25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec
Odrážedla
|
celkem: 7 , muži : 4, kluci: 4, ženy: 3, holky: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Předškoláci
|
celkem: 10 , ženy: 4, holky: 4, muži : 6, kluci: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci I (1km)
|
celkem: 12 , muži : 8, kluci: 8, ženy: 4, holky: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci II (2km)
|
celkem: 9 , ženy: 4, holky: 4, muži : 5, kluci: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Žáci II (5km)
|
celkem: 10 , muži : 7, kluci: 7, ženy: 3, holky: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Žáci I (5km)
|
celkem: 21 , muži : 12, kluci: 12, ženy: 9, holky: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
40 km
|
celkem: 60 , muži : 58, Muži: 10, Masters II: 20, Masters I: 14, ženy: 2, Ženy: 2, Veteráni: 9, Junioři: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
20 km
|
celkem: 66 , muži : 54, Masters II: 16, ženy: 12, Kadetky: 6, Masters I: 11, Veteráni: 7, Junior: 2, Muži: 4, Kadeti: 14, Ženy: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
20 km koloběžky
|
celkem: 7 , muži : 5, Muži: 5, ženy: 2, Ženy: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 10:00:28
, 2013 a mladší
,
přihlášeno: 7 účastníků
(
4 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 221 | Hruška Matyáš | CZE | 2015 | Hradec Králové | Hradec Králové |
kluci | 129 | Laštůvka Marek | CZE | 2016 | Cyklo Tony | Rtyně V Podkrkonoší |
holky | 179 | Macháčková Kristýna | CZE | 2014 | Lubník | Lubník |
kluci | 216 | Meisser Nick | SUI | 2016 | Chur | Chur |
holky | 211 | Melišíková Maja | CZE | 2015 | Běžecký klub Náchod | Pavlišov |
holky | 214 | Staňková Barbora | CZE | 2015 | Termyt Byke Team | Česká Skalice |
kluci | 130 | Sulzbacher Lucas | CZE | 2014 | Pítrs bikes team | Náchod |
start ~ 10:08:02
, 2013 a mladší
,
přihlášeno: 10 účastníků
(
6 mužů,
4 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 131 | Bednaříková Aneta | CZE | 2013 | Endorphin Republic Team | Hronov - Zbečník |
kluci | 203 | Cinke Matyáš | CZE | 2015 | .. | Zábrodí |
holky | 132 | Famfulíkova Elena | CZE | 2013 | CYKLOKLUB Jičín | Hořice |
kluci | 133 | Horáček Filip | CZE | 2013 | LOKO TRUTNOV | Trutnov |
kluci | 134 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
kluci | 228 | Prochazka Vojta | CZE | 2013 | LIDE jeZDETE | Svoboda nad Upou |
kluci | 215 | Staněk Ondřej | CZE | 2013 | Termyt Byke Team | Česká Skalice |
kluci | 202 | Šimek Lukáš | CZE | 2014 | S-SPORT Hronov | Červený Kostelec |
holky | 201 | Zárubová Anna | CZE | 2013 | Bohdašín | Bohdašín |
holky | 180 | Získalová Rozálie | CZE | 2014 | PROFI SPORT Cheb | Cheb |
start ~ 10:17:30
, 2011 - 2012
,
přihlášeno: 12 účastníků
(
8 mužů,
4 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 226 | Bernard Lukáš | CZE | 2011 | S-sport Hronov | Hronov |
kluci | 170 | Freivald Michael | CZE | 2012 | Bohdašín | Bohdašín |
kluci | 135 | Hamáček Matěj | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | Trutnov |
kluci | 136 | Horáček Jan | CZE | 2011 | LOKO TRUTNOV | Studenec |
kluci | 137 | Jirásek Šimon | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | Náchod |
kluci | 138 | John Jan | CZE | 2011 | S-SPORT Hronov | Velký Dřevíč |
kluci | 222 | Kohoutek Adam | CZE | 2011 | Pitrs Bikes Team | Adršpach |
holky | 139 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
holky | 208 | Piechová Agáta | CZE | 2012 | Loko Trutnov | Česká Skalice |
holky | 140 | Polická Julie | CZE | 2011 | Velké Pořičí | Velké Poříčí |
kluci | 230 | Šimek Filip | CZE | 2011 | Horní Kostelec | Horní Kostelec |
holky | 218 | Vernerová Eliška | CZE | 2011 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
