Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 35 účastníků ( 22 mužů, 13 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy do 39 [5] Förster Sonja GER 1987 1.FC Union Berlin e.V.
Muži do 39 [7] Jeremias Lukáš CZE 1986 A12
Muži do 39 [24] Ježek Přemysl CZE 1982 AC Slovan Liberec
Muži nad 60 [27] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
Muži do 59 [10] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži do 39 [ ] Bouchal David CZE 1992 Brno
Ženy do 59 [3] Cardová Martina CZE 1976 Buštěhrad
Ženy do 39 [15] Smejkalová Petra CZE 1989 Choceň 1
Muži do 59 [23] Červenka Jaroslav CZE 1979 Dobřenice
Ženy do 59 [28] Kroužilová Iva CZE 1977 GP Kolín
Muži nad 60 [30] Hojač Mojmír CZE 1958 HO Tanvald
Muži do 59 [31] Wolf David CZE 1972 Janov nad Nisou
Ženy do 39 [11] Miterka Agata POL 1988 KB Castellanus
Ženy do 59 [13] Podbielska Agnieszka POL 1974 KB Castellanus
Ženy do 39 [8] Kacířová Svatoslava CZE 1981 LOKO TRUTNOV
Ženy do 39 [12] Neradová Sylva CZE 2000 Lázně Bohdaneč
Muži nad 60 [1] Vejnar Josef CZE 1957 MTB Spartak Vrchlabí
Muži do 59 [18] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Muži do 59 [14] Prokeš Tomáš CZE 1975 OK Slavia HK
Muži do 39 [2] Bláhovec Jiří CZE 1992 Pardubice
Ženy do 39 [22] Zrzavecká Lada CZE 1989 Praha
Ženy do 39 [17] Štefanská Lucie CZE 1989 Praha
Muži do 59 [25] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži do 39 [33] Krupka Adam CZE 2001 Run4Fun
Muži do 39 [19] Waněk Adam CZE 1995 SK Veská
Ženy do 59 [34] Háková Michaela CZE 1971 SVS Krkonoše Vrchlabí
Muži do 59 [32] Klvaň Norbert CZE 1972 Sokol Kolín-atletika
Muži nad 60 [26] Strouhal Zdeněk CZE 1959 Staněk Sport Turnov
Muži do 59 [29] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy do 39 [21] Wańková Martina CZE 1999 TJ Tichá ulička
Ženy do 59 [20] Wańková Dita CZE 1971 TJ Tichá ulička
Muži do 59 [9] Liška Aleš CZE 1977 Universal USU Team
Muži do 39 [4] Flegl Vlastimil CZE 1986 Vrchlabí
Muži do 59 [6] Jelínek Jiří CZE 1976 Vrchlabí
Muži do 59 [16] Stránský Luděk CZE 1967 Vrchlabí