Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina K100, vlna Vlci (běžci)

start ~ 21:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup LavkaZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneokruh#9
1 1 / Muži [579] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 10:57:59.99 03:27.6 (2) 29:17.6 (1) 01:29:11.0 (1) 03:22:44.0 (1) 07:05:04.0 (1) 06:53:28.0 (1) 09:16:34.0 (1) 10:25:00.0 (2)
2 2 / Muži [510] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 11:48:38.83 50:38.84 03:27.5 (1) 30:12.3 (3) 01:31:05.0 (3) 07:05:23.0 (2) 07:08:44.0 (2) 10:06:04.0 (2) 11:16:14.0 (3)
3 3 / Muži [518] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 11:54:00.72 56:00.73 03:27.7 (3) 30:08.8 (2) 01:31:01.0 (2) 03:37:23.0 (2) 07:05:53.0 (3) 07:11:49.0 (3) 10:12:40.0 (3) 11:22:53.0 (4)
4 4 / Muži [517] Lukáš Ďopan 1988 CZE Supíkovice 12:35:21.79 01:37:21.8 03:55.4 (5) 36:26.3 (4) 01:46:20.0 (5) 04:07:27.0 (4) 07:07:36.0 (4) 07:51:40.0 (4) 10:49:28.0 (4) 11:59:46.0 (5)
5 5 / Muži [541] Petr Kolář 1986 CZE run Kanice 12:40:56.62 01:42:56.63 04:39.4 (28) 41:37.0 (22) 01:57:27.0 (20) 04:17:47.0 (6) 07:14:20.0 (6) 08:07:28.0 (6) 10:50:53.0 (5) 12:04:06.0 (6)
6 6 / Muži [607] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 12:53:04.84 01:55:04.85 04:20.6 (16) 36:27.1 (5) 01:45:57.0 (4) 04:07:23.0 (3) 07:07:49.0 (5) 07:51:43.0 (5) 10:52:41.0 (6) 12:14:42.0 (7)
7 7 / Muži [606] Jan Kotyk 1972 CZE Červené Pečky 12:59:48.55 02:01:48.56 04:48.1 (37) 38:18.1 (9) 01:51:00.0 (7) 04:09:42.0 (5) 07:22:05.0 (7) 08:15:16.0 (7) 17:27:51.0 (81) 16:16:08.0 (40)
8 8 / Muži [529] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 13:30:06.32 02:32:06.33 05:46.0 (81) 02:03:32.0 (28) 04:54:42.0 (31) 08:15:37.0 (18) 08:51:08.0 (15) 11:49:35.0 (9) 12:56:12.0 (8)
9 9 / Muži [563] Tomáš Pačák 1987 CZE Benešovský běžecký klub 13:32:17.15 02:34:17.16 04:24.3 (18) 39:35.9 (13) 01:54:30.0 (13) 04:24:01.0 (10) 07:37:22.0 (9) 08:23:44.0 (9) 11:30:32.0 (7) 12:57:08.0 (10)
10 10 / Muži [577] Marek Rod 1987 CZE Trailpoint 13:33:04.03 02:35:04.04 04:02.8 (10) 38:53.2 (10) 01:54:16.0 (11) 04:19:53.0 (8) 07:34:46.0 (8) 08:19:54.0 (8) 11:33:08.0 (8) 12:56:50.0 (9)
11 1 / Ženy [604] Lenka Vacvalová 1989 SVK Dynafit 13:35:15.96 02:37:15.97 02:04:36.0 (33) 04:39:47.0 (20) 08:02:06.0 (13) 08:43:44.0 (13) 11:50:47.0 (10) 13:01:17.0 (11)
12 11 / Muži [575] Vladimir Ridky 1979 CZE Kosmosbikes 13:45:13.93 02:47:13.94 04:14.5 (14) 41:21.6 (21) 01:58:19.0 (22) 04:27:13.0 (15) 08:19:30.0 (19) 08:57:46.0 (17) 12:03:21.0 (12)
