Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 472 účastníků ( 386 mužů, 86 žen) 100km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [102] Bezr Jan CZE 1983 Kostelec nad Orlicí
Muži [105] Bogdány Josef CZE 1971 Česká Skalice
Muži [108] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Muži [110] Čech Jiří CZE 1989 Jívoví
Muži [111] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Muži [112] Červinka Petr CZE 1992 Turnov
Muži [113] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Muži [116] Dolanský Radek CZE 1978 Praha 4 - Háje
Muži [519] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [117] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Muži [118] Filip Václav CZE 1955 Rudolfov
Muži [119] Fišar Stanislav CZE 1982 Trutnov
Muži [120] Foubík Pavel CZE 1992 Praha 5
Muži [121] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [123] Hamerník Zdeněk CZE 1967 Olomouc
Muži [124] Hantsche Gerd GER 1956 USV Jena
Muži [126] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [127] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [128] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Muži [130] Hnídek Bohumil CZE 1974 Ševětín
Muži [132] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [133] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [135] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [136] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
Muži [139] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Muži [140] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Muži [142] Kelner Viktor CZE 1977 Potopa
Muži [143] Klail Vladimir CZE 1954 Most
Muži [346] Klein Lukaš CZE 1985 Slsný
Muži [144] Klouda Tomas CZE 1984 Hostivice
Muži [146] Kocum Jan CZE 1980 ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU
Muži [148] Koubík Jan CZE 1990 Beroun
Muži [149] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [151] Kucera Radek CZE 1995 Nizbor
Muži [152] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
Muži [452] Malý Petr CZE 1990 X-fit Stones
Muži [153] Manca Štefan CZE 1989 Praha 2
Muži [155] Martinec Jan CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Muži [560] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Muži [561] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [156] Nykel Lumír CZE 1967 1.PKO
Muži [158] Pelc Martin CZE 1990 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [567] Petrů Martin CZE 1986 Veselí nad Lužnicí
Muži [159] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [160] Pieš Martin CZE 1983 Nový Jičín
Muži [162] Pohl Milan CZE 1982 Battle Droids
Muži [165] Procházka Josef CZE 1972 Zdice
Muži [164] Procházka Rudolf CZE 1978 RunSport Team
Muži [468] Provazník Milan CZE 1967 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [167] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [168] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Muži [169] Richter Pavel CZE 1972 Potopa
Muži [170] Rosůlek Lukáš CZE 1975 Praha
Muži [173] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
Muži [174] Salasek Jan CZE 1987 Praha 5
Muži [175] Sallmann Roman CZE 1989 Dynamo Malá Skála
Muži [176] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Muži [177] Sedmák Josef CZE 1970 Mladá Boleslav
Muži [115] Slezák Roman CZE 1976 OSK OPOČNO
Muži [179] Sojka Michal CZE 1987 melnik
Muži [180] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [289] Studnař Jakub CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [182] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Muži [185] Šettner Jan CZE 1975 P.S.
Muži [186] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [189] Špinka Ondřej CZE 1979 Praha 14
Muži [145] Šural Pavel CZE 1969 Brno
Muži [190] šváb martin CZE 1972 jablonec nad nisou
Muži [191] Švejcar Dominik CZE 1994 Tim Hortons running club
Muži [920] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Muži [163] Tomša Dalibor CZE 1971 Kladno
Muži [193] Uttendorfský Jan CZE 1969 Provodov-Šonov
