TE Krkonošská 70 MTB

05.09.2020 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 61, muži : 59, ženy: 2, muži: 18, ženy: 0, mix: 2 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, veteráni: 6, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 51, muži : 48, ženy: 2, firmy: 17, : 1 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, páry: 5 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km jednotlivci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, Junioři: 6 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata) celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši) celkem: 34, muži : 34, ženy: 0, H1: 11, H2: 23, D1: 0, D2: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata) celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, H1: 0, H2: 0, D1: 8, D2: 15 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši) celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, H3: 9, H4: 8, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, H3: 0, H4: 0, D3: 7, D4: 1 [html] [pdf]

startovní listina 70km družstva

start ~ 10:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 61 účastníků ( 59 mužů, 2 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži ASZ Trutnov
m
[1002]
Jan Basař
1978
m
[2002]
Jan Chmelík
1980
m
[3002]
Martin Sedlický
1982
muži RIDLEY - J+P Sport
m
[1018]
Daniel Čejka
1999
m
[3018]
Vojta Pešek
1989
m
[2018]
Michal Pradáč
1999
muži KS Pardubice
m
[3014]
David Dostál
1979
m
[2014]
Josef Sitta
1973
m
[1014]
Michael Skalický
1968
mix BC Team
m
[1008]
Vojtech Drbohlav
1979
w
[2008]
Hana Krataka
1966
m
[3008]
Stepan Tintera
1959
muži bajker.eu
m
[3017]
Jan Erlebach
1996
m
[1017]
František Kadleček
1974
m
[2017]
Jaroslav Karas
1982
muži Kbely Cycling Team
m
[3009]
Jiří Ernest
1972
m
[2009]
Jan Knyttl
1978
m
[1009]
Ladislav Musil
1967
muži K+K Ski School
m
[2003]
Tomáš Hauf
1991
m
[1003]
Milan Hruška
1993
m
[3003]
Adam Letko
1982
muži INS Atelier Náchod - A
m
[3007]
Véna Hornych
1978
m
[2007]
Pepa Lelek
1971
m
[1007]
Jaroslav Svoboda
1971
muži RoRace Team Pyšely C
m
[3005]
Titus Chalupecký
1978
m
[1005]
Jan Chmátal
1977
m
[2005]
Petr Kajman
1979
muži Geosa - Spolunakole
m
[3015]
Tomáš Chlíbec
1972
m
[2015]
Martin Vinař
1976
m
[1015]
Jindřich Zeman
1974
muži Holohlavy
m
[1001]
Marek Jakubský
1968
m
[3001]
Robert Klepl
1969
m
[2001]
Jan Marko
1967
muži Antik Vávra
m
[3006]
David Kostka
1979
m
[1006]
Otakar Vávra
1980
m
[2006]
Otakar Vávra
2004
muži INS Atelier Náchod - stars
m
[3048]
Vlastimil Kráčmar
1974
m
-
Jan Marák
1980
m
[3013]
Martin Šupich
1977
muži Kasper - Swix team
m
[3019]
Tomas Kudrna
1997
m
[2019]
Pavel Stepanek
1996
m
[1019]
Vaclav Tomicek
1996
muži INS Atelier Náchod
m
[2013]
Jan Marák
1980
m
[1013]
Tomáš Strnad
1972
m
[3013]
Martin Šupich
1977
mix VESTA Team!
m
[1004]
Jan Mareček
1978
w
[2004]
Romana Marečková
1983
m
[3004]
Václav Milfort
1962
muži RACING TEAM JIČÍN
m
[1016]
David PERGNER
1969
m
[2016]
Luca Sebastianelli
1969
m
[3016]
Roman Tax
1978
muži INS Atelier Náchod - race team
m
[3011]
Michal Petr
2004
m
[1011]
Marek Strnad
1972
m
[2011]
Petr Škoda
1983
muži EDPoTEAM L.Bohdaneč
m
[1020]
Tomáš Pozler
1976
muži Alset Racing Team
m
[3012]
Miroslav Rybáček
1986
m
[1012]
Marek Šroll
1978
m
[2012]
Lukáš Šustr
1984
muži AC Údolí hladu HK
m
[1010]
Petr Říha
1974
m
[3010]
Roman Semerák
1975
m
[2010]
Richard Stejskal
1975