13 12 / Muži [543] Matěj Konvalina 1985 CZE Hradec Králové 13:59:57.0 03:01:57.01 04:07.8 (12) 41:55.7 (23) 02:02:33.0 (24) 04:39:47.0 (19) 08:02:14.0 (14) 08:47:41.0 (14) 12:03:39.0 (13) 13:24:19.0 (12)
14 13 / Muži [547] Rudy Krajča 1965 CZE rarecacti.com 14:20:55.37 03:22:55.38 04:01.8 (9) 37:49.9 (6) 01:54:15.0 (10) 04:24:39.0 (11) 07:49:59.0 (10) 08:33:47.0 (10) 11:59:46.0 (11) 13:33:12.0 (13)
15 14 / Muži [624] Krystian Pietrzak 1983 POL Kieser Training Cologne 14:31:09.26 03:33:09.27 04:01.3 (8) 37:59.5 (8) 01:50:45.0 (6) 04:27:08.0 (13) 08:21:09.0 (20) 09:04:14.0 (18) 12:37:04.0 (15) 13:55:48.0 (14)
16 15 / Muži [600] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 14:41:20.84 03:43:20.85 03:59.1 (6) 37:50.2 (7) 01:53:27.0 (8) 04:22:15.0 (9) 07:50:15.0 (12) 08:33:50.0 (11) 12:30:41.0 (14) 13:56:15.0 (15)
17 16 / Muži [595] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 14:45:35.7 03:47:35.71 04:41.7 (31) 40:35.0 (16) 02:01:05.0 (23) 04:51:22.0 (29) 08:21:23.0 (21) 09:06:17.0 (19) 12:38:27.0 (17) 14:06:46.0 (16)
18 17 / Muži [602] Michal Trunda 1979 CZE Králův Dvůr 14:54:45.61 03:56:45.62 04:00.6 (7) 38:58.9 (12) 01:57:27.0 (19) 04:35:56.0 (17) 08:09:37.0 (16) 09:07:36.0 (21) 12:45:39.0 (18) 14:11:59.0 (17)
19 18 / Muži [546] Adam Koudela 1985 CZE Šogorisa / Iveco BUS Vysoké Mýto 14:55:15.41 03:57:15.42 04:06.8 (11) 40:43.0 (18) 01:56:43.0 (15) 04:57:36.0 (32) 08:31:08.0 (26) 09:24:31.0 (26) 13:05:13.0 (22) 14:22:45.0 (20)
20 19 / Muži [596] Jiří Špaček 1979 CZE Šogorisa 14:55:17.03 03:57:17.04 04:34.4 (25) 40:41.5 (17) 01:57:26.0 (18) 04:53:06.0 (30) 08:31:49.0 (27) 09:24:54.0 (28) 13:04:57.0 (21) 14:22:22.0 (19)
21 2 / Ženy [586] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 15:03:17.3 04:05:17.31 04:43.0 (32) 44:16.5 (32) 02:04:32.0 (32) 04:41:22.0 (21) 08:10:43.0 (17) 09:07:33.0 (20) 13:02:49.0 (19) 14:21:28.0 (18)
22 20 / Muži [520] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 15:19:40.44 04:21:40.45 04:25.8 (19) 39:44.0 (14) 01:54:19.0 (12) 04:24:59.0 (12) 07:50:07.0 (11) 08:34:04.0 (12) 12:37:44.0 (16) 14:24:18.0 (21)
23 21 / Muži [534] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 15:20:04.27 04:22:04.28 04:31.8 (23) 40:48.0 (19) 01:56:44.0 (16) 04:35:11.0 (16) 08:02:43.0 (15) 08:53:19.0 (16) 13:03:23.0 (20) 14:41:16.0 (22)