start ~ 10:30:42
, 2009 - 2010
,
přihlášeno: 9 účastníků
(
5 mužů,
4 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 141 | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | Rohozec Amulet Team | Kobylice |
holky | 142 | Famfulíková Barbora | CZE | 2010 | CYKLOKLUB Jičín | Hořice |
holky | 143 | Jirásková Ema | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | Náchod |
kluci | 225 | Kincl Vojta | CZE | 2010 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
holky | 144 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
kluci | 145 | Krusz Dawid | POL | 2009 | Klub Kolarstwa Wałbrzych | Mieroszów |
kluci | 220 | Nentvich Patrik | CZE | 2010 | Horní Kostelec | Horní Kostelec |
kluci | 146 | Sulzbacher Vojta | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
kluci | 175 | Trllo Lukáš | CZE | 2010 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
start ~ 10:45:58
, 2004 - 2005
,
přihlášeno: 10 účastníků
(
7 mužů,
3 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 157 | Bajer Jan | CZE | 2005 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
kluci | 158 | Ilšner Martin | CZE | 2004 | Náchod | Náchod |
kluci | 233 | Kulda Filip | CZE | 2005 | TJ Sokol Olešnice | Červený Kostelec |
kluci | 159 | Mádlík Petr | CZE | 2005 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
holky | 160 | Nováková Karla | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | Rudník |
holky | 161 | Peterková Eliška | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
kluci | 224 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
kluci | 162 | Skalický Jakub | CZE | 2004 | MTB Spartak Vrchlabí | Horní Branná |
kluci | 177 | Soukup Vojta | CZE | 2005 | Hradec Králové | Hradec Králové |
holky | 227 | STAŇKOVÁ Aneta | CZE | 2004 | CK Jihočeské naděje | Nová Paka |
start ~ 10:46:56
, 2006 - 2008
,
přihlášeno: 21 účastníků
(
12 mužů,
9 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 147 | Bednařík Jan | CZE | 2007 | Hronov | Hronov |
holky | 148 | Bezstarosti Nicol | CZE | 2006 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
holky | 149 | Exnarová Vendula | CZE | 2006 | MTB Spartak Vrchlabí | Strážné |
kluci | 172 | Frencl Dominik | CZE | 2007 | Pítrs bikes team | Police nad Metují |
kluci | 173 | frencl Patrik | CZE | 2008 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Police nad Metují |
kluci | 150 | Ilšner Patrik | CZE | 2007 | ZŠ TGM Náchod | Náchod |
kluci | 151 | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Ms Bike Academy Racing | Kramolna |
kluci | 152 | John Antonín | CZE | 2008 | S-SPORT Hronov | Velký Dřevíč |
kluci | 171 | Navrátil Štěpán | CZE | 2006 | Ski Police nad Metují | Hronov, Rokytník |
holky | 207 | Piechová Sofie | CZE | 2007 | Levit Loko Trutnov | Česká Skalice |
kluci | 153 | Rieger Marek | CZE | 2007 | MTB Spartak Vrchlabí | Strážné |
kluci | 182 | Rus Ondřej | CZE | 2006 | S-SPORT Hronov | Suchovršice |
holky | 181 | Rusová Veronika | CZE | 2008 | S-SPORT Hronov | Suchovršice |
kluci | 205 | Šretr Michal | CZE | 2008 | S-Sport Hronov | Velký Dřevíč |
holky | 206 | Šretrová Lucie | CZE | 2006 | S-Sport Hronov | Velký Dřevíč |
holky | 154 | Šulcová Adéla | CZE | 2006 | S-sport Hronov | Hronov |
holky | 174 | TrllovÁ Šárka | CZE | 2007 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
holky | 217 | Vernerová Nikola | CZE | 2008 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
kluci | 155 | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | Velký Dřevíč |
kluci | 156 | Vítek Tomáš | CZE | 2008 | Pítrs bikes team | Suchý Důl |
holky | 212 | Vopršelová Kateřina | CZE | 2006 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
startovní listina
40 km
start ~ 12:00:52
