27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec
Odrážedla
|
celkem: 16 , muži : 13, kluci: 13, ženy: 3, holky: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Předškoláci
|
celkem: 9 , ženy: 5, holky: 5, muži : 4, kluci: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci I (1km)
|
celkem: 10 , muži : 10, kluci: 10 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci II (2km)
|
celkem: 12 , muži : 7, kluci: 7, ženy: 5, holky: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Žáci II (5km)
|
celkem: 5 , muži : 5, kluci: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Žáci I (5km)
|
celkem: 19 , ženy: 6, holky: 6, muži : 13, kluci: 13 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
40 km
|
celkem: 65 , muži : 63, Muži: 12, Masters I: 14, Veteráni: 10, ženy: 2, Ženy: 2, Masters II: 22, Junioři: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
20 km
|
celkem: 39 , muži : 31, Masters I: 8, Kadeti: 12, Masters II: 10, ženy: 8, Kadetky: 2, Ženy: 5, Juniorky: 1, Veteráni: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:58:40
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 16 účastníků
(
13 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 68 | Beran Martin | CZE | 2014 | Pítrs bikes team | Suchý Důl |
kluci | 82 | Cinke Matyáš | CZE | 2015 | .. | Zábrodí |
kluci | 59 | Horáček Filip | CZE | 2013 | LOKO TRUTNOV | Trutnov |
kluci | 39 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
kluci | 44 | Kolaja Jaromír | CZE | 2015 | LOKO Trutnov | Liberec |
kluci | 58 | Laštůvka Marek | CZE | 2016 | Cyklo Tony | Rtyně V Podkrkonoší |
kluci | 57 | Laštůvka Vojtěch | CZE | 2013 | Cyklo Tony | Rtyně V Podkrkonoší |
kluci | 40 | Macek Jakub | CZE | 2013 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 50 | Rosa Filip | CZE | 2015 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
holky | 90 | Staňková Barbora | CZE | 2015 | Termyt Byke Team | Česká Skalice |
kluci | 74 | Šimek Lukáš | CZE | 2014 | S-SPORT Hronov | Červený Kostelec |
kluci | 85 | Urbánek Damjan | CZE | 2015 | Horní Kostelec | Horní Kostelec |
holky | 41 | Urbánková Darina | CZE | 2013 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 100 | Verner Antonín | CZE | 2015 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
kluci | 75 | Záruba Antonín | CZE | 2013 | Bohdašín | Bohdašín |
holky | 76 | Zárubová Anna | CZE | 2013 | Bohdašín | Bohdašín |
start ~ 10:09:24
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 9 účastníků
(
4 mužů,
5 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 67 | Beranová Ema | CZE | 2012 | Pítrs bikes team | Suchý Důl |
kluci | 91 | Jindra Kryštof | CZE | 2012 | ČErvený Kostelec | ČErvený Kostelec |
holky | 37 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
holky | 43 | Králová Denisa | CZE | 2012 | Triatlon Team Trutnov | Trutnov |
kluci | 93 | Procházka Vojtěch | CZE | 2013 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
holky | 38 | Rubáčková Pavlína | CZE | 2012 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 89 | Staněk Ondřej | CZE | 2013 | Termyt Byke Team | Česká Skalice |
kluci | 99 | Škoda Oliver | CZE | 2012 | Wikov TOTR cycling team | Slatina Nad Úpou |
holky | 105 | Vernerová Anna | CZE | 2012 | Rtyně v POdkrkonoší | Rtyně v POdkrkonoší |
start ~ 10:17:44
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 10 účastníků
(
10 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 47 | Hamáček Matěj | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | Trutnov |
kluci | 60 | Horáček Jan | CZE | 2011 | LOKO TRUTNOV | Studenec |
kluci | 51 | John Jan | CZE | 2011 | S-SPORT Hronov | Velký Dřevíč |
kluci | 88 | Kincl Vojta | CZE | 2010 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 61 | Křemenský Filip | CZE | 2010 | Trutnov | Trutnov |
kluci | 55 | Novotný Kryštof | CZE | 2010 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
kluci | 96 | Sedláček Maxmilián | CZE | 2010 | S-SPORT Hronov | Červený Kostelec |
kluci | 48 | Suchánek Adrian | CZE | 2010 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 36 | Sulzbacher Vojtěch | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
