Lázeňská sedmička

04.05.2019 Velichovky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, kluci: 5, holky: 3 [html] [pdf]
Mladší žáci - 900m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
Mladší žákyně - 900m celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]
Nejml. zaci - 700m celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
Nejml. žákyně - 700m celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Školáci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
Školačky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
Nejmenší kluci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 233, muži : 146, ženy: 87, Muži: 146, Ženy: 87 [html] [pdf]

startovní listina Starší žáci - 1200m

start ~ 09:36:16 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 8 účastníků ( 5 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [242] Čech Ondřej CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [298] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [297] Jochová Simona CZE 2005 SK Plhov Náchod
holky [245] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [294] Nováková Gabriela CZE 2005 sk nové město nad metují
kluci [246] Petera Martin CZE 2005 TJ Sokol atletika Jaroměř
kluci [247] Postupa Filip CZE 2005 Atletika Jaroměř
kluci [248] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř

startovní listina Mladší žáci - 900m

start ~ 09:46:25 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [283] Dostál Vojtěch CZE 2007 Benzina Jaroměř
kluci [327] Ficenec David CZE 2006 HC Mountfield Hradec Králové
kluci [330] Hemelík František CZE 2006 Jaroměř
kluci [265] Holemář Ondřej CZE 2006 Velichovky
kluci [341] Kitayev Vladislav CZE 2006 Hvězda Pardubice
kluci [339] Lebedínský Matěj CZE 2006 Velichovky
kluci [340] Lebedínský Roman CZE 2007 Velichovky
kluci [331] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
kluci [300] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
kluci [300] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
kluci [334] Vondra Matěj CZE 2007 Rudnik

startovní listina Mladší žákyně - 900m

start ~ 09:53:48 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [244] Ducháčová Ema CZE 2006 BKL Machov
holky [328] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
holky [329] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
holky [337] Hejzlarová Nikola CZE 2006 SK Plhov Náchod
holky [337] Hejzlarová Nikola CZE 2006 SK Plhov Náchod
holky [285] Chudá Eliška CZE 2006 TJ Sokol Hradec Králové
holky [ ] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
holky [350] scholzová tereza CZE 2006 bkl machov
holky [344] Součková Karolína CZE 2006 Křinice
holky [333] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov

startovní listina Nejml. zaci - 700m

start ~ 10:01:05 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 20 účastníků ( 20 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [228] Bém Jáchym CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
kluci [229] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
kluci [230] Hemelík Vítek CZE 2009 Jaroměř
kluci [231] hlava lukáš CZE 2008 holohlavy
kluci [279] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
kluci [284] Chudý Ondřej CZE 2009 HC Mountfield Hradec Králové
kluci [289] Jiroušek Jakub CZE 2009 Třtice
kluci [232] Krejčík Pavel CZE 2009 Krejcik boys
kluci [291] Kukal Milan CZE 2008 Velichovky
kluci [233] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [234] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [235] Petera Tomáš CZE 2008 TJ Sokol atletika Jaroměř
kluci [290] Petira lukáš CZE 2008
kluci [236] Petráček Milan CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
kluci [237] Poslt Adam CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [238] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice
kluci [239] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
kluci [240] Vancl Vojtěch CZE 2008 Náchod
kluci [241] Veber Jakub CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
kluci [293] Zemanek Adam CZE 2008 zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem

startovní listina Nejml. žákyně - 700m

start ~ 10:08:53 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 21 účastníků ( 0 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [259] balcarová marie CZE 2009
holky [ ] Balcarová Marie CZE 2009 Praha Vokovice
holky [267] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
holky [216] Beránková Lenka CZE 2008 Hradec Králové
holky [217] Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
holky [292] Doleželová Thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
holky [218] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
holky [219] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [220] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
holky [221] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
holky [296] Horkelová Karolína CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [270] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [270] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [222] Khandlová Kateřina CZE 2009 Šneci v běhu
holky [223] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
holky [224] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
holky [295] Pazderková klára CZE 2009 tj dvůr králové nad labem
holky [225] Petráčková Anna CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [226] Ševčíková Anežka CZE 2008 Hvězda Pardubice
holky [227] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
holky [271] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov

startovní listina Školáci

start ~ 10:17:48 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [315] Černík Marek CZE 2010 Atletika Dobruška
kluci [282] Dostál Tadeáš CZE 2010 Benzina Jaroměř
kluci [342] Drašar Tadeáš CZE 2010 Hořice
kluci [320] Jelen Karel CZE 2010 Holohlavy
kluci [269] Jirasek Šimon CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [348] Jiroušek Jan CZE 2011 ZS Studnice
kluci [343] kukal Lukáš CZE 2010 Velichovky
kluci [322] Ležovič Filip CZE 2011 Česká Skalice
kluci [347] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
kluci [280] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [336] Vlk Štěpán CZE 2010 Vernéřovice
kluci [326] Žilka Jakub CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř

startovní listina Školačky

start ~ 10:23:56 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [316] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
holky [317] Dostálová Vendula CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
holky [318] hlavová veronika CZE 2010 holohlavy
holky [319] Jaklová Vendula CZE 2010 Atletika Jaroměř
holky [268] Jansová Lenka CZE 2010 SKI Police nad Metují
holky [321] Kleandrová Denisa CZE 2011 TJ Sokol Jaroměř
holky [345] kotoušová kateřina CZE 2010
holky [338] Meierová Natálie CZE 2011 TRIVIUM plus Emil DOBŘANY
holky [338] Meierová Natálie CZE 2011 TRIVIUM plus Emil DOBŘANY
holky [323] Prokopová Tereza CZE 2010 Atletika Jaroměř
holky [324] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
holky [325] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov

startovní listina Přípravka kluci

start ~ 10:32:03 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [201] Bém Adam CZE 2013 VELICHOVKY
kluci [203] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [261] Holubář Radim CZE 2013 Běhej, mysli, zvítěz
kluci [205] Khandl Libor CZE 2012 Šneci v běhu
kluci [208] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [209] Launer Josef CZE 2013 Velichovky
kluci [212] Patzelt Michael CZE 2012 Náchod
kluci [264] petira Kryštof CZE 2012 Velichovky
kluci [281] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
kluci [288] Štancl Štěpán CZE 2012 Rašovice

startovní listina Přípravka holky

start ~ 10:36:55 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 11 účastníků ( 0 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [266] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
Ženy [299] Bláhová Klárka CZE 2012 Velichovky
Ženy [202] Bubeníčková Anna CZE 2013 BUBUTEAM
Ženy [204] Jaklová Anička CZE 2013 Atletika Jaroměř
Ženy [206] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Ženy [207] Králová Denisa CZE 2012 Malé Svatoňovice
Ženy [210] Ležovičová Andrea CZE 2012 Česká Skalice
Ženy [211] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [213] Pohlová Lea CZE 2012 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [214] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
Ženy [215] Šafková Emily CZE 2013 Občerstvení Na Špalkách

startovní listina Nejmenší kluci

start ~ 10:45:50 , 2014 a mladší , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [301] Andrle Aleš CZE 2017 Nové Město nad Metují
kluci [302] Barton Bruno CZE 2014 HC VRCHLABI
kluci [335] Bláha Matěj CZE 2015 Velichovky
kluci [263] carba karel CZE 2014
kluci [258] jelen tomáš CZE 2014
kluci [307] Kotó Dominik CZE 2016 Hradec Králové
kluci [308] Král David CZE 2016 Malé Svatoňovice
kluci [278] Kudláček Václav CZE 2014 Moravany
kluci [309] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [310] Müller Šimon CZE 2017 Habřina
kluci [286] Petrovický Matěj CZE 2016 MŠ Rychnovek
kluci [287] Petrovický Michal CZE 2014 MŠ Rychnovek
kluci [312] Pohl Jonáš CZE 2018 Dvůr Králové nad Labem