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 60 účastníků
(
58 mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 23 | Adámek Petr | CZE | 1993 | LOKO Trutnov | Rtyně V Podkrkonoší |
Masters II | 45 | Balcar Aleš | CZE | 1977 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | Nové Město Nad Metují |
Masters I | 5 | Bejr Štěpán | CZE | 1987 | Náchod | Náchod |
Ženy | 46 | Bergerová Karolina | CZE | 1992 | Ghost team | Hradec Králové |
Veteráni | 6 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Ženy | 11 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | Rtyně V Podkrkonoší |
Junioři | 7 | Coufal Tomáš | CZE | 2001 | HSK cycling team | Hradec Králové |
Masters I | 47 | Čáp Lukáš | CZE | 1984 | HSK cycling team | Police Nad Met. |
Veteráni | 8 | Černý Martin | CZE | 1960 | cyclifer | Horní Brusnice |
Veteráni | 24 | Černý Matin | CZE | 1964 | Vella Team | Nové Město nad Metují |
Veteráni | 29 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | Radvanice |
Muži | 51 | Dvořák David | CZE | 1993 | MONDRAKER Racing team | Kupařovice |
Masters I | 34 | Fikar Martin | CZE | 1983 | BAKAKO Nová Paka | Hořice |
Veteráni | 9 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | Police nad Metují |
Masters II | 10 | Hájek Tomáš | CZE | 1974 | Malšova lhota | Malšova lhota |
Muži | 69 | chaluš Jaroslav | CZE | 1989 | Bejkikg | Zeleneč |
Muži | 32 | Jirásek Pavel | CZE | 1992 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Veteráni | 62 | Jiřena Pavel | CZE | 1967 | AUTHOR Masters | Jablonec Nad Nisou |
Masters II | 48 | Jurásek Petr | CZE | 1975 | MTB Heřmánkovice | Heřmánkovice |
Masters II | 36 | Kábrt Radim | CZE | 1971 | KŘP Královehradeckého kraje | Červený Kostelec |
Junioři | 12 | Kadlec Petr | CZE | 2000 | JKF Jaroměř | Jaroměř |
Masters I | 1 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | Červený Kostelec |
Masters II | 25 | Kohoutek Petr | CZE | 1975 | Ins bike team | Adršpach |
Muži | 13 | Kostelecký Filip | CZE | 1995 | Bikehome | Hronov |
Veteráni | 65 | Krejsar Jiří | CZE | 1962 | INS Atelier Náchod | Velké Poříčí |
Masters I | 14 | Krusz Piotrek | POL | 1985 | KKW NEXELO WAŁBRZYCH | Mieroszów |
Masters II | 15 | Kubec Jiří | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Česká Skalice |
Masters I | 16 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | Police Nad Metuji |
Masters II | 50 | Letzel Adam | CZE | 1975 | Broumov | Broumov |
Junioři | 39 | Luštinec Filip | CZE | 2001 | Prolog bike | Úpice |
Veteráni | 41 | Macek Martin | CZE | 1964 | SK Finisher | Hradec Králové |
Muži | 44 | MACH TOMASZ | POL | 1989 | Sportfuel.pl | WAŁBRZYCH |
Muži | 70 | matisovits Petr | CZE | 1997 | Bejking team | Praha |
Masters II | 67 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Masters II | 49 | Němeček Martin | CZE | 1972 | Heřmánkovice | Heřmánkovice |
Masters II | 42 | Petr Jiří | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Masters I | 33 | Petr Martin | CZE | 1984 | Sršni Velké Poříčí | Velké Poříčí |
Masters II | 43 | Pinkava Petr | CZE | 1977 | ED system MTB SILVINI team | Nachod |
Masters II | 26 | Pivnička Luděk | CZE | 1973 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Masters I | 17 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | Trutnov 3 |
Veteráni | 18 | Rak Sláva | CZE | 1965 | Alfa team Hořice | Hořice |
Masters II | 61 | Rygl Ladislav | CZE | 1976 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Masters I | 66 | Ryšavý Pavel | CZE | 1979 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Brno |
Junioři | 68 | Slanař Josef | CZE | 2000 | Galaxy CykloŠvec Stevens | Červené Pečky |
Masters II | 19 | Stanco Jan | CZE | 1978 | Kolín | Kolín |
