Krkonošský půlmaraton

22.06.2019 Žacléř

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 30, muži : 18, ženy: 12, Muži do 40: 9, Muži nad 40: 9, Ženy do 40: 7, Ženy nad 40: 5 [html] [pdf]
děti - předškolní celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, kluci: 3, holky: 2 [html] [pdf]
děti - školáci mladší celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, kluci: 2, holky: 4 [html] [pdf]
děti - školáci starší celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, kluci: 1, holky: 3 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 16:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 30 účastníků ( 18 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži do 40 [1] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
Ženy nad 40 [ ] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Muži nad 40 [ ] Dohalský Vladimír CZE 1972 Mladá Boleslav
Ženy do 40 [2] Fenďová Zuzana CZE 1988 TJ Harant Pecka
Muži do 40 [18] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
Ženy do 40 [3] Heřmanová Alena CZE 1990 Horní Maršov
Ženy do 40 [21] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
Muži nad 40 [16] Horáček David CZE 1975 Sudislav
Muži do 40 [28] Hradecký Jaromír CZE 1985 Skuteč
Ženy nad 40 [4] Jampílková Lucie CZE 1973 L+L team
Muži do 40 [26] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
Muži nad 40 [ ] Kinčík Ondrej CZE 1976 Praha 5 - Zličín
Ženy nad 40 [20] Knyrova Jitka CZE 1963 SK MAXTR Liberec
Muži nad 40 [6] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži nad 40 [19] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
Ženy do 40 [7] Křížová Monika CZE 1997 STG Trutnov
Muži do 40 [8] Lednický Juraj SVK 1993 Lednické Kone
Muži nad 40 [ ] Matějíček Petr CZE 1973 1. R.S.C. Hradec
Ženy do 40 [17] Matrasová Kateřina CZE 1983 SK Chrast
Muži do 40 [15] Pašek Jakub CZE 1986 LAWI Stars
Muži nad 40 [25] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
Ženy nad 40 [10] Pončová Eva CZE 1974 RunSport Team
Muži nad 40 [14] Poslušný Roman CZE 1971 SAK HS OH
Ženy do 40 [11] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
Ženy nad 40 [12] Říhová Markéta CZE 1973 Šneci v běhu
Muži do 40 [24] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
Muži do 40 [22] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
Ženy do 40 [23] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
Muži nad 40 [13] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
Muži do 40 [27] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix Team

startovní listina děti - předškolní

start ~ 16:11:00 , 2013 a mladší , přihlášeno: 5 účastníků ( 3 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [51] kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
kluci [52] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [65] matras štěpán CZE 2014 Sobětuchy
holky [64] matrasová marie CZE 2014 Sobětuchy
holky [53] Veselá Anežka CZE 2014 Happy Team

startovní listina děti - školáci mladší

start ~ 16:19:00 , 2010 - 2012 , přihlášeno: 6 účastníků ( 2 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [59] Juřenčák Jáchym CZE 2012 Hvozdnice
holky [54] Kinčíková Margaréta CZE 2010 Praha 5 - Zličín
holky [55] Kinčíková Olívia CZE 2011 Praha 5 - Zličín
holky [56] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [57] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
kluci [62] troch Daniel CZE 2010 Žacléř

startovní listina děti - školáci starší

start ~ 16:19:00 , 2005 - 2009 , přihlášeno: 4 účastníků ( 1 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [58] Emlerová Štěpánka CZE 2008 ArboGard
holky [61] Poslušná Natálie CZE 2009 Žamberk
kluci [60] Říha Vojtěch Jan CZE 2009 Dvůr Králové n. L.
holky [63] trochová Lucie CZE 2007 Žacléř