LESÁK CUP

27.08.2016 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Předškoláci (2011 a ml.) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci I (1km, 2009-2010) celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci II (2km, 2007-2008) celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Žáci II (2x5km, 2002-2003) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 kolobky [html] [pdf]
Žáci I (5km, 2004-2006) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
40 km celkem: 69, muži : 67, ženy: 2, Junioři: 4, Muži: 14, Masters I: 19, Masters II: 24, Veteráni: 6, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]
20 km celkem: 31, muži : 27, ženy: 4, Kadeti: 4, Muži: 23, Kadetky: 0, Juniorky: 2, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:04:13 , přihlášeno: 9 účastníků ( 5 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [193] Beran Martin CZE 2014 Pitrs bikes
holky [194] Čermáková Adéla CZE 2011 Trutnov
kluci [140] Faifer Daniel CZE 2013 Bohdašín
kluci [44] Horáček Filip CZE 2013 PCstormTrutnov
kluci [200] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
holky [152] Procházková Anežka CZE 2014 trutnov
holky [195] Vlachová Anna CZE 2012
kluci [168] Záruba Antonín CZE 2013 Bohdašín
holky [169] Zárubová Anna CZE 2013 Bohdašín

startovní listina Předškoláci (2011 a ml.)

start ~ 10:11:32 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [191] Beranová Ema CZE 2012 Pitrs bikes
holky [42] Dragounová Ema CZE 2011 Červený Kostelec
kluci [155] Freivald Michael CZE 2012 Bohdašín
kluci [43] Horáček Jan CZE 2011 Apache Loko Trutnov
holky [162] Hrbková Natálie CZE 2011 Úpice
kluci [170] Jirásek Šimon CZE 2011 S sport Hronov
kluci [182] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
holky [45] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
holky [175] Michálková Adriana CZE 2012 Police nad Metují
kluci [187] Pinkava Eliáš CZE 2011 Náchod
kluci [141] Procházka Bořek CZE 2012 Trutnov
kluci [164] Žilák František CZE 2012 Pitrs bikes

startovní listina Minižáci I (1km, 2009-2010)

start ~ 10:17:25 , přihlášeno: 11 účastníků ( 6 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [146] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
holky [145] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
holky [171] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [40] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
kluci [163] Novotný Kryštof CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
kluci [160] Semerák Zdeněk CZE 2010 Lyžařský vlek Chlívce
holky [167] Sporyschová Nela CZE 2010 Vrchlabí
kluci [41] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
kluci [154] Štrof Pavel CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [189] Šustr Dominik CZE 2009
holky [180] Vrabcová Viktorie CZE 2010 Hořice

startovní listina Minižáci II (2km, 2007-2008)

start ~ 10:23:21 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [192] Čermáková Nela CZE 2008 Trutnov
kluci [35] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
kluci [36] Frencl Patrik CZE 2008 Pitrs bikes
kluci [197] Janovský Tomaš CZE 2008 Kramolna
kluci [183] John Antonin CZE 2008 S-Sport Hronov
holky [179] Kohlová Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
holky [188] Pinkavová Natálie CZE 2008 Náchod
holky [185] Rusová Veronika CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [37] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [153] Štrof Petr CZE 2007 Červený Kostelec
kluci [38] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov

startovní listina Žáci II (2x5km, 2002-2003)

start ~ 10:44:30 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [177] Kovaříček Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM
kluci [30] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
kluci [31] Prouza Filip CZE 2002 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [165] Sporysch Daniel CZE 2003 Vrchlabí
kluci [161] Thér Michal CZE 2003 Pitrs bikes

startovní listina Žáci I (5km, 2004-2006)

start ~ 10:44:30 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [157] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
kluci [184] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [147] Holan Filip CZE 2006 Carla.kupkolo.cz
kluci [178] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [190] Krejsar Ondra CZE 2004 INS Atelier Náchod
kluci [39] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
kluci [186] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
kluci [166] Sporysch Tobiáš CZE 2006 Vrchlabí
holky [199] Staňková Aneta CZE 2004 Bakako
holky [32] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
holky [33] Šretrová Lucie CZE 2006 SKI Police nad Metují
holky [34] Šulcová Adéla CZE 2006 S- Sport Hronov

