Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalySpindlStrazneokruh#9
1 1 / Muži do 39 [24] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:45:22.73 29:40.0 (2)
2 2 / Muži do 39 [4] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:45:30.07 00:07.34 30:47.0 (3)
3 1 / Muži do 59 [29] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:55:23.95 10:01.22 34:09.0 (4)
4 3 / Muži do 39 [33] Adam Krupka 2001 CZE Run4Fun 02:00:10.73 14:48.0 35:06.0 (5)
5 2 / Muži do 59 [10] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:05:44.39 20:21.66 36:14.0 (7)
6 3 / Muži do 59 [32] Norbert Klvaň 1972 CZE Sokol Kolín-atletika 02:08:24.27 23:01.54 36:10.0 (6)
7 4 / Muži do 59 [9] Aleš Liška 1977 CZE Universal USU Team 02:12:36.69 27:13.96 37:55.0 (9)
8 1 / Ženy do 39 [8] Svatoslava Kacířová 1981 CZE LOKO TRUTNOV 02:17:17.14 31:54.41 39:46.0 (10)
9 4 / Muži do 39 [19] Adam Waněk 1995 CZE SK Veská 02:20:52.4 35:29.67 36:26.0 (8)
10 5 / Muži do 59 [6] Jiří Jelínek 1976 CZE Vrchlabí 02:23:14.65 37:51.92 41:17.0 (11)
11 1 / Muži nad 60 [30] Mojmír Hojač 1958 CZE HO Tanvald 02:25:11.93 39:49.2 42:22.0 (12)
12 2 / Ženy do 39 [17] Lucie Štefanská 1989 CZE Praha 02:25:50.81 40:28.08 44:18.0 (15)
13 6 / Muži do 59 [31] David Wolf 1972 CZE Janov nad Nisou 02:28:32.6 43:09.87 44:18.0 (14)
14 3 / Ženy do 39 [21] Martina Wańková 1999 CZE TJ Tichá ulička 02:33:11.68 47:48.95 44:18.0 (17)
15 5 / Muži do 39 [7] Lukáš Jeremias 1986 CZE A12 02:34:32.39 49:09.66 44:18.0 (16)
16 1 / Ženy do 59 [34] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 02:35:14.65 49:51.92 46:15.0 (21) 08:52:37.0 (1)
17 6 / Muži do 39 [2] Jiří Bláhovec 1992 CZE Pardubice 02:36:15.28 50:52.55 44:50.0 (18)
18 4 / Ženy do 39 [12] Sylva Neradová 2000 CZE Lázně Bohdaneč 02:36:15.64 50:52.91 45:39.0 (19)
19 2 / Ženy do 59 [28] Iva Kroužilová 1977 CZE GP Kolín 02:36:46.6 51:23.87 46:41.0 (22)
20 5 / Ženy do 39 [22] Lada Zrzavecká 1989 CZE Praha 02:40:34.16 55:11.43 47:50.0 (23)
21 7 / Muži do 59 [18] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:40:39.7 55:16.97 42:22.0 (13)
22 3 / Ženy do 59 [20] Dita Wańková 1971 CZE TJ Tichá ulička 02:53:23.15 01:08:00.42 49:23.0 (25)
23 8 / Muži do 59 [23] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:53:35.1 01:08:12.37 48:13.0 (24)
24 2 / Muži nad 60 [26] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 02:55:03.26 01:09:40.53 45:52.0 (20)
25 6 / Ženy do 39 [15] Petra Smejkalová 1989 CZE Choceň 1 02:56:01.26 01:10:38.53 51:40.0 (26)
26 4 / Ženy do 59 [13] Agnieszka Podbielska 1974 POL KB Castellanus 03:27:36.64 01:42:13.91 01:03:22.0 (27)
27 3 / Muži nad 60 [27] Stanislav Groh 1946 CZE AC Vrchlabí 04:19:15.68 02:33:52.95 0-1:55:40.0 (1)
28 5 / Ženy do 59 [3] Martina Cardová 1976 CZE Buštěhrad 04:22:22.76 02:37:00.03 01:14:40.0 (28)
29 9 / Muži do 59 [25] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 04:22:29.56 02:37:06.83 01:14:41.0 (29)
DNS / Ženy do 39 [5] Sonja Förster 1987 GER 1.FC Union Berlin e.V.
DNS / Ženy do 39 [11] Agata Miterka 1988 POL KB Castellanus
DNS / Muži do 59 [14] Tomáš Prokeš 1975 CZE OK Slavia HK
DNS / Muži do 59 [16] Luděk Stránský 1967 CZE Vrchlabí
DNS / Muži nad 60 [1] Josef Vejnar 1957 CZE DDM Pelíšek