Masters II | 3 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Masters I | 20 | Sulzbacher Tomáš | CZE | 1979 | Pítrs bikes team | Náchod |
Muži | 2 | Šilar Jakub | CZE | 1989 | BIKESTRIKE - TREK | Žamberk |
Masters II | 21 | Šplíchal Ladislav | CZE | 1978 | DTJ Hrachoviště | Hořovice |
Junioři | 63 | Štěpán Martin | CZE | 2001 | Konopro | Česká Metuje |
Muži | 35 | Šubr Martin | CZE | 1997 | Kola Šír Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Masters II | 40 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | Červený Kostelec |
Masters I | 4 | Tatíček Petr | CZE | 1985 | Ski a Bike Centrum Radotín | Praha |
Masters I | 27 | Trnka Zbyněk | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
Masters II | 38 | Truhlář Jan | CZE | 1977 | Hsk - Cycling Team | Police Nad Metují |
Masters I | 37 | Vaníček Vojtěch | CZE | 1985 | BAKAKO Nová Paka | Pardubice Vii |
Masters II | 30 | Vašíček Roman | CZE | 1974 | Continental Adršpach | Radvanice |
Muži | 22 | Vít Jan | CZE | 1989 | Havlovice | Havlovice |
Masters II | 31 | Vokoun Jiří | CZE | 1972 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Masters I | 28 | Záliš Jiří | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | Bezděkov Nad Metují |
startovní listina
20 km
start ~ 12:00:52
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 66 účastníků
(
54 mužů,
12 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Masters II | 246 | Bednařík Stanislav | CZE | 1975 | Hronov | Hronov |
Kadetky | 166 | benešová Anna | CZE | 2004 | carla.kupkolo.cz | Špindlerův Mlýn |
Masters I | 248 | Bezděk Pavel | CZE | 1986 | Rtyně v Podkrkonoší | Rtyně v Podkrkonoší |
Masters I | 101 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | Rtyně V Podkrkonoší |
Masters I | 204 | Cinke Robert | CZE | 1984 | .. | Zábrodí |
Masters II | 102 | Čermák Jan | CZE | 1978 | S-Sport MTB TEAM | Trutnov |
Veteráni | 57 | Černý Jiří | CZE | 1962 | Brno | Brno |
Masters II | 247 | DivÍŠek David | CZE | 1977 | Ins Bike Team | Velké Poříčí |
Junior | 53 | Dudek Tomáš | CZE | 2001 | Gapp System-Cabtech MTB Racing Team | Úpice |
Masters I | 236 | Efler Martin | CZE | 1981 | Bikehome | Chvalkovice |
Kadetky | 103 | Fulková Šárka | CZE | 2002 | Redpoint team | Police nad Metují |
Muži | 235 | Gabriel David | CZE | 1992 | Chlastana Pirates | Trutnov |
Masters I | 104 | Grym David | CZE | 1986 | Trutnov | Trutnov |
Masters II | 55 | Hainzel Tomáš | CZE | 1976 | CTD cycling team | Hronov |
Kadetky | 100 | Hainzelova Lucie | CZE | 2005 | Pitrs bikes team | Hronov |
Kadeti | 105 | Hanč Vojtěch | CZE | 2002 | MTB Spartak Vrchlabí | Dolní Lánov |
Veteráni | 244 | Heczko Stanislav | CZE | 1966 | SkiAlpShop | Šp. Mlýn |
Masters II | 242 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | | |
Masters II | 106 | Horacek Jan | CZE | 1975 | Studenec Team | Trutnov |
Ženy | 107 | Horáčková Zuzana | CZE | 1982 | LOKO TRUTNOV | Trutnov |
Masters II | 108 | Jančík Ladislav | CZE | 1974 | jancik.biz | Červený Kostelec |
Junior | 213 | Jaroš Lukáš | CZE | 2001 | Enjoy Riding Team | Nová Paka |
Masters II | 109 | Jehlík Václav | CZE | 1974 | KAH sport | Hostinné |
Muži | 239 | Káňa Tomáš | CZE | 1995 | Pítrs bikes team | Červený Kostelec |
Ženy | 110 | Kanerova Michaela | CZE | 1989 | Musher Club METUJE | Červený Kostelec |
Masters II | 54 | Klingera Aleš | CZE | 1976 | Vrchlabí | Vrchlabí |
Veteráni | 237 | Koblasa Jiří | CZE | 1965 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
Kadeti | 238 | Koblasa Jiří | CZE | 2004 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové nad Labem |
Veteráni | 60 | Kočí Roman | CZE | 1965 | Potštejn | Potštejn |
Kadeti | 229 | Kočí Štěpán | CZE | 2002 | Prestige cycling team | Potštejn |
Kadeti | 111 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Vamberk |
