Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

14.09.2014 Špindlerův Mlýn [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

CLASSIC celkem: 87, muži : 65, ženy: 22, Muži: 65, Ženy: 22 [html] [pdf]
SKATE INLINE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
SKATE JOVE celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]

výsledková listina CLASSIC

start ~ 10:10:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [7] Daniel Máka 1992 CZE Dukla Liberec 38:52.7
2 2 / Muži [6] Martin Lopota 1992 CZE TJ Dukla Liberec 38:59.9 00:07.2
3 3 / Muži [2] Adam Fellner 1993 CZE Fenix Ski Team Jeseník 39:05.4 00:12.7
4 4 / Muži [10] Michal Novák 1996 CZE LK Slovan Karlovy Vary 39:06.5 00:13.8
5 5 / Muži [87] Jiří Einar Ročárek 1983 CZE SK NMNM 39:07.9 00:15.2
6 6 / Muži [4] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 39:08.6 00:15.9
7 7 / Muži [3] Jakub Antoš 1994 CZE TJ Dukla Liberec 39:34.6 00:41.9
8 8 / Muži [93] Vít Černý 1980 CZE VSK FEL Praha 40:00.8 01:08.1
9 9 / Muži [109] Pavel Ondrášek 1992 CZE 40:31.9 01:39.2
10 10 / Muži [62] Vladislav Razým 1988 CZE 40:33.1 01:40.4
11 11 / Muži [75] Pavel Kocián 1990 CZE 41:06.8 02:14.1
12 12 / Muži [100] Arkadiusz Ogorzalek 1966 POL Poliamid Plastic 41:31.0 02:38.3
13 13 / Muži [102] Martin Švarc 1994 CZE rodiče 41:55.4 03:02.7
14 14 / Muži [40] Tomáš Jakoubek 1979 CZE SILVINI MADSHUS team 41:58.7 03:06.0
15 15 / Muži [49] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 42:34.7 03:42.0
16 16 / Muži [95] DAREK MAZURKIEWICZ 1978 POL 42:39.5 03:46.8
17 17 / Muži [12] Martin Hojdekr 1995 CZE Ski klub Šumava 42:40.6 03:47.9
18 18 / Muži [108] Michal Kautz 1989 CZE 42:53.8 04:01.1
19 19 / Muži [91] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz 42:54.2 04:01.5
20 20 / Muži [96] Jan Paulu 1974 CZE 43:06.3 04:13.6
21 21 / Muži [80] Lukáš Rypl 1991 CZE 43:25.7 04:33.0
22 22 / Muži [50] Lukáš Slavík 1997 CZE Apache Loko Trutnov 44:05.1 05:12.4
23 23 / Muži [52] Rostislav Urban 1973 CZE Ski klub Šumperk 44:10.4 05:17.7
24 24 / Muži [107] Jaromír Šimůnek 1956 CZE 44:19.3 05:26.6
25 25 / Muži [43] Tomáš Kalivoda 1998 CZE SKI KLUB ŠUMAVA 44:45.9 05:53.2
26 26 / Muži [64] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 44:56.5 06:03.8
27 27 / Muži [86] Marek Ondrášek 1974 CZE SILVINI MADSHUS team 45:11.6 06:18.9
28 28 / Muži [8] Luděk Šeller 1995 CZE Ski klub Šumava 45:16.1 06:23.4
29 29 / Muži [13] Jiří Váňa 1983 CZE SILVINI MADSHUS team 45:28.9 06:36.2
30 30 / Muži [30] Ondřej Dudek 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 46:00.2 07:07.5
31 31 / Muži [57] Matěj Opočenský 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 46:23.6 07:30.9
32 32 / Muži [16] Ladislav Knápek 1961 CZE NOVAK TEAM 46:48.4 07:55.7
33 33 / Muži [74] Martin Hušek 1990 CZE Ski klub Jablonec 47:25.5 08:32.8
34 34 / Muži [14] Martin Valigura 1973 CZE XCSPORT.CZ 47:29.2 08:36.5
35 35 / Muži [71] Tomáš Doubek 1982 CZE 47:31.1 08:38.4
36 36 / Muži [90] Martin Saňák 1978 CZE XC sport.cz nordic team 47:55.3 09:02.6
37 37 / Muži [97] Mirosław Sadownik 1966 POL 48:28.1 09:35.4
38 38 / Muži [45] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:39.6 09:46.9
39 39 / Muži [56] Mike Ophoff 1999 CZE 48:49.1 09:56.4
40 40 / Muži [17] Zdenek Stuchlik 1950 CZE 48:55.9 10:03.2
41 41 / Muži [54] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice 50:24.0 11:31.3
42 42 / Muži [15] Pavel Buchta 1964 CZE 50:43.3 11:50.6
43 43 / Muži [73] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 50:50.4 11:57.7
44 44 / Muži [99] František Zuzánek 1950 CZE 51:01.9 12:09.2
45 45 / Muži [18] Jan Roháček 1982 CZE XC sport.cz nordic team 51:58.4 13:05.7
46 46 / Muži [25] Tomáš Auerswald 1998 CZE 52:36.8 13:44.1
47 47 / Muži [78] Petr Plát 1979 CZE 52:38.3 13:45.6
48 48 / Muži [104] Martin Vaňous 1969 CZE Novák Team 53:22.7 14:30.0
49 49 / Muži [59] Jan Pechoušek 1997 CZE FENIX SKI TEAM JESENÍK 54:22.9 15:30.2
50 50 / Muži [32] Jaroslav Fritz 1977 CZE 55:03.2 16:10.5
51 51 / Muži [47] Petr Kubeš 1964 CZE Sokol Vrát 55:12.4 16:19.7
52 52 / Muži [19] karel Macháček 1968 CZE 55:18.1 16:25.4
53 53 / Muži [58] Josef Paldus 1958 CZE Sokol Vrát 55:26.6 16:33.9
54 54 / Muži [101] Jan Parma 1976 CZE SILVINI MADSHUS team 56:28.2 17:35.5
55 55 / Muži [94] Dariusz Galle 1973 POL WELDA TEAM 56:38.6 17:45.9
56 56 / Muži [46] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 58:13.8 19:21.1
57 57 / Muži [105] Jaromír Sladkovský 1969 CZE Silvini Madshus team 01:00:34.2 21:41.5
58 58 / Muži [20] Daniel Dziubalo 1987 CZE 01:01:17.1 22:24.4
59 59 / Muži [60] Jaromír Průšek 1963 CZE H.O.P. Liberec 01:02:54.2 24:01.5
60 60 / Muži [48] Filip Kysilko 1985 CZE 01:06:22.7 27:30.0
61 61 / Muži [85] Alois Kohoutek 1956 CZE 01:09:57.7 31:05.0
62 62 / Muži [84] Martin Holánek 1975 CZE BORCI zdar! 01:16:40.7 37:48.0
63 63 / Muži [27] Ivo Brunclík 1958 CZE TJ Slovan Špindlerův Mlýn 01:26:29.1 47:36.4
DNS / Muži [79] Ladislav Rygl 1976 CZE
DNS / Muži [76] Jan Kolaja 1981 CZE MTB Trilogy