startovní listina 40km ženy a veteráni

start ~ 10:15:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 27 účastníků ( 18 mužů, 9 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
veteráni Kolín
m
[3034]
Martin Březina
1964
m
[2034]
Bohuslav Mokříž
1964
m
[1034]
Milan Valášek
1964
ženy Carla.Kupkolo.cz
w
[1031]
Petra Čeřovská
1981
w
[2031]
Aneta Khýrová
1993
w
[3031]
Gabriela Slabá
1979
veteráni INS Atelier Náchod
m
[2048]
David Divíšek
1977
m
[3048]
Vlastimil Kráčmar
1974
m
[1048]
Jiří Petr
1974
ženy Suchovršické kopretiny
w
[3059]
Petra Havlova
2006
w
[1059]
Doubrava Stolinova
2005
w
[2059]
Malvína Stolinova
2009
veteráni Kasper - Swix Team
m
[1046]
Petr Holub
1966
m
[3046]
Lubor Holubec
1965
m
[2046]
Luboš Toman
1967
veteráni Krakonošovy větry
m
[2040]
Aleš Jindra
1971
m
[1040]
Petr Krákora
1970
m
[3040]
Petr Mraček
1963
ženy Dámská jízda
w
[3060]
Ida Jindrová
1971
w
[1060]
Jana Mračková
1973
w
[2060]
Jitka Šretrová
1981
veteráni INS Atelier Náchod -veterans stars
m
[2043]
Petr Kohoutek
1975
m
[3043]
Aleš Morávek
1964
m
[1043]
Pavel Tůma
1968
veteráni BIKE SPORT Hradec Králové
m
[2037]
Jaroslav Krejcar
1967
m
[1037]
Petr Kubíček
1967
m
[3037]
Luboš Maroušek
1972

startovní listina 40km firmy

start ~ 10:15:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 51 účastníků ( 48 mužů, 2 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
firmy BOS team
m
[2032]
Jindřich Antušek
1985
m
[1032]
Jiří Šimůnek
1969
m
[3032]
Petr Šimůnek
1973
firmy DECATHLON Btwin czech team
m
[3038]
Martn Bartoň
1994
m
[2038]
Petr Svoboda
1991
m
[1038]
Filip Trenda
1997
firmy Trutnov
m
[1041]
Tomáš Bartoš
1983
m
[2041]
Vladimír Beran
1988
m
[3041]
Kristyna Mikyskova
1993
firmy DECATHLON Btwin czech team 2
m
[2051]
Phillip Burian
2002
m
[3051]
Lukáš Gregor
1997
m
[1051]
Otto Kořán
1997
firmy TE Connectivity I
m
[3070]
Josef Dědeček
1982
m
[2070]
Daniel Hrnčíř
1976
m
[1070]
Radek Kašpar
1975
firmy MM and V
m
[1052]
Mojmír Doubek
1965
m
[3052]
Vavřinec Doubek
2004
m
[2052]
Michal Hrnčíř
1975
firmy GAST-PRO TEAM
m
[1055]
Petr Dvořáček
1967
m
[2055]
Václav Flandera
1966
m
[3055]
Jakub Janovec
1989
firmy TE Connectivity III
m
[1056]
Pavel Farkač
1980
m
[2056]
Jan Chmelař
1975
m
[3056]
Petr Seifert
1978
firmy HAVEX-auto - 1
m
[1035]
Lukáš Friedrich
1980
m
[2035]
Jaroslav Votoček
1964
m
[3035]
Matyáš Votoček
2003
firmy Chlastana Pirates
m
[2050]
David Gabriel
1992
m
[1050]
Tomáš Gabriel
1993
m
[3050]
Václav Mach
1982
firmy Město Janské Lázně
m
[1044]
Petr Hanyš
1970
m
[2044]
Petr Hřebačka
1969
m
[3044]
Tomáš Vojtěch
1965
firmy ZPA Smart Energy
m
[1047]
Daniel Havelka
1977
m
[2047]
Jakub Horák
1982
m
[3047]
Aleš Mikula
1973
firmy TE CONNECTIVITY II
m
[2053]
Pavel Kašpar
1972
m
[3053]
Petr Králík
1971
m
[1053]
Jan Melišík
1974
firmy REVITBUILD s.r.o.
m
[3054]
Jindřich Knot
1985
m
[1054]
Marek Rauchfuss
1969
m
[2054]
Pavel Stejskal
1961
firmy INS Atelier Náchod -B
m
[1058]
Jiří Krejsar
1962
m
[2058]
Ondřej Krejsar
2004
m
[3058]
Vít Mráz
1974
firmy Vitesco Technologies
m
[2057]
Pavel Lev
1985
m
[1057]
Tomáš Prouza
1981
m
[3057]
Jiří Stibor
1968
firmy DCK Jouda
w
[1049]
Aleš Mrkvička
1976
w
[2049]
Marie Mrkvičková
1977
m
[3049]
Jiří Štefánik
1981