24 3 / Ženy [552] Klára Zelenková 1988 CZE SRTG Praha 15:32:27.5 04:34:27.51 04:28.5 (20) 43:31.6 (29) 02:04:38.0 (34) 04:44:02.0 (22) 08:25:29.0 (23) 09:18:36.0 (23) 13:11:59.0 (23) 14:42:49.0 (23)
25 4 / Ženy [502] Nina Baláková 1986 CZE SRTG Praha 15:32:27.68 04:34:27.69 04:59.5 (52) 45:29.6 (51) 02:04:40.0 (36) 04:46:12.0 (23) 08:25:41.0 (24) 09:18:40.0 (24) 13:12:06.0 (24) 14:42:54.0 (24)
26 22 / Muži [532] Pavel Koranda 1979 CZE Velká Bystřice 15:35:33.0 04:37:33.01 04:55.8 (47) 44:53.2 (41) 05:17:01.0 (45) 08:54:25.0 (34) 09:51:43.0 (31) 13:34:14.0 (27) 15:00:33.0 (26)
27 23 / Muži [570] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 15:54:08.46 04:56:08.47 04:40.5 (29) 44:20.4 (33) 02:04:58.0 (38) 04:47:26.0 (25) 08:28:07.0 (25) 09:16:17.0 (22) 13:21:10.0 (26) 15:05:02.0 (27)
28 24 / Muži [345] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 15:59:36.04 05:01:36.05 04:50.4 (40) 43:06.9 (26) 02:04:26.0 (31) 05:47:36.0 (72) 09:26:31.0 (47) 10:17:56.0 (40) 14:04:06.0 (33) 15:24:03.0 (28)
29 25 / Muži [538] Jaroslav Jiskra 1978 CZE Iveco BUS Vysoké Mýto 16:00:55.06 05:02:55.07 49:32.0 (74) 02:09:48.0 (42) 05:03:51.0 (34) 08:32:01.0 (28) 09:24:51.0 (27) 13:15:36.0 (25) 14:58:16.0 (25)
30 26 / Muži [514] Jan Černocký 1987 CZE Měchenice 16:08:09.63 05:10:09.64 04:50.9 (41) 46:22.2 (57) 02:10:35.0 (44) 05:17:13.0 (48) 08:54:16.0 (33) 09:42:02.0 (29) 13:37:40.0 (29) 15:24:13.0 (29)
31 27 / Muži [585] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 16:10:16.03 05:12:16.04 04:23.8 (17) 42:03.8 (24) 01:55:51.0 (14) 04:36:06.0 (18) 08:21:30.0 (22) 09:23:02.0 (25) 13:36:22.0 (28) 15:28:59.0 (31)
32 28 / Muži [559] Dalibor Muráň 1985 CZE Hluboká nad Vltavou 16:16:11.73 05:18:11.74 05:42.4 (76) 49:19.9 (72) 02:12:37.0 (49) 05:11:17.0 (40) 09:06:00.0 (36) 10:14:30.0 (37) 14:10:03.0 (34) 15:39:02.0 (33)
33 29 / Muži [542] Ondřej Konečný 1992 CZE Karpatští vlci 16:16:26.9 05:18:26.91 05:35.7 (68) 45:06.6 (46) 02:27:10.0 (78) 05:48:24.0 (73) 09:20:01.0 (45) 10:05:30.0 (32) 14:02:17.0 (31) 15:28:23.0 (30)
34 30 / Muži [527] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 16:18:13.31 05:20:13.32 04:35.5 (26) 44:47.7 (39) 02:12:59.0 (50) 05:27:11.0 (54) 09:35:29.0 (52) 10:23:31.0 (42) 14:10:39.0 (35) 15:39:11.0 (34)
35 31 / Muži [609] Michal Večerka 1981 CZE MK Prostějov 16:25:22.61 05:27:22.62 04:15.5 (15) 40:22.8 (15) 01:57:22.0 (17) 04:47:36.0 (26) 08:45:37.0 (30) 09:42:52.0 (30) 14:04:02.0 (32) 15:41:00.0 (35)
36 32 / Muži [618] Jiří Vyštejn 1981 CZE www.ZENKARAVAN.cz 16:27:09.0 05:29:09.01 06:28.4 (98) 49:02.4 (69) 02:20:05.0 (64) 05:07:52.0 (38) 09:15:20.0 (39) 13:43:21.0 (30) 15:31:03.0 (32)
