Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Koupil jsem registraci celkem: 6, muži : 5, ženy: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 106, muži : 76, ženy: 30, Muži: 76, Ženy: 30 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 84, ženy: 16, Muži: 84, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 91, muži : 76, ženy: 15, Muži: 76, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 90, muži : 74, ženy: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 121, muži : 104, ženy: 17, Muži: 104, Ženy: 17 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 250, muži : 160, ženy: 90, Muži: 160, Ženy: 90 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 11, muži : 3, ženy: 8, Dorostenci: 0, Muži do 39: 2, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 6, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:00:00 celkem: 106, muži : 76, ženy: 30, Muži: 76, Ženy: 30 [html] [pdf]

startovní listina 20:00:00

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 106 účastníků ( 76 mužů, 30 žen) 100km, start 20:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Balatková Martina CZE 1983 TJ Sokol Bozkov
Muži [ ] Beneš Jan CZE 1983 Horní Bříza
Muži [ ] Bezr Jan CZE 1983 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Ženy [ ] Bobáková Klára CZE 1980 Mělník
Muži [ ] Bogdány Josef CZE 1971 Česká Skalice
Muži [ ] Cajthaml Tomáš CZE 1971 Nučice
Ženy [ ] Cajthamlová Zuzana CZE 1978 Nučice
Muži [ ] Czagan Jan CZE 1971 SDH Dědek
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE 1964 Praha 5
Muži [ ] Čech Jiří CZE 1989 Jívoví
Muži [ ] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Červinka Petr CZE 1992 Turnov
Muži [ ] Číhař Tomáš CZE 1970 Holice
Ženy [ ] Divišková Blanka CZE 1967 Run4fun Hradec Králové
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE 1980 Praha
Muži [ ] Dolanský Radek CZE 1978 Praha 4 - Háje
Muži [ ] Fialka Jiri CZE 1971 RunPORG
Muži [ ] Filip Václav CZE 1955 Rudolfov
Muži [ ] Fišar Stanislav CZE 1982 Trutnov
Muži [ ] Foubík Pavel CZE 1992 Praha 5
Muži [ ] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [ ] Habarta Martin CZE 1991 emháčka
Muži [ ] Hamerník Zdeněk CZE 1967 Olomouc
Muži [ ] Hantsche Gerd GER 1956 USV Jena
Muži [ ] Hanuš Jan CZE 1976 Praha 5
Muži [ ] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [ ] Hečko Eduard CZE 1962 Mimoň
Muži [ ] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Ženy [ ] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Muži [ ] Hnídek Bohumil CZE 1974 Ševětín
Ženy [ ] Hnilicová Marie CZE 1991 emháčka
Muži [ ] Holub Michal CZE 1964 Praha
Muži [ ] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [ ] Horal Štěpán CZE 1987 Praha 6
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
Ženy [ ] Jakubová Pavlína CZE 1968 Milovice
Muži [ ] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Muži [ ] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Ženy [ ] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [ ] Kelner Viktor CZE 1977 Potopa
Muži [ ] Klail Vladimir CZE 1954 Most
Muži [ ] Klouda Tomas CZE 1984 Hostivice
Ženy [ ] Knotková Markéta CZE 1987 SHANTI
Muži [ ] Kocum Jan CZE 1980 ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE 1978 Runsport.cz
Muži [ ] Koubík Jan CZE 1990 Beroun
Muži [ ] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Ženy [ ] Kubáňová Zuzana CZE 1984 Praha 5
Muži [ ] Kucera Radek CZE 1995 Nizbor
Muži [ ] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
Muži [ ] Manca Štefan CZE 1989 Praha 2
Muži [ ] Marec Vladimír CZE 1990 emháčka
Muži [ ] Martinec Jan CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Nykel Lumír CZE 1967 1.PKO
Ženy [ ] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [ ] Pelc Martin CZE 1990 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Pešina Jan CZE 1989 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [ ] petura petr CZE 1977 jenštejn
Muži [ ] Pieš Martin CZE 1983 Nový Jičín
Ženy [ ] Pohanková Milada CZE 1983 Velké Meziříčí
Muži [ ] Pohl Milan CZE 1982 Battle Droids
Ženy [ ] Pokorná Renáta CZE 1977 Lužná
Muži [ ] Procházka Josef CZE 1972 Zdice
Muži [ ] Procházka Rudolf CZE 1978 Krkonošský setrvák
Ženy [ ] Prokopcová Zdenka CZE 1976 Vědomice
Muži [ ] Přidal Martin CZE 1979 Třebčín 132
Muži [ ] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [ ] Reichel Josef CZE 1968 Mořina
Muži [ ] Richter Pavel CZE 1972 Potopa
Ženy [ ] Rožanská Markéta CZE 1974 POTOPA - harcovnice
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE 1970 Borovany
Muži [ ] Rylka Antonín CZE 1977 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Salasek Jan CZE 1987 Praha 5
Muži [ ] Sedláček Jan CZE 1991 Tim Hortons running club
Muži [ ] Sedmák Josef CZE 1970 Mladá Boleslav
Muži [ ] Slánský Josef CZE 1987 Praha 1
Muži [ ] Sojka Michal CZE 1987 melnik
Muži [ ] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE 1970 Pátek
Muži [ ] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Ženy [ ] Šebková Klára CZE 1987 Predátor Tachov
Ženy [ ] Šedová Andrea CZE 1998 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Šettner Jan CZE 1975 P.S.
Muži [ ] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Ženy [ ] Šoubová Kateřina CZE 1977 Liberec
Ženy [ ] Šoubová Magdalena CZE 1980 Liberec 1
Muži [ ] Špinka Ondřej CZE 1979 Praha 14
Muži [ ] šváb martin CZE 1972 jablonec nad nisou
Muži [ ] Švejcar Dominik CZE 1994 Tim Hortons running club
Ženy [ ] Trlidová Ivona CZE 1977 POTOPA - harcovnice
Ženy [ ] Urešová Petra CZE 1979 Praha
Muži [ ] Uttendorfský Jan CZE 1969 Provodov-Šonov
Ženy [ ] Varmužová Vladimíra CZE 1969 KČT Chomutov
Muži [ ] Vávro Rastislav SVK 1971 CS-1000
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE 1974 Beroun
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [ ] Vohralík Jan CZE 1992 Praha
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE 1957 Ševětín
Muži [ ] Volšický Jaroslav CZE 1976 Praha
Muži [ ] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
Muži [ ] Wilk Karel CZE 1982 KČT Trilobit Barrandov
Muži [ ] Zeman Antonín CZE 1961 Dědek
Ženy [ ] Zítková JItka CZE 1971 Kladno
Ženy [ ] Žitná Hana CZE 1972 OLOMOUC