25.2 01:02:03.6 (447) 06:37:26.1 (457) 11:32:39.1 (441) 17:48:16.1 (399) 20:42:55.1 (388)
365 313 / Muži [508] Zsolt Szalay 1976 HUN Siófok 23:20:58.9 13:55:39.7 57:25.5 (403) 02:48:13.8 (416) 05:56:02.3 (422) 10:48:39.3 (411) 17:14:10.3 (385) 20:22:41.3 (377)
366 53 / Ženy [319] Jitka Křížová 1981 CZE Radostin n.Osl. 23:22:44.5 13:57:25.3 57:28.1 (404) 02:20:59.9 (288) 04:37:10.0 (269) 08:42:23.0 (289) 16:53:03.0 (371) 19:37:31.0 (358)
367 314 / Muži [222] Gábor Hevér 1982 HUN TTT, HVTE, Lokomotív TE 23:22:46.3 13:57:27.1 57:34.4 (407) 02:48:21.0 (417) 05:56:57.1 (423) 10:49:45.1 (412) 17:12:53.1 (384) 20:21:51.1 (376)
368 54 / Ženy [448] Zdeňka Radostová 1971 CZE karlovarská dračice 23:23:23.0 13:58:03.8 55:18.9 (376) 02:31:01.2 (342) 05:13:54.0 (353) 09:51:04.0 (361) 16:25:05.0 (366) 19:39:37.0 (360)
369 315 / Muži [354] Frank Marek 1996 CZE Orlová 23:24:44.1 13:59:24.9 55:46.4 (380) 02:36:19.8 (363) 04:56:35.7 (316) 09:53:55.7 (364) 16:04:39.7 (354) 18:51:18.7 (342)
370 316 / Muži [588] Martin Vojtěch 1980 CZE Pardubice 23:25:22.3 14:00:03.1 57:32.3 (405) 02:45:41.5 (403) 05:45:41.5 (406) 10:30:10.5 (397) 16:43:25.5 (369) 19:37:26.5 (357)
371 55 / Ženy [338] Mirka Lusková 1984 CZE Pardubice 23:25:24.2 14:00:05.0 57:36.6 (408) 02:45:42.5 (404) 05:46:07.3 (407) 10:30:14.3 (399) 16:43:39.3 (370) 19:37:35.3 (359)
372 317 / Muži [371] Zdeněk Mlejnský 1966 CZE KČT Štěchovice 23:26:06.7 14:00:47.5 56:52.7 (398) 02:38:41.4 (378) 05:33:42.8 (388) 10:19:41.8 (391) 17:01:43.8 (379) 20:09:35.8 (372)
373 318 / Muži [176] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 23:28:21.0 14:03:01.8 54:34.2 (367) 02:44:27.4 (395) 05:50:15.0 (414) 10:35:00.0 (407) 17:23:34.0 (390) 20:28:06.0 (380)
374 319 / Muži [546] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:32:06.5 14:06:47.3 56:29.4 (390) 02:47:45.2 (413) 05:48:21.5 (412) 10:16:56.5 (384) 17:01:31.5 (377) 19:55:45.5 (366)
375 320 / Muži [612] Jakub Zítka 1982 CZE Suchý Důl 23:32:10.6 14:06:51.4 56:27.1 (388) 02:47:45.8 (414) 05:48:25.9 (413) 10:16:59.9 (386) 17:01:35.9 (378) 19:55:37.9 (365)
376 321 / Muži [230] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:33:36.4 14:08:17.2 01:00:04.6 (436) 02:40:14.7 (381) 05:38:18.2 (393) 10:25:58.2 (393) 17:21:55.2 (388) 19:58:39.2 (368)
377 56 / Ženy [200] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 23:39:28.8 14:14:09.6 57:42.9 (409) 02:41:24.3 (386) 05:40:31.2 (398) 10:32:42.2 (406) 17:52:32.2 (404) 20:43:40.2 (389)
378 322 / Muži [538] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 23:39:40.4 14:14:21.2 58:14.3 (413) 02:47:28.0 (411) 06:04:55.1 (439) 10:51:00.1 (416) 17:06:47.1 (382) 19:58:14.1 (367)