Kadetky | 112 | Kyselová Denisa | CZE | 2003 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | Jablonec nad Nisou |
Masters I | 113 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | Rtyně V Podkrkonoší |
Kadeti | 168 | Lukeš Jan | CZE | 2004 | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | Dvůr Králové |
Ženy | 231 | Melišíková Jana | CZE | 1977 | BK Náchod | Náchod |
Muži | 240 | Michalec Petr | CZE | 1995 | Pítrs bikes team | Náchod |
Masters I | 114 | Nehyba Michal | CZE | 1980 | Bikehome | Česká Skalice |
Kadeti | 115 | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | Rryně v Podkrkonoší |
Masters I | 243 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | Hořice |
Kadeti | 250 | Petr Michal | CZE | 2004 | INS BIKE TEAM | Hronov |
Veteráni | 245 | Petr Milan | CZE | 1958 | Velké Pořiči | Velké Pořiči |
Masters II | 210 | Piech Radovan | CZE | 1976 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Ženy | 209 | Piechová Petra | CZE | 1976 | Sokol Žernov | Zlíč, Česká Skalice |
Masters I | 116 | Písař Martin | CZE | 1984 | SK Cyklo-RD Pardubice | Heřmanův Městec |
Kadeti | 223 | Pivnička Jakub | CZE | 2005 | PITRS BIKES TEAM | Police Nad Metují - Velká Ledhuje |
Masters I | 59 | Plachta Pavel | CZE | 1982 | KTM RACING TEAM Factory | Police nad/Metuji |
Masters II | 64 | Plodek Štěpán | CZE | 1977 | Envicons | Třebechovice Pod Orebem |
Masters II | 117 | Prouza Ladislav | CZE | 1972 | BikeStars Vrchlabí | Vrchlabí |
Kadeti | 58 | Saidl Filip | CZE | 2006 | HEAD PRO TEAM OPAVA | Hronov |
Masters II | 118 | Slavík Josef | CZE | 1976 | NKT Kablo | Vrchlabí |
Kadeti | 176 | Soukup Vojta | CZE | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | Hradec Kralove |
Masters II | 119 | STANĚK Tomáš | CZE | 1970 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
Kadeti | 120 | Styblík Adam | CZE | 2002 | Rohozec Amix Team | Lázně Bělohrad |
Kadetky | 163 | Sulzbacherová Martina | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
Masters I | 249 | Šimek Martin | CZE | 1981 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
Kadeti | 52 | Šitina Bohumil | CZE | 2002 | Batňovice | Batňovice |
Ženy | 234 | Štěpanovská Eva | CZE | 1994 | Polanský Bike and Run | Lázně Bohdaneč |
Kadeti | 232 | Švandrlík František | CZE | 2002 | Eleven Head Cyklolive Team | Jilemnice |
Kadeti | 121 | Teichman Tomáš | CZE | 2003 | MTB Spartak Vrchlabí | Strážné |
Muži | 167 | Toman Lukáš | CZE | 1991 | CARLA. KUPKOLO.CZ | Horní Branná |
Masters II | 122 | Tříska Lukáš | CZE | 1977 | MONDRAKER Racing team | Hradec Králové |
Ženy | 56 | tučková monika | CZE | 1993 | Skibikecentrum.cz team | Hradec Králové |
Kadetky | 178 | Vítková Veronika | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | Suchý Důl |
Masters II | 71 | Vlček Roman | CZE | 1974 | TJ Sokol Olešnice | Olešnice |
Veteráni | 219 | Voňka Jiří | CZE | 1954 | carla-kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
Veteráni | 241 | Zelený Petr | CZE | 1960 | ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS | Slatina nad Úpou |
start ~ 12:00:52
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 7 účastníků
(
5 mužů,
2 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 123 | Brož Martin | CZE | 1979 | COCONi | Zadní Třebaň |
Muži | 124 | Hromádko Jan | CZE | 1954 | UNIKOSY | Praha |
Muži | 125 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | Hronov |
Muži | 126 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
Muži | 169 | Šáfr Vladimír | CZE | 1981 | Sokol Maxičky/TRIEXPERT | Jirny |
Ženy | 127 | Šefcová Eva | CZE | 1964 | KOSTKA Racing | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 128 | Trojancová Pavla | CZE | 1987 | COCONi | Zadní Třebaň |