kluci | 73 | Šimek Filip | CZE | 2011 | Horní Kostelec | Horní Kostelec |
start ~ 10:28:38
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 12 účastníků
(
7 mužů,
5 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 31 | frencl Patrik | CZE | 2008 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Police nad Metují |
kluci | 83 | Holan Matěj | CZE | 2009 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
holky | 81 | Holanová Anežka | CZE | 2009 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
kluci | 32 | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Ms Bike Academy Racing | Kramolna |
holky | 33 | Jiraskova Ema | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | Náchod, |
kluci | 52 | John Antonin | CZE | 2008 | S-SPORT Hronov | Velke Drevic |
kluci | 69 | Kaválek Jakub | CZE | 2008 | Bohdašín | Bohdašín |
holky | 34 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
kluci | 35 | Malíř Hóna | CZE | 2008 | Ghost Junior Team | Hradec Králové |
holky | 64 | Rusová Veronika | CZE | 2008 | S-SPORT Hronov | Suchovršice |
holky | 106 | Řízková Veronika | CZE | 2009 | Indigo cycling team RK | Rychnov nad Kněžnou |
kluci | 45 | Šustr Dominik | CZE | 2009 | | |
start ~ 10:44:07
, 2003 - 2004
,
přihlášeno: 5 účastníků
(
5 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 18 | Krejsar Ondra | CZE | 2004 | INS Atelier Náchod | Velké Poříčí |
kluci | 56 | Kubišta Martin | CZE | 2003 | ENJOY RIDING TEAM | Nová Paka |
kluci | 19 | Lokvenc Lukáš | CZE | 2003 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
kluci | 20 | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | Rtyně v Podkrkonoší |
kluci | 21 | Skalický Jakub | CZE | 2004 | MTB Spartak Vrchlabí | Horní Branná |
start ~ 10:44:07
, 2005 - 2007
,
přihlášeno: 19 účastníků
(
13 mužů,
6 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 54 | Bezstarosti Nicol | CZE | 2006 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
holky | 22 | Exnarová Vendula | CZE | 2006 | MTB Spartak Vrchlabí | Strážné |
kluci | 23 | Frencl Dominik | CZE | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | Police Nad Metují |
holky | 24 | Hainzelova Lucie | CZE | 2005 | Pitrs bikes team | Hronov |
kluci | 84 | Holan Filip | CZE | 2006 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové nad labem |
kluci | 25 | Kábrt Kryštof | CZE | 2007 | Jaroslav Kulhavý Cycling team | Červený Kostelec |
kluci | 26 | Kult Tomáš | CZE | 2006 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
holky | 27 | Langová Andrea | CZE | 2006 | Apache Loko Trutnov | Trutnov |
kluci | 80 | Lukáš Matěj | CZE | 2007 | Hvězda Pardubice | Náchod-Kramolna |
kluci | 87 | Nechuta Marek | CZE | 2007 | Bike Freaks Holice | Vamberk |
holky | 86 | Nechutová Vendula | CZE | 2005 | Bike Freaks Holice | Vamberk |
kluci | 78 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
kluci | 77 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
kluci | 63 | Rus Ondřej | CZE | 2006 | S-SPORT Hronov | Suchovršice |
holky | 28 | Sulzbacherová Martina | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
kluci | 29 | Šubrt Jan | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
kluci | 71 | Ticháček Petr | CZE | 2006 | Loko Trutnov | Trutnov |
kluci | 30 | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | Velký Dřevíč |
kluci | 46 | Všetička Jan | CZE | 2007 | Kounov | Kounov |
startovní listina
40 km
start ~ 11:57:53
, 2000 a starší
,
přihlášeno: 65 účastníků
(
63 mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 167 | Bartoň Martin | CZE | 1994 | DECATHLON Btwin czech team | Hronov |
Masters I | 134 | Beneš Petr | CZE | 1980 | Kutná Hora | Kutná Hora |
Veteráni | 140 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Ženy | 145 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | Rtyně V Podkrkonoší |
Masters II | 130 | Cupal Jakub | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha |
Veteráni | 3 | Černý Martin | CZE | 1964 | Vella Team | Rtyně v Podkrkonoší |
Veteráni | 123 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | Radvanice |