Muži [195] Vávro Rastislav SVK 1971 CS-1000
Muži [197] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [198] Vohralík Jan CZE 1992 Praha
Muži [199] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Muži [200] Volšický Jaroslav CZE 1976 Praha
Muži [201] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
Muži [619] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [202] Wilk Karel CZE 1982 KČT Trilobit Barrandov
Muži [203] Zeman Antonín CZE 1961 Dědek
Muži [413] Bárta Ladislav CZE 1976 Bohumín
Muži [213] Bobak Daniel CZE 1981 Melnik
Muži [103] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Muži [215] Boháč Lukáš CZE 1987 Klub přátel zdravého života
Muži [214] Boháč Ondřej CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Muži [216] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [218] Cikanek Marcel CZE 1994 Venango Praha
Muži [221] Černý Jiří CZE 1978 25A
Muži [220] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Muži [245] Čihák Olaf CZE 1978 dalkovepochody.cz
Muži [222] Dlab Jaroslav CZE 1969 SSC Železný Brod
Muži [223] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [426] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Muži [224] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Muži [225] Dvořák Ondřej CZE 1976 3+1
Muži [226] Eichler Štěpán CZE 1986 Praha
Muži [227] Fatka Ondřej CZE 1977 KČT Odbor Trilobit Barrandov
Muži [229] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [230] Furik Daniel CZE 1990 Lipno nad Vltavou
Muži [231] Güttler Dominik CZE 1993 Jilemnice
Muži [232] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Muži [234] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
Muži [235] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [237] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [238] Hradecký Pavel CZE 1976 Škvorec
Muži [239] Hříbek Daniel CZE 1992 Tropa De Elite
Muži [240] Hurák David CZE 1993 Tropa De Elite
Muži [241] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [242] Jandáček Jan CZE 1983 Praha
Muži [243] Janků Jiří CZE 1988 Klub přátel zdravého života
Muži [246] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [247] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Muži [249] Klíma David CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
Muži [248] Klíma Dušan CZE 1997 Lukavice
Muži [251] Klouček Filip CZE 1995 Uruz
Muži [252] Kofránek Milan CZE 1968 Mochov
Muži [799] Kubicki Robert POL 1967 Zielona Góra
Muži [254] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [255] Kudrna Michal CZE 1974 Sportigo.cz
Muži [257] Líbal Lukáš CZE 1989 Praha 4 - Braník
Muži [258] Listík Miroslav CZE 1972 Horoměřice
Muži [260] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Muži [272] Machač Josef CZE 1984 Sezimovo Ústí
Muži [262] Mataj Jaromír CZE 1979 4T Expedice
Muži [263] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [265] Melichar Honza CZE 1982 NESHO
Muži [267] Nečas Lukáš CZE 1995 (J)elita
Muži [268] Nečas Michal CZE 1994 Venango Praha
Muži [269] Nechanický Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod
Muži [270] Nemeš Štěpán CZE 1982 NEsHO
Muži [271] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [273] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [377] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [274] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [275] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [276] Pondělíček Zdeněk CZE 1986 Praha 4, Chodov
Muži [279] Precechtel Martin CZE 1984 3+1
Muži [280] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [281] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Muži [282] Randýsek Vít CZE 1974 chodec
Muži [283] Smetana Filip CZE 1985 Větřní
Muži [284] SOBIERAJ ALEKSANDER POL 1979 URZĄD MIEJSKI ŚWIDNICA
Muži [286] Souček Miroslav CZE 1968 Hradištko
Muži [287] Soukup Vojtěch CZE 1993 Horní Branná
Muži [288] Stárek Ladislav CZE 1990 Liberec
Muži [290] Suchý Miroslav CZE 1974 Forrest Gump
Muži [291] Svoboda Marek CZE 1975 Zumbarda team
