Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 115, muži : 92, ženy: 23, Muži: 92, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 73, ženy: 27, Muži: 73, Ženy: 27 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 100, muži : 81, ženy: 19, Muži: 81, Ženy: 19 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 53, muži : 42, ženy: 11, Muži: 42, Ženy: 11 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 86, muži : 75, ženy: 11, Muži: 75, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 219, muži : 150, ženy: 69, Muži: 150, Ženy: 69 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
21:00:00 celkem: 86, muži : 75, ženy: 11, Muži: 75, Ženy: 11 [html] [pdf]

startovní listina 21:00:00

start ~ 21:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 86 účastníků ( 75 mužů, 11 žen) 100km, start 21:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Antošová Hana CZE 1986 SŠHL Frýdlant
Muži [ ] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Muži [ ] Brunner Radek CZE 1974 SK Babice
Muži [ ] CASSAN STEFANO ITA 1980 MAGREDI MOUNTAIN TRAIL
Muži [ ] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Ženy [ ] Dlouhá Kateřina CZE 1985 Maratón Klub Kladno
Muži [ ] Ďopan Lukáš CZE 1988 Jeseník
Muži [ ] Dostál Jakub CZE 1987 Equilibrium Slacklines
Muži [ ] Dostál Jan CZE 1986 Běžecký klub Náchod
Muži [ ] Eremka Libor CZE 1988 Humpolec
Muži [ ] Grubich Damian POL 1975 Grudziądz
Muži [ ] Grulich Roman CZE 1986 Jinočany
Muži [ ] Grusz Filip CZE 1984 Podej mi pivo
Muži [ ] Hanak Tomas CZE 1985 Kosmonosy
Muži [ ] Havliger Petr CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Ženy [ ] Herradová Štěpánka CZE 1978 Plzeň
Muži [ ] Hestera Rado SVK 1978 Royal Bay
Muži [ ] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Muži [ ] Horký Lukáš CZE 1986 Vrchlabí
Muži [ ] Hovorka Jan CZE 1988 Praha 4
Muži [ ] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [ ] Jiskra Jaroslav CZE 1978 Dolní Újezd
Muži [ ] Just Petr CZE 1976 Brno
Muži [ ] Kandrik Bronislav SVK 1981 Praha
Ženy [ ] Kárová Mapa CZE 1980 Praha 6
Muži [ ] Kimla Jan CZE 1984 No Stress
Muži [ ] Kment Martin CZE 1966 iThinkBeer
Muži [ ] Kocourek Jakub CZE 1985 Sova Run Brno
Muži [ ] Kolpek Václav CZE 1976 www.bytzdravy.cz
Ženy [ ] Kováč Katerina CZE 1978 Praha 5
Muži [ ] Kozák Jan CZE 1962 iThinkBeer
Muži [ ] Krajča Rudy CZE 1965 rarecacti.com
Muži [ ] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Muži [ ] Lešák Jiří CZE 1988 jezevecrace.com
Muži [ ] Lux Peter SVK 1983 Betliar
Muži [ ] Macháč Jan CZE 1987 Brumov-Bylnice
Muži [ ] Malík Ondřej CZE 1985 Rungo.cz
Muži [ ] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [ ] Maštalířský Filip CZE 1988 SEXS
Muži [ ] Muller Jan CZE 1988 Tanvald
Ženy [ ] Ochnio Ewa POL 1980 Bolesławiec
Muži [ ] Oleszczyk Rafał POL 1976 Goleniów
Muži [ ] Pasler Petr CZE 1975 Lysolaje
Muži [ ] Pelikán Michal CZE 1974 Dupající funící
Muži [ ] Pilar Lukas CZE 1980 Kraluv Dvur
Muži [ ] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [ ] Pokorný Václav CZE 1978 KadlaKadla
Ženy [ ] Polanska Zuzana CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město
Muži [ ] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Ženy [ ] Rücková Lenka CZE 1978 Sokol Praha 1 Staré Město
Ženy [ ] Rybáčková Soňa CZE 1983 MK KLADNO
Muži [ ] Rýdl Jan CZE 1992 Trutnov
Muži [ ] Sedlák Aleš CZE 1988 TJ Magla
Muži [ ] Severýn Otto CZE 1974 Slavia Liberec Orienteering
Muži [ ] SChier Jan CZE 1981 PALSTAT / VRCHLABÍ
Muži [ ] Schlinger Martin CZE 1974 Brno
Muži [ ] Slepica pavel CZE 1974 Bystrovany
Muži [ ] Sobol Tomasz POL 1976 Katowice
Ženy [ ] Søgaard Hanusova Anna CZE 1982 Puls 3060
Muži [ ] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [ ] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [ ] Suchý Jiří CZE 1990 seks
Ženy [ ] Svoboda Paulina CZE 1986 Singapore
Muži [ ] Šimek Jan CZE 1976 Ďolíček
Muži [ ] Šindelář Petr CZE 1975 VLLNNA
Muži [ ] Školák Martin CZE 1975 Tvarožná
Muži [ ] Šlampa Martin CZE 1990 Praha
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [ ] Štéc Petr CZE 1986 RBZ PRAHA
Muži [ ] Šulej Marcel CZE 1980 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Šváb Bert CZE 1991 Plzeň
Muži [ ] Šváb Bert CZE 1991 Plzeň
Muži [ ] Tláskal Jan CZE 1983 Přerov
Muži [ ] Trejbal Michal CZE 1982 Háje nad Jizerou
Muži [ ] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [ ] Tůma Libor CZE 1971 Benešovský běžecký klub
Muži [ ] Válek Petr CZE 1974 iThinkBeer.com / SK Babice
Muži [ ] Valent Ferdinand CZE 1981 Holešovice
Muži [ ] Vanický Miloš CZE 1981 Hřibiny-Ledská
Muži [ ] Vemola Jiří CZE 1977 KadlaKadla
Muži [ ] Vémola Zdeněk CZE 1975 Sova Run Brno
Muži [ ] Verster Rigardt CZE 1988 Stěžery
Muži [ ] Vítek Jiří CZE 1973 TJ Blaník Kladno
Muži [ ] Vojar Jiří CZE 1974 Praha 6 Suchdol
Muži [ ] Votava Ondřej CZE 1967 Praha 3