Muži | 42 | Dudek Ondřej | CZE | 1996 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Úpice |
Muži | 111 | Frencl Martin | CZE | 1990 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
Ženy | 166 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | Hronov |
Muži | 4 | Fulka Jan | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
Veteráni | 121 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
Muži | 5 | Gabriel David | CZE | 1992 | Chlastana Pirates | Trutnov |
Masters II | 94 | Hainzel Tomáš | CZE | 1976 | CTD cycling team | Hronov |
Masters II | 119 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | | |
Masters II | 72 | Hrzán Richard | CZE | 1972 | CTM SILVINI R2 Sport | Nové Město nad Metují |
Masters II | 124 | Javůrek Petr | CZE | 1977 | Kasper - Swix Team | Svoboda nad Úpou |
Muži | 158 | Jirásek Pavel | CZE | 1992 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Masters I | 161 | kadlec miroslav | CZE | 1978 | next racing | Kostelec nad Orlicí |
Junioři | 138 | Kadlec Petr | CZE | 2000 | JKF Jaroměř | Jaroměř |
Masters I | 1 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | Červený Kostelec |
Masters I | 6 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | Rychnov nad Kněžnou |
Masters I | 149 | Kopecký Lukáš | CZE | 1978 | Prestige Cycling Team | Brandýs Nad Orlicí |
Muži | 153 | Kostelecký Filip | CZE | 1995 | Bikehome | Hronov |
Muži | 144 | Kostkan Vojtěch | CZE | 1991 | Předměřice nad Labem, Na Obci 41 | Předměřice nad Labem, Na Obci 41 |
Masters II | 7 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
Masters II | 117 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
Veteráni | 148 | Kraus Vladimír | CZE | 1960 | jasipbike | Jablonec nad Nisou |
Veteráni | 70 | Krejsar Jiří | CZE | 1962 | INS Atelier Náchod | Velké Poříčí |
Masters II | 97 | Kubec Jiří | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Česká Skalice |
Masters I | 2 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | Police Nad Metuji |
Masters II | 156 | Maixner Petr | CZE | 1976 | Police nad Metuji | Police nad Metuji |
Masters I | 126 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | Hradec Králové |
Masters I | 163 | Marák Jan | CZE | 1980 | INS Atelier Náchod - stars | Náchod |
Junioři | 127 | Mojžíš Josef | CZE | 1999 | Zlíč | Zlíč |
Veteráni | 150 | Morávek Aleš | CZE | 1964 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Hronov |
Masters II | 143 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Masters I | 125 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | Hradec Králové |
Masters I | 128 | Nehyba Michal | CZE | 1980 | Bikehome | Česka Skalice |
Masters II | 139 | Petr Jiří | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Muži | 169 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Vella team | Machov |
Masters II | 159 | Pinkava Petr | CZE | 1977 | ED system MTB SILVINI team | Nachod |
Masters II | 79 | Pivnička Luděk | CZE | 1973 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Masters I | 53 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | Trutnov 3 |
Veteráni | 174 | Rieger Jiří | CZE | 1962 | TJ Spartak Vrchlabí | Strážné |
Masters I | 8 | Rubáček Martin | CZE | 1982 | Rubáček | Červený Kostelec |
Junioři | 152 | Schierl Jakub | CZE | 2000 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Trutnov |
Masters II | 9 | Slavík Karel | CZE | 1974 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
Masters II | 141 | Strnad Marek | CZE | 1972 | Ins Atelier NÁchod | Hronov |
Masters II | 142 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | Ins Atelier Náchod - Hobby | Hronov |
Masters II | 157 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Masters II | 10 | Svoboda Jaroslav | CZE | 1971 | INS BIKE TEAM | Velké Poříří |
Masters I | 133 | Šplíchal Ladislav | CZE | 1978 | DTJ Hrachoviště | Hořovice |
Veteráni | 164 | Štěpánek Miloš | CZE | 1960 | Náchod | Náchod |
Masters II | 160 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | Červený Kostelec |
Junioři | 151 | Tomášek Alvin | CZE | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | Pec Pod Sněžkou |