startovní listina 40km páry

start ~ 10:15:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 10 účastníků ( 6 mužů, 4 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
páry HAVEX-auto - 2
m
[1033]
Jiří Bíško
1964
m
[2033]
Petr Skála
1965
páry Bikeinvest Cykloteam
w
[1036]
Ines Horáková
1991
m
[2036]
Petr Koudelka
1981
páry DHT
m
[1045]
Radek Kopecký
1980
w
[2045]
Pavla Vyčítalová
1979
páry TE Connectivity IV
w
[1039]
Lena Kornfeldová
1977
m
[2039]
David Svoboda
1981
páry Hořiněves
m
[2042]
Aleš Pejcha
1977
w
[1042]
Eva Pejchová
1977

startovní listina Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:15:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [107] Filip Ondřej CZE 1997 SK Janské Lázně
Muži [ ] Hais Jan CZE 1994 Pec pod snezkou
Muži [103] Heinitz Bernard CZE 1991 Trutnov
Muži [106] Jakubský Marek CZE 1968 Holohlavy
Muži [104] Kozák Stanislav CZE 1972 Roudnice nad labem
Muži [ ] Morávek Sláva Vipet CZE 1964 Rasaczek
Muži [101] Řeháček Vladimír CZE 1966 Karlovy Vary
Muži [105] Sindler Radek CZE 1999
Muži [102] Stibor Jiří CZE 1968 Vitesco Technologies
Muži [ ] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Muži [ ] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
Muži [109] Vigner Luděk CZE 1981 Trek Gdynia
Muži [108] Zsigmond František CZE 1966

startovní listina 15km Junioři

start ~ 10:40:00 , 2002 - 2006 , přihlášeno: 18 účastníků ( 12 mužů, 6 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Junioři Ananas team
m
[1072]
Adam Burdych
2004
m
[2072]
Vojtěch Jindra
2005
m
[3072]
Jindřich Tyl
2004
Junioři tři čuníci
m
[3071]
Oldřich Čámsky
2006
m
[1071]
Aleš Kaczur
2004
m
[2071]
Mikuláš Smetánka
2007
Junioři My jsme rychlost
w
[1076]
Karolína Černá
2005
w
[3076]
Eliška Hlízová
2005
w
[2076]
Laura Kočí
2006
Junioři Dino Hunters
w
[1073]
Veronika Drahníková
2006
w
[3073]
Daniela Kopecká
2004
w
[2073]
Hana Soukupová
2004
Junioři MotoMoto Gang
m
[2075]
Tomáš Folc
2005
m
[3075]
Jan Pour
2007
m
[1075]
Tibor Tschoche
2007
Junioři Spartak Vrchlabí
m
[2074]
Lukáš Kulhánek
2006
m
[1074]
eduard simbartl
2006
m
[3074]
Jakub Svatuška
2006

startovní listina Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši)