Muži [395] Šebek Libor CZE 1986 SK Košátky
Muži [292] Šimek Petr CZE 1975 DHL IT Services Prague
Muži [464] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Muži [297] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [298] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [299] Tobola Petr CZE 1970 Řepište
Muži [300] Trejbal Tomas CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [302] Urbaník Martin SVK 1976 STEFANIKTRAIL.SK
Muži [400] Vandrovec Michal CZE 1986 SK Košátky
Muži [303] Veringer Martin CZE 1981 Praha
Muži [304] Vojan Radek CZE 1976 Praha 9
Muži [305] Vojtěch Josef CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [306] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [307] Vontroba Vítězslav CZE 1968 Opava
Muži [308] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [309] Vosátka Dominik CZE 1989 3+1
Muži [310] Vosika Peter CZE 1966 Praha 4-Nusle
Muži [311] Vosika Slavomír GER 1961 Magdeburg
Muži [313] Wleklik Marek POL 1970 Leszno
Muži [318] Bábor filip CZE 1982 Brno
Muži [323] Dohalský Vladimír CZE 1972 Mladá Boleslav
Muži [324] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Muži [326] Dvořák Jakub CZE 1989 Tetčice
Muži [316] Ešler Daniel CZE 1977 MB Sauny Mladá Boleslav
Muži [327] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži [332] Harzer Petr CZE 1976 Praha 2
Muži [334] Hejkrlík Antonín CZE 1952 hejahejtrail.cz
Muži [336] Herman Miloš CZE 1968 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [337] Horáček Antonín CZE 1984 Kamenné zboží
Muži [342] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [343] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [344] Karcol Viktor SVK 1967 DHZ Zázrivá
Muži [347] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [348] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [349] Kraus Martin CZE 1991 Broumy
Muži [350] Krunčík Robert CZE 1979 Praha
Muži [351] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [352] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [353] Kvasnička Pavel CZE 1976 CSC Český Brod
Muži [355] Kvíz Vaclav CZE 1975 Slatiňany
Muži [356] Letáček Radek CZE 1974 Pardubice
Muži [357] Lyngholm Jan DNK 1963 Vejen
Muži [358] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [359] Mauler Jaroslav CZE 1978 Nanovo
Muži [360] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Muži [361] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [362] Morysek Tomáš CZE 1987 Pivo a Myslivec
Muži [363] Müller Martin CZE 1968 Pardubice
Muži [365] Nosek Jaroslav CZE 1984 Běžecký klub Semily
Muži [366] Novak Michael CZE 1977 gone4run
Muži [562] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži [367] Oslovič Jozef SVK 1968 Lipany
Muži [370] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Muži [371] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [372] Pelikán Dan CZE 1984 proti větru
Muži [373] Petruš Andrej CZE 1987 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [374] plihal tomas CZE 1975 pardubice
Muži [375] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Muži [376] Podhajský Jan CZE 1976 Etnetera Etdorfin
Muži [378] Poulsen Ulrich DNK 1964 Kolding Motion
Muži [379] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Muži [574] Pytlík Miloslav CZE 1971 Dojít a přežít
Muži [381] Rendl Martin CZE 1978 ŠUMAVÁCÍÍÍ
Muži [382] Roštík Patrik CZE 1986 Pivo a Myslivec
Muži [383] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [384] Scohier Francois BEL 1989 Praha
Muži [385] Semmelroth Gerno GER 1968 TEA / BiMa100HTN
Muži [386] Schrotz Miroslav CZE 1978 Pulečný
Muži [387] Siegl Josef CZE 0000 Svídnický Extrém Team
Muži [388] Sladký Jiří CZE 1967 KPO
Muži [389] Sosnowski Stanisław POL 1970 Wrocław
Muži [390] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [391] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [392] Stejskal Jan CZE 1965 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [394] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži [321] Šádek Jirka CZE 1987 Semily