startovní listina 40 km

start ~ 11:59:56 , přihlášeno: 69 účastníků ( 67 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Masters II [134] Antal Dušan CZE 1975 Hradec Králové 3
Masters II [46] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
Masters II [47] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
Masters I [49] Bůna Ladislav CZE 1979 Police nad Metují
Masters I [139] Celba Petr CZE 1986 PELLS TEAM
Masters I [4] Čermák Jan CZE 1978 Kola Rtyně
Veteráni [50] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Masters I [6] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
Masters I [7] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži [148] Fejfar Jakub CZE 1997 Apache race team Úpice
Masters I [51] Fichtner Adam CZE 1985 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [8] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Muži [9] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
Masters II [159] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Junioři [126] Hanuš Tomáš CZE 1998 Vella team
Masters I [133] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
Masters II [52] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
Masters II [10] Hrbek Václav CZE 1975 Úpice
Masters II [64] Hrtoň Aleš CZE 1967
Masters II [2] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
Veteráni [53] CHUTNÝ Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM STRATOS AUTO
Masters I [11] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
Muži [54] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Ženy [122] Jiroutová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Masters I [1] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Muži [12] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Masters II [110] kocanda ivo CZE 1970 IKstav
Masters II [129] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Muži [13] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
Veteráni [55] Král Jindřich CZE 1949 Lanškroun
Veteráni [56] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
Masters I [ ] Krzemiński Gracjan POL 1984 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
Masters I [121] Krzeminski Lukasz CZE 1984 Mitschubischi materials mtb team
Masters I [181] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
Muži [57] Lauryn Radek CZE 1997 Teplice nad Metují
Masters I [14] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Masters II [144] Maixner Petr CZE 1976 Police nad Metuji
Junioři [15] mojžíš josef CZE 1999 Apache Loko Trutnov
Masters II [131] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži [17] Pavlíček David CZE 1994 Eleven Mercedes Mitas
Masters II [18] Pelc Bedřich CZE 1970 Praha
Masters II [116] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži [138] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
Masters I [58] Pinkava Petr CZE 1977 Náchod
Muži [19] Pišl Michal CZE 1993 Červený Kostelec
Masters II [59] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
Masters I [60] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Masters II [20] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
Masters I [196] Rubáček Martin CZE 1982 Rubáček
Masters II [21] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
Muži [119] Sedláček Pavel CZE 1987 Rohozec Amulet Team
Veteráni [150] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
Masters I [61] Sodomka Tomáš CZE 1984 Symbio+ BMC
Muži [62] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
Masters I [ ] Strnad Tomáš CZE 1980 Proboštov
Masters II [132] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
Veteráni [176] Suchomel Otto CZE 1962 SK OMT Pardubice
Masters II [ ] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Masters II [22] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
Masters II [135] Šír Daniel CZE 1976 Kola Šír Bělohrad
Muži [63] Šubr Martin CZE 1997 BeManiax Madbike
Masters I [3] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
Junioři [23] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
Masters II [65] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
Masters II [151] Vlček Roman CZE 1974 TJ Sokol Olešnice
Masters II [128] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Junioři [24] Weinelt Petr CZE 1998 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [66] Záliš Jiří CZE 1988 Pítrs bikes
Muži [117] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team

startovní listina 20 km

start ~ 11:59:56 , přihlášeno: 31 účastníků ( 27 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [48] Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [120] de Groot Anne CZE 1959
Muži [136] Dvořáček Ondřej CZE 1983 Úpice
Muži [25] Felcman Vladimír CZE 1965 Červený Kostelec
Muži kolobky [125] Hanuš Jaromír CZE 1970 MC Metuje
Kadeti [29] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
Muži [26] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Juniorky [67] Janovská Lenka CZE 2001 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [68] Jehlík Václav CZE 1974 ŠKODA AUTO
Muži kolobky [156] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži kolobky [69] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [143] Kunc Jan CZE 1991 KUPKOLO.cz
Muži [70] Kuře Matěj CZE 1993 Trutnov trails
Muži kolobky [158] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Kadeti [27] Lelek Martin CZE 2001 Apache Loko Trutnov
Muži [149] Melichar Jakub CZE 1994 Úpice
Ženy [123] Mertlíková Eliška CZE 1991 SK BP Lumen
Kadeti [118] natoloczny oskar POL 2000 Mitschubischi materials Mtb Team
Muži [71] Pfeifer Jiří CZE 1959 Cyklo Tony Náchod
Muži kolobky [127] Plšek Jiří CZE 1970 Dolany
Muži [28] Podsedníček Rudolf CZE 1943 BIKE RPO Mladá Boleslav
Muži [142] Procházka Ladislav CZE 1975 Trutnov
Muži [198] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Muži [198] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Ženy kolobky [172] Šefcová Eva CZE 1964 KOSTKA Racing
Muži [130] Šimůnek Roman CZE 1978 pujcitelektrokolo.cz
Muži [111] Štěpánek Miloš CZE 1960 Náchod
Muži [173] Šubr Petr CZE 1965 BeManiax Madbike
Kadeti [174] Šulc Matej CZE 2000 S-Sport Hronov
Juniorky [124] Térová Veronika CZE 1998 S - Sport Hronov
Muži [137] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice