Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 65, muži : 52, ženy: 13, Muži: 52, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Lišky

start ~ 20:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 101 účastníků ( 83 mužů, 18 žen) 100km, start 20:30

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Al-Kaysy Said CZE 1965 Praha
Muži [ ] Bajer Martin CZE 1987 Podlesí
Muži [ ] Bajer Patrik CZE 1992 Plzeň
Muži [ ] Baše Tomáš CZE 1994 Sloup v Čechách
Muži [ ] Blažek Pavel CZE 1975 Brno
Muži [ ] Bradáč Václav CZE 1979 Ještěd SkyRace Tým
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE 1956 Starci ze Slaného
Muži [ ] Černík Jan CZE 1987 SK KAMIWAZA
Muži [ ] Černý Ivan CZE 1959 IVAN
Muži [ ] Červenka Martin CZE 1973 Rokycany
Muži [ ] Dufek Pavel CZE 1988 Třebihošť
Muži [ ] Dumbrovský Milan CZE 1974 Praha 13
Muži [ ] Dvořák Jan CZE 1987 Dolni CEREKEV
Muži [ ] Fait Pavel CZE 1959 Starci ze Slaného
Muži [ ] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži [ ] Flegl Martin CZE 1976 Horomerice
Muži [ ] Forstner JIří CZE 1987 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [ ] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [ ] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Hrdina Ivo CZE 1986 JuiceUP
Muži [ ] Hujer Michal CZE 1976 Žatec
Muži [ ] Hyksa Tomas CZE 1983 Nechťák HoroTeam
Muži [ ] Javornický Milan CZE 1973 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Juska Jan CZE 1982 Milovice
Muži [ ] Kadavý Jiří CZE 1988 Vrchlabí
Muži [ ] Karhánek Jakub CZE 1992 MKPR Endurance
Muži [ ] Klír Zdeněk CZE 1986 Roudnice nad Labem
Muži [ ] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [ ] Kracík Aleš CZE 1986 Třebihošť
Muži [ ] Krasiun Dmitrij CZE 1986 Praha 5
Muži [ ] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Kulhanek Petr CZE 1971 Lk Slovan Karlovy Vary
Muži [ ] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Muži [ ] Lejček David CZE 0000 Praha 6
Muži [ ] Lepič Vladimír CZE 1975 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK 1963 Vejen
Muži [ ] Maléř Lumír CZE 1969 Praha
Muži [ ] Matějovský Cyril CZE 1977 ZBRASLAV
Muži [ ] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [ ] Náplava Martin CZE 1978 Praha 8
Muži [ ] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [ ] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži [ ] Pantovič Nikola CZE 1987 Nová Role
Muži [ ] Pazderka Radan CZE 1981 TJ Doksy
Muži [ ] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Muži [ ] Pechar Oldřich CZE 1984 Hejvys Intimmate Team
Muži [ ] Pekarek Matej CZE 1983 Praha 4
Muži [ ] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [ ] Plavec Jarda CZE 1986 JuiceUP
Muži [ ] Pluhař Karel CZE 1983 Topic PR
Muži [ ] Poulsen Ulrich DNK 1964 Kolding Motion
Muži [ ] Procházka Josef CZE 1972 Zdice
Muži [ ] Procházka Pavel CZE 1968 Kladno
Muži [ ] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Muži [ ] Pytlík Miloslav CZE 1971 Dojít a přežít
Muži [ ] Rosůlek Lukáš CZE 1975 Praha
Muži [ ] Saksun Lukáš CZE 1995 Kamenice - Všedobrovice
Muži [ ] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Muži [ ] Selčan Saša CZE 1977 Most
Muži [ ] Sirůček Roman CZE 1985 DIEBOLD NIXDORF
Muži [ ] Sobotka Daniel CZE 1977 STS Chvojkovice
Muži [ ] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [ ] Stuchlík Jaroslav CZE 1990 Vegan sport club
Muži [ ] Šebesta Michal CZE 1983 Sabzo
Muži [ ] Šimek Libor CZE 1975 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Špaček Pataka CZE 1972 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Štefek Jiří CZE 1991 MKPR Endurance
Muži [ ] Švejda Martin CZE 1974 LOS LOVOŠ
Muži [ ] Teichman Ivan CZE 1983 Vrchlabí
Muži [ ] Troníček Jan CZE 1988 Blázni z Radimovky
Muži [ ] Tuček Petr CZE 1980 Praha 8
Muži [ ] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Muži [ ] Veselý Miloš CZE 1969 STS Chvojkovice
Muži [ ] Vlček Tomáš CZE 1993 Trutnov
Muži [ ] Vlk Karel CZE 1980 Vlčí máky
Muži [ ] Voelckner Jwalanta GER 1970 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Voňka Tomáš CZE 1974 Dvůr Králové nad Labem
Muži [ ] Vrba Martin CZE 1984 Most
Muži [ ] Vyhnánek Aleš CZE 1990 Praha
Muži [ ] Wokounů Míša CZE 1979 Praha
Muži [ ] Zahradník Michal CZE 1975 VLLNNA