TE Krkonošská 70 MTB

05.09.2020 Janské Lázně

10:00:00
10:00:30 1001 Jakubský Marek CZE Holohlavy 1968
3001 Klepl Robert CZE Turnov 1969
2001 Marko Jan CZE Liberec 1967
10:01:00 1002 Basař Jan CZE ASZ Trutnov 1978
2002 Chmelík Jan CZE ASZ Trutnov 1980
3002 Sedlický Martin CZE ASZ Trutnov 1982
10:01:30 2003 Hauf Tomáš CZE K K Ski School 1991
1003 Hruška Milan CZE K+K Ski School 1993
3003 Letko Adam CZE K K Ski School 1982
10:02:00 1004 Mareček Jan CZE VESTA Team! 1978
2004 Marečková Romana CZE Praha 6 1983
3004 Milfort Václav CZE Kralupy nad Vltavou 1962
10:02:30 3005 Chalupecký Titus CZE RoRace Team Pyšely C 1978
1005 Chmátal Jan CZE RoRace Team Pyšely C 1977
2005 Kajman Petr CZE RoRace Team Pyšely C 1979
10:03:00 3006 Kostka David CZE Antik Vávra 1979
1006 Vávra Otakar CZE Antik Vávra 1980
2006 Vávra Otakar CZE Antik Vávra 2004
10:03:30 3007 Hornych Véna CZE INS Atelier Náchod - A 1978
2007 Lelek Pepa AFG INS Atelier Náchod - A 1971
1007 Svoboda Jaroslav CZE INS Atelier Náchod - A 1971
10:04:00 1008 Drbohlav Vojtech CZE BC Team 1979
2008 Krataka Hana CZE BC Team 1966
3008 Tintera Stepan CZE BC Team 1959
10:04:30 3009 Ernest Jiří CZE Kbely Cycling Team 1972
2009 Knyttl Jan CZE Kbely Cycling Team 1978
1009 Musil Ladislav CZE Kbely Cycling Team 1967
10:05:00 1010 Říha Petr CZE AC Údolí hladu HK 1974
3010 Semerák Roman CZE AC Údolí hladu HK 1975
2010 Stejskal Richard CZE AC Údolí hladu HK 1975
10:05:30 3011 Petr Michal CZE INS Atelier Náchod - race team 2004
1011 Strnad Marek CZE INS Atelier Náchod - race team 1972
2011 Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod - race team 1983
10:06:00 3012 Rybáček Miroslav CZE Alset Racing Team 1986
1012 Šroll Marek CZE Alset Racing Team 1978
2012 Šustr Lukáš CZE Alset Racing Team 1984
10:06:30 2013 Marák Jan CZE INS Atelier Náchod 1980
1013 Strnad Tomáš CZE INS Atelier Náchod 1972
3013 Šupich Martin CZE INS Atelier Náchod - stars 1977
10:07:00 3014 Dostál David CZE KS Pardubice 1979
2014 Sitta Josef CZE KS Pardubice 1973
1014 Skalický Michael CZE KS Pardubice 1968
10:07:30 3015 Chlíbec Tomáš CZE Geosa - Spolunakole 1972
2015 Vinař Martin CZE Geosa - Spolunakole 1976
1015 Zeman Jindřich CZE Geosa - Spolunakole 1974
10:08:00 1016 PERGNER David CZE RACING TEAM JIČÍN 1969
2016 Sebastianelli Luca ITA RACING TEAM JIČÍN 1969
3016 Tax Roman AFG RACING TEAM JIČÍN 1978
10:08:30 3017 Erlebach Jan CZE bajker.eu 1996
1017 Kadleček František CZE bajker.eu 1974
2017 Karas Jaroslav CZE bajker.eu 1982
10:09:00 1018 Čejka Daniel CZE RIDLEY - J+P Sport 1999
3018 Pešek Vojta CZE RIDLEY - J P Sport 1989
2018 Pradáč Michal CZE RIDLEY - J P Sport 1999
10:09:30 3019 Kudrna Tomas CZE Kasper - Swix team 1997
2019 Stepanek Pavel CZE Kasper - Swix team 1996
1019 Tomicek Vaclav CZE Kasper - Swix team 1996
10:10:00 1020 Pozler Tomáš CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 1976
10:10:30
10:11:00
10:11:30
10:12:00
10:12:30
10:13:00
10:13:30
10:14:00
10:14:30
10:15:00
10:15:30
10:16:00 1031 Čeřovská Petra CZE Carla.Kupkolo.cz 1981
2031 Khýrová Aneta CZE Carla.Kupkolo.cz 1993
3031 Slabá Gabriela CZE Carla.Kupkolo.cz 1979
10:16:30 2032 Antušek Jindřich CZE BOS team 1985
1032 Šimůnek Jiří CZE BOS team 1969
1033 Bíško Jiří CZE HAVEX-auto - 2 1964
10:17:00 3032 Šimůnek Petr CZE BOS team 1973
2033 Skála Petr CZE HAVEX-auto - 2 1965
10:17:30 3034 Březina Martin CZE Kolín 1964
2034 Mokříž Bohuslav CZE Kolín 1964
1034 Valášek Milan CZE Kolín 1964
10:18:00 1035 Friedrich Lukáš CZE HAVEX-auto - 1 1980
2035 Votoček Jaroslav CZE HAVEX-auto - 1 1964
3035 Votoček Matyáš CZE HAVEX-auto - 1 2003
10:18:30 1036 Horáková Ines CZE Bikeinvest Cykloteam 1991
2036 Koudelka Petr CZE Bikeinvest Cykloteam 1981
10:19:00 2037 Krejcar Jaroslav CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1967
1037 Kubíček Petr CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1967
3037 Maroušek Luboš CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1972
10:19:30 3038 Bartoň Martn CZE DECATHLON Btwin czech team 1994
2038 Svoboda Petr CZE DECATHLON Btwin czech team 1991
1038 Trenda Filip CZE DECATHLON Btwin czech team 1997
10:20:00 1039 Kornfeldová Lena CZE TE Connectivity IV 1977
2039 Svoboda David CZE TE Connectivity 3 1981
10:20:30 2040 Jindra Aleš CZE Krakonošovy větry 1971
1040 Krákora Petr CZE Krakonošovy větry 1970
3040 Mraček Petr CZE Krakonošovy větry 1963
10:21:00 1041 Bartoš Tomáš CZE Trutnov 1983
2041 Beran Vladimír CZE Trutnov 1988
3041 Mikyskova Kristyna CZE Trutnov 1993
10:21:30 2042 Pejcha Aleš CZE Hořiněves 1977
1042 Pejchová Eva CZE Hořiněves 1977
10:22:00 2043 Kohoutek Petr CZE INS Atelier Náchod -veterans stars 1975
3043 Morávek Aleš CZE INS Atelier Náchod -veterans stars 1964
1043 Tůma Pavel CZE INS Atelier Náchod -veterans stars 1968
10:22:30 1044 Hanyš Petr CZE Město Janské Lázně 1970
2044 Hřebačka Petr CZE Město Janské Lázně 1969
3044 Vojtěch Tomáš CZE Město Janské Lázně 1965
10:23:00 1045 Kopecký Radek CZE DHT 1980
2045 Vyčítalová Pavla CZE DHT 1979
10:23:30 1046 Holub Petr CZE Kasper - Swix Team 1966
3046 Holubec Lubor CZE Kasper - Swix Team 1965
2046 Toman Luboš CZE Kasper - Swix Team 1967
10:24:00 1047 Havelka Daniel CZE ZPA Smart Energy 1977
2047 Horák Jakub CZE ZPA Smart Energy 1982
3047 Mikula Aleš CZE ZPA Smart Energy 1973
10:24:30 2048 Divíšek David CZE INS Atelier Náchod 1977
3048 Kráčmar Vlastimil AFG INS Atelier Náchod 1974
1048 Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
10:25:00 1049 Mrkvička Aleš CZE DCK Jouda 1976
2049 Mrkvičková Marie CZE DCK Jouda 1977
3049 Štefánik Jiří CZE DCK Jouda 1981