startovní listina Nejmenší holky

start ~ 10:53:55 , 2014 a mladší , přihlášeno: 11 účastníků ( 0 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [303] Burdychová Anna CZE 2015 Sokol Burdych
Ženy [260] Dománová Lenka CZE 2014 MS Alšova Náchod
Ženy [304] Horníková Laura CZE 2014 TJ Kraso Náchod
Ženy [305] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
Ženy [346] kotoušová tereza CZE 2014
Ženy [262] Lebedínská tereza CZE 2015
Ženy [311] Nováková Nikola CZE 2014 Police nad Metují
Ženy [313] Valentová Erin CZE 2016 Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Vančurová Viktorie CZE 2016 Červený Kostelec
Ženy [349] Vintrová Zora CZE 2016 SK Plhov Náchod
Ženy [349] Vintrová Zora CZE 2016 SK Plhov Náchod

startovní listina Lázeňská 7

start ~ 11:33:12 , 2003 a starší , přihlášeno: 233 účastníků ( 146 mužů, 87 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [11] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Muži [10] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Muži [12] Barton Jan CZE 1984 VRCHLABI
Muži [251] beran pavel CZE 1988
Ženy [13] Beránková Eva CZE 1971 Hradec Králové
Ženy [252] Beranová petra CZE 1988
Muži [14] Bielčík Jindřich CZE 1940 Lichkov
Muži [15] Bláha Roman CZE 1979 Velichovky
Ženy [16] Blanárová Natália SVK 1990 Náchod
Muži [17] Brádler Jakub CZE 1988 Krakonoš nepočká
Muži [18] Brožek Radmil CZE 1954 KRB Chrudim
Muži [257] Brych Jiří CZE 1940 TJ Liga100 Hradec Králové z.s.
Ženy [115] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
Ženy [19] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [20] Bureš Jindřich CZE 1953 TJ Maratonstav Úpice
Muži [21] Buřil František CZE 1966 Vidochov
Muži [186] carba tomáš CZE 1973
Ženy [22] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
Muži [23] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
Muži [24] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
Ženy [254] Černá Kateřina CZE 1986 Černčice
Ženy [254] Černá Kateřina CZE 1986 Černčice
Muži [25] Černík Martin CZE 1980 SK Semechnice
Ženy [26] Černíková Kateřina CZE 1989 Cyklo Tony
Muži [193] číla martin CZE 1962 basketbal lokomotiva liberec
Ženy [27] Čílová Veronika CZE 1963 Jizerská lékárna
Ženy [28] Danielová Eva CZE 1995 Opočno
Muži [ ] Dasek Martin CZE 1987 Bila Tremesna
Ženy [29] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži [30] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
Muži [190] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
Muži [164] doležal martin CZE 1964 Rudník u Vrchlabí
Muži [31] Doležal Stanislav CZE 1938 BK Pardubice
Muži [32] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
Muži [33] Domáň,st. Ladislav CZE 1949 547 01 Náchod
Muži [34] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Ženy [35] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
Muži [198] Drahoš jakub CZE 1990 roman smrdí
Muži [ ] Drahoš Jakub CZE 1990 Roman Smrdí
Muži [ ] Drahoš Jakub CZE 1990 Roman Smrdí
Muži [36] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
Muži [5] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [37] Dunda Pavel CZE 1994 AC 1866
Muži [167] Dunda Pavel CZE 1973 AC 1866
Muži [38] Dus Ondřej CZE 1985 Sendražice
Ženy [39] Dušková Adéla CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [172] Eliáš Petr CZE 1960 Hvězda SKP Pardubice
Muži [40] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Muži [41] Fabian David CZE 1975 Praha
Ženy [42] Fabiánová Iva CZE 1987 Run4fun Hradec Králové
Ženy [43] Fassati Kristýna CZE 1988 Jaromer/Josefov
Muži [192] Felcman martin CZE 1976
Ženy [ ] Fendrychova Renata CZE 1974 Run4run
Ženy [44] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
Muži [45] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
Ženy [46] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [47] Goderová Radka CZE 1974 TJ Maratonstav Úpice
Muži [306] Groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
Muži [48] Grygera Tomáš CZE 1984 SHINDA RUNNING
Muži [49] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
Muži [50] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Muži [51] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
Muži [52] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
Muži [53] Hanousek Jiří CZE 1988 Road Racing Podorlicko
Ženy [274] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
Ženy [54] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Ženy [55] Hladíková Lucie CZE 1990 SDH Nahořany
Ženy [ ] Hladíková Marie CZE 1990 Náchod