379 323 / Muži [150] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:42:10.1 14:16:50.9 01:01:16.4 (443) 02:41:28.4 (387) 05:27:24.7 (373) 09:57:36.7 (367) 17:18:34.7 (387) 20:12:23.7 (374)
380 324 / Muži [135] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 23:42:12.4 14:16:53.2 01:01:47.7 (445) 02:42:31.3 (389) 05:27:29.5 (374) 09:57:39.5 (368) 17:18:12.5 (386) 20:03:39.5 (371)
381 57 / Ženy [415] Jiřina Pichová 1990 CZE Piškoti 23:45:56.0 14:20:36.8 54:40.8 (370) 02:33:43.9 (352) 05:20:28.0 (361) 09:53:29.0 (363) 16:27:41.0 (367) 20:09:51.0 (373)
382 58 / Ženy [433] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 23:47:18.3 14:21:59.1 01:03:31.3 (453) 02:47:41.8 (412) 06:05:22.7 (441) 10:52:06.7 (418) 17:07:02.7 (383) 20:00:06.7 (369)
383 325 / Muži [272] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 23:47:19.1 14:21:59.9 57:18.3 (399) 02:52:21.3 (428) 06:05:03.0 (440) 11:08:55.0 (430) 17:32:27.0 (395) 20:31:34.0 (381)
384 326 / Muži [231] Petr Hojer 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 23:48:03.2 14:22:44.0 55:39.0 (379) 02:43:25.3 (391) 05:57:52.5 (429) 10:56:36.5 (421) 17:23:58.5 (392) 20:16:16.5 (375)
385 327 / Muži [359] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:35.3 14:23:16.1 55:34.1 (378) 02:42:56.4 (390) 05:48:21.4 (411) 10:57:30.4 (422) 17:42:58.4 (397) 20:40:03.4 (387)
386 328 / Muži [425] Hynek Podivín 1961 CZE Kamenice 23:54:42.2 14:29:23.0 01:03:43.4 (456) 03:12:00.6 (460) 06:32:23.3 (454) 11:18:41.3 (438) 17:42:41.3 (396) 20:25:53.3 (378)
387 329 / Muži [474] Zdeněk Sladek 1977 CZE Bezno 23:58:52.8 14:33:33.6 58:49.6 (422) 02:53:17.9 (431) 06:09:49.2 (446) 10:30:11.2 (398) 17:23:02.2 (389) 19:53:49.2 (364)
388 59 / Ženy [293] Jana Klapetková 1986 CZE www.princezna-pampeliska.cz 24:12:58.7 14:47:39.5 01:03:02.3 (451) 02:46:20.4 (408) 05:37:11.1 (392) 10:28:14.1 (394) 17:48:33.1 (400) 20:46:21.1 (392)
389 330 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 24:13:01.4 14:47:42.2 01:03:06.2 (452) 02:46:20.0 (407) 05:38:23.5 (394) 10:28:59.5 (396) 17:48:37.5 (401) 20:46:29.5 (393)
390 60 / Ženy [228] Eva Hloušková 1984 CZE Bozkov 221 24:29:03.7 15:03:44.5 59:05.2 (426) 02:45:01.2 (396) 05:30:11.0 (380) 10:09:30.0 (378) 18:43:00.0 (411) 21:05:39.0 (395)
391 331 / Muži [204] Petr Hamal 1959 CZE KDHO 24:32:52.3 15:07:33.1 56:51.5 (397) 05:34:27.9 (390) 10:06:03.9 (375) 17:27:49.9 (393) 20:36:06.9 (383)
392 332 / Muži [428] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 24:36:55.9 15:11:36.7 58:28.5 (414) 02:58:18.9 (441) 05:47:22.0 (409) 10:16:59.0 (385) 16:58:52.0 (376) 20:39:52.0 (386)
393 61 / Ženy [301] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 24:49:40.1 15:24:20.9 59:08.2 (429) 05:40:07.1 (397) 10:32:34.1 (405) 17:52:27.1 (403) 20:44:13.1 (390)