37 33 / Muži [551] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 16:48:44.27 05:50:44.28 05:39.0 (70) 48:46.3 (66) 02:20:58.0 (65) 05:22:24.0 (51) 08:58:31.0 (35) 14:13:35.0 (36) 15:59:12.0 (36)
38 34 / Muži [622] Jiří Zita 1982 CZE Čelákovice 16:49:00.69 05:51:00.7 04:47.3 (36) 46:37.9 (58) 02:18:54.0 (63) 05:39:33.0 (66) 09:51:03.0 (64) 10:37:55.0 (51) 14:42:32.0 (46) 16:11:27.0 (38)
39 35 / Muži [603] Jan Třasák 1981 CZE adidas Runners Prague 16:50:49.67 05:52:49.68 04:52.6 (43) 45:29.4 (49) 02:05:49.0 (40) 05:05:11.0 (35) 09:19:55.0 (44) 10:12:30.0 (33) 14:35:14.0 (43) 16:10:55.0 (37)
40 36 / Muži [556] Filip Mikeš 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:50:49.93 05:52:49.94 04:45.4 (33) 44:59.5 (44) 02:15:29.0 (54) 05:21:21.0 (49) 09:39:34.0 (56) 10:31:52.0 (45) 14:35:03.0 (42) 16:11:42.0 (39)
41 37 / Muži [582] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 16:53:09.82 05:55:09.83 05:40.4 (73) 45:46.1 (56) 02:11:41.0 (47) 05:25:56.0 (53) 09:32:32.0 (49) 10:25:35.0 (44) 14:31:18.0 (40) 16:18:31.0 (45)
42 5 / Ženy [507] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 17:00:17.08 06:02:17.09 05:03.7 (55) 48:37.7 (65) 02:25:18.0 (77) 05:40:32.0 (68) 09:40:45.0 (57) 10:34:50.0 (49) 14:35:24.0 (44) 16:16:36.0 (41)
43 38 / Muži [557] Andrzej Mosiek 1985 POL Rawicz 17:00:23.29 06:02:23.3 44:34.9 (35) 02:10:38.0 (45) 05:11:20.0 (41) 09:15:29.0 (40) 10:15:42.0 (39) 14:34:58.0 (41) 16:18:29.0 (44)
44 39 / Muži [513] Martin Čakrt 1979 CZE Mordor 17:00:53.22 06:02:53.23 04:59.1 (51) 47:31.2 (61) 02:17:41.0 (58) 05:32:13.0 (58) 09:26:19.0 (46) 10:15:18.0 (38) 14:46:04.0 (47) 16:21:30.0 (46)
45 40 / Muži [503] Jiří Baran 1966 CZE Navi 17:01:11.0 06:03:11.01 04:28.9 (21) 02:10:03.0 (43) 05:16:09.0 (43) 09:15:37.0 (41) 10:12:56.0 (34) 14:25:48.0 (38) 16:17:41.0 (42)
46 41 / Muži [550] David Kuneš 1974 CZE EUrunner.eu 17:01:11.56 06:03:11.57 04:38.7 (27) 47:01.3 (59) 02:15:29.0 (53) 05:16:06.0 (42) 09:15:46.0 (42) 10:13:05.0 (36) 14:25:30.0 (37) 16:17:44.0 (43)
47 42 / Muži [572] Jaroslav Prokop 1982 CZE www.ZENKARAVAN.cz 17:16:01.66 06:18:01.67 49:00.2 (68) 02:17:08.0 (57) 05:17:09.0 (47) 09:28:24.0 (48) 10:19:42.0 (41) 14:41:55.0 (45) 16:30:35.0 (48)
48 43 / Muži [598] Hubert Šváb 1991 CZE DataSentics Prague 17:17:12.86 06:19:12.87 03:43.5 (4) 38:57.4 (11) 02:04:19.0 (30) 05:30:12.0 (56) 09:35:10.0 (51) 10:23:38.0 (43) 14:31:10.0 (39) 16:30:28.0 (47)