Masters I | 104 | Vaníček Vojtěch | CZE | 1985 | BAKAKO Nová Paka | Pardubice Vii |
Masters II | 122 | Vašíček Roman | CZE | 1974 | Continental Adršpach | Radvanice |
Veteráni | 162 | Viesner Pavel | CZE | 1967 | Horní Bišik | Nové Město nad Metují |
Muži | 137 | Vít Jan | CZE | 1989 | Havlovice | Havlovice |
Junioři | 136 | Vojtíšek Šimon | CZE | 1999 | OUTFINDO Cycling Team | Náchod |
Masters II | 112 | Vokoun Jiří | CZE | 1972 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Masters II | 95 | Waldecker Dušan | CZE | 1972 | Hronov | Hronov |
Muži | 168 | Záliš Jiří | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Bezděkov Nad Metují |
Muži | 165 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | Hradec Králové |
startovní listina
20 km
start ~ 11:57:53
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 39 účastníků
(
31 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Masters I | 155 | Bezděk Pavel | CZE | 1986 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
Kadeti | 116 | Coufal Tomáš | CZE | 2001 | HSK cycling team | Hradec Králové |
Masters II | 175 | De Groote Tom | BEL | 1975 | Assebroek | Assebroek |
Kadeti | 147 | Dudek Tomáš | CZE | 2001 | Gapp System-Cabtech MTB Racing Team | Úpice |
Masters II | 66 | Effenberk Leoš | CZE | 1971 | Ghost Team | Dobruska |
Masters I | 108 | Efler Martin | CZE | 1981 | ČEská Skalice | ČEská Skalice |
Kadetky | 120 | Fulková Šárka | CZE | 2002 | Redpoint team | Police nad Metují |
Ženy | 113 | Gembalová Karolína | CZE | 1990 | GHOST team | Hradec Králové |
Juniorky | 110 | Hanušová Natálie | CZE | 2000 | Quintbike.cz | Žďárky |
Kadeti | 170 | Heczko ml. Stanislav | CZE | 2001 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Špindlerův Mlýn |
Veteráni | 171 | Heczko st. Stanislav | CZE | 1966 | SkiAlpShop | Špindlerův Mlýn |
Masters II | 154 | Holubec Radek | CZE | 1973 | RHM-moto | Velký Třebešov |
Masters II | 62 | Horáček Jan | CZE | 1975 | Trutnov | Trutnov |
Kadeti | 135 | Horák Dominik | CZE | 2001 | Short Bike Academy Opletal | Dolní Roveň |
Masters II | 11 | Jančík Ladislav | CZE | 1974 | jancik.biz | Červený Kostelec |
Kadetky | 12 | Janovská Lenka | CZE | 2001 | Expres CZ-Scott Team Kolín | Trutnov |
Masters II | 92 | Jehlík Václav | CZE | 1974 | KAH sport | Hostinné |
Ženy | 13 | Kanerova Michaela | CZE | 1989 | Musher Club METUJE | Červený Kostelec |
Masters I | 146 | Klimeš Václav | CZE | 1981 | Náchod | Náchod |
Masters II | 132 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | Hronov |
Kadeti | 14 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Vamberk |
Masters I | 109 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | Rtyně V Podkrkonoší |
Kadeti | 15 | Lelek Martin | CZE | 2001 | Apache Loko Trutnov | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 65 | Malířová Věrka | CZE | 1977 | GHOST team | Hradec Kralove |
Kadeti | 49 | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | Rtyně v Podkrkonoší |
Masters I | 129 | Páv Radovan | CZE | 1979 | Sokol Semechnice | Semechnice 59 |
Masters I | 115 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | Hořice |
Kadeti | 16 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | Litětiny |
Kadeti | 78 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Kadeti | 77 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Masters II | 245 | Plodek Štěpán | CZE | 1977 | Envicons | Třebechovice Pod Orebem |
Masters II | 114 | Prouza Ladislav | CZE | 1972 | BikeStars Vrchlabí | Vrchlabí |
Kadeti | 173 | Rieger Marek | CZE | 2007 | Mapei Merida Kaňkovský | Strážné |
Masters I | 107 | Řízek Pavel | CZE | 1980 | Indigo cycling team RK | Rychnov nad Kněžnou |
Masters I | 98 | Sedláček Petr | CZE | 1983 | KC Slavia Praha | Červená Hora |
Kadeti | 17 | Styblík Adam | CZE | 2002 | Rohozec Amix Team | Lázně Bělohrad |
Ženy | 131 | Štěpanovská Eva | CZE | 1994 | Polanský Bike and Run | Lázně Bohdaneč |
Ženy | 118 | Térová Veronika | CZE | 1998 | S-SPORT Hronov | Hronov |
Masters II | 172 | Vlček Roman | CZE | 1974 | TJ Sokol Olešnice | Olešnice |