394 333 / Muži [294] Lukáš Klein 1985 CZE Slaný 24:50:58.4 15:25:39.2 58:35.4 (415) 02:58:19.0 (442) 05:47:32.7 (410) 10:17:16.7 (387) 16:58:27.7 (375) 20:39:48.7 (385)
395 334 / Muži [106] Petr Báča 1978 CZE Havlíčkův Brod 24:51:15.5 15:25:56.3 54:04.7 (358) 02:43:54.3 (393) 05:35:11.2 (391) 10:13:19.2 (382) 16:54:28.2 (372) 20:35:37.2 (382)
396 335 / Muži [127] Jiří Brož 1989 CZE KCT 24:51:39.5 15:26:20.3 55:49.4 (382) 02:46:50.1 (410) 05:34:22.4 (389) 10:05:31.4 (372) 17:27:52.4 (394) 20:44:31.4 (391)
397 336 / Muži [197] Martin Habarta 1991 CZE Liberec 25:05:48.6 15:40:29.4 59:28.3 (431) 02:49:31.3 (420) 05:52:39.3 (417) 10:50:32.3 (413) 17:56:57.3 (405) 21:22:29.3 (399)
398 62 / Ženy [229] Marie Hnilicova 1991 CZE liberec 25:05:50.5 15:40:31.3 58:42.5 (418) 02:49:33.2 (421) 05:52:50.3 (419) 10:50:44.3 (414) 17:57:07.3 (406) 21:22:23.3 (398)
399 337 / Muži [451] Rostislav Robovský 1954 CZE SK Městec Králové 25:24:34.2 15:59:15.0 01:05:56.2 (464) 03:06:07.5 (453) 06:14:37.9 (447) 10:51:31.9 (417) 16:57:09.9 (374) 20:02:05.9 (370)
400 338 / Muži [456] Alexander Rosenberg 1978 GER Getting Tough e.V. 25:51:40.4 16:26:21.2 52:41.6 (327) 02:32:00.3 (346) 05:23:32.2 (366) 10:18:15.2 (390) 17:23:48.2 (391) 20:39:46.2 (384)
401 339 / Muži [435] Jan Pravda 1991 CZE Slaný 25:53:44.5 16:28:25.3 01:01:04.5 (441) 03:11:12.9 (459) 06:39:55.3 (459) 11:41:48.3 (443) 18:45:38.3 (413) 21:19:23.3 (396)
402 340 / Muži [241] Michael Horovič 1991 CZE Slaný 25:53:50.5 16:28:31.3 01:09:10.9 (468) 03:11:06.7 (458) 06:40:05.2 (460) 11:41:55.2 (444) 18:45:45.2 (414) 21:19:33.2 (397)
403 341 / Muži [253] Miroslav Hrubý 1945 CZE Praha 25:54:49.4 16:29:30.2 01:09:51.4 (470) 03:14:18.8 (461) 06:09:29.1 (445) 11:05:25.1 (427) 18:37:39.1 (409) 21:45:12.1 (402)
404 342 / Muži [114] Vojtěch Bezdíček 1991 CZE Generali 26:17:06.7 16:51:47.5 01:05:29.1 (460) 03:02:17.3 (448) 06:17:31.7 (449) 11:09:40.7 (432) 18:30:01.7 (408) 21:36:38.7 (401)
405 343 / Muži [165] Petr Dufek 1985 CZE Generali 26:17:10.2 16:51:51.0 01:05:33.9 (461) 03:02:19.8 (449) 06:17:06.2 (448) 11:09:38.2 (431) 18:29:52.2 (407) 21:36:36.2 (400)
406 344 / Muži [467] Jan Sedlák 1984 CZE ŠK Spartak UL 30:04:17.1 20:38:57.9 01:01:38.7 (444) 02:51:40.6 (424) 05:44:28.1 (405) 11:06:15.1 (428) 18:43:39.1 (412) 23:33:04.1 (407)
407 63 / Ženy [266] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 38:12:15.5 1970-01-02 05:46:56.0 01:24:30.0 (473) 03:49:37.0 (464) 07:56:07.5 (464) 15:28:12.5 (455)
DNF / Muži [317] Václav Krycner 1979 CZE Brníkov 15:32:28.9 (475) 16:50:46.2 (465) 18:53:55.5 (465)
DNF / Muži [527] Pavel Šmejda 1982 CZE Rudá Hvězda Kamenec 56:41.1 (395) 02:47:52.5 (415) 05:47:11.4 (408) 11:24:19.4 (439)