49 44 / Muži [523] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 17:40:35.9 06:42:35.91 04:55.4 (46) 44:53.5 (42) 02:11:26.0 (46) 05:17:05.0 (46) 09:15:53.0 (43) 10:13:01.0 (35) 14:46:11.0 (48) 16:45:37.0 (49)
50 6 / Ženy [594] Jana Šindlerová 1969 CZE ČAU 17:40:38.15 06:42:38.16 05:43.2 (78) 49:40.6 (76) 02:22:15.0 (72) 05:36:27.0 (63) 09:39:01.0 (54) 10:33:46.0 (48) 15:02:51.0 (51) 16:59:52.0 (53)
51 45 / Muži [531] Pavel Hons 1970 CZE ČAU 17:40:41.02 06:42:41.03 05:44.0 (79) 49:39.6 (75) 02:22:14.0 (71) 05:36:24.0 (62) 09:39:09.0 (55) 10:33:41.0 (47) 15:02:44.0 (50) 16:59:48.0 (52)
52 46 / Muži [615] Jiří Vítek 1973 CZE TJ Blaník Kladno 17:40:51.79 06:42:51.8 04:54.4 (45) 45:40.1 (53) 02:16:04.0 (56) 05:36:30.0 (64) 09:49:28.0 (63) 10:46:46.0 (55) 15:19:13.0 (53) 16:57:15.0 (51)
53 47 / Muži [593] Jan Šimek 1976 CZE Ďolíček 17:47:36.86 06:49:36.87 05:01.7 (53) 47:15.7 (60) 02:22:04.0 (69) 05:34:10.0 (60) 09:43:32.0 (58) 10:33:10.0 (46) 14:54:25.0 (49) 16:51:01.0 (50)
54 48 / Muži [528] Michal Hel 1993 CZE SRTG-litovel 17:49:22.08 06:51:22.09 04:50.0 (39) 44:35.0 (36) 02:04:38.0 (35) 05:08:20.0 (39) 10:09:59.0 (71) 11:05:00.0 (63) 15:28:58.0 (57) 17:02:09.0 (54)
55 49 / Muži [511] STEFANO CASSAN 1980 ITA MAGREDI MOUNTAIN TRAIL 17:50:11.89 06:52:11.9 04:33.3 (24) 45:41.4 (54) 02:18:42.0 (61) 05:45:50.0 (71) 09:51:54.0 (65) 10:57:13.0 (58) 15:41:33.0 (62) 17:11:14.0 (55)
56 50 / Muži [525] Filip Grusz 1984 CZE Podej mi pivo 18:04:08.87 07:06:08.88 04:46.0 (34) 45:02.5 (45) 02:15:24.0 (52) 05:25:34.0 (52) 09:45:11.0 (60) 10:46:38.0 (54) 15:25:07.0 (55) 17:15:44.0 (56)
57 51 / Muži [554] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 18:04:08.91 07:06:08.92 04:46.6 (35) 45:24.9 (48) 02:17:49.0 (59) 05:30:16.0 (57) 09:45:24.0 (61) 10:48:09.0 (56) 15:25:03.0 (54) 02:43.0 (1)
58 52 / Muži [506] Adam Blisa 1991 CZE Brno 18:05:07.31 07:07:07.32 05:19.0 (57) 45:19.1 (47) 02:13:10.0 (51) 05:16:13.0 (44) 09:47:36.0 (62) 10:40:55.0 (52) 15:26:21.0 (56) 17:19:47.0 (57)
59 7 / Ženy [536] Klára Hrubá 2001 CZE Velké Popovice 18:23:38.2 07:25:38.21 05:35.2 (67) 49:18.1 (71) 02:24:48.0 (75) 05:40:52.0 (70) 09:53:02.0 (66) 10:40:58.0 (53) 15:12:52.0 (52) 17:22:03.0 (58)
60 53 / Muži [611] Zdeněk Vémola 1975 CZE Sova Run Brno 18:28:57.19 07:30:57.2 05:26.3 (59) 45:39.0 (52) 02:21:53.0 (68) 05:33:02.0 (59) 10:02:19.0 (68) 11:00:33.0 (61) 15:33:16.0 (58) 17:35:35.0 (59)