Muži [176] hoferka adam CZE 1983 TJ Sokol Opočno
Muži [56] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Ženy [57] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
Muži [58] Horák Michal CZE 1975 Studnice
Ženy [59] Horkelová Hana CZE 1974 Ženy sobě
Muži [60] Horník Ondřej CZE 1987 Lipí
Ženy [62] Horníková Iva CZE 1984 Náchod
Ženy [61] Horníková Michaela CZE 1989 Lipí
Ženy [63] Hrdinová Adéla CZE 1994 Krakonoš nepočká
Ženy [64] Hrdinová Michaela CZE 1997 Jaroměř
Ženy [65] Hurdálková Barbora CZE 1992 Hronov
Muži [66] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
Ženy [67] Janůrková Barbora CZE 1997 Tj Sokol Kolín - atletika
Muži [188] Ječmínek Miroslav CZE 1965 Hronov
Muži [3] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [197] jiráček adam CZE 1987
Muži [175] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Muži [68] Jiráský Jakub CZE 1990 YOLO BAND
Ženy [69] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
Muži [70] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
Ženy [71] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Muži [72] Kalkus Roman CZE 1980 RK69
Muži [73] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
Ženy [74] Kavalkova Lucie CZE 1979 Erika copy shop
Muži [75] Keil Vladimir CZE 1970 Dubenec
Ženy [76] Khandlová Zdena CZE 1988 Šneci v běhu
Ženy [77] Koláčková Zorka CZE 1976 Náchod
Muži [195] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [78] Kolovratník František CZE 1997 AC 1866
Muži [168] Kolovrátník Jan CZE 1978 AC 1866
Ženy [7] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Muži [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Muži [314] Králíček Aleš CZE 1960 Hasiči Kramolna NTC
Muži [178] Králíček Michal CZE 1981 TJ Sokol Opočno
Ženy [9] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
Muži [79] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [194] Kratochvíl Jan CZE 1987 SKH Královehradeckého kraje
Ženy [196] Kratochvílová Mirka CZE 1987 SKH Královehradeckého kraje
Muži [80] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Muži [165] Krtička Michal CZE 1973 Wikov
Muži [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Ženy [81] Kubíková Sára CZE 2000 DYNAMO
Muži [83] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
Muži [82] Kulda Jiří CZE 2002 HOCK horolezecký oddíl
Muži [166] Kunrt Jaroslav CZE 1975 SK Dolar Hajnice
Muži [191] Kunrt Miroslav CZE 1949 TJ Liga 100 Olomouc
Muži [84] Langr Michal CZE 1993 Hakirun
Muži [85] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
Ženy [86] Lantová Šárka CZE 1991 Náchod
Muži [87] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [173] Launer Matrin CZE 1980 Luková 215
Ženy [88] Launerová Eliška CZE 1989 Velichovky
Muži [180] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
Ženy [89] Lepšová Iva CZE 1997 Nové Město nad Metují
Muži [90] Louženský Jan CZE 1953 Moravany
Muži [91] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
Muži [92] Mach Marek CZE 1975 Nový Hrádek
Ženy [93] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
Ženy [94] Machová Eva CZE 1969 Jizerská lékárna
Ženy [95] Machová Jana CZE 1976 Nový Hrádek
Ženy [96] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
Ženy [97] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
Muži [98] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [99] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Ženy [100] Marková Martina CZE 1988 Jaroměř
Muži [177] Matějček luboš CZE 1962 HO vrch
Muži [101] May Petr CZE 1985 TuKaBel
Muži [170] Mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov
Muži [102] Meier Jan CZE 1973 Nové Město nad Metují
Muži [183] Meier Tomáš CZE 1975 TRIVIUM plus Emil DOBŘANY
Muži [183] Meier Tomáš CZE 1975 TRIVIUM plus Emil DOBŘANY
Muži [103] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
Muži [104] Mertlík Kuba CZE 1982 Občerstvení Na Špalkách
Muži [105] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
Muži [106] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Muži [107] Míšek David CZE 1978 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [108] Morávková Monika CZE 1987 JK Briliant - Petrovice
Muži [171] Nádvorník Josef CZE 1982 Hradec Králové
Muži [275] navrátil Pavel CZE 1990
Ženy [109] Němcová Lenka CZE 1973 SPK Zaloňov
Ženy [110] Němcová Šárka CZE 2003 SPK Zaloňov
Muži [273] Nymš Lukáš CZE 1987 Červený Kostelec
Ženy [111] Pecháčková Petra CZE 1979 Praha
Muži [112] Petr Jakub CZE 1987 Hradec Králové
Muži [255] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