DNF / Muži [549] Marek Tomčík 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 56:02.3 (385) 02:43:37.7 (392)
DNF / Muži [577] Radomír Viej 1976 CZE rawio - HUISMAN 37:07.0 (26) 01:35:48.4 (26) 03:04:52.5 (21) 06:25:44.5 (70)
DNF / Ženy [191] Eva Glaserová 1978 CZE Magnum Jazz Bigband 57:21.4 (400) 02:45:54.1 (405) 05:33:18.0 (387) 10:35:12.0 (408)
DNF / Muži [190] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 57:34.2 (406) 02:46:00.8 (406) 05:33:14.5 (386) 10:35:17.5 (409)
DNF / Muži [420] Zdeněk Plavec 1975 CZE Želenky 01:59:41.8 (474)
DNF / Muži [598] Filip Votruba 1985 CZE Praha 01:02:30.4 (450) 02:51:51.6 (426) 06:01:35.8 (437) 12:04:58.8 (454)
DNF / Ženy [337] Andrea Lukoszová 1986 CZE Praha 9 50:31.7 (285) 02:13:33.9 (238) 04:44:03.5 (290)
DNF / Muži [355] Milan Martínek 1985 CZE Vinařství Lipec 50:27.5 (282) 02:26:46.8 (317) 05:20:33.9 (362) 10:31:08.9 (402)
DNF / Muži [494] Tomáš Steklý 1994 CZE Chlumec nad Cidlinou 50:39.5 (288) 02:27:02.0 (319) 05:23:43.9 (367) 10:31:37.9 (403)
DNF / Muži [522] Libor Škarka 1983 CZE SK TERMIT 51:48.0 (307) 02:25:02.8 (311) 04:54:52.7 (315) 10:17:51.7 (389)
DNF / Muži [250] Richard Hroz 1966 CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 56:37.4 (394) 02:38:47.4 (379) 05:28:45.5 (378) 10:09:50.5 (381)
DNF / Muži [475] Honza Slavík 1982 CZE Až na Plech 53:33.0 (349) 02:20:13.1 (284) 04:44:30.8 (293) 10:30:45.8 (401)
DNF / Muži [431] Daniel Pospíšil 1985 CZE Praha 4 01:02:24.3 (449) 02:51:41.2 (425) 06:01:16.8 (436) 12:04:47.8 (453) 18:54:46.8 (421)
DNF / Muži [130] Miloslav Březina 1967 CZE Pardubice 01:03:50.4 (458) 02:59:08.3 (444) 06:19:57.7 (451) 12:04:17.7 (452)
DNF / Muži [614] Stanislav Zvonek 1984 CZE Čelákovice - Sedlčánky 01:02:04.4 (448) 06:37:46.3 (458) 11:32:42.3 (442) 17:48:10.3 (398) 20:51:14.3 (394)
DNF / Muži [518] Jan Ševeček 1995 CZE Bílovec 50:18.7 (277) 05:23:10.8 (365) 10:17:31.8 (388) 18:51:49.8 (418) 21:48:17.8 (403)
DNF / Muži [299] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 58:51.1 (423) 02:53:50.0 (435) 05:57:20.8 (424) 11:13:11.8 (434) 19:03:30.8 (423) 22:00:52.8 (404)
DNF / Muži [464] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 59:48.2 (433) 02:53:52.9 (436) 05:57:43.1 (428) 11:13:05.1 (433) 19:03:29.1 (422) 22:01:16.1 (405)
DNF / Ženy [403] Jitka Ouhrabková 1994 CZE K.R.N.A.P. 58:51.8 (424) 02:53:47.7 (433) 05:57:39.4 (426) 11:13:15.4 (435) 19:03:45.4 (424) 22:01:26.4 (406)
DNF / Muži [104] Pavel Arlt 1967 CZE Hodkovice nad Mohelkou 36:50.2 (23) 01:34:19.8 (18) 03:08:05.3 (25) 05:43:17.3 (18) 09:12:19.3 (23)
DNF / Muži [407] Miroslav Pavlík 1953 CZE Litvínov 6 46:27.1 (188) 02:04:32.5 (182) 04:05:26.3 (174) 07:37:09.3 (170) 12:23:06.3 (187)