61 8 / Ženy [626] Alicja Barbara Stępień 1974 CZE Zielona Gora 18:41:48.67 07:43:48.68 05:41.1 (74) 51:37.1 (84) 02:32:34.0 (84) 05:40:30.0 (67) 09:59:51.0 (67) 10:58:19.0 (59) 15:34:40.0 (59) 17:46:58.0 (60)
62 54 / Muži [580] Milan Seman 1976 CZE Pardubice 18:47:55.41 07:49:55.42 06:27.7 (97) 48:59.0 (67) 02:16:02.0 (55) 05:34:34.0 (61) 09:44:00.0 (59) 10:57:09.0 (57) 16:01:55.0 (63) 17:59:55.0 (62)
63 55 / Muži [576] Marek Rod 1967 CZE Praha 4 - Krč 18:54:03.51 07:56:03.52 04:49.5 (38) 42:14.2 (25) 02:03:01.0 (25) 05:05:18.0 (36) 10:17:00.0 (72) 11:20:12.0 (65) 16:08:00.0 (66) 17:59:43.0 (61)
64 56 / Muži [569] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 19:07:24.43 08:09:24.44 05:03.4 (54) 50:23.5 (80) 02:25:11.0 (76) 06:19:43.0 (88) 10:17:06.0 (73) 11:19:08.0 (64) 16:06:16.0 (64) 18:09:42.0 (63)
65 57 / Muži [537] Lukáš Jakub 1994 CZE Mattoni free run hvězda 19:19:11.71 08:21:11.72 06:01.7 (90) 44:52.1 (40) 02:04:18.0 (29) 04:51:18.0 (28) 09:34:55.0 (50) 10:37:49.0 (50) 15:40:49.0 (61) 18:38:56.0 (67)
66 58 / Muži [601] Martin Toman 1971 CZE SK Babice 19:19:57.67 08:21:57.68 04:51.6 (42) 44:35.5 (37) 02:18:07.0 (60) 05:29:43.0 (55) 10:06:56.0 (70) 11:02:23.0 (62) 16:07:41.0 (65) 18:14:12.0 (64)
67 9 / Ženy [583] Monika Schullerova 1991 CZE Ceska Lipa 19:20:59.11 08:22:59.12 05:54.9 (86) 52:57.7 (88) 02:33:03.0 (86) 05:57:43.0 (77) 10:40:46.0 (78) 11:35:50.0 (67) 16:40:47.0 (69) 18:40:52.0 (68)
68 59 / Muži [591] Petr Svoboda 1981 CZE Praha 19:25:52.52 08:27:52.53 05:07.2 (56) 49:41.1 (77) 02:28:07.0 (81) 05:57:21.0 (75) 10:23:52.0 (74) 11:27:02.0 (66) 16:25:43.0 (68) 18:33:58.0 (66)
69 60 / Muži [614] FRANTIŠEK VIDLÁŘ 1980 CZE FT LAZARTEAM 19:33:43.28 08:35:43.29 05:30.6 (62) 52:12.1 (85) 02:39:11.0 (90) 06:11:24.0 (83) 10:36:00.0 (76) 11:35:57.0 (69) 16:24:41.0 (67) 18:32:00.0 (65)
70 61 / Muži [590] Václav Strnad 1974 CZE Sova Run Brno 19:42:19.1 08:44:19.11 05:25.9 (58) 50:24.8 (81) 02:30:10.0 (83) 06:12:36.0 (85) 10:46:50.0 (82) 11:42:48.0 (70) 16:42:36.0 (70) 18:47:23.0 (69)
71 10 / Ženy [558] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 19:55:01.17 08:57:01.18 05:36.6 (69) 53:50.3 (92) 02:37:40.0 (89) 06:15:08.0 (87) 11:01:20.0 (86) 12:14:59.0 (78) 17:05:44.0 (74) 19:02:41.0 (70)
72 62 / Muži [565] Libor Pavlík 1976 CZE Košířské Šlapky 20:11:43.71 09:13:43.72 05:48.0 (83) 52:20.3 (86) 02:29:50.0 (82) 05:53:45.0 (74) 10:32:00.0 (75) 11:49:56.0 (72) 17:10:09.0 (79) 19:18:56.0 (72)
73 63 / Muži [544] Petr Kotlář 1982 CZE TERC 20:11:45.34 09:13:45.35 04:53.6 (44) 45:42.1 (55) 02:18:50.0 (62) 05:57:46.0 (78) 10:45:22.0 (80) 11:50:07.0 (74) 16:59:01.0 (71) 19:18:39.0 (71)
74 11 / Ženy [516] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 20:15:23.02 09:17:23.03 05:42.8 (77) 48:33.8 (64) 02:22:05.0 (70) 05:39:18.0 (65) 10:48:47.0 (83) 11:50:01.0 (73) 17:02:43.0 (72) 19:20:22.0 (73)
75 64 / Muži [501] Stanislav Ambrož 1976 CZE Pojd mi hop 20:17:31.08 09:19:31.09 05:39.6 (71) 49:11.5 (70) 02:28:01.0 (79) 06:06:46.0 (81) 10:56:37.0 (84) 12:02:20.0 (76) 17:09:01.0 (77) 19:20:57.0 (75)
76 65 / Muži [578] Vlastimil Řežábek 1977 CZE Vyskytná nad Jihlavou 20:17:31.25 09:19:31.26 05:40.3 (72) 49:52.8 (78) 02:28:03.0 (80) 06:08:28.0 (82) 10:56:43.0 (85) 12:02:05.0 (75) 17:09:10.0 (78) 19:21:16.0 (76)
77 66 / Muži [608] Miloš Vanický 1981 CZE Hřibiny-Ledská 20:22:28.23 09:24:28.24 05:59.1 (89) 53:14.8 (91) 02:39:13.0 (91) 06:11:30.0 (84) 10:45:30.0 (81) 11:48:17.0 (71) 17:04:27.0 (73) 19:20:31.0 (74)
78 12 / Ženy [616] Nela Vondrková 1976 CZE Hradec Králové 20:39:39.56 09:41:39.57 06:24.3 (96) 56:38.6 (96) 02:41:12.0 (93) 06:12:40.0 (86) 11:04:31.0 (87) 12:11:28.0 (77) 17:22:28.0 (80) 19:37:51.0 (77)
79 67 / Muži [625] Ireneusz Andrzej Stepien 1969 POL Zielona Góra 21:30:44.5 10:32:44.51 05:41.3 (75) 51:36.4 (83) 02:32:36.0 (85) 05:40:46.0 (69) 10:04:48.0 (69) 10:58:41.0 (60) 15:39:09.0 (60) 19:54:14.0 (78)
80 68 / Muži [566] Valeri Petrov 1980 CZE Bulharsko 21:51:33.9 10:53:33.91 05:55.6 (88) 52:57.8 (89) 02:33:04.0 (88) 06:27:48.0 (90) 12:53:33.0 (90) 13:57:20.0 (80) 18:43:38.0 (82) 20:49:53.0 (81)
81 69 / Muži [212] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 24:01:49.14 13:03:49.15 15:00.0 (100) 01:05:21.4 (102) 03:16:01.0 (100) 07:33:41.0 (94) 13:20:00.0 (95) 14:45:48.0 (83) 20:55:39.0 (84) 23:13:00.0 (82)
82 70 / Muži [540] Jakub Kocourek 1985 CZE Sova Run Brno 25:02:04.51 14:04:04.52 06:17.8 (93) 56:22.9 (95) 03:02:54.0 (97) 07:37:39.0 (95) 15:04:16.0 (84) 21:20:38.0 (85) 23:51:23.0 (84)
83 71 / Muži [509] Martin Brejcha 1985 SVK Devinska Nová Ves 25:02:48.93 14:04:48.94 04:58.0 (50) 51:05.1 (82) 02:39:36.0 (92) 06:51:34.0 (91) 12:19:42.0 (89) 13:29:35.0 (79) 20:18:30.0 (83) 23:17:38.0 (83)
DNF / Muži [521] Alexandr Filip 1983 CZE České budějovice 05:46.4 (82) 43:10.1 (28) 02:04:45.0 (37) 04:46:33.0 (24) 08:46:49.0 (31)
DNF / Ženy [613] Hana Vičarová 1988 CZE Brno 04:41.0 (30) 44:32.8 (34) 02:05:16.0 (39) 04:50:31.0 (27) 09:37:09.0 (53)