Muži [396] Trávníček Lukáš CZE 1973 Černá Hora
Muži [398] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Muži [341] Válek Petr CZE 1974 iThinkBeer.com / SK Babice
Muži [339] Vaniš Roman CZE 1974 Pardubice
Muži [401] Vlasák Václav CZE 1986 RETIA
Muži [403] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Muži [404] Zaoral Petr CZE 1980 Praha 9
Muži [405] Zbruž Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [407] Zrcek Martin CZE 1991 Praha 13
Muži [412] Bárta Tomáš CZE 1989 Pardubice
Muži [414] Bartoš Filip CZE 1986 Praha
Muži [415] Bařinka Michal CZE 1989 Dharmoví tuláci
Muži [416] Benko Jan CZE 1974 AC Gomango Högner
Muži [418] Brázda Adam CZE 1988 Krkonošské srnky
Muži [419] Čabla Zdeněk CZE 1956 Slaný
Muži [420] Čaprda Martin CZE 1977 Slaný
Muži [496] Červený Matěj CZE 1977 Relative Team
Muži [423] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Muži [424] Dobeš Michal CZE 1992 OCR Runners Olomouc
Muži [425] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [428] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [429] Fialka Martin CZE 1979 Vlašim
Muži [430] Gottvald Jaroslav CZE 1989 Natrhnutirit
Muži [431] Grégr Jan CZE 1993 Rosice
Muži [432] Hanzlík Václav CZE 1974 Liberec
Muži [434] Holcman Aleš CZE 1969 Říčany
Muži [437] Chmelař Vítězslav CZE 1979 Velké Losiny
Muži [438] Jíša Josef CZE 1986 Praha 8
Muži [497] Klinger Uwe GER 1969 lg-ohne.namen.de
Muži [440] Kohout Pavel CZE 1979 Adidas Runners Prague
Muži [441] Kölbl Petr CZE 1979 Ondřejov
Muži [442] Kos Jiří CZE 1984 Vraný
Muži [443] Kreidl Martin CZE 1975 Holasice
Muži [444] Krotil Jiří CZE 1988 SRTG Praha
Muži [445] Kubík Jakub CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Muži [446] Kubík Roman CZE 1967 Vejvanovice
Muži [447] Lalák Tomáš CZE 1976 Radotín
Muži [448] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Muži [451] Luberda Petr CZE 1965 DVtech.cz České Budějovice
Muži [317] Macura Radek CZE 1975 Praha - Kyje
Muži [494] Malík Ondřej CZE 1985 SRTG Praha
Muži [453] Matuska Jakub CZE 1991 Praha
Muži [454] michajlik jan CZE 1973 Hradec Kralove
Muži [455] Mikan Jiří CZE 1980 Nemošice
Muži [456] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [457] Milfeit Michal CZE 1992 Havlíčkův Brod
Muži [459] Moser Lukáš CZE 1989 Praha
Muži [461] Němeček Jakub CZE 1984 iliketofu.cz
Muži [462] Obermajer Jan CZE 1979 Praha 10
Muži [463] Pavlík Jan CZE 1991 HOKA HEY III
Muži [465] Pekarek Matej CZE 1983 Praha 4
Muži [466] Podbielski Radosław POL 1982 KB Castellanus
Muži [467] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [469] Puchýř David CZE 1995 Cestajecíl
Muži [599] Rajča Tomáš CZE 1984 Mníšek pod Brdy
Muži [470] Rudolf Jan CZE 1990 SRTG PRAHA
Muži [472] Sapoušek Miroslav CZE 1973 Most
Muži [474] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [475] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [476] Stanislav Ondřej CZE 1987 Praha
Muži [477] Straka Jan CZE 1969 Praha
Muži [478] Šála Václav CZE 1960 Praha 15
Muži [480] škubník Radoslav CZE 1974 Perunova družina
Muži [481] Šonka František CZE 1973 Sedlec-Prčice
Muži [482] Špinar Petr CZE 1989 Havlíčkův Brod
Muži [483] Šrejber Luděk CZE 1954 Sokol Duchcov
Muži [484] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [485] Šumník Adam CZE 1996 Olomouc
Muži [486] Šumník Marek CZE 1989 Olomouc
Muži [488] Tuček Jaromír CZE 1980 Perunova družina
Muži [489] Veselý Petr CZE 1965 TF RUN
Muži [490] Volák Ondřej CZE 1985 Ondřejov
Muži [492] Wokoun Michal CZE 1979 Praha
Muži [495] Žalman Daniel CZE 1977 Tanvald
Muži [500] Alman Dušan CZE 1967 KadlaKadla
Muži [501] Ambrož Stanislav CZE 1976 Pojd mi hop
Muži [503] Baran Jiří CZE 1966 Navi
Muži [212] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Muži [504] Bauchner Michal CZE 1969 MK KLADNO
Muži [506] Blisa Adam CZE 1991 Brno
Muži [508] Bosnovič Miloš CZE 1987 Adidas Runners Prague
Muži [509] Brejcha Martin SVK 1985 Devinska Nová Ves