DNF / Muži [408] Libor Pavlík 1976 CZE Praha 5 - Košíře 44:55.7 (149) 02:03:46.3 (172) 04:04:47.1 (168) 07:37:15.1 (171) 12:23:23.1 (188)
DNF / Muži [381] Vítek Nedopílek 1984 CZE Opava 51:01.9 (294) 02:12:43.6 (236) 04:08:15.2 (181) 07:39:26.2 (178) 12:48:18.2 (208)
DNF / Muži [325] Ivan Kurka 1976 CZE Trutnov 46:54.1 (200) 02:07:22.6 (202) 04:14:52.4 (210) 08:03:14.4 (222) 14:02:33.4 (280)
DNF / Muži [491] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 54:06.1 (359) 02:32:59.7 (349) 05:00:52.4 (329) 09:05:53.4 (326) 14:48:06.4 (317)
DNF / Muži [611] Marek Zima 1989 CZE Praha 55:47.1 (381) 02:29:48.2 (331) 05:16:16.0 (358) 08:53:14.0 (303) 14:53:55.0 (319)
DNF / Muži [341] Jakub Mahler 1989 CZE Praha 55:54.9 (384) 02:29:48.2 (332) 05:16:16.0 (357) 08:53:30.0 (304) 14:53:58.0 (320)
DNF / Ženy [154] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 54:45.1 (371) 02:32:55.8 (348) 05:30:19.8 (382) 10:30:39.8 (400) 17:51:04.8 (402)
DNF / Muži [544] Zbyněk Táborský 1985 CZE ztranslations.cz 01:09:14.8 (469) 03:03:10.3 (450) 06:07:30.4 (442) 11:14:44.4 (437) 18:41:11.4 (410)
DNF / Ženy [556] Karolína Trsková 1986 CZE Praha 10 59:08.5 (430) 02:45:02.4 (397) 05:30:18.7 (381) 10:09:26.7 (377) 18:45:50.7 (415)
DNF / Ženy [400] Ilona Opltová 1966 CZE TAK Praha 59:52.0 (434) 02:40:59.2 (383) 05:41:21.4 (402) 11:00:23.4 (424) 18:49:24.4 (417)
DNF / Muži [615] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 58:05.8 (411) 02:48:21.6 (418) 06:00:28.5 (433) 12:03:03.5 (451) 18:53:09.5 (419)
DNF / Muži [392] Radek Novák 1982 CZE Brandýs nad Orlicí 58:49.2 (421) 02:48:28.0 (419) 12:02:57.9 (450) 18:53:25.9 (420)
DNF / Muži [600] Pavel Wehrberger 1974 CZE Veselí nad Lužnicí 01:05:35.1 (462) 03:10:28.3 (455) 06:32:35.0 (455) 11:57:17.0 (448) 19:30:59.0 (425)
DNF / Muži [209] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 01:05:42.9 (463) 03:10:30.0 (457) 06:32:56.7 (456) 11:57:12.7 (447) 19:32:06.7 (426)
DNF / Muži [416] Lukas Pilař 1980 CZE The North Face XRNNRS 37:32.8 (31) 01:37:14.2 (29) 03:04:30.5 (20) 05:49:33.5 (27)
DNF / Muži [286] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 39:17.5 (55) 01:39:15.4 (41) 03:07:56.8 (24) 05:50:31.8 (31)
DNF / Muži [551] Martin Trávníček 1970 CZE Hradec Králové 46:13.8 (184) 02:04:57.4 (185) 04:23:22.4 (226) 08:08:19.4 (227)
DNF / Muži [152] Miroslav Davídek 1978 CZE Úhonice 48:44.1 (237) 02:10:04.9 (223) 04:11:34.3 (202) 08:16:29.3 (233)
DNF / Muži [202] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 51:10.9 (296) 02:15:25.4 (257) 04:40:57.5 (282) 08:58:00.5 (311)
DNF / Ženy [477] Pavlína Slezáková 1998 CZE Atletika Stará Boleslav 53:15.0 (346) 02:33:16.5 (350) 04:57:30.9 (319) 09:17:42.9 (335)