start ~ 11:01:18 , 2015 a mladší , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [7] Beneš Jan CZE 2016 Nehvizdy
kluci [9] Havrda Jan CZE 2016 SK Janské Lázně
kluci [11] Hulinsky Jakub CZE 2015 Praha
kluci [10] Hulinsky Matyas CZE 2015 Praha
kluci [ ] Jašek Lukáš CZE 2016 Hobluj Horní Maršov
kluci [100] kubíček martin CZE 2015 bike team špindlerův mlýn
kluci [12] Linhart Adam CZE 2017 TE Connectivity
kluci [13] Materna Daniel CZE 2015 TE Connectivity

startovní listina Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata)

start ~ 11:01:18 , 2015 a mladší , přihlášeno: 14 účastníků ( 0 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [67] Bednářová Natálie CZE 2015
holky [8] Bilkova Nela CZE 2015 TE Connectivity
holky [94] Eliášová Rozálie CZE 2015
holky [89] Hřebáčková Iveta CZE 2015 Janky
holky [90] Hřebáčková Zuzana CZE 2017
holky [98] Lněnička Ema CZE 2015 bike team špindlerův mlýn
holky [99] Lněnička mia CZE 2015 bike team špindlerův mlýn
holky [14] Melišíková Maja CZE 2015 TE Connectivity
holky [1] Petříková Barbora CZE 2015 S-Sport
holky [15] Pleskačová Anna CZE 2015 Janské Lázně
holky [16] Roušalová Josefína CZE 2017 SK Janské Lázně
holky [17] Šedivá Tereza CZE 2016 SK Janské Lázně
holky [2] Šimůnková Elin CZE 2016 BOS team
holky [95] Vážná Michaela CZE 2017 TE Connectivity

startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši)

start ~ 11:14:04 , 2011 - 2014 , přihlášeno: 34 účastníků ( 34 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
H2 [18] Bednář Matěj CZE 2011 Lyžařský oddíl SK Janské Lázně
H1 [19] Beneš Adam CZE 2014 Nehvizdy
H2 [4] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport
H2 [ ] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
H1 [21] Byma Oskar CZE 2014 Jilemnice
H2 [20] Byma Patrik CZE 2011 Jilemnice
H2 [22] Čámský Viktor CZE 2011 SK Janské Lázně
H2 [23] Dvořák Jan CZE 2012 TE Connectivity
H2 [ ] Farkač Nikolas CZE 2012 Tyco Electronics EC Trutnov
H2 [25] Frank Michal CZE 2012 SK Janské Lázně
H1 [26] Hák Matyáš CZE 2014 Lyžařský oddíl SK Janské Lázně
H2 [66] Hamáček Matěj CZE 2011 Olfin Car Ski Team Trutnov
H2 [71] Havlíček Karel CZE 2011 Úpice
H1 [72] Havlíček Tomáš CZE 2014 Maratonstav Úpice
H2 [28] Homolka Petr CZE 2012 OlfinCar Ski team Trutnov
H2 [65] Hrnčír Vincent CZE 2011 ZŠ Janské Lázně
H2 [68] Hrnčíř Matej CZE 2012 TE Connectivity
H2 [29] Hulinsky Jan CZE 2012 Praha
H1 [30] Jašek Matěj CZE 2013 SK Janské Lázně
H2 [82] Kluaň Maxmilián CZE 2011
H2 [6082] Klvaň Max CZE 2011 Expres-CZ Scott Team Kolín
H2 [31] Komín Jan CZE 2012 TE Connectivity
H1 [ ] Krejcar Adam CZE 2013 BIKE SPORT Hradec Králové
H1 [34] Lexa Tonda CZE 2014 SK Janské Lázně
H2 [37] Pavel Adam CZE 2012 SK Janské Lázně
H1 [5] Petřík Jan CZE 2013 S-Sport
H2 [6] Prokop Matěj CZE 2012 S-Sport Hronov
H2 [40] Roušal Jakub CZE 2012 SK Janské Lázně
H2 [41] Rybář Matyáš CZE 2011 SK Janské Lázně
H1 [73] Schovánek Ondřej CZE 2014 TRUTNOV
H1 [43] Štikar Kryštof CZE 2014 SK Janské Lázně
H1 [46] Ulvr Tadeáš CZE 2014 Carla.kupkolo.cz
H2 [88] Zajíc Viktor CZE 2011 Lo Janské Lázně
H2 [47] Zemlička Vincent CZE 2012 SK Janské Lázně

startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)

start ~ 11:15:39 , 2011 - 2014 , přihlášeno: 23 účastníků ( 0 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
D1 [96] Ducháčová Terezka CZE 2014 Hradec Králové
D1 [24] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
D2 [27] Havrdová Klára CZE 2011 SK Janské Lázně
D1 [93] Chmelíková Johanka CZE 2013 Bromasicko.cz
D1 [74] Jakubčíková Natálie CZE 2013 Tyco Electronics EC Trutnov
D2 [75] Johanová Anika CZE 2012 Olfin Car Ski Team Trutnov
D2 [83] Kalyn Vitalina CZE 2012 Janské Lázně
D2 [92] Kapuciánová Kristýna CZE 2012 Svoboda nad Úpou
D1 [87] Karmáčková Linda CZE 2013 SK Janské Lázně
D2 [69] Kočí Barbora CZE 2011 Vrchlabí
D2 [32] Kornfeldová Amálie CZE 2011 TE Connectivity, SK Janské Lázně, Apache Loko Trutnov
D2 [33] Košťálová Eliška CZE 2012 SK Janské Lázně
D1 [35] Maternová Šárka CZE 2013 TE Connectivity
D2 [36] Melišíková Viktorie CZE 2011 TE Connectivity
D1 [38] Pavlová Markéta CZE 2014 SK Janské Lázně
D2 [81] Pichová Andrea CZE 2012 Mladé Buky
D2 [39] Richtrová Sofie CZE 2011 SK Janské Lázně
D2 [42] Svobodová Nikola CZE 2012 TE Connectivity
D2 [76] Svobodová Veronika CZE 2011 Vlčice 246
D2 [44] Štikarová Tereza CZE 2011 SK Janské Lázně
D2 [45] Šustrová Amálie CZE 2012 SK Janské Lázně
D2 [ ] Václavíčková Eva CZE 2011 Lo Janské Lázně
D1 [84] Zikešová Ema CZE 2014

startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši)

start ~ 11:34:30 , 2007 - 2010 , přihlášeno: 17 účastníků ( 17 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
H3 [86] Antoš Matyáš CZE 2010 SK Janské Lázně
H3 [77] johan Marek CZE 2009 Olfin Car Ski Team Trutnov
H4 [79] Kluaň Mikuláš CZE 2008
H4 [6079] Klvaň Mikuláš CZE 2008 Expres tufo kolín
H4 [53] Kolb Jan CZE 2008 SK Janské Lázně
H4 [56] Kraus Jakub CZE 2007 SK Janské Lázně
H3 [85] Matoulek Tomáš CZE 2009 TE connectivity
H3 [70] Milfait Kryštof CZE 2009 TE Conectivity
H4 [57] Rybář Vojta CZE 2008 SK Janské Lázně
H3 [80] Sedláček Matěj CZE 2010 SK Janské Lázně
H4 [58] Shorný Mikuláš CZE 2008 TE Connectivity
H3 [59] simbartl richard CZE 2009 Spartak Vrchlabí
H3 [61] Šustr Marek CZE 2009 SK Janské Lázně
H3 [62] Tschoche Teodor CZE 2009 Černý Důl
H4 [63] Ulvr Adam CZE 2007 Carla.kupkolo.cz
H4 [3] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
H3 [64] Žemlička Filip CZE 2010 SK Janské Lázně

startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)

start ~ 11:34:30 , 2007 - 2010 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
D3 [49] Drbohlavova Laura CZE 2010 SK Janské lázně
D4 [48] Drbohlavova Linda CZE 2008 SK Janské Lázně
D3 [50] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
D3 [51] Franková Martina CZE 2010 SK Janské Lázně
D3 [52] Hromádková Elen CZE 2010 TE CONNECTIVITY
D3 [54] Kolbová Ema CZE 2010 SK Janské Lázně
D3 [55] Králíková Anna CZE 2010 TE Connectivity
D3 [60] Smetánková Šárka CZE 2009 SK Janské Lázně