Ženy [113] Píšová Věra CZE 1975 Hradec Králové
Muži [114] Pišta Jan CZE 1988 SDH Rožnov
Ženy [ ] Plná Kateřina CZE 1988 Bělý
Ženy [116] Pohlová Klára CZE 1982 Dvůr Králové nad Labem
Muži [117] Poláček jan CZE 1968 Náchod
Muži [118] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
Muži [250] Pradáč Petr CZE 1966 olfincar ski team
Muži [119] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
Muži [169] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
Muži [120] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
Muži [121] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
Muži [122] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Ženy [123] Repaská Pavlína CZE 1978 Jenštejn
Ženy [200] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
Ženy [200] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Rýdlová Denisa CZE 1982 Vella team Náchod
Muži [182] Sedlaček Jan CZE 2004 SK Plhov Náchod
Ženy [ ] Sedláčková Iveta CZE 1992 Run4run
Muži [124] Sedlák Jiří CZE 1958 Přelouč
Ženy [125] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži [126] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
Muži [ ] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Ženy [127] Slancova Nikol CZE 1989 Ceska skalice
Muži [128] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [ ] Smola Tomas CZE 1986 Miskolezy
Ženy [129] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
Muži [189] Soukup Jiří CZE 1927 TJ LIGA 100 Hradec Králové
Muži [130] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
Ženy [132] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
Ženy [131] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
Ženy [133] Stránská Barbora CZE 1991 Jaroměř
Ženy [134] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Muži [179] Suk Petr CZE 1996 Pandy Team
Muži [135] Šafka Pavel CZE 1988 Občerstvení Na Špalkách
Ženy [276] Šachová Šárka CZE 1991
Muži [136] Šebela Jiří CZE 1958 Blansko
Muži [137] Šeberka Jan CZE 1988 Libotovská smečka
Ženy [138] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
Ženy [181] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Muži [139] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
Ženy [140] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
Muži [141] Šimek Petr CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [8] Šimková Kamila CZE 2000 SDH Bohdašín
Muži [174] Šolc Vítězslav CZE 1991 BKL Machov
Muži [142] Šporer Martin CZE 1970 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [143] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Muži [144] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
Muži [277] Štádler Tomáš CZE 1975
Muži [199] Štencl Roman CZE 1991 Kuře je tlustý prase
Muži [199] Štencl Roman CZE 1991 Kuře je tlustý prase
Muži [145] Šturma Robert CZE 1980 Trutnov
Ženy [ ] Švorcová Marie CZE 1981 TUKABEL
Muži [146] Tichý Aleš CZE 1994 Opava
Muži [147] Touc Petr CZE 1973 Podbřezí - SK Skalka
Ženy [148] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
Ženy [149] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
Muži [332] Urban Michal CZE 1964 Pronax group s.r.o.
Ženy [187] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
Ženy [256] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
Muži [150] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [249] Vanta Josef CZE 1962 Triklub Dobruška
Muži [151] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
Muži [253] Vencl Václav CZE 1973 SPACE
Muži [184] Vít čestmír CZE 1945 hradec králové
Ženy [152] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
Muži [153] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [163] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
Ženy [272] Vojtasová Denisa CZE 2000 Náchod
Muži [155] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [154] Vondra VáclAV CZE 1968 Rudník
Ženy [156] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Muži [157] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
Muži [158] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
Muži [185] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna Team
Muži [4] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
Ženy [6] Zeisková Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [159] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
Muži [160] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
Muži [161] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
Ženy [162] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop