Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

14.09.2014 Špindlerův Mlýn [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

CLASSIC celkem: 82, muži : 58, ženy: 24, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 24, N [0][][m]: 58 [html] [pdf]
SKATE INLINE celkem: 23, muži : 19, ženy: 4, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 19, N [0][][k]: 4 [html] [pdf]
SKATE JOVE celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 1, N [0][][m]: 2 [html] [pdf]

startovní listina CLASSIC

start ~ 10:10:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 82 účastníků ( 58 mužů, 24 žen) kolečkové lyže na klasiku s průměrem koleček do 8 cm

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
N [0][][k] [24] Adámková Jana CZE 1996 Apache Loko Trutnov
N [0][][m] [3] Antoš Jakub CZE 1994 Dukla Liberec
N [0][][m] [25] Auerswald Tomáš CZE 1998 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][k] [26] Beroušková Kateřina CZE 1991 Sport Club Plzeň
N [0][][m] [9] Bešťák Jonáš CZE 1995 Dukla Liberec
N [0][][k] [22] Boudíková Adéla CZE 1986 Vltava Fund team
N [0][][m] [83] Bradna Václav CZE 1980 KCL Kooperativa-Svijany
N [0][][m] [27] Brunclík Ivo CZE 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn
N [0][][m] [15] Buchta Pavel CZE 1964 SKI team VYSOČINA
N [0][][m] [28] Čížek Martin CZE 1997 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][k] [29] Daverná Karolína CZE 1997 SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m] [30] Dudek Ondřej CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
N [0][][m] [20] Dziubalo Daniel CZE 1987 SMT
N [0][][m] [2] Fellner Adam CZE 1993 Fenix Ski Team Jeseník
N [0][][m] [32] Fritz Jaroslav CZE 1977 Mladá Boleslav
N [0][][k] [33] Grabmüllerová Natálie CZE 1996 SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][k] [34] Háková Kateřina CZE 1999 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][k] [35] Hanušová Dominika CZE 1998 LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m] [12] Hojdekr Martin CZE 1995 Ski klub Šumava
N [0][][m] [84] Holánek Martin CZE 1975 BORCI zdar!
N [0][][k] [36] Horká Ludmila CZE 1992 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k] [37] Hrdoušková Martina CZE 1970 SILVINI MADSHUS team
N [0][][k] [38] Hrdoušková Monika CZE 1995 SILVINI MADSHUS team
N [0][][m] [40] Jakoubek Tomáš CZE 1979 Fischer international s.r.o.
N [0][][m] [41] Janatová Kateřina CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [60] Jelínek Milan CZE 1955 Silviny
N [0][][k] [42] Jirásková Šárka CZE 1995 Spartak Police nad Metují
N [0][][m] [43] Kalivoda Tomáš CZE 1998 SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m] [108] Kautz Michal CZE 1989
N [0][][k] [44] Klementová Andrea CZE 1995 Ski klub Šumava
N [0][][m] [16] Knápek Ladislav CZE 1961 Vltava Fund Ski Team
N [0][][k] [23] Knopová Kamila CZE 1992 Lučany nad Nisou
N [0][][m] [85] Kohoutek Alois CZE 1956 Svitávka
N [0][][m] [45] Kožnar František CZE 1996 Jilemnice
N [0][][m] [46] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
N [0][][m] [47] Kubeš Petr CZE 1964 Sokol Vrát
N [0][][m] [48] Kysilko Filip CZE 1985 Králíky
N [0][][m] [6] Lopota Martin CZE 1992 TJ Dukla Liberec
N [0][][m] [49] Macháč Karel CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [19] Macháček karel CZE 1968 rovensko
N [0][][m] [7] Máka Daniel CZE 1992 ATLAS CRAFT TEAM
N [0][][m] [53] Mánek Jiří CZE 1998 SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m] [54] Matouš Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [55] Michek David CZE 1998 GLEDE TEAM
N [0][][m] [11] Müller Viktor CZE 1996 ČVUT FIT
N [0][][m] [10] Novák Michal CZE 1996 LK Slovan Karlovy Vary
N [0][][m] [86] Ondrášek Marek CZE 1974 Fischer international s.r.o.
N [0][][k] [109] Ondrášek Pavel CZE 1992 ATLAS CRAFT TEAM
N [0][][m] [56] Ophoff Mike CZE 1999 Olfin Car Ski Team
N [0][][m] [57] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
N [0][][m] [58] Paldus Josef CZE 1958 Sokol Vrát
N [0][][m] [101] Parma Jan CZE 1976 Silvini Madshus Team
N [0][][m] [59] Pechoušek Jan CZE 1997 FENIX SKI TEAM JESENÍK
N [0][][k] [61] Ptáková Anna CZE 1999 SK NMMET
N [0][][m] [62] Razým Vladislav CZE 1988 Chotíkov
N [0][][m] [87] Ročárek Jiří CZE 1983 Vltava Fund Team
N [0][][m] [18] Roháček Jan CZE 1982 XC sport.cz nordic team
N [0][][k] [88] Roháček Michal CZE 1961 SILVINI MADSHUS TEAM
N [0][][m] [89] Rolski Michał POL 1974 team nabiegowkach.pl
N [0][][m] [4] Rypl Miroslav CZE 1992 Dukla Liberec
N [0][][k] [63] Řádová Martina CZE 1995 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][m] [1] Řezáč Stanislav CZE 1973 Silvini Madshus team
N [0][][m] [90] Saňák Martin CZE 1978 XC SPORT.CZ nordic racing team
N [0][][m] [64] Schütz Filip CZE 1997 UK FTVS
N [0][][k] [103] Schützová Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k] [65] Sixtová Anna CZE 1996 KL SG Jablonec n. N.
N [0][][m] [105] Sladkovský Jaromír CZE 1969 SILVINI MADSHUS team
N [0][][m] [50] Slavík Lukáš CZE 1997 Krkonoše Vrchlabí
N [0][][k] [21] Smutná Kateřina AUT 1983 Silvini Madshus team
N [0][][k] [31] Soukupová Andrea CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k] [66] Staňková Zuzana CZE 1997 LSK Lomnice n/P
N [0][][m] [17] Stuchlik Zdenek CZE 1950 Šerlich 8.30
N [0][][m] [8] Šeller Luděk CZE 1995 Dukla Liberec
N [0][][m] [5] Šrail Jan CZE 1990 SK NovéMěsto n.M.
N [0][][m] [102] Švarc Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec
N [0][][k] [51] Švarcová Barbara CZE 1997 OLFIN CAR VELLA Trutnov
N [0][][m] [91] Trnavský Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic Racing Team
N [0][][m] [52] Urban Rostislav CZE 1973 Ski klub Šumperk
N [0][][m] [14] Valigura Martin CZE 1973 XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM
N [0][][m] [13] Váňa Jiří CZE 1983 SILVINI MADSHUS team
N [0][][m] [104] Vaňous Martin CZE 1969 GEODÉZIE ÚnO s.r.o.
N [0][][k] [92] Wanżewicz-Uznańska Agnieszka POL 1979 Halls Team

startovní listina SKATE INLINE

start ~ 10:15:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 23 účastníků ( 19 mužů, 4 žen) kolečkové lyže s plnými kolečky nebo in line brusle

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
N [0][][m] [93] Černý Vít CZE 1980 VSK FEL Praha
N [0][][m] [71] Doubek Tomáš CZE 1982 Tanvald
N [0][][m] [72] Dvořák Miroslav CZE 1987 Dlouhý Most
N [0][][m] [94] Galle Dariusz POL 1973 WELDA TEAM
N [0][][k] [106] Gaudelová Jana CZE 1957 Hornní Branná
N [0][][m] [73] Havlíček Ivo CZE 1966 Eva
N [0][][m] [74] Hušek Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon team
N [0][][k] [39] Charvátová Lucie CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
N [0][][m] [75] Kocián Pavel CZE 1990 SKP MAJÁK
N [0][][m] [76] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
N [0][][m] [77] Kutal Petr CZE 1988 Nové Město na Moravě
N [0][][m] [95] MAZURKIEWICZ DAREK POL 1978 SMOLEC WROCŁAW
N [0][][m] [100] Ogorzalek Arkadiusz POL 1966 Poliamid Plastic
N [0][][m] [96] Paulu Jan CZE 1974 Horní Branná
N [0][][m] [78] Plát Petr CZE 1979 Praha
N [0][][m] [79] Rygl Ladislav CZE 1976 Vrchlabí
N [0][][m] [80] Rypl Lukáš CZE 1991 Kraslice
N [0][][m] [97] Sadownik Mirosław POL 1966 Szczytna
N [0][][k] [98] Sujak Renata POL 1987 Duszniki Zdrój
N [0][][m] [107] Šimůnek Jaromír CZE 1956 Jablonec nad Nisou
N [0][][k] [81] Škodová Václava CZE 1978 -
N [0][][m] [82] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
N [0][][m] [99] Zuzánek František CZE 1950 Sokol Horní Branná

startovní listina SKATE JOVE

start ~ 10:15:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen) kolečkové lyže s nafukovacími kolečky

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
N [0][][k] [69] Suchardová Monika CZE 1977 Stará Paka
N [0][][m] [70] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
N [0][][m] [110] Vejnar Josef CZE 1957 DDM Pelíšek