DNF / Muži [573] Tomáš Pucholt 1994 CZE TJ Sokol Unhošť 05:26.9 (60) 43:53.6 (31) 02:11:43.0 (48)
DNF / Muži [612] Tomáš Vévoda 1973 CZE SK Stanovice 05:33.4 (65) 47:36.8 (63) 02:21:15.0 (67) 06:06:38.0 (80) 13:11:06.0 (94)
DNF / Ženy [620] Věra Zajícová 1964 CZE Praha 6 06:15.6 (91) 56:21.4 (94) 07:23:03.0 (93) 13:02:17.0 (91) 14:23:34.0 (82) 17:08:45.0 (76) 20:05:22.0 (79)
DNF / Muži [581] Pavel Semela 1974 CZE Praha 7 06:15.8 (92) 56:18.1 (93) 02:57:22.0 (95) 07:23:00.0 (92) 13:02:25.0 (92) 14:22:28.0 (81) 17:08:30.0 (75) 20:09:07.0 (80)
DNF / Ženy [522] Lenka Fišar 1992 CZE Trutnov 05:55.2 (87) 53:01.3 (90) 02:33:04.0 (87) 05:57:39.0 (76) 10:40:54.0 (79) 11:35:52.0 (68)
DNF / Muži [526] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 04:31.2 (22) 44:54.0 (43) 01:53:29.0 (9) 04:18:01.0 (7) 08:39:34.0 (29)
DNF / Muži [539] Petr Klika 1979 CZE TK NOVIS 04:13.4 (13) 41:21.4 (20) 01:58:18.0 (21) 04:27:11.0 (14) 08:47:54.0 (32)
DNF / Muži [500] Dušan Alman 1967 CZE KadlaKadla 04:56.8 (49) 44:38.2 (38) 02:09:35.0 (41) 05:05:27.0 (37) 09:12:00.0 (37)
DNF / Muži [610] Jiří Vemola 1977 CZE KadlaKadla 04:56.2 (48) 43:08.1 (27) 02:03:18.0 (27) 04:59:09.0 (33) 09:12:11.0 (38)
DNF / Muži [508] Miloš Bosnovič 1987 CZE Adidas Runners Prague 49:54.0 (79) 05:22:05.0 (50) 10:37:35.0 (77)
DNF / Muži [530] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 05:44.7 (80) 49:27.8 (73) 02:22:42.0 (73) 06:22:25.0 (89) 12:04:06.0 (88)
DNF / Muži [545] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 05:33.2 (64) 47:34.2 (62) 02:21:14.0 (66) 06:06:34.0 (79) 13:10:44.0 (93)
DNF / Muži [564] Piotr Pardej 1977 POL RAC Systems 05:32.5 (63) 52:48.7 (87) 03:01:43.0 (96) 08:17:29.0 (96) 14:43:16.0 (96)
DNF / Ženy [584] Petra Solnařová 1990 CZE HO Squadráti Outdoor 05:54.1 (85) 59:04.2 (99) 03:06:58.0 (99) 08:18:02.0 (97)
DNF / Muži [623] Marcel Zniszczol 1986 CZE HO Squadráti Outdoor 05:53.6 (84) 57:57.7 (98) 03:04:33.0 (98) 08:18:24.0 (98)
DNF / Ženy [571] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 06:23.5 (95) 01:01:02.3 (101) 03:21:45.0 (101) 08:37:07.0 (99)
DNF / Muži [504] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 05:27.2 (61) 43:47.8 (30) 02:03:13.0 (26)
DNF / Muži [605] Dominik Vajdík 2001 CZE běžím s Ondrou 05:34.9 (66) 45:29.5 (50) 02:23:08.0 (74)
DNF / Muži [597] Petr Štěpánek 1971 CZE KHS Zlín 06:33.5 (99) 57:16.3 (97) 02:56:35.0 (94)
DNF / Muži [533] David Horad 1969 CZE Praha 4 06:22.8 (94) 01:01:01.7 (100) 03:27:45.0 (102)