DNF / Muži [208] Tomáš Hatka 1989 CZE Atletika Stará Boleslav 53:14.6 (345) 02:33:23.6 (351) 04:57:33.2 (320) 09:17:46.2 (336)
DNF / Muži [107] Michal Bahník 1994 CZE Hradec Králové 53:18.1 (347) 02:34:31.7 (355) 05:14:25.7 (355) 09:29:48.7 (348)
DNF / Muži [280] Jakub Kalenský 1989 CZE Vrchlabí 50:36.5 (287) 02:19:17.6 (280) 04:52:40.5 (309) 10:02:05.5 (369)
DNF / Muži [575] Radek Veverka 1978 CZE Liberec 56:21.8 (387) 02:50:02.3 (423) 05:53:04.3 (420) 10:50:50.3 (415)
DNF / Ženy [273] Michaela Jónová 1992 CZE Mříčná 59:04.8 (425) 02:53:03.7 (429) 06:00:06.5 (431) 11:00:31.5 (425)
DNF / Muži [377] David Műller 1985 CZE Praha 59:05.4 (427) 02:53:06.3 (430) 06:00:12.9 (432) 11:00:31.9 (426)
DNF / Muži [554] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 01:03:46.3 (457) 03:01:05.8 (447) 06:07:44.2 (443) 11:08:43.2 (429)
DNF / Muži [498] jakub strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 58:48.8 (420) 02:53:48.2 (434) 05:57:39.6 (427) 11:13:19.6 (436)
DNF / Muži [171] Vít Edr 1991 CZE Zruč nad Sázavou 58:48.2 (419) 02:45:23.9 (398) 05:27:41.9 (375) 11:27:42.9 (440)
DNF / Muži [523] Tomáš Škoda 1987 CZE H.O. Škrovád 01:00:32.7 (439) 02:54:27.5 (438) 06:03:39.4 (438) 11:55:31.4 (445)
DNF / Muži [512] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 59:06.7 (428) 02:50:01.9 (422) 05:58:44.6 (430) 11:56:23.6 (446)
DNF / Ženy [131] Hana Březinová 1974 CZE Pardubice 01:03:38.1 (454) 02:59:00.3 (443) 06:19:55.7 (450) 11:57:47.7 (449)
DNF / Muži [529] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 41:29.2 (89) 01:47:32.3 (83) 03:46:32.3 (113)
DNF / Muži [390] Zbyněk Novák 1985 CZE Kladno 47:37.0 (213) 02:03:03.2 (168) 04:49:19.3 (302)
DNF / Muži [473] Robert Sitter 1977 CZE Praha 58:37.2 (416) 02:45:26.4 (400) 05:27:48.5 (376)
DNF / Muži [330] Jiří Lapka 1988 CZE Ostrava 55:15.4 (375) 02:42:20.4 (388) 05:51:45.4 (416)
DNF / Muži [115] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 01:07:57.8 (467) 03:04:37.4 (451) 06:25:08.0 (453)
DNF / Ženy [137] Katarína Csicsaiová 1997 CZE Brandýs nad Labem 01:15:26.2 (471) 03:23:33.5 (463) 06:45:47.7 (461)
DNF / Ženy [207] Petra Hanzalová 1999 CZE Přezletice 01:15:29.9 (472) 03:23:33.4 (462) 06:46:02.1 (462)
DNF / Ženy [292] hana khunova 1976 CZE Rychnov nad kneznou 55:27.8 (377) 03:10:17.7 (454) 06:47:24.8 (463)
DNF / Ženy [541] Eva Šupíková 1986 CZE Kladno 42:25.9 (104) 01:51:03.5 (96)
DNF / Muži [175] Michal Farský 1992 CZE Víchová nad Jizerou 53:58.6 (356) 02:14:28.8 (244)
DNF / Muži [412] Jan Peldřimovský 1989 CZE Lučany nad Nisou 54:49.4 (372) 02:36:32.9 (367)
DNF / Muži [288] Petr Karlicky 1947 CZE Trilobit Barandov 01:03:39.6 (455) 03:10:30.0 (456)
DNF / Muži [269] Martin Jirkal 1985 CZE Praha - Zbraslav 01:01:08.0 (442)