Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 472, muži : 386, ženy: 86, Muži: 386, Ženy: 86 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, Muži: 86, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 78, muži : 65, ženy: 13, Muži: 65, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 250, muži : 163, ženy: 87, Muži: 163, Ženy: 87 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 35, muži : 22, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 7, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:30:00 celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]

startovní listina 20:30:00

start ~ 20:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 80 účastníků ( 66 mužů, 14 žen) 100km, start 20:30

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [384] Scohier Francois BEL 1989 Praha
Ženy [319] Bajgarová Ester CZE 1972 Domažlice
Ženy [320] Boráňová Michaela CZE 1985 Brno 41
Muži [318] Bábor filip CZE 1982 Brno
Muži [323] Dohalský Vladimír CZE 1972 Mladá Boleslav
Muži [324] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Ženy [325] Doubková Darina CZE 1957 Doubek Team
Muži [326] Dvořák Jakub CZE 1989 Tetčice
Muži [316] Ešler Daniel CZE 1977 MB Sauny Mladá Boleslav
Muži [327] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Ženy [331] Hanouskova Lenka CZE 1986 Děčín
Muži [332] Harzer Petr CZE 1976 Praha 2
Ženy [333] Havelková Nikola CZE 1991 Lampertice
Muži [334] Hejkrlík Antonín CZE 1952 hejahejtrail.cz
Ženy [335] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Muži [336] Herman Miloš CZE 1968 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [337] Horáček Antonín CZE 1984 Kamenné zboží
Ženy [338] Hrubá Kateřina CZE 1986 Rychnov u Jablonce nad Nisou
Muži [343] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [347] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [348] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [349] Kraus Martin CZE 1991 Broumy
Muži [350] Krunčík Robert CZE 1979 Praha
Muži [352] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [353] Kvasnička Pavel CZE 1976 CSC Český Brod
Ženy [354] Kvasničková Eva CZE 1977 Český Brod
Muži [355] Kvíz Vaclav CZE 1975 Slatiňany
Muži [351] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [356] Letáček Radek CZE 1974 Pardubice
Muži [358] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [359] Mauler Jaroslav CZE 1978 Nanovo
Muži [360] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Muži [361] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [362] Morysek Tomáš CZE 1987 Pivo a Myslivec
Muži [363] Müller Martin CZE 1968 Pardubice
Ženy [368] Nevečeřalová Michaela CZE 1990 Liberec
Muži [365] Nosek Jaroslav CZE 1984 Běžecký klub Semily
Muži [366] Novak Michael CZE 1977 gone4run
Muži [562] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži [371] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [370] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Muži [372] Pelikán Dan CZE 1984 proti větru
Muži [373] Petruš Andrej CZE 1987 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [376] Podhajský Jan CZE 1976 Etnetera Etdorfin
Muži [379] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Ženy [380] Průšová Radka CZE 1988 Pardubice
Muži [574] Pytlík Miloslav CZE 1971 Dojít a přežít
Muži [381] Rendl Martin CZE 1978 ŠUMAVÁCÍÍÍ
Muži [382] Roštík Patrik CZE 1986 Pivo a Myslivec
Muži [383] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [386] Schrotz Miroslav CZE 1978 Pulečný
Muži [387] Siegl Josef CZE 0000 Svídnický Extrém Team
Muži [388] Sladký Jiří CZE 1967 KPO
Muži [390] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [391] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [392] Stejskal Jan CZE 1965 Bílý Kostel nad Nisou
Ženy [393] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Muži [394] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži [396] Trávníček Lukáš CZE 1973 Černá Hora
Ženy [397] Trávníčková Lucie CZE 1969 Úvaly
Muži [398] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Ženy [399] Tykvartová Romana CZE 1985 Pardubice
Muži [339] Vaniš Roman CZE 1974 Pardubice
Muži [401] Vlasák Václav CZE 1986 RETIA
Muži [341] Válek Petr CZE 1974 iThinkBeer.com / SK Babice
Muži [404] Zaoral Petr CZE 1980 Praha 9
Muži [405] Zbruž Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [407] Zrcek Martin CZE 1991 Praha 13
Muži [374] plihal tomas CZE 1975 pardubice
Muži [321] Šádek Jirka CZE 1987 Semily
Muži [357] Lyngholm Jan DNK 1963 Vejen
Muži [378] Poulsen Ulrich DNK 1964 Kolding Motion
Muži [342] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [385] Semmelroth Gerno GER 1968 TEA / BiMa100HTN
Muži [375] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Muži [389] Sosnowski Stanisław POL 1970 Wrocław
Muži [403] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Ženy [329] Flekáčová Erika SVK 1965 Košice
Muži [344] Karcol Viktor SVK 1967 DHZ Zázrivá
Muži [367] Oslovič Jozef SVK 1968 Lipany