Muži [510] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [511] CASSAN STEFANO ITA 1980 MAGREDI MOUNTAIN TRAIL
Muži [513] Čakrt Martin CZE 1979 Mordor
Muži [514] Černocký Jan CZE 1987 Měchenice
Muži [517] Ďopan Lukáš CZE 1988 Supíkovice
Muži [518] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
Muži [520] Fialka Ladislav CZE 1975 Vlašim
Muži [521] Filip Alexandr CZE 1983 České budějovice
Muži [523] Fišer David CZE 1976 Čajovna Bílý Drak
Muži [525] Grusz Filip CZE 1984 Podej mi pivo
Muži [526] Halabala Pavel CZE 1980 Satalice
Muži [527] Hejkrlík Jiří CZE 1985 hejahejtrail.cz
Muži [528] Hel Michal CZE 1993 SRTG-litovel
Muži [529] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Muži [530] Hlach Jan CZE 1982 SPPH
Muži [531] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Muži [533] Horad David CZE 1969 Praha 4
Muži [534] Hovorka Jan CZE 1988 Praha 4
Muži [537] Jakub Lukáš CZE 1994 Mattoni free run hvězda
Muži [538] Jiskra Jaroslav CZE 1978 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [345] Karč Jakub CZE 1974 SK Babice
Muži [539] Klika Petr CZE 1979 TK NOVIS
Muži [540] Kocourek Jakub CZE 1985 Sova Run Brno
Muži [541] Kolář Petr CZE 1986 run Kanice
Muži [542] Konečný Ondřej CZE 1992 Karpatští vlci
Muži [543] Konvalina Matěj CZE 1985 Hradec Králové
Muži [532] Koranda Pavel CZE 1979 Velká Bystřice
Muži [544] Kotlář Petr CZE 1982 TERC
Muži [545] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [606] Kotyk Jan CZE 1972 Červené Pečky
Muži [546] Koudela Adam CZE 1985 Šogorisa / Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [547] Krajča Rudy CZE 1965 rarecacti.com
Muži [550] Kuneš David CZE 1974 EUrunner.eu
Muži [551] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [554] Matějka Josef CZE 1973 Praha 9
Muži [556] Mikeš Filip CZE 1977 CK Vinohradské Šlapky
Muži [557] Mosiek Andrzej POL 1985 Rawicz
Muži [559] Muráň Dalibor CZE 1985 Hluboká nad Vltavou
Muži [563] Pačák Tomáš CZE 1987 Benešovský běžecký klub
Muži [564] Pardej Piotr POL 1977 RAC Systems
Muži [565] Pavlík Libor CZE 1976 Košířské Šlapky
Muži [566] Petrov Valeri CZE 1980 Bulharsko
Muži [624] Pietrzak Krystian POL 1983 Kieser Training Cologne
Muži [569] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [570] Pohlodek Jan CZE 1980 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [572] Prokop Jaroslav CZE 1982 www.ZENKARAVAN.cz
Muži [573] Pucholt Tomáš CZE 1994 TJ Sokol Unhošť
Muži [575] Ridky Vladimir CZE 1979 Kosmosbikes
Muži [576] Rod Marek CZE 1967 Praha 4 - Krč
Muži [577] Rod Marek CZE 1987 Trailpoint
Muži [578] Řežábek Vlastimil CZE 1977 Vyskytná nad Jihlavou
Muži [579] Sedlák Aleš CZE 1988 TJ Magla
Muži [580] Seman Milan CZE 1976 Pardubice
Muži [581] Semela Pavel CZE 1974 Praha 7
Muži [582] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Muži [585] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [625] Stepien Ireneusz Andrzej POL 1969 Zielona Góra
Muži [590] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [591] Svoboda Petr CZE 1981 Praha
Muži [593] Šimek Jan CZE 1976 Ďolíček
Muži [595] Šlampa Martin CZE 1990 Praha
Muži [596] Špaček Jiří CZE 1979 Šogorisa
Muži [597] Štěpánek Petr CZE 1971 KHS Zlín
Muži [598] Šváb Hubert CZE 1991 DataSentics Prague
Muži [600] Tláskal Jan CZE 1983 Přerov
Muži [601] Toman Martin CZE 1971 SK Babice
Muži [602] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [603] Třasák Jan CZE 1981 adidas Runners Prague
Muži [605] Vajdík Dominik CZE 2001 běžím s Ondrou
Muži [607] Valent Ferdinand CZE 1981 Holešovice
Muži [608] Vanický Miloš CZE 1981 Hřibiny-Ledská
Muži [609] Večerka Michal CZE 1981 MK Prostějov
Muži [610] Vemola Jiří CZE 1977 KadlaKadla
Muži [611] Vémola Zdeněk CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [612] Vévoda Tomáš CZE 1973 SK Stanovice
Muži [614] VIDLÁŘ FRANTIŠEK CZE 1980 FT LAZARTEAM
Muži [615] Vítek Jiří CZE 1973 TJ Blaník Kladno
Muži [618] Vyštejn Jiří CZE 1981 www.ZENKARAVAN.cz
Muži [622] Zita Jiří CZE 1982 Čelákovice
Muži [623] Zniszczol Marcel CZE 1986 HO Squadráti Outdoor