10:25:30 2050 Gabriel David CZE Chlastana Pirates 1992
1050 Gabriel Tomáš CZE Chlastana Pirates 1993
3050 Mach Václav CZE Chlastana Pirates 1982
10:26:00 2051 Burian Phillip CZE DECATHLON Btwin czech team 2 2002
3051 Gregor Lukáš CZE DECATHLON Btwin czech team 2 1997
1051 Kořán Otto CZE DECATHLON Btwin czech team 2 1997
10:26:30 1052 Doubek Mojmír CZE MM and V 1965
3052 Doubek Vavřinec CZE MM and V 2004
2052 Hrnčíř Michal CZE MM and V 1975
10:27:00 2053 Kašpar Pavel CZE TE CONNECTIVITY II 1972
3053 Králík Petr CZE TE CONNECTIVITY II 1971
1053 Melišík Jan CZE TE CONNECTIVITY II 1974
10:27:30 3054 Knot Jindřich CZE REVITBUILD s.r.o. 1985
1054 Rauchfuss Marek CZE REVITBUILD s.r.o. 1969
2054 Stejskal Pavel CZE REVITBUILD s.r.o. 1961
10:28:00 1055 Dvořáček Petr CZE GAST-PRO TEAM 1967
2055 Flandera Václav CZE GAST-PRO TEAM 1966
3055 Janovec Jakub CZE GAST-PRO TEAM 1989
10:28:30 1056 Farkač Pavel CZE TE Connectivity III 1980
2056 Chmelař Jan CZE TE Connectivity III 1975
3056 Seifert Petr CZE TE Connectivity III 1978
10:29:00 2057 Lev Pavel CZE Vitesco Technologies 1985
1057 Prouza Tomáš CZE Vitesco Technologies 1981
3057 Stibor Jiří CZE Vitesco Technologies 1968
10:29:30 1058 Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod -B 1962
2058 Krejsar Ondřej CZE INS Atelier Náchod -B 2004
3058 Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod -B 1974
10:30:00 3070 Dědeček Josef CZE TE Connectivity I 1982
2070 Hrnčíř Daniel CZE TE Connectivity I 1976
1070 Kašpar Radek CZE TE Connectivity I 1975
10:30:30 3059 Havlova Petra AFG Olfin Ski Team 2006
1059 Stolinova Doubrava CZE Suchovršické kopretiny 2005
2059 Stolinova Malvína CZE Olfin Ski Team 2009
10:31:00 3060 Jindrová Ida CZE Dámská jízda 1971
1060 Mračková Jana CZE Dámská jízda 1973
2060 Šretrová Jitka CZE Dámská jízda 1981
10:31:30
10:32:00
10:32:30
10:33:00
10:33:30
10:34:00
10:34:30
10:35:00
10:35:30
10:36:00
10:36:30
10:37:00
10:37:30
10:38:00
10:38:30
10:39:00
10:39:30
10:40:00
10:40:30 3071 Čámsky Oldřich CZE tři čuníci 2006
1071 Kaczur Aleš CZE tři čuníci 2004
2071 Smetánka Mikuláš CZE tři čuníci 2007
10:41:00 1072 Burdych Adam CZE Ananas team 2004
2072 Jindra Vojtěch CZE Ananas team 2005
3072 Tyl Jindřich CZE Ananas team 2004
10:41:30 1073 Drahníková Veronika CZE Dino Hunters 2006
3073 Kopecká Daniela CZE Dino Hunters 2004
2073 Soukupová Hana CZE Dino Hunters 2004
10:42:00 2075 Folc Tomáš CZE MotoMoto Gang 2005
2074 Kulhánek Lukáš CZE Spartak Vrchlabí 2006
3075 Pour Jan CZE Janské Lázně 2007
1074 simbartl eduard CZE Spartak Vrchlabí 2006
3074 Svatuška Jakub CZE Spartak Vrchlabí 2006
1075 Tschoche Tibor CZE MotoMoto Gang 2007
10:42:30 1076 Černá Karolína CZE My jsme rychlost 2005
3076 Hlízová Eliška CZE My jsme rychlost 2005
2076 Kočí Laura CZE My jsme rychlost 2006