Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 107 účastníků ( 81 mužů, 26 žen) 100km, start 20:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [102] Bezr Jan CZE 1983 Kostelec nad Orlicí
Muži [105] Bogdány Josef CZE 1971 Česká Skalice
Muži [108] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Muži [116] Dolanský Radek CZE 1978 Praha 4 - Háje
Muži [519] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [117] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Muži [118] Filip Václav CZE 1955 Rudolfov
Muži [119] Fišar Stanislav CZE 1982 Trutnov
Muži [120] Foubík Pavel CZE 1992 Praha 5
Muži [121] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [123] Hamerník Zdeněk CZE 1967 Olomouc
Muži [124] Hantsche Gerd GER 1956 USV Jena
Muži [126] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [127] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [128] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Muži [130] Hnídek Bohumil CZE 1974 Ševětín
Muži [132] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [133] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [135] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [136] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
Muži [139] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Muži [140] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Muži [142] Kelner Viktor CZE 1977 Potopa
Muži [143] Klail Vladimir CZE 1954 Most
Muži [346] Klein Lukaš CZE 1985 Slsný
Muži [144] Klouda Tomas CZE 1984 Hostivice
Muži [146] Kocum Jan CZE 1980 ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU
Muži [148] Koubík Jan CZE 1990 Beroun
Muži [149] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [151] Kucera Radek CZE 1995 Nizbor
Muži [152] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
Muži [452] Malý Petr CZE 1990 X-fit Stones
Muži [153] Manca Štefan CZE 1989 Praha 2
Muži [155] Martinec Jan CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Muži [560] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [561] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [156] Nykel Lumír CZE 1967 1.PKO
Muži [158] Pelc Martin CZE 1990 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [567] Petrů Martin CZE 1986 Veselí nad Lužnicí
Muži [160] Pieš Martin CZE 1983 Nový Jičín
Muži [162] Pohl Milan CZE 1982 Battle Droids
Muži [164] Procházka Rudolf CZE 1978 RunSport Team
Muži [165] Procházka Josef CZE 1972 Zdice
Muži [468] Provazník Milan CZE 1967 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [167] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [168] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Muži [169] Richter Pavel CZE 1972 Potopa
Muži [170] Rosůlek Lukáš CZE 1975 Praha
Muži [173] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
Muži [174] Salasek Jan CZE 1987 Praha 5
Muži [175] Sallmann Roman CZE 1989 Dynamo Malá Skála
Muži [176] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Muži [177] Sedmák Josef CZE 1970 Mladá Boleslav
Muži [115] Slezák Roman CZE 1976 OSK OPOČNO
Muži [179] Sojka Michal CZE 1987 melnik
Muži [180] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [289] Studnař Jakub CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [920] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Muži [163] Tomša Dalibor CZE 1971 Kladno
Muži [193] Uttendorfský Jan CZE 1969 Provodov-Šonov
Muži [198] Vohralík Jan CZE 1992 Praha
Muži [199] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Muži [200] Volšický Jaroslav CZE 1976 Praha
Muži [201] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
Muži [195] Vávro Rastislav SVK 1971 CS-1000
Muži [197] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [619] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [202] Wilk Karel CZE 1982 KČT Trilobit Barrandov
Muži [203] Zeman Antonín CZE 1961 Dědek
Muži [159] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [110] Čech Jiří CZE 1989 Jívoví
Muži [111] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Muži [112] Červinka Petr CZE 1992 Turnov
Muži [113] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Muži [182] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Muži [185] Šettner Jan CZE 1975 P.S.
Muži [186] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [189] Špinka Ondřej CZE 1979 Praha 14
Muži [145] Šural Pavel CZE 1969 Brno
Muži [191] Švejcar Dominik CZE 1994 Tim Hortons running club
Muži [190] šváb martin CZE 1972 jablonec nad nisou
Ženy [100] Balatková Martina CZE 1983 TJ Sokol Bozkov
Ženy [114] Divišková Blanka CZE 1967 Run4fun Hradec Králové
Ženy [129] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Ženy [131] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Ženy [137] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Ženy [138] Janechova Katarina SVK 1982 Trnava
Ženy [141] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Ženy [147] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Ženy [450] Lounová Kateřina CZE 1977 Nymburk
Ženy [157] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Ženy [364] Němečková Martina CZE 1965 Praha
Ženy [161] Pohanková Milada CZE 1983 Velké Meziříčí
Ženy [277] Pospíšilová Michaela CZE 1970 Napajedla
Ženy [166] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Ženy [171] Rožanská Markéta CZE 1974 POTOPA - harcovnice
Ženy [172] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Ženy [192] Trlidová Ivona CZE 1977 POTOPA - harcovnice
Ženy [194] Varmužová Vladimíra CZE 1969 KČT Chomutov
Ženy [204] Zítková JItka CZE 1971 Kladno
Ženy [109] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Ženy [181] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Ženy [183] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy [184] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Ženy [188] Šoubová Kateřina CZE 1977 Liberec
Ženy [187] Šoubová Magdalena CZE 1980 Liberec 1
Ženy [205] Žitná Hana CZE 1972 OLOMOUC